Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern

 

365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia

365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia

Wieczysty Kalendarz Sukcesu, Szczęścia, Zdrowia i Dostatku

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektronicze:

Gdy mamy do czynienia z przytłaczającymi wyzwaniami, lub stresującymi sytuacjami – ważne jest, aby pamiętać, że nasza podświadomość wchłania jak gąbka i programuje się wszystkimi naszymi negatywnymi/stresującymi myślami.  Aby żyć szczęśliwym i spełnionym życiem trzeba pozbywać się takich negatywnych „programów” i wprowadzać takie, które ulepszą nam życie.  I wcale nie musi to być trudne.

Ta jedyna w swoim rodzaju nagrodzona książka została zaprojektowana w sposób, który pozwala wszystkim na stopniowe stopienie podświadomych blokad poprzez tworzenie nowych ścieżek neuronowych w mózgu.

Jest ona skonstruowana w sposób zgodny z tak zwaną „plastycznością mózgu”, przy użyciu bardzo skutecznych technik afirmacji, umożliwiających ciągłą, stopniową rekonstrukcję podświadomych przekonań.

Celem afirmacji jest przekazanie wiadomości podświadomemu umysłowi i przekonanie go, że przesłanie jest prawdziwe. Jeśli nasza podświadomość nie zgadza się z tym, co potwierdzamy – odrzuci pozytywne myśli.

Dlatego Johanna Kern zaprojektowała specjalny program, napisany w ciągu całego roku przy pomocy technik starożytnych Mistrzów oraz czerpiąc z jej ponad 20-letniego doświadczenia w pomaganiu ludziom w rozwiązywaniu różnych problemów życiowych, zdrowotnych i emocjonalnych. Prosty w użyciu i przeznaczony do użytku przez cały rok, program ten nie tylko zgodny jest z wewnętrznymi rytmami czytelnika, ale także w harmonii z mijającymi sezonami i zmianami w przyrodzie (w tym sezonalnie zachodzącymi zmianami w psychice i ciele człowieka).

Bezstresowo, bez żadnych większych poświęceń, czy wyrzekania się tego, co się lubi robić lub co nam jest drogie – wszystko, czego potrzebujesz, to zrelaksować się i pozwolić sobie cieszyć się każdym dniem, wstępując dzięki tej książce, krok po kroku, w swoje nowe, wymarzone życie.

WYWIAD Z JOHANNĄ KERN W „ZWIERCIADLE” (kliknij na obrazek):

O DZIAŁANIU AFIRMACJI ORAZ RECENZJA KSIĄŻKI:

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektronicze:

Ta książka ma na celu zaprogramowanie podświadomości na:

 • rozwijanie mocy twórczej własnego umysłu

 •  przyciąganie odpowiednich ludzi i okoliczności w życiu

 •  łatwe osiąganie sukcesu oraz zapewnienie dostatku

 • budowanie dobrych i zdrowych związków osobistych

 • poszerzanie świadomości

 • łatwe pokonywanie przeszkód

 •  poprawę zdrowia fizycznego i emocjonalnego

 • osiąganie i zachowanie stanu szczęścia

 •  zdrową samoakceptację

 •  pokonywanie stresu i zmartwień

 • uzdrowienie podświadomości i pozbycie się emocjonalnych ran i lęków

 • znalezienie własnego celu życia

 • stworzenie Wspaniałego, Spełnionego Życia

Poprzez stulecia znane i wpływowe osoby używały afirmacji, które przyniosły im nadzwyczajne wyniki. Krok po kroku, za pomocą skutecznych afirmacji, wielu zwykłych ludzi zmieniło porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, nieszczęścia w radość życia.

Mamy o wiele potężniejszą moc, niż sobie to uświadamiamy. Fizyka kwantowa pokazała nam, że nasz umysł wpływa na świat, który postrzegamy. Liczne tradycje i kultury doskonale o tym wiedziały i podawały sposoby na dostęp do tej mocy.

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektronicze:

„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” daje Ci codzienną inspirację i pomaga budować niesamowite życie – bez względu na Twoją sytuację życiową, wiek, płeć, pochodzenie, przekonania, wierzenia czy tradycje.

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce oraz wielokrotnie nagradzana pisarka,  (Mistrz i Zielonooka Nadzieja, „Nauki Nadziei”Sekrety Miłości, Kraina Cieni: Legenda ), dzieli się bardzo skuteczną, prostą metodą na poprawę każdej sytuacji życiowej.

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat doradztwa i pomagania ludziom, jak i pełnej sukcesów kariery zawodowej, oraz wykorzystując narzędzia starożytnych Mistrzów – opracowała zestaw codziennych afirmacji pozwalających stopniowo, krok po kroku, wpływać na podświadomy umysł.

Zostały one zaprojektowane tak, aby głęboko przeprogramować Twoją podświadomość, zgodnie z ramami czasowymi potrzebnymi na całkowitą zmianę w neuronowym „okablowaniu” Twojego mózgu. 

POSŁUCHAJ TEJ SZYBKIEJ 6-MIN. MEDYTACJI PROWADZONEJ – W KTÓREJ JOHANNA KERN UŻYWA KILKU AFIRMACJI Z TEJ KSIĄŻKI:

LUB

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektronicze:

„Zasługujesz na wszystko, co najlepsze i znajdziesz się tam, gdzie pragniesz być.  dostaniesz to, gdzie chcesz być. Popatrz, jak daleko jesteś. Jesteś najlepszą rzeczą, jaka mogła Ci się kiedykolwiek przydarzyć. Proszę pamiętaj o tym.”

Ciesz się udanym, szczęśliwym życiem, na jakie w pełni zasługujesz

z tą poprawiającą każdą sytuację życiową książką: 

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektronicze:

 

Zapisz się na Newsletter TUTAJ

Dostępne obecnie książki i MP3 Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

JK PL YOUTUBE 2

 

Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern