Wybierz Temat
Darmowe Nagrania Szkoleniowe – Różne
Blog

Aby żyć szczęśliwym i spełnionym życiem – musimy wiedzieć, jak pozostać świadomymi i praktykować Uważność.

I nie musi to być wcale trudne.

Nie zawsze pamiętamy o sobie wtedy, gdy życie nas ponagla, gdy piętrzą się przed nami przytłaczające wyzwania lub stresujące sytuacje. W naszej głowie wtedy powstają negatywne myśli. Ich natłok powoduje, że zapominamy o tym jak łatwo nasza podświadomość programuje się takimi myślami – i dajemy się ponieść temu nurtowi, który zabiera wszystko po drodze: znikają w nim nasze nadzieje, marzenia i wizja lepszego, łatwiejszego i bardziej spełnionego życia.

  • Nasza podświadomość kontroluje 90% wszystkich naszych reakcji i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp. – i dlatego możemy się znajdować w sytuacjach dla nas szkodliwych lub niekorzystnych.

  • Dobra wiadomość jest taka, że możemy przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców nie pozwalających nam żyć.

Zrób sobie 6 minut przerwy, oderwij się od swoich zajęć, aby zrelaksować swoje Ciało i Umysł:

  • Podczas słuchania tej krótkiej relaksującej medytacji, dasz sobie szansę na przeprogramowanie swojej podświadomości, aby żyć takim życiem, jakiego chcesz. Zacznij w dowolnej chwili i słuchaj tego nagrania codziennie – aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Tak, życie, jakiego chcesz, może być Twoje. Jesteś bardzo potężnym twórcą swojej rzeczywistości i zasługujesz na szczęśliwe, spełnione życie.

  • Kiedy jesteśmy w stanie głębokiego relaksu, nasza podświadomość przeprogramowuje się o wiele łatwiej. Potrzeba tylko 6 tygodni, aby zastąpić negatywne podświadome myśli pozytywnymi – jeśli konsekwentnie robimy to każdego dnia. Ta krótka medytacja  pomoże Ci w takim procesie.

Posłuchaj tej krótkiej medytacji:

Ta krótka medytacja pochodzi z płyty Johanna Kern „Życie, jakiego chcesz jest Twoje: Zaprogramuj się na sukces, szczęście, zdrowie i dostatek”. (Kliknij na obrazek pod spodem, aby posłuchać DARMOWEGO FRAGMENTU i uzyskać więcej informacji).

Książka zawarta w poniższym zestawie zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

Aby dowiedzieć się więcej o nagrodzonej książce “365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” i przeczytać DARMOWY FRAGMENT – Kliknij na obrazek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce oraz wielokrotnie nagradzana pisarka,  (Mistrz i Zielonooka Nadzieja, „Nauki Nadziei”Sekrety Miłości dla Każdego, Kraina Cieni: Legenda posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia, oraz kariery zawodowej. 

 

 

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat doradztwa i pomagania ludziom, jak i pełnej sukcesów kariery zawodowej, oraz wykorzystując narzędzia starożytnych Mistrzów – opracowała zestaw codziennych afirmacji pozwalających stopniowo, krok po kroku, wpływać na podświadomy umysł, zawarty w jej książce “365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” .

Nagrała także serię płyt CD, których można słuchać w stanie głębokiego relaksu, podczas gdy ona prowadzi słuchaczy przez proces przeprogramowania ich podświadomości.

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN OTRZYMASZ:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i płyty Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2

 

Wybierz Temat
Darmowe Nagrania Szkoleniowe – Różne
Blog