Wybierz Temat
Darmowe Nagrania Szkoleniowe – Różne
Blog

Aby żyć szczęśliwym i spełnionym życiem – musimy wiedzieć, jak pozostać świadomymi i praktykować Uważność.

I nie musi to być wcale trudne.

Nie zawsze pamiętamy o sobie wtedy, gdy życie nas ponagla, gdy piętrzą się przed nami przytłaczające wyzwania lub stresujące sytuacje. W naszej głowie wtedy powstają negatywne myśli. Ich natłok powoduje, że zapominamy o tym jak łatwo nasza podświadomość programuje się takimi myślami – i dajemy się ponieść temu nurtowi, który zabiera wszystko po drodze: znikają w nim nasze nadzieje, marzenia i wizja lepszego, łatwiejszego i bardziej spełnionego życia.

  • Nasza podświadomość kontroluje 90% wszystkich naszych reakcji i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp. – i dlatego możemy się znajdować w sytuacjach dla nas szkodliwych lub niekorzystnych.

  • Dobra wiadomość jest taka, że możemy przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców nie pozwalających nam żyć.

Zrób sobie 6 minut przerwy, oderwij się od swoich zajęć, aby zrelaksować swoje Ciało i Umysł:

  • Podczas słuchania tej krótkiej relaksującej medytacji, dasz sobie szansę na przeprogramowanie swojej podświadomości, aby żyć takim życiem, jakiego chcesz. Zacznij w dowolnej chwili i słuchaj tego nagrania codziennie – aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Tak, życie, jakiego chcesz, może być Twoje. Jesteś bardzo potężnym twórcą swojej rzeczywistości i zasługujesz na szczęśliwe, spełnione życie.

  • Kiedy jesteśmy w stanie głębokiego relaksu, nasza podświadomość przeprogramowuje się o wiele łatwiej. Potrzeba tylko 6 tygodni, aby zastąpić negatywne podświadome myśli pozytywnymi – jeśli konsekwentnie robimy to każdego dnia. Ta krótka medytacja  pomoże Ci w takim procesie.

Posłuchaj tej krótkiej medytacji:

Ta krótka medytacja pochodzi z nagrania audio Johanna Kern „Życie, jakiego chcesz jest Twoje: Zaprogramuj się na sukces, szczęście, zdrowie i dostatek”.

POMOCNE NARZĘDZIA

NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE:

(Aby przeczytać lub posłuchać darmowych fragmentów klikaj na obrazki)

Ta jedyna w swoim rodzaju, nagrodzona książka i nagranie MP3 mogą całkowicie odmienić Twoje życie, a możesz także ofiarować je w prezencie osobom, które kochasz!

Książka ta zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”  opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami  otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – to nagranie MP3 pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern

Wybierz Temat
Darmowe Nagrania Szkoleniowe – Różne
Blog

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.