29 Kwi

6 MINUT SZYBKIEJ MEDYTACJI, ABY MIEĆ ŻYCIE, JAKIEGO CHCESZ – link pod spodem

Nie zawsze pamiętamy o sobie wtedy, gdy życie nas ponagla, gdy piętrzą się przed nami przytłaczające wyzwania lub stresujące sytuacje. W naszej głowie wtedy powstają negatywne myśli. Ich natłok powoduje, że zapominamy o tym jak łatwo nasza podświadomość programuje się takimi myślami – i dajemy się ponieść temu nurtowi, który zabiera wszystko po drodze: znikają w nim nasze nadzieje, marzenia i wizja lepszego, łatwiejszego i bardziej spełnionego życia.

Wiemy już, że nasza podświadomość kontroluje 90% wszystkich naszych reakcji i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp. – i dlatego możemy się znajdować w sytuacjach dla nas szkodliwych lub niekorzystnych.

Aby żyć szczęśliwym i spełnionym życiem – musimy wiedzieć, jak pozostać świadomymi i praktykować Uważność. I nie musi to być wcale trudne.  Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców nie pozwalających Ci żyć Takim Życiem, Jakiego Chcesz.

Oto przykład tego, co można zrobić:

Zrób sobie 6 minut przerwy, oderwij się od swoich zajęć, aby zrelaksować swoje Ciało i Umysł. Podczas słuchania tej krótkiej relaksującej medytacji (link do filmiku na YouTubie pod spodem), dasz sobie szansę na przeprogramowanie swojej podświadomości, aby żyć takim życiem, jakiego chcesz. Zacznij w dowolnej chwili i słuchaj tego nagrania codziennie – aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Tak, Życie, Jakiego Chcesz, może być Twoje. Jesteś bardzo potężnym twórcą swojej rzeczywistości i zasługujesz na szczęśliwe, spełnione życie.

Kiedy jesteśmy w stanie głębokiego relaksu, nasza podświadomość przeprogramowuje się o wiele łatwiej. Potrzeba tylko 6 tygodni, aby zastąpić negatywne podświadome myśli pozytywnymi – jeśli konsekwentnie robimy to każdego dnia. Ta krótka medytacja (filmik poniżej)  pomoże Ci w takim procesie.

Przod

 

Ta medytacja pochodzi z płyty CD „Życie, jakiego chcesz jest Twoje: Zaprogramuj się na sukces, szczęście, zdrowie i dostatek”. 

Zobacz też moją książkę  “365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” , w której podaję czytelnikom gotowy program do zmiany sposobu myślenia – krok po kroku.

 

 

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być 🙂

"Mistrz i Zielonooka Nadzieja" - panorama książki

Specjalny Prezent Audio:

Dla tych, którzy zapiszą się na Newsletter

 Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – czyta autorka

to najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: http://johannakern.pl/newsletter/

 

 

 

 


ZOBACZ TAKŻE:

365-pl-on-white-perspectiveNN_BookCover FRONT

Okladka-Front_1200_new2SSN_PRZODCDBookletOutsideTemplate

Johanna Kern twoje piękne ciałoCDBookletOutsideTemplate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 KANAŁ JOHANNY
KERN NA YOUTUBIE:

WIELE CIEKAWYCH RZECZY DO OBEJRZENIA. Zajrzyj tam i obejrzyj 2 min. zwiastun, który wita odwiedzających.

SUBSKRYBUJ, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO (kliknij na obrazek):

JK PL YOUTUBE 2

zobacz inne wpisy