Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Ścieżki życia i kariery
Blog

W grudniu 2016, ukazał się artykuł w „Zwierciadle”, w którym Johanna Kern wypowiada się na temat pozytywnego myślenia i procesu samouzdrawiania naszego życia:


imgres

Włącz pozytywne myślenie! Zobacz, jaką moc mają nasze myśli


Pomimo tego, czy w to wierzymy, czy nie – nasze myśli kreują nas samych. Żadna inna siła na świecie nie ma równie głębokiego wpływu na naszą rzeczywistość jak Moc naszych myśli.

Pozytywne myślenie jest podstawą do osiągnięcia sukcesu w życiu, czy to prywatnego, czy zawodowego. Nasze myśli przyciągają do nas to, na czym się skupiamy. Oddalając złe myśli dajemy sobie samym większe szanse na życiowy sukces. Jak to możliwe?

Obecnie wyjaśnia to fizyka kwantowa, ale wiadomo to było od stuleci, nawet na poziomie wierzeń. Absolutnie wszystko, co istnieje, jest energią, począwszy od komórek naszego ciała, poprzez florę, faunę, planety, galaktyki i wszystko inne we wszechświecie, w tym nasze myśli. Pierwsza zasada teorii kwantowej mówi, że rzeczywistość jest stworzona przez obserwatora, to znaczy: dopóki nie ma obserwatora, nic nie istnieje. Druga zasada – istnieje tak zwana łączność, czyli wszystko, co kiedykolwiek na siebie oddziaływało, już na zawsze jest ze sobą związane. Tak więc na poziomie energii wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Można powiedzieć, że jesteśmy częścią jednego wielkiego pola energii, w którym doświadczamy tego, co postrzegamy jako naszą „rzeczywistość”.

Wyobraźmy sobie, że nasze myśli są jak fale radiowe. Wszystko, co myślimy, ma swoją szczególną wibrację, i dlatego też – w zależności od częstotliwości ich drgań – nasze myśli mają taką lub inną jakość oraz zasięg, decydując jak nasze myślenie wpływa na rzeczywistość (iluzję), którą tworzymy i współtworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie. Kiedy więc zrozumiemy i zaakceptujemy ogromną Moc naszych myśli jako prawdziwych twórców naszej rzeczywistości, posiadamy moc tworzenia życia, jakiego chcemy. Ważne, by zacząć pozytywnie myśleć na własny temat bo od tego wszystko się zaczyna. Technika wykorzystująca siłę sugestii, powtarzania pozytywnych twierdzeń wobec własnej osoby nazywana jest afirmacją. Im mocnej będziemy przekonywać naszą podświadomość, że coś pozytywnego się dzieje lub wydarzyło, tym bardziej ona uzna to za rzeczywiste i będzie postępować wedle tego przekonania. Musimy jednak pamiętać by afirmować rzeczy realne, w przeciwnym wypadku nasza podświadomość je odrzuci. Afirmację powinno praktykować się krok po kroku, zaczynając od pozytywnego myślenia o swojej unikalności. Niestety, jeśli ktoś powtarza sobie, że chce odnieść sukces w życiu prywatnym i zawodowym, to nie spadnie na niego nagle z nieba worek pieniędzy z wymarzoną dziewczyną.

Jeżeli uda nam się zmienić tok myślenia i poznamy prawdziwą moc naszych myśli to możemy doświadczyć naprawdę niesamowitych rzeczy, np. samouzdrowienia. Mówi o tym Johanna Kern – autorka dwukrotnie nagrodzonej książki „Mistrz i Zielonooka Nadzieja”.

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce oraz wielokrotnie nagradzana pisarka, („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”, „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”„Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda” ) posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia, oraz kariery zawodowej.

„Przez wiele lat doradzania i pomagania ludziom w zakresie problemów zdrowotnych i emocjonalnych, duchowości, rodziny, związków i kariery, przekonałam się, że nasze życie i ciało można uleczyć od wewnątrz. Kolejną ważną rzeczą, o której trzeba wiedzieć jest to, że nasze ciało ma zdolność do samoleczenia. Nasze DNA jest zaprojektowane w sposób umożliwiający samonaprawę. Zostało to odkryte już w czasach starożytnych, a współczesna nauka w ostatnich dekadach zaczęła doganiać tę starożytną wiedzę. Wielu naukowców przeprowadziło badania prowadzące do wniosku, że nasze myśli, zwłaszcza w stanie głębokiej relaksacji, np. podczas medytacji, są w stanie wpływać na kompozycję naszego DNA. W 2015 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie Chemii przyznano naukowcom Tomasowi Lindahlowi, Paulowi Modrichowi i Azizowi Sancarowi za ich przełomowe prace na temat molekularnych mechanizmów procesów naprawy DNA, które mogą prowadzić do odkrycia leku na raka.

Z takimi nowymi wynikami badań podejście do leczenia chorób zmienia się i pojawia się nowa nadzieja dla ludzi z chronicznym bólem, cukrzycą, nowotworem, HIV, chorobami układu krążenia, wysokim ciśnieniem, depresją, bezsennością i wieloma innymi schorzeniami. Nasze DNA jest zdolne do samonaprawy. Nasze ciało jest zdolne do samoleczenia. Medycyna już o tym wie i w wielu przyszpitalnych ośrodkach na świecie stosuje się tak zwaną mindfulness (uważność) – metodę pomocy pacjentom np. z chronicznym bólem za pomocą medytacji i głębokiej relaksacji.”

W życiu zawsze będziemy mieli do czynienia z przeciwnościami, raz będziemy zdrowi, raz chorzy, będziemy czuć się dobrze i źle, raz znajdziemy się na zawodowym szczycie, raz w dołku. Są to jednak doświadczenia, które nas rozwijają. Jeżeli będziemy patrzeć na pozytywy, ukierunkujemy myślenie na to co dobre, to z czasem będziemy w stanie bardziej cieszyć się życiem, akceptować siebie, osiągać sukcesy i czuć się szczęśliwie. Biologicznie jesteśmy zaprogramowani, by być optymistami i stwarzać coraz to lepsze warunki życia, leży to w naszej naturze, żyjmy więc zgodnie z naturą i zaprogramujmy się na pozytywne myślenie.

Zobacz ten artykuł w „Zwierciadle”: LINK

POMOCNE NARZĘDZIA

NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE:

(Aby przeczytać lub posłuchać darmowych fragmentów klikaj na obrazki)

Ta jedyna w swoim rodzaju, nagrodzona książka i nagranie MP3 mogą całkowicie odmienić Twoje życie, a możesz także ofiarować je w prezencie osobom, które kochasz!

Książka ta zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”  opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami  otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – to nagranie MP3 pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Ścieżki życia i kariery
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie