Sklep – Książki

Strona główna/Sklep – Książki
 • „Narodziny Duszy” to kontynuacja

  kilkakrotnie nagradzanej książki „Mistrz i Zielonooka Nadzieja”

  Nowe Poszerzone Wydanie 2024

  Narodziny Duszy - Johanna Kern

  Narodziny Duszy - Johanna Kern

  Narodziny Duszy - Johanna Kern

  Narodziny Duszy - Johanna Kern

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektroniczne:

  POPARCIE

  „Kolejna perełka autorstwa Johanny Kern. Po raz kolejny dała swoim czytelnikom oryginalny i zachwycający opis cudów ludzkich możliwości. Każdy rozdział opowiada historię niezwykłych zdolności lub doświadczeń, które poszerzają pełny wymiar człowieczeństwa. Zamiast ignorować lub umniejszać te zdolności, autorka wskazuje, w jaki sposób można je dodać do pełnego obrazu ludzkości we wszystkich jej wymiarach”.

  Prof. dr. hab. Stanley Krippner

  – autor wielu książek i artykułów; współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej, Parapsychologicznej oraz Towarzystwa Badań Snów; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy oraz kilku nagród za całokształt osiągnięć życiowych. –

  W drugiej części „Mistrza i Zielonookiej Nadziei” Johanna Kern dzieli się tym, jakie odpowiedzi znalazła na pytania, które od wieków zajmują ludzki umysł.

  Napisana w lekkim do czytania, powieściowym stylu książka „Narodziny Duszy” zarówno bawi jak i odkrywa nowe podejście do samorozwoju, nauki, filozofii i religii.

  Wiele lat temu Johanna Kern zaczęła doświadczać spontanicznych transów, w których przenosiła się do starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała nauki od starożytnego Mistrza.

  Jedynie niewielka garstka jej najbliższych przyjaciół wiedziała o jej tajemnicy: transach, Naukach i nieustającej walce, by wszystko to jakoś zrozumieć. Zapewniali ją, że jej niezwykłe doświadczenia są prawdziwe. Przekonywali ją, że musi podzielić się tą niesamowitą wiedzą z innymi, ponieważ może to poprawić ludzkie życie: że dałoby im to perspektywę nieznaną wcześniej ludzkości - duchowość, która dociera zarówno do serc, jak i umysłów - wyjaśnienie tego, co jest dla nas najważniejsze.

  Historia Johanny Kern zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie w Ameryce Północnej i Europie, otrzymując wyróżnienia na międzynarodowych festiwalach książek w Nowym Jorku i San Francisco oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów/naukowców: Prof. dr hab. Stanleya Krippnera, Prof. dr hab. Jerry’ego SolfvinaBriana Van der Horsta.

  „Jako naukowiec, który poświęcił wiele lat na poważne badania zjawisk paranormalnych, w swej pracy spotkałem się, pośrednio lub bezpośrednio, ze wszystkimi możliwymi rodzajami zjawisk oraz niezwykłych ludzkich zdolności. Mogę Was zapewnić, że specjalne zdolności Johanny Kern są zupełnie wyjątkowe.” — Prof. dr hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich przy Uniwersytecie Massachusetts, były dyrektor podyplomowych studiów parapsychologii na Uniwersytecie im. Johna F. Kennedy’ego w Kalifornii; dr Solfvin kontynuuje badania naukowe na temat PSI oraz efektów placebo

  Transy Johanny Kern trwały przez wiele lat, a po zbadaniu praw i mocy wpływających na Świat Materialny (Fizyczny), jej Nauczyciele prowadzili ją dalej, zabierając ją w podróże po Świecie Duchowym.

  Ta książka dokumentuje jej wspomnienia tego, co odkryła o naszej Duszy, przeznaczeniu, naszym powiązaniu z Bogiem / Najwyższą Wibracją i tym, co jest dla nas dostępne.

  Narodziny Duszy - Johanna Kern

  Narodziny Duszy - Johanna Kern

  LUB

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektroniczne:

  ZOBACZ PONIŻEJ, CO POWIEDZILI EKSPERCI

   TUTAJ ZNAJDUJE SIĘ LINK DO ANGIELSKIEGO WYDANIA:

  WERSJA ELEKTRONICZNA

  WERSJA PAPIEROWA

 • Odkryj 7 mocy kształtujących naszą rzeczywistość: potężna wiedza starożytnych Mistrzów.

  Istnieje plan, według którego funkcjonuje cały świat fizyczny/materialny - będąc jednym ogromnym polem Energii

  Każdy z nas istnieje w tym polu jako indywidualna świadomość, jednocześnie będąc częścią całego tego pola - podlegającego Mocom (Energiom) tworzącym świat fizyczny/materialny. Częstotliwości tych Mocy mogą być odtworzone za pomocą technologii (określone równania matematyczne podawane są na wyższych stopniach zaawansowanych poziomów Nauk Nadziei) - ale także mogą być wytwarzane przez ludzki mózg.

  POPARCIE

  Po przestudiowaniu książki legendarny amerykański psycholog i naukowiec o międzynarodowej renomie – Prof. dr. hab. Stanley Krippner – napisał swoje poparcie:

  „NIEKTÓRE MOCE, O KTÓRYCH LUDZIE NIE WIEDZIELI, ŻE JE POSIADAJĄ:

  Ta inspirująca książka okrąża to, czego zdaniem wielu czytelników brakuje w ich życiu. Zamiast tego koncentruje się na mocach, o których istnieniu wielu czytelników nie wie. Odkryją, że ich zdolność do zdobywania informacji nie ogranicza się do zmysłów, ale jest wrodzoną zdolnością, którą trzeba ćwiczyć, gdy zdadzą sobie sprawę, że myśli to działania, że są częścią globalnego „pola energetycznego”, a doświadczenie życiowe i mądrość są dostarczane przez umysł i serce, które muszą współpracować ze sobą, aby osiągnąć pełną świadomość i szczęście”.

  Prof. dr. hab. Stanley Krippner autor wielu książek i artykułów; współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej, Parapsychologicznej oraz Towarzystwa Badań Snów; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; Członek Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, Naukowego Towarzystwa do Badań nad Seksem, Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologów, Amerykańskiego Towarzystwa Hipnozy Klinicznej oraz Naukowego Towarzystwa ds. Badań nad Religią, były dyrektor Laboratorium Snu w Maimonides Centrum Medycznym w Nowym Jorku oraz Centrum Badania Dziecka przy Uniwersytecie Kent w Stanach Zjednoczonych; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy oraz kilku nagród za całokształt osiągnięć życiowych. –

  LUB

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektroniczne:

  W tej książce, kolejnej po “Mistrzu i Zielonookiej Nadziei”, która oczarowała już wielu czytelników i ekspertów w Ameryce Północnej i Europie, Johanna Kern dzieli się pierwszą częścią niesamowitych Nauk Nadziei (Master Teachings of HOPE) na poziomie zaawansowanym i pokazuje Ci przykłady praktycznego zastosowania tej wiedzy do Twoich własnych doświadczeń.

  Rozpoczyna się dla nas nowa era: świadomego i pięknego życia z prawdziwą wolnością  doświadczania tego, czego chcemy, dokładnie tak, jak chcemy. Jak to możliwe? W książce "Nauki Nadziei" autorka wyjaśnia to krok po kroku oferując czytelnikowi narzędzia pomocne do życia takim życiem, które może być spełnione, szczęśliwe i w pełni świadome - oraz pozostając w harmonii ze swoją Własną Prawdą.

  Dokładny opis książki znajdziesz pod spodem

  Wydawca: H.O.P.E. Assn.

  Język: polski; Liczba stron: 280

  Ilustracje: Czarno-białe

  WYDANIE PAPIEROWE - Polska wersja językowa za granicą jest dostępna na Amazon na całym świecie.

 • Co warto wiedzieć, żeby mieć niesamowity związek

  Nagradzana, przełomowa książka: Twój ostateczny przewodnik odkrywający sekrety tworzenia głęboko satysfakcjonującego, trwałego i udanego związku.

  Wydanie Nowe Poszerzone 2024

  Sekrety Miłości - Johanna Kern

  Sekrety Miłości - Johanna Kern

  POPARCIE

  „Ta zachwycająca książka zagłębia się w tak wiele wymiarów, że tak naprawdę jest to książka poruszająca WSZYSTKO o wszystkim, co dotyczy miłości. Wchodzi w tę tematykę daleko głębiej niż inne książki poruszające ten temat i robi to w zachwycającym, przyjaznym dla czytelnika stylu. Autorka Johanna Kern podpowiada nam czy i jak powinniśmy poszukiwać miłości, co robić, gdy ją znajdziemy, jak ją pielęgnować i co zrobić, jeśli się wypali – lub przetrwa na długie lata! Jeśli ktoś jeszcze nie odnalazł miłości, kiedy sięgnie po tę książkę, odnajdzie w niej praktyczny plan na to, jak postępować i czego się spodziewać w swojej podróży!”

  – Prof. dr. hab. Stanley Krippner –

  współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy –

  Wersja Papierowa:

  Wersja Elektroniczna:

  Niezależnie od tego,  czy dopiero szukasz prawdziwej Miłości, czy też pragniesz ulepszyć lub naprawić związek, w którym już się znajdujesz - Sekrety zawarte w tej książce pomogą Ci cieszyć się szczęśliwym, pełnym Miłości związkiem, takim,  jakiego chcesz i na jaki w pełni zasługujesz.

  Szacuje się, że aktualnie ponad 10 tysięcy małżeństw rocznie zostało zapoczątkowane flirtami podczas przerw na kawę. Pomimo tego, liczba rozwodów ciągle wrasta.

  Napisana prosto i od serca, a dodatkowo ozdobiona uroczymi ilustracjami, książka ta w sposób wszechstronny i wielowarstwowy eksploruje przeróżne aspekty udanego romantycznego związku.

  W czasach, kiedy szczęśliwe długotrwałe związki są rzadkością, a ludzie są mniej skłonni do pozostawania w związkach, które nie dają im pełni satysfakcji, książka ta jest potężnym sojusznikiem dla tych, którzy nie chcą przestać wierzyć, że mogą mieć to, czego naprawdę chcą w obszarze prawdziwej intymności i romantycznej miłości. 

  Począwszy od najbardziej pragmatycznych kwestii a skończywszy na tych najbardziej erotycznych, jakie mogą się pojawić w długotrwałej relacji, autorka oferuje solidne podstawy udanego związku: w czternastu rozdziałach, które czyta się i przyswaja z łatwością i lekkością, Johanna Kern omawia wszystkie pytania, obawy i możliwości, z którymi ludzie się stykają i na których temat często się zastanawiają w poszukiwaniu trwałego związku, pełnego miłości i czułości.

  (Zwiastun książki, darmowy fragment oraz dokładny opis pod spodem)

  Wydawca: H.O.P.E. Assn.

  Język: polski; Liczba stron: 252

  Wersja Papierowa:

  Wersja Elektroniczna:

 • To, Co Powinieneś Usłyszeć Każdego Dnia:

  Ulubione Przekazy dla Serca, Ciała i Umysłu

  To specjalne nagranie, wypełnione jest pozytywnymi przesłaniami, których często brakuje nam w życiu. Wyobraź sobie, że zamiast wypełniać Ci głowę negatywnymi programami na temat Ciebie i Twojego życia, ktoś będzie mówił Ci to, co naprawdę potrzebujesz usłyszeć każdego dnia: od przekazów poprawiających Twoją wizję samego siebie do takich, które pomogą Ci w procesie poprawy zdrowia, znalezienia miłości, relacji z samym sobą bądź innymi, rozwinięciu skrzydeł, umocnieniu swojej pozycji w pracy, budowaniu kariery lub stwarzaniu życiowego dostatku.

  Negatywne przekazy z naszego środowiska każdego dnia docierają do naszego umysłu, ciała i serca. Często jesteśmy krytykowani w dzieciństwie i zaczynamy wierzyć, że nie zasługujemy na dobre rzeczy w życiu, że musimy walczyć o przetrwanie, że nie jesteśmy warci miłości i nigdy nie zaznamy prawdziwego szczęścia.

  Wyobraź sobie, że zamiast wypełniać Ci głowę negatywnymi programami na temat Ciebie i Twojego życia, ktoś będzie mówił Ci to, co naprawdę potrzebujesz usłyszeć każdego dnia.

  Ścieżka nr 2 zawiera fale Alpha, które pomagają się zrelaksować, pozostając jednak w stanie czujności. Pozwolą Ci one wchłonąć zawarte przekazy na głębokim, podświadomym poziomie.

  Możesz słuchać tego nagrania w dowolnym momencie. Używanie słuchawek nie jest wymagane.

  POSŁUCHAJ DARMOWEGO FRAGMENTU:

   

  Długość całego nagrania: 63:45 min.

  Ścieżka nr 1: Wprowadzenie – 3:09 min.

  Ścieżka nr 2: Ulubione Przekazy dla Serca, Ciała i Umysłu – 60:36 min.

  Muzyka: Patrick Kern

 • NAUKI NADZIEI - TOM 2:

  Uwalnianie potężnej Mocy Podświadomości

  Odkryj wyjątkową metodę transformacji podświadomych blokad: szybką i skuteczną.

  Większość z nas została zaprogramowana – w taki lub inny sposób – aby myśleć i działać w określony sposób. Z powodu tego zaprogramowania wielu z nas prowadzi życie  w dyskomforcie, często pełne lęku i ograniczeń oraz działając na „automatycznym pilocie” w poczuciu iluzorycznego „swojskiego bezpieczeństwa", pozostając przy tym pod kontrolą naszych Wewnętrznych Podświadomych Cieni. Aby uwolnić się od naszego uwarunkowania, musimy rozpocząć i podtrzymywać proces samouzdrawiania. Musimy zapoznać się i poradzić sobie z naszymi Wewnętrznymi Cieniami.

  Ta książka oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

  Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

  Po przestudiowaniu książki legendarny amerykański psycholog i naukowiec o międzynarodowej renomie – Prof. dr. hab. Stanley Krippner – napisał swoje poparcie:

  “Dzięki swojej pracy w mediach Johanna Kern zetknęła się z licznymi ludzkimi historiami  takimi, jakie każdy z nas w pewien sposób opowiada samemu sobie. Czasami wpływa to na nas pozytywnie, a czasami negatywnie. W tym drugim przypadku Johanna dostrzega obecność podświadomych „Cieni”, które należy zidentyfikować i przekształcić, a jej książka oferuje metodę składającą się z serii kroków, które ona i jej klienci uznali za nieocenione. Zamiast unikania czy eliminowania swoich negatywnych historii, Johanna oferuje czytelnikom zestaw ćwiczeń, które prowadzą do pozytywnych zmian, przekształcając przekonania i zachowania czyniące szkody w życiu na takie, które wprowadzą w nie dobro. Zręcznie pomaga nam przeobrazić słabość charakteru w jego siłę, zamienić życiowe porażki na sukces, a lęk obrócić w miłość”.

  * Prof. dr. hab. Stanley Krippner – współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy

  Możesz zastosować tę metodę w ważnych obszarach swojego życia prywatnego i/lub w sytuacjach biznesowych, które wymagają doskonałości, wysokiego skupienia i produktywności, szybkiego rozwiązywania problemów, szerszej wizji i genialnej zdolności umysłowej do rozpoznawania, oceniania, rozwiązywania lub budowania wszystkiego, co jest potrzebne do pełnego sukcesu.

  Transformacja Cieni Metodą Banerową nie wymaga długich sesji. Jest szybka i oparta na zasadach pracy na poziomach energii subtelnych, będącej częścią całego podejścia Nauk Nadziei do uzdrawiania, a także rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i duchowego.

  LUB

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektroniczne:

  Wydawca: H.O.P.E. Assn.

  Język: polski; Liczba stron: 384

  Ilustracje: Czarno-białe

  Więcej informacji pod spodem:

 • Kilkakrotnie nagradzana powieść:

  Nowe Poszerzone Wydanie: 2024

  Oparta na fabule filmu fabularnego Johanny Kern 

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektroniczne:

  W Krainie Cieni nie ma gdzie się ukryć. Nie ma gdzie uciec. Mistyczna kraina podlega rządom Wielkiego Syndykatu, który terroryzuje i ograbia mieszkańców.

  A kiedy tracą resztki nadziei na wolność i szczęście - przybywa bohater. Ten, na którego czekali.

  By uratować mityczną Krainę Cieni od bezlitosnych władców świata cieni, chłopiec uważany za wybrańca musi dojść na kraniec świata i położyć swoje życie na szali.

  Czy pomoże im się uwolnić od Lordów i armii przerażających Cieni, które porywają każdego, kto odważy się przebywać na zewnątrz po zapadnięciu zmroku? Czy pokaże im, jak poradzić sobie z Patrolującymi Złodziejami, którzy uprzykrzają życie mieszkańcom za dnia?

  Jest jednak pewien problem: ten bohater to tylko młody chłopiec. Lubi kłócić się ze swoją nastoletnią siostrą i nie umie odróżnić dobra od zła.

  Stara Legenda przepowiada jego przybycie, ale mówi też, że może pójść zarówno jedną, jak i drugą drogą.

  (Zwiastun książki, darmowe fragmenty oraz dokładny opis pod spodem)

  Autorzy: Johanna Kern i Roy Fitzsimmonds

  Wydawca: H.O.P.E. Assn.

  Język: polski; Liczba stron: 198

 • Wielokrotnie nagradzana autorka, Johanna Kern, przedstawia niezwykłą, prawdziwą historię, która rozwija się jak fantastyczna przygoda. Opowiedziana w stylu, który czyta się jak wciągającą powieść, co czyni ją wyjątkową na tle książek o duchowości.

  Wydanie Poszerzone 2024

   
  Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

  Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

  W czasach, kiedy codzienny stres i niepewność "jak to będzie" powoduje nie tylko niezadowolenie, ale - ostatnio - liczne przypadki głębokiej depresji i niemożności radzenia sobie z codzienną rzeczywistością - ta książka nie tylko daje nadzieję czytelnikom. Daje im narzędzia, mądrość i moc, by żyć radosnym, pełnym ekspresji życiem. Takimi, jakimi mieliśmy być: najlepszymi wersjami nas samych. W pełni świadomi, spełnieni i kochający naszą życiową podróż.

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektroniczne:

  Kiedyś starożytny Mistrz przyszedł do niej z przeszłości, by zmienić jej przyszłość. A teraz ona dzieli się wiedzą, która może zmienić przyszłość innych ludzi.

  Prawdziwa historia Johanny Kern zaskakuje bardziej niż fikcja. A gdyby to przydarzyło się Tobie?

  Książka ta jest zarówno życiową historią, jak i mistyczną/naukową podróżą napisaną w fascynującym stylu powieści.

  "Jako naukowiec, który poświęcił wiele lat na poważne badania zjawisk paranormalnych, w swej pracy spotkałem się, pośrednio lub bezpośrednio, ze wszystkimi możliwymi rodzajami zjawisk oraz niezwykłych ludzkich zdolności. Mogę Was zapewnić, że specjalne zdolności Johanny Kern są zupełnie wyjątkowe.

  Jak Carlos Castaneda, autor światowego bestselleru The Teachings of Don Juan, Johanna jest swego rodzaju transcendentalnym antropologiem, odkrywającym inne światy i powracającym stamtąd ze szczegółowym sprawozdaniem, które sprawia, że my, pozostali, czujemy się tak, jak-byśmy sami tam byli." --  Prof. dr. hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich, przy Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth (USA); były starszy asystent badań w Psychical Research Foundation (Fundacji Badań Metapsychicznych ) przy Uniwersytecie badań naukowych w Duke, USA -- 

  (Zwiastun książki, darmowe fragmenty oraz dokładny opis pod spodem)

  Wydawca: H.O.P.E. Assn.

  Język: polski; Liczba stron: 570

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektroniczne:

 • Wieczysty Kalendarz Sukcesu, Szczęścia, Zdrowia i Dostatku:

  Wydanie Nowe Poszerzone 2024

  365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia - Johanna Kern

  365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia - Johanna Kern

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektronicze:

  Ta opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami książka otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne

  POPARCIE

   „Takiej książki jeszcze nie było!

  Afirmacje okazały się niezawodną pomocą dla wielu osób. Ten wieczysty kalendarz pomaga czytelnikom żyć lepiej, ciesząc się każdym dniem z pozytywnymi, zachęcającymi i uzdrawiającymi stwierdzeniami i uczuciami”.

  – Prof. dr. hab. Stanley Krippner –

  współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy –

  Życie, jakiego chcesz, może być Twoje - z tą jedyną w swoim rodzaju książką zawierającą specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów:

  Gdy mamy do czynienia z przytłaczającymi wyzwaniami, lub stresującymi sytuacjami – ważne jest, aby pamiętać, że nasza podświadomość wchłania jak gąbka i programuje się wszystkimi naszymi negatywnymi/stresującymi myślami.  Aby żyć szczęśliwym i spełnionym życiem trzeba pozbywać się takich negatywnych „programów” i wprowadzać takie, które ulepszą nam życie.  I wcale nie musi to być trudne.

  Ta książka została zaprojektowana w sposób, który pozwala wszystkim na stopniowe stopienie podświadomych blokad poprzez tworzenie nowych ścieżek neuronowych w mózgu.

  Jest ona skonstruowana w sposób zgodny z tak zwaną "plastycznością mózgu", przy użyciu bardzo skutecznych technik afirmacji, umożliwiających ciągłą, stopniową rekonstrukcję podświadomych przekonań.

  Celem afirmacji jest przekazanie wiadomości podświadomemu umysłowi i przekonanie go, że przesłanie jest prawdziwe. Jeśli nasza podświadomość nie zgadza się z tym, co potwierdzamy - odrzuci pozytywne myśli.

  Dlatego Johanna Kern zaprojektowała specjalny program, napisany w ciągu całego roku przy pomocy technik starożytnych Mistrzów oraz czerpiąc z jej ponad 20-letniego doświadczenia w pomaganiu ludziom w rozwiązywaniu różnych problemów życiowych, zdrowotnych i emocjonalnych. Prosty w użyciu i przeznaczony do użytku przez cały rok, program ten nie tylko zgodny jest z wewnętrznymi rytmami czytelnika, ale także w harmonii z mijającymi sezonami i zmianami w przyrodzie (w tym sezonalnie zachodzącymi zmianami w psychice i ciele człowieka).

  Bezstresowo, bez żadnych większych poświęceń, czy wyrzekania się tego, co się lubi robić lub co nam jest drogie - wszystko, czego potrzebujesz, to zrelaksować się i pozwolić sobie cieszyć się każdym dniem, wstępując dzięki tej książce, krok po kroku, w swoje nowe, wymarzone życie.

  (Darmowe fragmenty, krótkie nagranie audio oraz dokładny opis pod spodem)

  Wydawca: H.O.P.E. Assn.

  Ilustracje: Pełny kolor

  Język: polski; Liczba stron: 174

  Wydanie Papierowe:

  Wydanie Elektronicze:

 •   Zaprogramuj się na sukces, szczęście, zdrowie i dostatek

  ZASŁUGUJESZ NA WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE W ŚWIECIE, I NADSZEDŁ JUŻ CZAS, ABY TO PRZYJĄĆ

  Zostaliśmy zaprogramowani, aby sądzić, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, oraz że nie jesteśmy w stanie żyć takim życiem, jakiego chcemy. I – są tacy, którzy wyciągają konkretne korzyści z tego, że tak wierzymy. 

  Jednak nie ma żadnej potrzeby, aby tak nadal było.

  Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych narzędzi, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. Krok po kroku wielu zwykłych ludzi zmieniło porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, a nieszczęścia w radość życia.

   „Tak jak większości z nas, mnie życie także nie oszczędzało – mój tata został zamordowany, gdy miałam półtora roku, potem zapadłam na ponoć nieuleczalną chorobę powodującą chroniczny ból i straciłam to, co kochałam i na czym najbardziej mi zależało. Jednak nigdy się nie poddałam - nigdy nie zrezygnowałam z siebie i swojego życia. Starożytna mądrość pomogła mi przezwyciężyć wszystkie przeszkody, poprawić samopoczucie i żyję teraz w sposób, o jakim marzyłam: ciesząc się prawdziwie szczęśliwym związkiem, realizując się zawodowo, spełniając się i pomagając innym. Nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno, by zacząć żyć życiem, jakiego się pragnie.”  - Johanna Kern

  Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – nagranie to pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

  (Fragmenty nagarania oraz dokładny opis pod spodem)

  Wydawca: H.O.P.E. Assn./Johanna Kern

  Długość nagrania: 53 minuty

 • Zaprogramuj się na cieszenie się naturalnie pięknym, młodzieńczym Ciałem.

  Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych metod, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. 

  Obecnie nowoczesna nauka potwierdza, że komórki w naszym Ciele, geny i DNA mogą być zmieniane poprzez naszą podświadomość.

  Nasze Ciała zostały zaprogramowane tak, by pozostać naturalnie piękne, zdrowe i młodzieńcze, a my mamy się nimi cieszyć przez całe nasze życie. Starożytne kultury wiedziały o tym i opracowały konkretne narzędzia służące do wpływania na podświadomość, by móc się cieszyć się pięknym, zdrowym i młodzieńczym Ciałem.

  Z pomocą tego nagrania będziesz w stanie wyczyścić swoją podświadomość z uwarunkowań z przeszłości w celu poprawy swojego zdrowia, samopoczucia, ustabilizowania wagi, zachowania młodzieńczego wyglądu, przywrócenia energii swojemu Ciału, a nawet zmiany jego kształtu.

  Dzięki metodom starożytnych Mistrzów zawartym w tym nagraniu, oraz falom Theta i Alfa będziesz w stanie przekazać odpowiednie wiadomości do swojej podświadomości i przestawić tak zwany „punkt ustalonej wagi dla Ciała” w swoim mózgu, co pomoże Ci w naturalny sposób ustabilizować swoją wagę - bez obsesyjnych diet czy wyczerpujących ćwiczeń. 

  Będziesz mógł/mogła przestawić tak zwany "punkt ustalonej wagi ciała" w swoim mózgu i naturalnie ustabilizować swoją wagę - bez stosowania obsesyjnych diet lub wyczerpujących ćwiczeń, które w efekcie końcowym prowadzą do "efektu jo-jo" (czyli przybierania z powrotem na wadze więcej kilogramów po ich zrzuceniu). 

  (Fragmenty nagrania oraz dokładny opis pod spodem)

  Wydawca: H.O.P.E. Assn./Johanna Kern

  Długość nagrania: 60 minut

   


 • Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek - ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo.

  Tak, jak każdy na naszej planecie – zasługujesz na to, co najlepsze w życiu. I możesz to mieć. Żyjemy na planecie pełnej Obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie.

  Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej. Dobrze to już wiemy. Znamy też powody, dla których wielu ludzi żyje w ubóstwie i niedoli: są to chciwość innych ludzi, brak ich zrozumienia tej prostej prawdy, że Obfitość jest przyrodzonym prawem każdego człowieka, a także ich strach przed tym, że - będąc tym, kim są - nie są wystarczająco dobrzy, czy też bezpieczni.

  Na świecie jest wystarczająco dużo Obfitości, by każdy mógł wieść szczęśliwe, przyzwoite i godne życie. Jest wystarczająco dużo Bogactw, byśmy wszyscy mogli poczuć się zadbani, cenni i kochani.

  To nagranie zostało zaprojektowane tak, by pomóc Ci stopić podświadome lęki i blokady, dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

  W kolejnych ścieżkach tego nagrania znajdują się pewne wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się starych wzorców i przeprogramować podświadomość na zaakceptowanie, przyciąganie i czerpanie radości z Dobrobytu – a także Częstotliwości Solfeżowe (369 Hz i 528 HZ), których niezwykłe właściwości wykorzystywane są od tysięcy lat, począwszy od śpiewu alikwotowego z Azji Środkowej, poprzez tybetańskie leczenie dźwiękiem, a skończywszy na chorale gregoriańskim.

  (Fragmenty płyty oraz dokładny opis pod spodem)

  MP3:

  Wydawca: H.O.P.E. Assn./Johanna Kern

  Długość nagrania: 67 minut

  ASIN: B01JBBS1ZO


 • Uwolnij się od swojej choroby i napraw swoje DNA

  TWOJE CIAŁO JEST ZDOLNE DO SAMOLECZENIA. TWOJE DNA JEST ZDOLNE DO SAMONAPRAWY:

  W 2015 roku Nagrodę Nobla przyznano za przełomowe prace na temat molekularnych mechanizmów procesów naprawy DNA - potwierdzając tym samym to, co zostało odkryte już w czasach starożytnych: nasze DNA jest zaprojektowane w sposób umożliwiający samonaprawę.

  To nagranie jest specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w wyleczeniu się z fizycznej choroby i naprawieniu DNA, a jednocześnie stopieniu Twoich podświadomych lęków i związanych z nimi negatywnymi blokadami.

  Z nowymi wynikami badań podejście do leczenia chorób zmienia się i pojawia się nowa nadzieja dla ludzi z chronicznym bólem, cukrzycą, nowotworem, HIV, chorobami układu krążenia, wysokim ciśnieniem, depresją, bezsennością i wieloma innymi schorzeniami.

  Ponieważ Johanna Kern nie jest już w stanie prowadzić indywidualnych sesji uzdrawiających ze względu na ogromną ilość potrzebujących, postanowiła pomóc tym, którzy wymagają leczenia poprzez zaprojetkowanie tej płyty CD w sposób, który pozwala korzystać z uzdrawiających narzędzi zawartych w tym nagraniu na własną rękę i we własnym tempie.

  Nagranie to zawiera wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na dobre samopoczucie i zdrowie, a także częstotliwości solfeżowe służące do naprawy DNA.

  Częstotliwości solfeżowe wykorzystane w tym uzdrawiającym nagraniu odpowiadają silnemu polu magnetycznemu i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali wykorzystywanej w muzyce sakralnej, m.in. w tybetańskim leczeniu dźwiękiem, czy w śpiewie alikwotowym lub choralu gregoriańskim.

  (Fragmenty nagrania oraz dokładny opis pod spodem)

  Wydawca: H.O.P.E. Assn./Johanna Kern

  Długość nagrania: 60 minut

Go to Top