Artykuł Johanny Kern pt. „C jak Ciało: Cudowność, Celowość i Całkowitość” został wyróżniony w kwietniowym wydaniu (2019) amerykańskiego magazynu „OMTimes”.

 

Magazyn „OMTimes” jest jednym z wiodących w Ameryce, dostarczając pozytywnych treści na temat zdrowia, rozwoju personalnego i duchowego, posiadając miliony czytelników w każdym kraju anglojęzycznym, oraz dodatkowo w jęz. hiszpańskim i portugalskim.

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu:

 

 

Piękno znajduje się w oczach patrzącego.

C” jak Ciało: Cudowność, Celowość i Całkowitość

Artykuł Johanny Kern

Kiedy się rodzimy, pierwszą rzeczą, jaką dostrzegamy, jest nasze ciało. Oddycha, porusza się – pracuje dla nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze ciało jest naszym najbardziej lojalnym, oddanym przyjacielem. Jeśli nas zawiedzie w jakikolwiek sposób, nigdy nie jest to jego wina.

Cudowność:

Każde ciało, bez względu na jego kształt, wagę, kolor czy wiek, jest piękne na swój własny unikalny sposób. Owszem, każdy z nas ma jakieś preferencje co do tego, co mu się najbardziej podoba. Jednak należy pamiętać, że to TYLKO preferencje.

A nasze preferencje są w największym stopniu związane z aktualnymi trendami lub sposobem, w jaki zostaliśmy zaprogramowani przez nasze środowisko.

Aktualne mody naciskają na nadmiernie szczupłą, wręcz wychudzoną sylwetkę, a przecież nie każdy jest z natury szczupły.

Nasze ciała często stają się bardziej okrągłe ze względu na ich naturę. Nie ma nic do poprawienia. Wszystko jest tak, jak powinno być. Z drugiej strony, jeśli staniemy się zbyt otyli lub nadmiernie chudzi z powodu zaniedbania naszego zdrowia, należy coś z tym zrobić.

Preferencje, tak jak trendy, często się zmieniają – podobnie jak i definicja piękna. Każdy z nas jest unikalną ludzką istotą. Kiedy popatrzymy na inne zwierzęta w przyrodzie (my ludzie także jesteśmy zwierzętami) ) – możemy zauważyć, jak doskonale one rozumieją wartość i równość wszystkich ciał.

Wyobraźmy sobie, że ktoś powiedziałby buldogowi że jest za gruby, chartowi że jest za chudy, pekińczykowi że jest za mały, albo dogowi że za wielki. Wszystkie z nich prawdopodobnie turlałyby się ze śmiechu!

Nasze ciała kochają życie i chcą, żebyśmy my kochali życie. Są szczęśliwe, kiedy my jesteśmy szczęśliwi. Pomagają nam spełniać nasze marzenia, osiągać sukcesy i wypełniać nasze życie szczęściem. A jeśli niestety mimo wszystko, mimo naszej dbałości o nie – nasze ciało rozchoruje się, sprawiając nam kłopot – też można nauczyć się z tym żyć. Bo przyjaciół nie tylko nie opuszcza się w biedzie, ale także ceni się ich, kocha i przyjmuje takimi jacy są, bez względu na to, jak wyglądają czy jak się czują – czy są zdrowi czy chorzy. Kochajmy nasze ciała i w zdrowiu, i w chorobie.

KAŻDE CIAŁO jest cenne i cudowne. Chudsze, grubsze, wysokie, niskie, młode, stare, zdrowe lub nie. Ważne, by o tym pamiętać.

Celowość i Całkowitość:

Jeśli będziemy traktować swoje ciało z troską i miłością, wówczas przybierze na wadze tylko tyle, ile jest dla niego naturalne w określonych cyklach życia i będzie starzało się naturalnie i z gracją.

To, co myślimy i mówimy, wywiera głęboki wpływ na nasze samopoczucie i wygląd.

W zależności od tego, jaka jest nasza percepcja, oddziaływanie naszych genów może się znacznie zmieniać.

Jednak najskuteczniejszym sposobem na modelowanie własnego ciała według naszych potrzeb jest zmiana swoich podświadomych przekonań. Nasza podświadomość ma przewagę nad tym, co świadomie o sobie myślimy, dlatego tak ważne jest, żeby zejść na dno naszego podświadomego zaprogramowania.

Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu celowo używali skutecznych metod, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. Korzystając z umiejętnego programowania podświadomości, wielu zwykłych ludzi zmieniło porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, a nieszczęścia w radość życia.

Aby cieszyć się i kochać nasze naturalnie piękne i zdrowe ciała, musimy zmienić nasze podświadome przekonania o sobie.

PO PIERWSZE:

Należy zaakceptować i pokochać swoje ciało takim, jakie ono teraz jest.

Nasze ciało całkowicie wierzy w to, co mówimy. Jeśli traktujemy je z niechęcią albo wręcz z nienawiścią, nasze ciało uwierzy, że nie jest wystarczająco dobre, wystarczająco piękne, wystarczająco młode lub wystarczająco zdrowe. Wszystko, co mówimy do swojego ciała, staje się jego rzeczywistością. I co za tym idzie – naszą rzeczywistością. Tak to właśnie działa. Kiedy traktujemy swoje ciało z miłością, odpłaca nam miłością. Stajemy się zdrowsi i sprawniejsi fizycznie. Nasze ciało może nawet zmienić swój kształt, naturalnie i zdrowo.

PO DRUGIE:

Ważne jest, by traktować swoje ciało jak najlepszego przyjaciela: oferując mu prezenty, takie jak witaminy, naturalne suplementy, zdrowe odżywcze jedzenie, świeże powietrze, odpowiednie ćwiczenia, ubrania lub ozdoby, które uważamy za atrakcyjne – czyli cokolwiek, co nas uszczęśliwia. Wówczas nasze ciało rozkwita i promienieje szczęściem.

Zmień swoje przekonania na temat piękna


Kiedy czujemy się atrakcyjni i piękni, nasze Ciała w naturalny sposób stają się atrakcyjne i piękne.

Aby pozwolić swojemu ciału na całkowity rozkwit, ważne jest to, by cieszyć się w życiu drobnymi przyjemnościami. Pamiętajmy, że cała przyroda wyraża swoją radość z życia, w taki czy inny sposób. Kiedy obserwujemy przyrodę, dostrzegamy, jak radosne są zwierzęta, jak pięknie rozwijają się rośliny. Kiedy ożywimy swoją własną radość, nasze ciało naturalnie stanie się zdrowsze, silniejsze, kwitnące i promieniujące szczęściem.

Możemy zaufać mądrości naszego ciała.

Kiedy nauczymy się kochać nasze ciało podczas wszystkich jego naturalnych cykli, nigdy nie stanie się poważnie chore, niesprawne, zbyt chude lub zbyt grube.

Wszystko, czego pragnie nasze ciało, to być traktowane z miłością i szacunkiem.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej: PDF ze stron z magazynu

ORAZ  TUTAJ ONLINE

Przydatne Narzędzia:

Seria nagrań audio MP3, które pomogą Ci utrzymać Ciało w doskonałej formie: utrzymać dobre zdrowie, odpowiednią wagę, młodzieńczość i ogólne dobre samopoczucie:

  1. Twoje piękne, młodzieńcze Ciało

  2. Schudnij szybko i naturalnie

  3. Ulecz swoje Ciało i DNA

Nagrania te zawierają wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na dobre samopoczucie i zdrowie, a także częstotliwości solfeżowe służące do naprawy DNA -  odpowiadające silnemu polu magnetycznemu i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali wykorzystywanej w muzyce sakralnej, m.in. w tybetańskim leczeniu dźwiękiem, czy w śpiewie alikwotowym lub choralu gregoriańskim.

Możesz posłuchać DARMOWYCH fragmentów oraz  znaleźć więcej informacji o każdym z tych nagrań tutaj (kliknij na obrazki):