25 Maj

CELEBRUJMY NASZE ŻYCIE!

CELEBRUJMY!

Celebrujmy nasze życie. I każdy w nim dzień.

Celebrujmy siebie samych. I siebie nawzajem.

Dlaczego?

Bo taka jest nasza prawdziwa natura. Jesteśmy częścią przyrody, która wyraża swoją radość z życia, w taki czy inny sposób: wibruje szczęściem, nie zamartwia się tym, na co nie ma wpływu a to, na co ma wpływ – rozwiązuje w taki czy inny sposób. Wystarczy obserwować przyrodę i dostrzegać, jak radosne są zwierzęta, jak pięknie rosną rośliny. Przypominają nam o tym, że nie tylko warto ale i trzeba – tak po prostu cieszyć się życiem.

Poczucie szczęścia przychodzi łatwo tym, którzy są w stanie przyjąć życie jakim jest, bez względu na okoliczności. Życie jest pięknym, cennym darem. A wszystko to, co nam się przytrafia jest unikalną, wyjątkową historią, jedyną pośród miliardów. Ważne jest, aby o tym pamiętać.

Akceptacja nas samych, oraz tego, że nasze życie jest wartościowe, musi zacząć się od wewnątrz, bez względu na stan naszych finansów, zdrowia fizycznego lub przeszkód jakie wydają się stać na drodze do zadowolenia z życia, lub nas samych.

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, wszyscy jesteśmy wartościowi, potrzebni i piękni.

Istniejemy po to, aby doświadczać siebie i dzielić się naszym doświadczeniem z innymi. Każde doświadczenie, każdego z nas, jest równie ważne. Każde doświadczenie jest bezcenne. Wszyscy jesteśmy w tym razem, powiązani ze sobą przygodą życia.

Rozwijanie w sobie poczucia szczęścia równa się budowaniu ufności, głęboko w sercu, że wszystko jest dobrze, właśnie tak jak jest. Wszystko jest dobrze i na dzisiaj, i na jutro, i na każdy dzień. To co przeżywamy, to po prostu kolejne doświadczenie. Doświadczenie, które pomaga nam się rozwijać. Kiedy się rozwijamy, zaczynamy doceniać wartość każdego doświadczenia. A kiedy umiemy cenić każde doświadczenie – umiemy być szczęśliwi.

Życie to pakiet zawierający różne doświadczenia. Wszystkie z nich to wspaniałe dary pozwalające człowiekowi stać się lepszym, piękniejszym i bardziej świadomym. Nasze życie jest odbiciem tego, kim się stajemy. Warto więc żyć pełnią życia, i mieć serce szeroko otwarte. Bez względu na to, co się dzieje, bez względu na to, że można zostać zranionym. Nikt nie jest w stanie osiągnąć wewnętrznego szczęścia jeżeli ucieka od tego co niesie życie. Każdy dzień jest okazją aby z ochotą, godnością, odwagą i radością przyjąć wspaniałe dary – nasze unikalne doświadczenia, prezenty od życia. Dobrze jest za nie podziękować. I zawsze pamiętać, że jutro znów dostaniemy nowe, inne – unikalne oraz przeznaczone tylko dla nas. Właśnie takie jakich potrzebujemy, aby nadal stawać się tym, kim mamy się stać. Życzę wszystkim pięknych prezentów dzisiaj!

A kiedy w naszym życiu napiętrzają się kłopoty i zmartwienia – warto wtedy cieszyć się szczęściem innych. Jest to jedna z tajemnic prawdziwego sukcesu, której uczy się na najbardziej prestiżowych seminariach dla liderów: na poziomie podświadomości nasz mózg nie robi różnicy pomiędzy własnym a cudzym szczęściem, pomiędzy własnym a cudzym sukcesem.

Kiedy widzisz czyjeś szczęście, bądź szczęśliwy/a dla nich, ciesz się ich powodzeniem! Tak jakby byli Twoimi najlepszymi przyjaciółmi i życzysz im dobrze. Znajdź swoją własną radość w szczęściu innych ludzi. Nawet jeśli są Ci obcy, bądź szczęśliwy/a dla nich. Później, gdy nauczysz się jak być szczęśliwym/ą dla innych, będzie Ci łatwiej nauczyć się własnego szczęścia. Nie oddawaj swojej mocy i prawa do szczęścia niczemu ani nikomu innemu. Sam/a możesz zdecydować o tym co chcesz, i czuć się w dowolny sposób.

Szczęście jest przywilejem, który nadajemy sobie sami. Nikt nie może go nam dać, ani odebrać. To my tworzymy nasze życie oraz szczęście – tak jak chcemy, w sposób na jaki jesteśmy gotowi.

Szczęścia nie pomogą nam zbudować Ci, którzy sami nie potrafią być szczęśliwi. Dlaczego więc tak często słuchamy opinii tych, którzy psioczą, krytykują, wyśmiewają, obgadują? Czyżby oni byli dla nas najlepszymi doradcami w sprawach szczęścia, radości życia, mądrości życiowej?

To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze szczęście. Nie oni. A za doradców w sprawie naszego szczęścia przyjmijmy wszystko, co umie radować się życiem: nasze własne serce, otaczającą nas naturę, oraz tych – którzy sami potrafią być szczęśliwi.

Celebrujmy każdą chwilę. Celebrujmy siebie nawzajem    

Przydatna Afirmacja: 

Moje wewnętrzne ograniczenia wyznaczają granice mojej rzeczywistości. Z tego powodu ważnym jest, abym otworzył/a się dzisiaj na wszelkie możliwości.

Z radością w sercu otwieram się na Wewnętrzną Mądrość – i uczę się posługiwać nią z ufnością i cierpliwością.

Zaczynam ten dzień wiedząc, że cokolwiek się dzisiaj stanie – będzie to bardzo ważne dla mojego procesu rozwoju oraz życiowej podróży, w kierunku mojej Wolności, Nieograniczonej Potęgi i Szczęścia.” – fragment z książki  „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Johanny Kern 

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być 🙂


"Mistrz i Zielonooka Nadzieja" - panorama książkiOTRZYMASZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:  http://johannakern.pl/newsletter/

 

 

 


ZOBACZ TAKŻE:

365-pl-on-white-perspectiveNN_BookCover FRONT

Okladka-Front_1200_new2SSN_PRZODCDBookletOutsideTemplate

Johanna Kern twoje piękne ciałoCDBookletOutsideTemplate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 KANAŁ JOHANNY
KERN NA YOUTUBIE:

WIELE CIEKAWYCH RZECZY DO OBEJRZENIA. Zajrzyj tam i obejrzyj 2 min. zwiastun, który wita odwiedzających.

SUBSKRYBUJ, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO (kliknij na obrazek):

JK PL YOUTUBE 2

 

 

zobacz inne wpisy