Wybierz Temat
Ścieżki życia i kariery
Blog

Jeśli chodzi o nasze życie, nie ma problemu, którego nie można rozwiązać.

Bez względu na to, co jest naszym największym problemem, musimy pamiętać, że nie jesteśmy jedyną osobą na świecie znajdującą się w takiej sytuacji. Tak, czasami czujemy się przytłoczeni, a nawet możemy załamać się pod wpływem stresu / presji – ALE – możemy także pozbierać się i znaleźć coś pozytywnego w każdej sytuacji.Możemy na przykład nauczyć się czegoś bardzo ważnego i pożytecznego, co wykorzystamy w przyszłości lub możemy uświadomić sobie, że rzeczywiście „to, co nas nie zabija, tylko nas wzmacnia”. Pokonywanie przeszkód pomaga nam zdobyć mądrość życiową, zwiększając naszą zdolność do osiągania naszych celów.

Ludzki mózg znajduje interesujące rozwiązania na swoje problemy: często gdy jakieś jego części są uszkodzone, z jakiegokolwiek powodu – pozostałe części mózgu przejmują funkcje uszkodzonych części. Dlaczego nie skorzystać z podobnej metody w naszym życiu: jeśli coś nie działa tak, jak chcemy – możemy skupić się na czymś innym i znaleźć piękno gdzie indziej, w innym aspekcie życia.

Czasami nastają dla nas trudne czasy, ale zawsze istnieje możliwość zmiany.

Jest taki cudowny człowiek podróżujący po świecie: nie ma rąk ani nóg. Tłumy ludzi w wielu różnych krajach przychodzą, aby wysłuchać go, kiedy opowiada o szczęściu i pięknie życia. Znalazł sposób na przekształcenie swojej niepełnosprawności w prawdziwą moc. Nie, nie wszyscy muszą „ujawniać” swoją słabość lub inność na scenie publicznej. Ale każdy może znaleźć to, co da mu szczęście w życiu.

Nigdy nie jest za późno. Nigdy.

Dlaczego?

Ponieważ życie nie jest wyścigiem lub zawodami, w których musimy udowodnić, kto jest najszybszy, najbogatszy lub najmądrzejszy.

Życie jest okazją, aby rozwijać się jak najwięcej i znaleźć piękno i radość istnienia. Kiedy stajemy się tego świadomi, cały świat przybiera piękne barwy.

Sposób, w jaki myślimy, wpływa na nasze własne życie i na życie innych. Tak naprawdę się dzieje. To nie jest tylko oświadczenie, opinia czy przekonanie. To, na czym się skupiamy, ile naszej uwagi, energii, którą spędzamy utrwalając w umyśle pewne myśli – wszystko to przynosi konkretne rezultaty.

Cała dziedzina fizyki, tej którą znamy, oparta jest na teorii kwantowej, która z kolei stanowi podstawę jednej trzeciej całej światowej gospodarki i jej produktów. Ojcowie mechaniki kwantowejNiels Bohr i Werner Heisenberg, wspólnie otrzymali nagrodę Nobla za swoją pracę w 1965 roku. Mechanika kwantowa stała się najbardziej precyzyjną teorią fizyki, nie tylko wyjaśniającą wszystko – np. jak świecą gwiazdy i słońce, lub dlaczego obiekty wydają się być twardą masą, ale również dała nam wszystko począwszy od chipów komputerowych, poprzez tranzystory, lasery, aż do bomb atomowych.

Dwie podstawowe zasady teorii kwantowej to:

1. Rzeczywistość – jest tworzona przez tzw. Obserwatora.
2. Połączalność – wszelkie rzeczy, które kiedykolwiek w jakikolwiek sposób na siebie oddziaływały są na zawsze połączone, “powiązane”.

Oznacza to, że teoria kwantowa wskazuje nam, że świat materialny/fizyczny, jaki postrzegamy poprzez nasze zmysły – nie istnieje. Jest tylko Iluzją. To, co widzimy istnieje tylko w naszych, tzw. Obserwatorów, mózgach, a dokładniej w naszych Umysłach, które podsumowują doświadczenia naszych zmysłów – dając nam iluzję “rzeczywistości”.

NATOMIAST “połączalność” oznacza, że wszyscy tworzymy i współtworzymy nasz świat nie tylko dla siebie, ale także dla tych, z którymi w jakikolwiek sposób jesteśmy połączeni. Czyli praktycznie z całą przyrodą, wszechświatem i wszystkimi ludźmi na planecie. A to dlatego, że na poziomie energii jesteśmy połączeni ze wszystkim co istnieje, w taki czy inny sposób.

Wszyscy jesteśmy częścią wielkiego pola Energii, która pozwala nam tworzyć to, co uważamy za naszą “rzeczywistość”.

Wszystko co istnieje, jest Energią. W skład Energii wchodzi wszystko, co jest materialne/fizyczne, czyli doświadczane przez nasze zmysły, oraz wszystko – co tylko można postrzegać: to jest nasze myśli, emocje, elektrony (tak, nikt nigdy jeszcze nie widział ani nie zważył elektronu) itp.

Wszystko co istnieje, czyli Energia, objawia się w postaci fal i wibracji. Oznacza to, że wszystko co istnieje, w swej podstawowej skali – wibruje, czy też drga.

Wyobraź sobie na przykład fale radiowe:

częstotliwość ich wibracji decyduje o ich jakości, zasięgu itp. Teraz wyobraź sobie, że: nasze myśli są jak fale radiowe. Wszystko, co myślimy, ma określoną wibrację, a z tego powodu – w zależności od częstotliwości ich wibracji – nasze myśli mają pewną jakość i zasięg. I to decyduje, w jaki sposób nasze myślenie wpływa na „rzeczywistość” (iluzję), którą wszyscy tworzymy i współtworzymy, niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

Dla niektórych z nas – świat wydaje się być miejscem istniejącym samym sobie, w którym nie mają wiele do powiedzenia i nie mogą go w żaden sposób kontrolować.

Niektórzy z kolei postrzegają świat jako wrogi, pełen tych “innych”, z którymi muszą walczyć, albo ich unikać i zawsze być gotowymi do ataku lub obrony.

Dla innych świat jest miejscem obsługi ich Ego, gdzie mogą zaspakajać swoje potrzeby, czy to materialne czy emocjonalne.

Są ludzie, którzy postrzegają świat jako jedność, gdzie wszystko jest celowe. Jeszcze inni, widzą go jako wielką niewiadomą, gdzie wszystko jest możliwe.

Jak opisał(a)byś swoje życie:

czy Twoje życie Ci się przytrafia, czy jest Twym oponentem, czy toczy się mimo Ciebie, dla Ciebie czy z Tobą?

Niezależnie od tego jaką odpowiedź znajdziesz wewnątrz siebie – poinformuje Cię ona o tym, gdzie obecnie znajdujesz się w życiu. To wszystko.

Jaka by nie była Twoja odpowiedź – żadna nie jest lepsza, czy gorsza od drugiej. Jest to tylko odbicie tego, kim jesteś obecnie.

Poinformuje Cię to także o tym, czy to, co myślisz na temat świata jest zgodne z Twoją głębszą, wewnętrzną Prawdą. Jeśli sposób, w jaki żyjesz utrzymuje Cię w poczuciu szczęścia, jeśli nie ma nic, co musisz zmienić, aby czuć się spełnionym w życiu, oznacza to, że Twoje życie i Wizja Twego Serca są w zgodzie.

*W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteśmy, naszej „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części nas, gdzie znajduje się nasza własna, piękna Prawda – pozbawionej jakichkolwiek uwarunkowań i lęków. 

Czy pozytywne myślenie może pomóc rozwiązać problemy, które naprawdę trudno rozwiązać?

Weźmy to na przykład: wielu ludzi na naszej planecie cierpi głód, a my często mamy łzy w oczach, słysząc wiadomości o głodujących dzieciach w zubożałych częściach świata.

Prawda jest taka, że na naszej planecie jest wystarczająco dużo jedzenia dla nas wszystkich. Mamy obfitość jedzenia i mamy mnóstwo zasobów.

 

 

 

 

Faktem jest, że podstawową przyczyną braku pożywienia dla ubogich ludzi nie jest brak zasobów. Przyczyna leży gdzie indziej. Wywodzi się to bezpośrednio z wewnętrznych lęków (lub tak zwanych podświadomych cieni) kontrolujących zachowanie niektórych wpływowych ludzi, którzy kierują korporacjami wyniszczącymi naszą planetę, zużywającymi w zastraszającym tempie jej bogate zasoby, oraz niszczącymi nasze środowisko naturalne. Mając na celu zdobycie coraz większej ilości pieniędzy (gdyż posiadanie pięniędzy oznacza dla nich władzę, a tym samym łudzą się, że pieniądze będą lekarstwem na nurtujący ich wewnętrzny starch) – ich działania stają się samolubne, wyrządzające krzywdę innym, jak na przykład celowe zatapianie ogromnych ładunków zboża. A wszystko to po to, aby utrzymać wysokie ceny jedzenia na rynku, zamiast nakarmić głodujących.

Gdyby ci nieszczęśliwcy, ci opętani wewnętrznym strachem ludzie zechcieli nauczyć się, jak pozbyć się swoich podświadomych cieni – i zmienić swoje negatywne myśli na pozytywne – nie zatapiali by żywności, a to mogłoby przyczynić się do rozwiązania głodu na świecie.

Wielkie kroki składają się z wielu małych kroków.

Pozytywne myślenie może przenosić góry. Pozytywne myślenie pomogło milionom ludzi wyzwolić się z niewoli, bronić przed najeźdźcami / okupantami lub przetrwać w obozach koncentracyjnych. Wierzyli w lepsze jutro i stało się to ich rzeczywistością.

Zmiana naszej sytuacji życiowej, znalezienie lepszej pracy, stworznie udanego związku z ukochaną osobą – wszystko zaczyna się od pierwszego kroku.

Pierwszym krokiem jest zmiana sposobu myślenia. A jeśli coś nie wyjdzie nam tak, jakbyśmy tego chcieli – pamiętajmy, że możemy podnieść się i spróbować ponownie. Możemy to zrobić.

PAMIĘTAJ TAKŻE: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz. 

Przydatna afirmacja:

“Nie zniechęcają mnie żadnego rodzaju opóźnienia, niepowodzenia i przeszkody. Rozumiem, że mogę przechodzić przez niezbędny proces samouzdrawiania, który przygotowuje mnie do następnego etapu na drodze do Lepszego Życia. Nie poddaję się w takich chwilach, lecz cieszę się powodzeniem, sukcesem oraz szczęściem innych.” – Fragment z nagrodzonej książk“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, autorstwa Johanny Kern.

POMOCNE NARZĘDZIA

NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE:

(Aby przeczytać lub posłuchać darmowych fragmentów klikaj na obrazki)

Ta jedyna w swoim rodzaju, nagrodzona książka i nagranie MP3 mogą całkowicie odmienić Twoje życie, a możesz także ofiarować je w prezencie osobom, które kochasz!

Książka ta zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”  opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami  otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – to nagranie MP3 pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Wybierz Temat
Ścieżki życia i kariery
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie