Wybierz Temat
Związki romantyczne i rodzina
Blog

Czy Miłość jest naszym wyborem? Czy też jest to „kłopotliwa sytuacja”, ”tarapaty”, „zaburzenia psychiczne lub emocjonalne”, które stają się naszym udziałem?

Istnieje wiele poglądów i teorii na temat Miłości oraz całe rzesze ludzi, którzy rozmyślali nad tym intrygującym, fascynującym tematem.

Czy Miłość to uczucie, emocje, czy też stan umysłu ? Czy jest to najlepsza rzecz pod słońcem jaka może nam się przytrafić, czy też dramat, który może zniszczyć całe nasze życie?

Takie i podobne pytania często zadaje sobie wielu pisarzy, poetów, artystów, filozofów, psychologów oraz wielu spośród tych, którzy kochali, lub mają nadzieję na Miłość.

Z natury, można powiedzieć że „z przyrodzenia”, wszyscy jesteśmy zdolni do Miłości. Czy świadomie, czy też nie, każdy z nas w taki czy inny sposób już odczuwał Miłość.

Jesteśmy z natury wypełnieni Miłością.

Gdy mówimy o Miłości, zwykle pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy jest Miłość romantyczna: uczucie które sprawia, że szybciej zaczyna bić nam serce, że stajemy się oddani tej jednej, jedynej na całym świecie osobie.

Jednak Miłość, jak już wielu z nas się przekonało, istnieje w różnych postaciach.

Jest Miłość matczyna / ojcowska, czyli ta więź biologiczna, którą wielu z nas odkryło już wtedy, kiedy jeszcze byliśmy płodem w łonie matki.

Jest Miłość w rodzinie, znana nam poprzez więzi jakie łączą nas z naszym rodzeństwem, dziadkami lub krewnymi.

Niektórzy z nas odczuwają Miłość do zwierząt, natury, własnej miejscowości, kraju lub całej naszej planety. Niektórzy mówią, że kochają całą ludzkość.

Są tacy, którzy opisują jako „kochanie” to uczucie jakie mają kiedy mówią o swoim życiu, karierze, domu, samochodzie, komputerze, telefonie, tablecie lub innych rzeczach, których są właścicielami lub które pragną nabyć.

Bez względu na to, czy w grę wchodzi jakaś osoba, czy też sytuacja, miejsce, przedmioty, dzieła sztuki, muzyka, lektura, hobby, pasje, działanie itd. – wszyscy w taki czy inny sposób ‘zakochujemy się’ w kimś lub czymś, co z naszego punktu widzenia jest ‘warte, godne’ inwestycji naszego czasu, energii, zaprzątania sobie tym myśli oraz wkładania w to serca.

Wszyscy poznajemy Miłość, jeśli nie poprzez nasze własne doświadczenia, to poprzez obserwację oraz życiową mądrość, która uczy nas jak ogromna jest Moc Miłości.

Według Nauk Nadziei, Miłość jest 7-mą Mocą współtworzącą oraz mającą bezpośredni wpływ na świat w którym żyjemy, jak również jest też jednym z wewnętrznych procesów, przez które wszyscy prędzej czy później przechodzimy – w takim lub innym momencie życia.

Pomimo tego że koncepcja Miłości wydaje się być czymś bardzo naturalnym, dodającym siły, jednak wielu z nas się jej obawia. Obawiamy się, że odczuwając Miłość możemy stracić naszą niezależność, wolność, że możemy być wykorzystani, pozbawieni mocy, upokorzeni, poczuć się bezsilnymi.

Dlatego też wielu z nas, bojąc się Miłości, wznosi mury wokół siebie, w celu zapobieżenia ewentualnym szkodom.

Nic nie może być dalsze od prawdy niż przekonanie, że Miłość może doprowadzić nas do niemocy.

Jest zupełnie odwrotnie:

Kiedy nie jesteśmy w harmonii z Miłością, czyli z 7-mą Mocą współtworzącą świat, mamy tendencje do życia w ‘hipnotycznej iluzji’, że możemy mieć pod kontrolą własny los, podczas gdy tak naprawdę kierujemy się strachem.

Otwarcie serca na Miłość jest jednym z największych i najważniejszych kroków w naszej ewolucji. Jest to nieuniknione i nie można tego pominąć, jeśli chcemy nadal rozwijać się i pogłębiać naszą egzystencję.

Warto pamiętać: Miłość ma wiele form, nie ogranicza się do romantycznej więzi. Chociaż, owszem, taka romantyczna więź również może stać się doskonałą okazją do zapoznania się i znalezienia harmonii z Miłością Uniwersalną – 7-mą Mocą współtworzącą świat.

Jako świadomość, którą jesteśmy, możemy istnieć tylko tak długo, dopóki poznajemy siebie poprzez doświadczanie naszego istnienia. Świadomość to nic innego jak drgania, pulsacja, przepływ energii, wibracja. Jako taka wibracja, jesteśmy pod wpływem wibracji 7-miu Mocy współtworzących świat. W celu zapewnienia naszej egzystencji oraz dalszej ewolucji, musimy być z nimi w harmonii.

Dla naszego własnego dobra, musimy być w zgodzie z Miłością.

Johanna Kern

Johanna Kern

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę, które zdobyła na przestrzeni ponad 20 lat doradzania ludziom w sprawach problemów emocjonalnych i zdrowotnych, związków, rodziny, duchowości, życia i kariery.

Zaprojektowała specjalny przewodnik odkrywający sekrety tworzenia głęboko satysfakcjonującego, trwałego i udanego związku romantycznego. Jej nagrodzona w Los Angeles książka „Sekrety Miłości: Co warto wiedzieć, aby mieć niesamowity związek” jest napisana w łatwym, przystępnym stylu i ozdobiona uroczymi ilustracjami graficznymi, dzięki czemu przemawia do czytelników w każdym wieku i na każdym poziomie relacji.

POPARCIE

„Ta zachwycająca książka zagłębia się w tak wiele wymiarów, że tak naprawdę jest toSekrety Miłości - Johanna Kern książka poruszająca WSZYSTKO o wszystkim, co dotyczy miłości. Wchodzi w tę tematykę daleko głębiej niż inne książki poruszające ten temat i robi to w zachwycającym, przyjaznym dla czytelnika stylu. Autorka Johanna Kern podpowiada nam czy i jak powinniśmy poszukiwać miłości, co robić, gdy ją znajdziemy, jak ją pielęgnować i co zrobić, jeśli się wypali – lub przetrwa na długie lata! Jeśli ktoś jeszcze nie odnalazł miłości, kiedy sięgnie po tę książkę, odnajdzie w niej praktyczny plan na to, jak postępować i czego się spodziewać w swojej podróży!”

Prof. dr. hab. Stanley Krippner –

współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy –

„Sekrety Miłości” wykładają wszystkie karty na stół:

OBEJRZYJ KRÓTKI ZWIASTUN KSIĄŻKI:

KUP KSIĄŻKĘ I PRZECZYTAJ WSZYSTKIE 14 ROZDZIAŁÓW 

Wersja Papierowa:

Wersja Elektroniczna:

Sekrety Miłości - Johanna Kern

Sekrety Miłości - Johanna Kern

 

 

Wybierz Temat
Związki romantyczne i rodzina
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie