Artykuły Johanny Kern w prasie zagranicznej
Książki
Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern
Blog
Nauki Nadziei - Johanna Kern

Nauki Nadziei to potężna wiedza  antycznych Mistrzów, Naukami Nadziei, wyjaśniającymi wszystko począwszy od jak funkcjonujemy fizycznie, emocjonalnie i intelektualnie aż do jaki jest cel naszej egzystencji, jaki mamy wpływ na naszą rzeczywistość, jakie panują prawa we Wszechświecie, co to jest Koło Tworzenia czy też kim są „obywatele” poza czasem i przestrzenią.

Nauki Nadziei dają nam skuteczne narzędzia do zmiany i poprawy naszej rzeczywistości, przyzwyczajeń, oraz wszelkich sytuacji życiowych.

W czasach, gdy codzienny stres i niepewność „jak to będzie” powoduje nie tylko niezadowolenie, ale – ostatnio – liczne przypadki głębokiej depresji i niezdolności do radzenia sobie z codzienną rzeczywistością, Nauki Nadziei pomagają nam godnie żyć życiem pełnym radości, będąc takimi, jakimi mieliśmy być: najlepszymi wersjami nas samych. W pełni świadomymi, spełnionymi i kochającymi naszą życiową podróż.

Nauki Nadziei nie tylko tłumaczą naszą „rzeczywistość” – wyprzedzając o tysiąclecia nowoczesną naukę, która dopiero teraz, w ciągu ostatnich stu lat, zaczyna powoli odkrywać to, o czym już nauczali starożytni Mistrzowie – ale dają także proste i skuteczne wskazówki jak żyć Pięknym Życiem. Takim, którego wkład w dobro własne i świata uczyni nas spełnionymi, radosnymi, dostatnimi i w pełni szczęśliwymi.  

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

 Urodziliśmy się z przeznaczeniem cieszenia się pięknym życiem – w zdrowiu, szczęściu i spełnieniu.

Jesteś tutaj, by wiedzieć, że nie masz żadnych ograniczeń.

Jesteś tutaj, by stać się w pełni tym, kim możesz się stać.

Nauki Nadziei - Johanna Kern

Nauki Nadziei - Johanna Kern

Artykuły Johanny Kern w prasie zagranicznej
Książki
Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern
Blog