Czytaj / Blog

/Czytaj / Blog
Czytaj / Blog 2018-04-29T23:41:32+00:00
Blog
Książki
Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern
Artykuły Johanny Kern

 Dzielę się tu z Wami mądrością antycznych Mistrzów, Naukami Nadziei, które zostały dostosowane do obecnego stylu życia i sposobu myślenia.

W czasach, gdy codzienny stres i niepewność „jak to będzie” powoduje nie tylko niezadowolenie, ale – ostatnio – liczne przypadki głębokiej depresji i niezdolności do radzenia sobie z codzienną rzeczywistością, Nauki Nadziei dają nam wiedzę, jak godnie żyć życiem pełnym radości, będąc takimi, jakimi mieliśmy być: najlepszymi wersjami nas samych. W pełni świadomymi, spełnionymi i kochającymi naszą życiową podróż.

Nauki Nadziei nie tylko tłumaczą naszą „rzeczywistość” – wyprzedzając o tysiąclecia nowoczesną naukę, która dopiero teraz, w ciągu ostatnich stu lat, zaczyna powoli odkrywać to, o czym już nauczali starożytni Mistrzowie – ale dają także proste i skuteczne wskazówki jak żyć Pięknym Życiem. Takim, którego wkład w dobro własne i świata uczyni nas spełnionymi, radosnymi, dostatnimi i w pełni szczęśliwymi.  

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

 Urodziliśmy się z przeznaczeniem cieszenia się pięknym życiem – w zdrowiu, szczęściu i spełnieniu.

Jesteś tutaj, by wiedzieć, że nie masz żadnych ograniczeń.

Jesteś tutaj, by stać się w pełni tym, kim możesz się stać.

a-beautiful-forest-waterfall-rocks-nature-animated-gif

Johanna Signature slim

Blog
Książki
Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern
Artykuły Johanny Kern