„D” jak DOBROBYT:

– Decydowanie

– Docenianie

– Doświadczanie

Otwieranie się na Dobrobyt odbywa się w trzech krokach:

Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że na niego zasługujemy. 

Po drugie, musimy zrozumieć, że Dobrobyt otacza nas i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu.

Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z Dobrobytem i powitać go w naszym życiu.

1. DECYDOWANIE

Aby doświadczyć Dobrobytu ważne jest, aby pamiętać, że życie w obfitości to Twoje przyrodzone prawo.

  1. Dobrobyt to proces, który daje nam możliwość i moc doświadczania rozległych bogactw ciągle tworzonej rzeczywistości. Musimy się jednak tego ponownie nauczyć.

  2. To, w jaki sposób chcemy doświadczać Dobrobytu, zależy od naszych preferencji i potrzeb. Dla każdego życie w obfitości będzie znaczyło coś innego i nie ma co do tego żadnych reguł. Oczywiście tak długo, jak nie pochłania nas zupełnie materializm, który naturalnie prowadzi do utraty kontroli nad własnym życiem i stania się niewolnikiem rzeczy. Nie ma nic złego w cieszeniu się dobrami materialnymi, tak, jak nie ma też nic złego w dążeniu do innych aspektów życia w obfitości. Co dla Ciebie stanowi Dobrobyt/obfitość – jest Twoim osobistym wyborem.

  3. Pierwszym krokiem do doświadczania Dobrobytu w życiu jest zdecydowanie się na jego przyjęcie (tak, nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że tak naprawdę sami odrzucamy Dobrobyt).

Żyjemy na planecie pełnej obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej.

Dobrze to już wiemy. Znamy też powody, dla których wielu ludzi żyje w ubóstwie i niedoli: są to chciwość innych ludzi, brak ich zrozumienia tej prostej prawdy, że obfitość jest przyrodzonym prawem każdego człowieka, a także ich strach przed tym, że – będąc tym, kim są – nie są wystarczająco dobrzy, czy też bezpieczni.

Dlatego właśnie tacy ludzie zagrabiają innym wszystko, co tylko mogą – czy to ziemię, czy zasoby, czy też samo życie. Robią to, by uciec przed uczuciem pustki i podświadomymi lękami oraz by lepiej poczuć się na własny temat.

  1. Nie musimy nikomu nic zabierać, by zapewnić sobie to, czego chcemy. Nie musimy wpadać w pułapkę myślową: że albo wszystko albo nic. Takie myślenie powoduje, że człowiek staje się studnią bez dna, której nigdy nie da się wypełnić żadną ilością dóbr, pieniędzy, miłości, władzy lub sukcesu.

Nie musimy nikogo niczego pozbawiać, żeby wieść dostatnie i szczęśliwe życie.

Dar Dobrobytu/obfitości to przyrodzone prawo każdego z nas. Nie może on być zarezerwowany tylko dla niektórych, jako że należy do każdego.

Aby doświadczyć Dobrobytu w życiu, trzeba zdecydować, że w pełni na niego zasługujemy.

2. DOCENIANIE

Wdzięczność i obfitość często idą razem w parze.

  • Musimy przyznać, że Dobrobyt otacza nas i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu. Docenianie obfitości w naszym życiu otwiera drogę do otrzymania jeszcze więcej Dobrobytu

  • Zauważ, że bez względu na sytuację, zawsze jest co najmniej jeden aspekt w Twoim życiu, gdzie Dobrobyt/obfitość wyraża się w tej czy innej formie. Jeśli nie jako bogactwo materialne, to jako obfitość dobrego zdrowia, przyjaźni, miłości, cennych doświadczeń, nowych pomysłów, inspiracji lub odkryć.

  • Skoncentruj się na tym obfitym aspekcie swojego życia i poprzez dostrojenie się do wibracji Dobrobytu otwórz się na możliwość stworzenia dla siebie jeszcze więcej bogactwa.

Pamiętaj, aby zawsze być wdzięcznym/-ną i doceniać to, co już masz.

Co myślimy, tym się stajemy. Doceniając obfitość w naszym życiu – zapraszamy do niego więcej Dobrobytu. Koncentrując się na niedostatku – utrwalamy brak obfitości.

3. DOŚWIADCZENIE

Ostatni krok jaki musimy zrobić, to zaprzyjaźnić się z Dobrobytem i powitać go w naszym życiu.

  • Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od prowadzenia życia, jakiego chcemy.

Mogą to być nasze uwarunkowania kulturowe lub religijne, czy też wpływ naszych opiekunów lub nauczycieli w dzieciństwie lub wczesnej młodości, może to być też nasze własne przeświadczenie o byciu niegodnym lub wiara w to, że dostatnie życie jest po prostu nie na miejscu w świecie pełnym cierpienia.

Ale wiesz co? Kiedy Twoja sytuacja się poprawi, możesz zdecydować, że pomożesz innym stanąć na nogi – w taki sposób, jaki uznasz za stosowny. Możesz pokazać innym, jak poprawić ich sytuację życiową lub możesz się podzielić z nimi własnym majątkiem. Wielu ludzi już tak zrobiło, przecież wiesz. Kiedy ktoś staje się bogaty, nie musi automatycznie stawać się samolubny. Zawsze mamy wybór co do tego, kim chcemy być i jak chcemy żyć.

  • Z naszymi wewnętrznymi przekonaniami najlepiej możemy poradzić sobie na poziomie podświadomości, gdyż to ona kontroluje 90% naszego myślenia i zachowań. Podświadomość odpowiada za nasze przekonania, nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itd., które mogą powodować, że sami sabotujemy swoje życie i nie możemy się wyrwać z tego błędnego koła.

Nasza podświadomość pracuje dla nas lub przeciwko nam. Ale zawsze na nas działa. Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie. 

Od wieków wpływowi ludzie sukcesu używali narzędzi do programowania podświadomości, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki.

Ty i tylko Ty możesz zapewnić sobie Dobrobyt. Możesz znaleźć sposób, aby aktywować nowy program w swojej podświadomości, i znaleźć narzędzia, które pomogą Ci to zrobić, i które najlepiej będą Ci pasować (nagrania audio MP3/płyty CD, książki itp).

Wszystko czego potrzebujesz, to zaufać swojemu Sercu. Mądrość Serca zawsze poprowadzi Cię do tego, co jest dla Ciebie najlepsze.

* W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś. Twojej „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna prawda pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Zasługujesz na to, co najlepsze na świecie i nic nie zmieni tego fundamentalnego faktu – nawet Twoje własne przekonania, według których jest dokładnie przeciwnie.

Jesteś cennym człowiekiem i Twoje życie jest cenne. Pozwól sobie doświadczyć Dobrobytu, który już na Ciebie czeka – zasługujesz na to, a nie na coś mniejszego.

 

Na świecie jest wystarczająco dużo Obfitości, by każdy mógł wieść szczęśliwe, przyzwoite i godne życie.

Jest wystarczająco dużo Bogactw, byśmy wszyscy mogli poczuć się zadbani, cenni i kochani.

 

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka (Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, zaprojektowała tę płytę CD, aby pomóc Ci doświadczyć prawdziwej Obfitości w życiu:

To nagranie zostało zaprojektowane tak, by pomóc Ci stopić podświadome lęki i blokady, dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

W kolejnych ścieżkach tego nagrania znajdują się pewne wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się starych wzorców i przeprogramować podświadomość na zaakceptowanie, przyciąganie i czerpanie radości z Dobrobytu – a także Częstotliwości Solfeżowe (369 Hz i 528 HZ), których niezwykłe właściwości wykorzystywane są od tysięcy lat, począwszy od śpiewu alikwotowego z Azji Środkowej, poprzez tybetańskie leczenie dźwiękiem, a skończywszy na chorale gregoriańskim.

Wystarczy rozluźnić się, słuchać tej płyty codziennie  i obserwować zmiany zachodzące w życiu:

POSŁUCHAJ ŚCIEŻKI NR 1 – WPROWADZENIE 10:54 MIN:

 

ŚCIEŻKA NR 2 – POZBYWANIE SIĘ NEGATYWNYCH PODŚWIADOMOYCH ZAPROGRAMOWAŃ 25: 30 MIN. POSŁUCHAJ FRAGMENTU – 7:19 MIN. Zaleca się słuchać w słuchawkach:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenie, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań. W połączeniu z wiadomościami i częstotliwościami, które wpływają na Twoją podświadomość i szyszynkę, będą pomocne w poradzeniu sobie ze źródłem Twoich przekonań niepozwalających Ci na dostatnie, wygodne i spełnione życie.

ŚCIEŻKA NR 3 – PRZYCIĄGANIE I AKCEPTOWANIE DOBROBYTU – 31:46 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, które znane są z wywoływania prawdziwej transformacji i cudów. Połączone one są w nagraniu z przekazami podprogowymi i dźwiękami przyrody. Ma to na celu pomóc Ci dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Przekazy podprogowe znajdujące się w nagraniu można przeczytać w książeczce dołączonej do płyty i stosować je dodatkowo jako codzienne afirmacje.

DOSTĘPNE NAGRANIA AUDIO JOHANNY KERN (klikaj na obrazki, żeby posłuchać darmowych fragmentów): 

Okladka-Front_1200_new2SSN_PRZODCDBookletOutsideTemplate

Johanna Kern twoje piękne ciałoCDBookletOutsideTemplate