Jak rozwijać się duchowo każdego dnia
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Blog

W sierpniowym (2019) wydaniu amerykańskiego miesięcznika „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”) ukazał się artykuł Johanny Kern pt. „Dobrobyt: Przywilej czy Klątwa?”.

Magazyn ten posiada wiele tysięcy czytelników online w całej Ameryce i koncentruje się na zmianach zachodzących w naszym dzisiejszym świecie. 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Dobrobyt: Przywilej czy Klątwa?

Johanna Kern

Docenianie Prawdziwej Obfitości

Dlaczego dążymy do dobrobytu? Czy jest to coś, do czego czujemy się uprawnieni, czy też może stać się to jak przekleństwo każące nam myśleć, że ciągle nam czegoś brak?

Żyjemy na planecie pełnej obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej.

Są jednak tacy ludzie, którzy próbując zagarnąć jak najwięcej, pozbawiając przy tym innych życia w komforcie i pokoju. Czy istotnie są to osoby uprzywilejowane? Czy są oni szczęśliwi, czy też nieszczęśliwi?

Istnieją dwa punkty widzenia, jeśli chodzi o życie w poczuciu obfitości:

  1. Posiadanie rzeczy równa się bogactwu. Bogactwo materialne to nagroda życiowa, którą można wygrać, ale także łatwo stracić i dlatego należy się starać utrzymać to, co się posiada, za wszelką cenę.

Ci, którzy podporządkowują się temu punktowi widzenia, mają tendencję do stawiania na pierwszym miejscu w życiu dorabianie się, zdobywanie pieniędzy i gromadzenie dóbr materialnych. W bardziej ekstremalnych przypadkach zagrabiają co tylko mogą od innych, niezależnie od tego, czy jest to czyjaś ziemia, zasoby czy też i samo życie. Ludzie tacy odcinają się sami od uniwersalnej miłości, dlatego też doświadczają wewnętrznego ubóstwa. Takie myślenie powoduje, że człowiek staje się studnią bez dna, której nigdy nie da się wypełnić żadną ilością dóbr, pieniędzy, miłości, władzy lub sukcesów.

  1. Drugi pogląd postrzegania życia w dobrobycie nie przekłada się na posiadanie bogactwa materialnego lecz świadomość tego, że cały świat, wszystko co nas otacza, jest ogromnym bogactwem, które jest zawsze dla nas dostępne. Takiej nieskończonej obfitości, rozumianej z głębi naszego istnienia, nigdy nie można nam odebrać. Dlaczego? Ponieważ jest ona darem, który przychodzi za darmo. Aby otrzymać dar, musimy być gotowi, aby go przyjąć. Kiedy jesteśmy na tak wielki dar gotowi – zwykle wiemy, co robić. Wiemy, że cała obfitość we wszechświecie jest dla nas dostępna w każdym momencie. Wiemy, że mamy wszystkiego pod dostatkiem. Takie poczucie dostatku ma cała natura, cały świat roślinny i zwierzęcy. Kiedy odczuwamy taki dobrobyt w sobie, jesteśmy w stanie doświadczyć poczucia pełni i szczęścia w każdej sytuacji, bez względu na to, czy mieszkamy w pałacu, czy w maleńkim, skromnym mieszkanku.

Otwieranie się na dar obfitości odbywa się w trzech krokach:

·      Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że na dar taki zasługujemy.

Dar obfitości należy się każdemu, choćby z samej racji jego/jej istnienia. Nie mogą żądać go tylko niektórzy, ponieważ należy się on wszystkim.

  • Po drugie, musimy zrozumieć, że otaczeni jesteśmy obfitością i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu. Zauważ, że bez względu na sytuację, zawsze istnieje co najmniej jeden aspekt w Twoim życiu, w którym obfitość wyraziła się w takiej czy innej formie. Jeśli nie bogactwo, możesz mieć obfitość radości, zdrowia, przyjaźni, miłości, doświadczeń, pomysłów lub rozwiązań. Masz obfitość możliwości i masz obfitość wyboru.

  • Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z darem obfitości i powitać go w naszym życiu.

Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od życia w zgodzie z otaczającą nas obfitością.

Nasze wewnętrzne ubóstwo, nasz wewnętrzny strach, że nie mamy wystarczająco dużo tego, czego nam trzeba – może wynikać z naszych kulturowych lub wierzeniowych uwarunkowań, czy też zrodzić się w nas pod wpływem naszych opiekunów lub nauczycieli w dzieciństwie lub wczesnej młodości. Może to być też nasze własne przeświadczenie o byciu niegodnym lub wiara w to, że dostatnie życie jest po prostu nie na miejscu w świecie pełnym cierpienia.

Ale wiesz co? Kiedy Twoja sytuacja się poprawi, możesz zdecydować, że pomożesz innym stanąć na nogi – w taki sposób, jaki uznasz za stosowny. Możesz pokazać innym, jak poprawić ich sytuację życiową lub możesz się podzielić z nimi własnym majątkiem. Wielu ludzi już tak zrobiło, przecież wiesz. Kiedy ktoś staje się bogaty, nie musi automatycznie stawać się samolubny. Zawsze mamy wybór co do tego, kim chcemy być i jak chcemy żyć.

Poczucie obfitości to proces, który daje nam możliwość i moc doświadczania ogromnego bogactwa ofiarowanego nam przez świat już od urodzenia.

Doświadczenie obfitości różni się dla każdego i zależy od osobistych preferencji i potrzeb.

To zależy od nas, jeśli chodzi o wybór tego, jak chcemy doświadczyć dobrobytu w swoim życiu. Dopóki nie jesteśmy pochłonięci materializmem – co prowadzi do tego, że zgromadzone rzeczy kontrolują nasze życie – nie ma nic złego w korzystaniu z dóbr materialnych, ponieważ nie ma nic złego w wyborze różnych aspektów obfitości. To, co jest dla Ciebie prawdziwym dobrobytem, jest Twoim osobistym wyborem.

Jak uczynić obfitość swoim przywilejem (a nie klątwą):

  • Ty i tylko Ty możesz przyznać sobie dar obfitości. Możesz znaleźć sposób na aktywację nowego programu w swojej podświadomości i znaleźć takie narzędzia, które będą pomocne i odpowiednie dla Ciebie (płyty CD, książki, afirmacje itp.).

  • Wszystko, czego potrzebujesz, to zaufać swojemu Sercu. Mądrość Serca zawsze poprowadzi Cię do tego, co jest dla Ciebie najlepsze.

*W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteśmy, naszej „prawdziwej istoty wewnętrznej”.

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w świecie i nic nie może zmienić tego prostego faktu, nawet Twoje własne przekonania.

Jesteś cenny/-a, a Twoje życie także jest cenne. Pozwól sobie doświadczyć obfitości, która już na Ciebie czeka.

Johanna Kern

Johanna Kern

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka (Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Sekrety Miłości”, „Kraina Cieni: Legenda ) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, zaprojektowała to nagranie, aby pomóc Ci doświadczyć prawdziwej Obfitości w życiu.

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Wiesz już przecież jak odczuwać Obfitość. Cieszyłeś/aś się już Obfitością doświadczeń, być może przyjaciół lub pomysłów. Obfitość jest Ci dobrze znana. Możesz wybrać życie pełne Obfitości.

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia i dobra. Aby skutecznie przeprogramować naszą podświadomość, najlepiej to robić w stanie głębokiego relaksu.

Otwieranie się na Dobrobyt odbywa się w trzech krokach.

  • Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że na niego zasługujemy.

  • Po drugie, musimy zrozumieć, że Dobrobyt otacza nas i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu.

  • Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z Dobrobytem i powitać go w naszym życiu.

Wystarczy słuchać tej płyty codziennie i obserwować zmiany zachodzące w Twoim życiu: 

POSŁUCHAJ ŚCIEŻKI NR 1 – WPROWADZENIE 10:54 MIN:

 

ŚCIEŻKA NR 2 – POZBYWANIE SIĘ NEGATYWNYCH PODŚWIADOMOYCH ZAPROGRAMOWAŃ 25: 30 MIN. POSŁUCHAJ FRAGMENTU – 7:19 MIN. Zaleca się słuchać w słuchawkach:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenie, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań. W połączeniu z wiadomościami i częstotliwościami, które wpływają na Twoją podświadomość i szyszynkę, będą pomocne w poradzeniu sobie ze źródłem Twoich przekonań niepozwalających Ci na dostatnie, wygodne i spełnione życie.

ŚCIEŻKA NR 3 – PRZYCIĄGANIE I AKCEPTOWANIE DOBROBYTU – 31:46 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, które znane są z wywoływania prawdziwej transformacji i cudów. Połączone one są w nagraniu z przekazami podprogowymi i dźwiękami przyrody. Ma to na celu pomóc Ci dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Przekazy podprogowe znajdujące się w nagraniu można przeczytać w książeczce dołączonej do płyty i stosować je dodatkowo jako codzienne afirmacje.

Twój mózg potrzebuje odpowiedniego czasu na zmianę swojego neuronowego „okablowania”. Aby uzyskać odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni. 

Możesz mieć wystarczająco dużo takiego bogactwa, jakie dla siebie wybierzesz.
Bycie zasobnym nie powstrzymuje Cię od bycia dobrym człowiekiem.”  – Johanna Kern

To nagranie zostało zaprojektowane tak, aby pomóc Ci stopić podświadome lęki i blokady, dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Jak rozwijać się duchowo każdego dnia
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Blog

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern