Jak Mieć Spełnione i Komfortowe Życie
Ścieżki życia i kariery
Blog

Każdy z nas chce żyć szczęśliwym i spełnionym życiem.

Każdy z nas chce cieszyć się dobrym zdrowiem, żyjąc w jakimś komforcie życiowym, jeśli nie w bogactwie.

Cała przyroda rozwija się z radością. Cokolwiek rodzi się w naturze, chyba że w jakiś sposób zranione lub zniszczone przez jakieś siły zewnętrzne, czymkolwiek by one nie były – rozwija się i wzrasta by spełniać się w przepychu swojego istnienia. Dlaczego więc my, ludzie, będąc częścią tej wspaniałej, bujnej przyrody – tak często spędzamy nasze życie w niedoli?

Dlaczego to życie jakim żyjemy, często bardzo różni się od tego życia, jakiego chcemy?

Nie będziemy tu poruszać tak oczywistych dla nas wszystkich tematów jak wojny, rządy, ustroje polityczne lub koncerny, które wyniszczają naszą planetę zanieczyszczając nasze ziemie, wody i powietrze. Nie będziemy też tutaj mówić o tym jak inni demolują nasze życie.

Natomiast porozmawiajmy o tym, co my sami robimy z naszym życiem, lub czego nie robimy. Jak możemy na nie wpłynąć i zmienić sposób w jaki żyjemy. Abyśmy tak, jak reszta całej natury, mogli rozwijać się w przepychu, szczęściu i zdrowiu, jednocześnie spełniając przy tym także cel naszego istnienia.

Każdy z nas ma swój własny, niepowtarzalny cel istnienia na naszej planecie.

Każdy z nas rodzi się do życia i rozwoju w radości, aby stać się tym, kim mamy się stać oraz spełnić własny, unikalny cel swojego istnienia.

I kiedy zaczynamy żyć w taki właśnie sposób, odnosimy prawdziwy sukces.

Takiego prawdziwego sukcesu życiowego nie da się z niczym innym pomylić. Każdy z nas wie dokładnie czego nam potrzeba, aby żyć spełnionym życiem, co naprawdę napawa nas szczęściem i co jest w zgodzie z tym, kim jesteśmy głęboko na dnie Serca.

Kiedy przezwyciężymy nasze podświadome lęki, gdy wyczyścimy naszą podświadomość ze starych zaprogramowań wdrukowanych nam przez naszych opiekunów, nauczycieli, społeczeństwo, system wierzeń, lub ducha czasów, w których żyjemy – stajemy się świadomi naszej prawdziwej natury i jesteśmy w stanie zidentyfikować oraz stworzyć w naszym życiu to, czego potrzebujemy, aby żyć takim życiem, jakiego naprawdę chcemy.

Gdy jesteśmy pod wpływem naszych podświadomych lęków i zaprogramowań, dążąc do tego, co nie jest w zgodzie z tym, kim jesteśmy – żadna ilość pieniędzy, władzy, ani czegokolwiek na świecie, nie wystarczy by uczynić nas szczęśliwymi.

Wszyscy znamy historie niektórych wpływowych, znanych powszechnie osób, które zostały strawione przez stres i brak szczęścia, ciągle dążąc do zdobycia więcej pieniędzy, więcej sławy, więcej mocy, władzy, więcej kochanków, więcej tego lub tamtego – nigdy nie czując się ani szczęśliwymi ani naprawdę spełnionymi w życiu. Tacy ludzie jedynie stwarzają niedolę we własnym życiu i – niestety – w życiu innych ludzi.

Prawdziwy życiowy sukces przynosi prawdziwe szczęście. Iluzoryczny, fałszywy sukces przynosi nieszczęście. 

Prawdziwy życiowy sukces jest zawsze w zgodzie z tym, kim naprawdę jesteśmy i jaki jest prawdziwy cel naszego istnienia. Fałszywy sukces jest tylko tymczasowym bandażem dla naszego nieszczęścia.

Oczywiście nie ma nic złego w posiadaniu dużo pieniędzy czy władzy – tak długo, jak jest to w zgodzie z tym, kim jesteśmy głęboko w środku – i jeśli nikogo przy tym nie krzywdzimy.

Jednak dążenie do tego rodzaju sukcesu, opartego na pieniądzach czy władzy nad innymi, nie jest naturalne dla większości z nas.

Większość ludzi chce po prostu żyć spokojnym, zdrowym i szczęśliwym życiem, w którym mogliby wyrazić to, kim są, w jakikolwiek chcą sposób.

Zostaliśmy zaprogramowani, aby sądzić, że musimy dążyć do rzeczy, które sprzedaje się nam opatrzone nalepką jako szczęście czy sukces przez tych, którzy świadomie, albo nieświadomie sprawili, że uwierzyliśmy, że musimy myśleć i żyć w określony sposób.

Zostaliśmy zaprogramowani, aby sądzić, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, oraz że nie jesteśmy w stanie żyć takim życiem, jakiego chcemy. I – są tacy, którzy wyciągają konkretne korzyści z tego, że tak wierzymy.

W całej historii ludzkości można znaleźć przykłady, jak różne społeczeństwa były i są zaprogramowane do życia w przekonaniu, że ludzie muszą zawsze coś płacić w jakiejkolwiek postaci, aby pozostać przy życiu, być zdrowym, bezpiecznym, albo żeby być w stanie żyć jakimś lepszym życiem. Bo inaczej – nasze życie lub szczęście będą zagrożone.

Z pokolenia na pokolenie przekazywane są nam te ograniczenia i programowana jest nasza podświadomość, aby utrzymać większość z nas uwięzionych w przekonaniu, że nie możemy posiadać takiego życia, jakiego chcemy.

Masz prawo powiedzieć „dość”. Masz moc, aby zmienić swoją rzeczywistość. Masz moc, aby uwolnić się od wszelkich ograniczeń, które działają przeciwko Tobie, nie pozwalając Ci żyć życiem, jakiego głęboko pragniesz.

 

 Możemy cieszyć się życiem i doceniać nasz dobry los

 Jasno widzimy nasze własne wartości, rozumiejąc, że jesteśmy unikalną, jedyną pośród miliardów istotą, i że nasze życie to także unikalna, niepowtarzająca się podróż

 Spełniamy unikalny cel naszego istnienia. Pamiętamy o tym, że nie ma części zamiennych we wszechświecie, i że każdy z nas ma własną, unikalną historię do opowiedzenia w tym życiu

 Stale się rozwijamy, podnosząc częstotliwości drgań naszych myśli

 Postrzegamy wszystkie zdarzenia w naszym życiu jako doświadczenia, które pozwalają nam stać się tym, kim mamy się stać

 Możemy cieszyć się dobrą kondycją fizyczną, ponieważ nasze ciało jest szczęśliwie, czując się doceniane i kochane przez nas. A jeśli z jakiegokolwiek powodu zapadamy na jakąś chorobę, mimo wszystko jesteśmy w stanie doceniać nasze życie

 Nie wyrządzamy żadnej krzywdy ani sobie, ani innym

 Osiągamy i utrzymujemy stan szczęścia, który jest stanem umysłu pozwalającym nam cieszyć się naszym życiem bez względu na okoliczności

 Rozumiemy i doceniamy połączenie, powiązanie wszystkiego ze wszystkim, co istnieje

 Żyjemy naszym życiem świadomie i świadomie tworzymy naszą rzeczywistość za pomocą naszych myśli, jednocześnie pozostawiając miejsce na życiowe niespodzianki, wiedząc, że to, co nieznane, może także sprawić nam radość

 Łatwo osiągamy nasze cele, które pozostają w harmonii z prawdą naszego serca

 Widzimy siebie i wszystkich jako równie ważnych, unikalnych w całości, której wszyscy jesteśmy cząstkami

Ze względu na to, jak zaprojektowana jest cała przyroda, to znaczy – każda żywa istota, czy to roślina, owad, zwierzę, ryba, ptak czy człowiek jest unikalna – cel istnienia każdej istoty jest również unikalny. Oznacza to, że wszystko i wszyscy są jednakowo ważni w całej tej konstrukcji.

Wyobraź sobie teraz ogromną obfitość życia na naszej planecie. Wyobraź sobie wszystko, co istniało przed Tobą, wszystko, co istnieje teraz, i wszystko, co będzie istnieć po tym, jak Ty już przeminiesz.

Wszystko to było, jest, i zawsze będzie unikalne, wyjątkowe.

Nie możemy niczego porównywać, ani oczekiwać, że kiedykolwiek jakiekolwiek dwa istnienia będą takie same.

Każda życie jest jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną pięknością w całym świecie. Żadne istnienie, nie może być powtórzone, powielone lub pominięte.

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze na świecie, i nadszedł już czas, aby to przyjąć. Twój prawdziwy życiowy sukces czeka już na Ciebie.

Wszystko, czego potrzebujesz to po prostu po niego sięgnąć.

Zacznij od oczyszczenia umysłu, a następnie oczyść swoją podświadomość, aby zmienić wewnętrzne przekonania o sobie i o tym, co możesz osiągnąć w życiu.

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia. Aby skutecznie przeprogramować podświadomość na inny sposób działania – należy to robić w stanie głębokiego relaksu. 

POMOCNE NARZĘDZIA

NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE:

(Aby przeczytać lub posłuchać darmowych fragmentów klikaj na obrazki)

Ta jedyna w swoim rodzaju, nagrodzona książka i nagranie MP3 mogą całkowicie odmienić Twoje życie, a możesz także ofiarować je w prezencie osobom, które kochasz!

Książka ta zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”  opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami  otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – to nagranie MP3 pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Takie lub podobne narzędzia są bardzo skuteczne, a oczyszczenie podświadomości ze starych zaprogramowań i wdrukowanie w nią pozytywnych przekonań o sobie jest konieczne, kiedy jesteś gotowy/-a, aby zmienić swoją sytuację życiową i żyć życiem, jakiego chcesz.

Twoje życie to Twoja własna, unikalna podróż.
Jego odległość jest mierzona pięknem Twego Serca *.

* W Naukach Nadziei używamy słowa Serce, aby opisać naszą czystą wewnętrzną istotę – pozbawioną wszelkich ograniczeń, lęków lub odciśniętych negatywnych wzorców.

 NOTATKA: Powyższy tekst oparty jest na fragmencie jednej z audycji radiowych z cyklu „Życie, jakiego chcesz, jest Twoje – z Johanną Kern”, emitowanej w lutym 2016 roku, w j. polskim na antenie brytyjskiego Radia Islanders.

Możesz posłuchać całej audycji w Archiwum (9 AUDYCJA: 11 MARCA): 

ARCHIWA: MARZEC
Jak Mieć Spełnione i Komfortowe Życie
Ścieżki życia i kariery
Blog