Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Jak Mieć Spełnione i Komfortowe Życie
Blog

Artykuł Johanny Kern pt. „Jak nie uczynić dobrobytu samookaleczającą klątwą” został opublikowany we wrześniowym wydaniu (2019) amerykańskiego magazynu „OMTimes”.

Magazyn „OMTimes” jest jednym z wiodących w Ameryce, dostarczając pozytywnych treści na temat zdrowia, rozwoju personalnego i duchowego, posiadając miliony czytelników w każdym kraju anglojęzycznym, oraz dodatkowo w jęz. hiszpańskim i portugalskim.

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu:

 

 

 

 

 

Jak nie uczynić dobrobytu samookaleczającą klątwą

Johanna Kern

Obfitość jest procesem, który daje nam możliwość i moc doświadczania nieprzebranego bogactwa procesu tworzenia w toku.

Istnieje powód, dla którego nie możemy żyć w dostatku lub dlaczego nie możemy utrzymać życiowego komfortu. Istnieje powód, dla którego afirmując dobrobyt, możemy w rzeczywistości go odepchnąć.

Dlaczego dążymy do dobrobytu? Czy jest to coś, do czego czujemy się uprawnieni, czy też może stać się to jak przekleństwo każące nam myśleć, że ciągle nam czegoś brak?

Żyjemy na planecie pełnej obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej.

Są jednak tacy ludzie, którzy próbując zagarnąć jak najwięcej, pozbawiając przy tym innych życia w komforcie i pokoju. Czy istotnie są to osoby uprzywilejowane? Czy są oni szczęśliwi, czy też nieszczęśliwi?

Istnieją dwa punkty widzenia, jeśli chodzi o życie w poczuciu obfitości:

1. Posiadanie rzeczy równa się bogactwu. Bogactwo materialne to nagroda życiowa, którą można wygrać, ale także łatwo stracić i dlatego należy się starać utrzymać to, co się posiada, za wszelką cenę.

Ci, którzy podporządkowują się temu punktowi widzenia, mają tendencję do stawiania na pierwszym miejscu w życiu dorabianie się, zdobywanie pieniędzy i gromadzenie dóbr materialnych. W bardziej ekstremalnych przypadkach zagrabiają co tylko mogą od innych, niezależnie od tego, czy jest to czyjaś ziemia, zasoby czy też i samo życie. Ludzie tacy odcinają się sami od uniwersalnej miłości, dlatego też doświadczają wewnętrznego ubóstwa. Takie myślenie powoduje, że człowiek staje się studnią bez dna, której nigdy nie da się wypełnić żadną ilością dóbr, pieniędzy, miłości, władzy lub sukcesów.

2. Życie w obfitości niekoniecznie przekłada się na bogactwo materialne. Życie w obfitości oznacza zharmonizowanie się z całym światem i wszystkim co nas otacza oraz świadomość tego, że to ogromne bogactwo jest dla nas zawsze dostępne. Takiej nieskończonej obfitości, rozumianej z głębi naszego istnienia, nigdy nie można nam odebrać. Dlaczego? Ponieważ jest ona darem, który przychodzi za darmo.

Życie w poczuciu obfitości różni się dla każdego i zależy od naszych osobistych preferencji i potrzeb. Nie ma nic dobrego ani złego, jeśli chodzi o wybór doświadczania życiowego dobrobytu. Oczywiście dopóki nie pochłonie nas materializm – gdyż wówczas prowadzi to do tego, że pozwalamy rzeczom kontrolować nasze życie. Nie ma nic złego w cieszeniu się dobrami materialnymi, tak jak i nie ma nic złego w dążeniu do innych aspektów obfitości w życiu. Czym jest dla Ciebie obfitość – to Twój osobisty wybór.

Jak nie uczynić dobrobytu samookaleczającą klątwą:

Bez względu na to, czy mieszkamy w pałacu, czy w maleńkim, skromnym mieszkanku,  jesteśmy w stanie doświadczyć poczucia pełni i szczęścia. Wiemy, że cała obfitość we wszechświecie jest dla nas dostępna w każdym momencie. Wiemy, że mamy wszystkiego pod dostatkiem. Takie poczucie dostatku ma cała natura, cały świat roślinny i zwierzęcy. 

Otwieranie się na dar obfitości odbywa się w trzech krokach: Decydowanie, Docenianie i Doświadczanie:

Po pierwsze, musimy zadecydować, że na niego zasługujemy. Dar obfitości należy się każdemu, choćby z samej racji jego/jej istnienia. Nie mogą żądać go tylko niektórzy, ponieważ należy się on wszystkim.

Po drugie, musimy docenić to, że otaczeni jesteśmy obfitością i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemuZauważ, że bez względu na sytuację, zawsze istnieje co najmniej jeden aspekt w Twoim życiu, w którym obfitość wyraziła się w takiej czy innej formie. Jeśli nie bogactwo, możesz mieć obfitość radości, zdrowia, przyjaźni, miłości, doświadczeń, pomysłów lub rozwiązań. Masz obfitość możliwości i masz obfitość wyboru.

Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z darem obfitości i powitać go w naszym życiu.

Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od życia w zgodzie z otaczającą nas obfitością.

Nasze wewnętrzne ubóstwo, nasz wewnętrzny strach, że nie mamy wystarczająco dużo tego, czego nam trzeba – może wynikać z naszych kulturowych lub wierzeniowych uwarunkowań, czy też zrodzić się w nas pod wpływem naszych opiekunów lub nauczycieli w dzieciństwie lub wczesnej młodości. Może to być też nasze własne przeświadczenie o byciu niegodnym lub wiara w to, że dostatnie życie jest po prostu nie na miejscu w świecie pełnym cierpienia.

Ale wiesz co? Kiedy Twoja sytuacja się poprawi, możesz zdecydować, że pomożesz innym stanąć na nogi – w taki sposób, jaki uznasz za stosowny. Możesz pokazać innym, jak poprawić ich sytuację życiową lub możesz się podzielić z nimi własnym majątkiem. Wielu ludzi już tak zrobiło, przecież wiesz. Kiedy ktoś staje się bogaty, nie musi automatycznie stawać się samolubny. Zawsze mamy wybór co do tego, kim chcemy być i jak chcemy żyć.

Jak uczynić dobrobyt swoim przywilejem:

Ty i tylko Ty możesz przyznać sobie dar obfitości. Możesz znaleźć sposób na aktywację nowego programu w swojej podświadomości i znaleźć takie narzędzia, które będą pomocne i odpowiednie dla Ciebie (nagrania MP3, książki, afirmacje itp.).

Wszystko, czego potrzebujesz, to zaufać swojemu Sercu. Mądrość Serca zawsze poprowadzi Cię do tego, co jest dla Ciebie najlepsze.

*W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteśmy, naszej „prawdziwej istoty wewnętrznej”.

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w świecie i nic nie może zmienić tego prostego faktu, nawet Twoje własne przekonania.

Jesteś cenny/-a, a Twoje życie także jest cenne. Pozwól sobie doświadczyć obfitości, która już na Ciebie czeka.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej:

PDF ze stron magazynu ORAZ na stronie internetowej magazynu: TUTAJ

POLECANE DLA CIEBIE:

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka – czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, zaprojektowała to nagranie MP3, aby pomóc Ci doświadczyć Prawdziwej Obfitości w życiu.

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia i dobra. Aby skutecznie przeprogramować naszą podświadomość, najlepiej to robić w stanie głębokiego relaksu.

Wystarczy słuchać tego nagrania codziennie i obserwować zmiany zachodzące w swoim życiu: 

POSŁUCHAJ ŚCIEŻKI NR 1 – WPROWADZENIE 10:54 MIN:

 

ŚCIEŻKA NR 2 – POZBYWANIE SIĘ NEGATYWNYCH PODŚWIADOMOYCH ZAPROGRAMOWAŃ 25: 30 MIN. POSŁUCHAJ FRAGMENTU – 7:19 MIN. Zaleca się słuchać w słuchawkach:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenie, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań. W połączeniu z wiadomościami i częstotliwościami, które wpływają na Twoją podświadomość i szyszynkę, będą pomocne w poradzeniu sobie ze źródłem Twoich przekonań niepozwalających Ci na dostatnie, wygodne i spełnione życie.

ŚCIEŻKA NR 3 – PRZYCIĄGANIE I AKCEPTOWANIE DOBROBYTU – 31:46 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, które znane są z wywoływania prawdziwej transformacji i cudów. Połączone one są w nagraniu z przekazami podprogowymi i dźwiękami przyrody. Ma to na celu pomóc Ci dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Twój mózg potrzebuje odpowiedniego czasu na zmianę swojego neuronowego „okablowania”. Aby uzyskać odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni. 

Możesz mieć wystarczająco dużo takiego bogactwa, jakie dla siebie wybierzesz.
Bycie zasobnym nie powstrzymuje Cię od bycia dobrym człowiekiem.”  – Johanna Kern

To nagranie zostało zaprojektowane tak, aby pomóc Ci stopić podświadome lęki i blokady, dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Jak Mieć Spełnione i Komfortowe Życie
Blog

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern