Rozszerzający się wszechświat - Johanna Kern

Rozszerzający się wszechświat – Johanna Kern

Artykuł Johanny Kern wyróżniony w lipcowym wydaniu (2020 – A) amerykańskiego magazynu „OMTimes”.

Magazyn „OMTimes” jest jednym z wiodących w Ameryce, dostarczając pozytywnych treści na temat zdrowia, rozwoju personalnego i duchowego, posiadając miliony czytelników w każdym kraju anglojęzycznym, oraz dodatkowo w jęz. hiszpańskim i portugalskim.

 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu:

Rozszerzający się Wszechświat i tak zwana Ciemna Materia mają głęboki wpływ na nasze życie, myśli, nastawienie i nasze codzienne doświadczenia.

Jak rozszerzający się Wszechświat i Ciemna Materia wpływają na obecną sytuację w naszym świecie

Johanna Kern

Czy zauważyłeś/aś jak szybko się teraz wszystko dzieje na całym świecie?

Jak prędko zachodzą zmiany wokół nas: szybki rozwój nauki, ludzkiej myśli, zmiany polityczne, gospodarcze czy społeczne?

Takie zmiany kiedyś wymagały dziesiątek lub setek lat, a teraz możemy zaobserwować cały ich wachlarz w trakcie jednego życia.

Jeśli zwrócisz uwagę na to, jak szybko obecnie manifestują się Twoje myśli, możesz zauważyć jak szybko to, czego sobie życzysz, lub to, czego się boisz, może faktycznie zaistnieć w Twoim życiu.

Interesującym faktem jest to, że dzieje się tak dzięki ekspansji Wszechświata i ciągłemu wzrostowi Ciemnej Energii.

Rozszerzający się Wszechświat wpływa na obecną sytuację

Rozszerzający się Wszechświat wpływa na obecną sytuację

Dotychczas ekspansja Wszechświata i to, że widzimy oddalające się od nas galaktyki, powodowały głównie konsternację wśród astronomów, którzy dokonują coraz dokładniejszych pomiarów dwóch istotnych kosmicznych parametrów: szybkości ekspansji Wszechświata i średniej gęstości Materii we Wszechświecie.

Kiedy w latach dwudziestych naukowcy odkryli ekspansję Wszechświata, wierzono, że jej szybkość maleje. Dopiero w 1998 r., kiedy dwa niezależne ośrodki badawcze udowodniły, że szybkość ekspansji wzrasta, naukowcy zaczęli się w ogóle zastanawiać, jakie będzie to miało skutki.

Od tego czasu napisano ponad 5000 prac, a przedmiotem wielu z nich była tak zwana Ciemna Energia. W fizyce kosmologicznej i astronomii termin ten opisuje nieznaną formę energii, która, jak się uważa, przenika całą przestrzeń i wykazuje tendencje do przyspieszania ekspansji Wszechświata. Nie jest bardzo gęsta i, jak się wydaje, nie podlega prawu grawitacji, w przeciwieństwie do Materii. Ciemna Energia stanowi 68% gęstości Wszechświata, wypełniając przestrzeń, która bez niej byłaby pusta.

I tu pojawia się bardzo ciekawa kwestia:

To, co naukowcy postrzegali jako Ciemną Energię, wiele starożytnych filozofii lub systemów wierzeń opisywało jako (świat) Ducha – w przeciwieństwie do Materii. Niektóre z tych starożytnych filozofii opisywały interakcję pomiędzy Materią a Duchem (Ciemną Energią) jako „Oddychający Wszechświat”.

Pomyśl teraz o czymś:

Podczas cyklu rozszerzającego się Wszechświata pojawia się coraz więcej przestrzeni (coraz więcej Ciemnej Energii czyli Ducha) w stosunku do Materii.

Oznacza to, że wszystko, co niematerialne szybciej i łatwiej „podróżuje”, tak jakby „ślizgało się” szybko po wodzie lub powietrzu.

Każda pojedyncza wibracja, jaka zostaje wysłana, porusza się szybciej, i szybciej się manifestuje.

Żyjemy w bardzo interesujących czasach:

Mamy szansę wpływać na „rzeczywistość”, w której żyjemy, w sposób prawdziwie doniosły i korzystny dla wszystkich.

 Możemy osiągnąć wszystko, czego chcemy – jeśli podejdziemy do tego z otwartym Umysłem i Sercem.

To od nas zależy, jak wykorzystamy tę wiedzę.

Wiemy już, że nasze myśli są energią. Zachowują się jak fale radiowe. (Zobacz: Jak tworzymy i współtworzymy naszą rzeczywistość.)

Nasze myśli zachowują się dokładnie tak samo jak nasze działania – w ogromnym polu energii, do którego wszystko należy: od ludzkich komórek po planety, gwiazdy i galaktyki.

·       Wszystko, co wiemy i o czym jesteśmy w stanie pomyśleć, zachowuje się zgodnie z 8. Uniwersalnymi Prawami dla Energii. Od Einsteina, Tesli, z teorii kwantowej i z przekazów starożytnych mistyków, filozofów i systemów wierzeń – wiemy, że wszystko jest energią. Nauka wciąż bada nasze pochodzenie, a fizyka odkrywa coraz więcej o tym, jak działa cały ten „system”.

·       Kiedy wysyłamy jakąś myśl, zachowuje się ona jak inne fale energii, wibrując z określoną częstotliwością – wyższą lub niższą. Zależy to od tego, jaka intencja kryje się za naszą myślą. Badacze zaobserwowali, że im wyższa częstotliwość wibracji, tym większy jej wpływ na wszystko inne.

Innymi słowy:

Im wyższe wibracje naszych myśli, tym szybciej i dobitniej tworzymy własną rzeczywistość – doświadczenia naszego życia.

Zjawisko to zaobserwowano nie tylko w teorii pola kwantowego, ale także, co ciekawe, zaobserwowało je wielu filozofów, mistyków i systemów wierzeń na przestrzeni tysięcy lat.

Zaobserwowano, że poszerzona świadomość, altruizm, bezwarunkowa Miłość – czyli „wyższe wartości”, które mają wyższą częstotliwość i wchodzą w zakres kategorii Gamma fal mózgowych – mają największą moc i zmieniają „rzeczywistość” w mgnieniu oka.

To, co myślimy i robimy, staje się formą dla tego, co otrzymujemy i kim się stajemy.

To od nas zależy, jak wykorzystamy tę wiedzę.

Jeśli chcemy zmienić naszą rzeczywistość, musimy zmienić nasz sposób myślenia. I wcale nie jest to takie trudne: 

·       Zacznij obserwować ludzi i zdarzenia pojawiające się w Twoim życiu: Dostrzeż prawdziwą ludzką życzliwość kryjącą się pod ich niedoskonałościami. Głęboko w środku, wszyscy chcemy tego samego: spokojnego, szczęśliwego i spełnionego życia.

·       Poszukaj harmonii we wszystkich zdarzeniach. Zacznij postrzegać wszystko i wszystkich jako część jednego ogromnego pola energii, w którym wszyscy jesteśmy połączeni. Jak krople wody w ocenie, wszyscy jesteśmy częścią tego wielkiego oceanu: każdy z nas posiada indywidualne doświadczenia, a jednak wszyscy jesteśmy częścią ogromnej wspólnoty, tego symbolicznego oceanu, gdzie wszyscy jesteśmy ze sobą wzajemnie powiązani. W tym sensie – nigdy nie jesteśmy sami 

Bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie, należymy do świata w taki sam sposób, jak świat należy do nas.

Zastanów się nad następującymi kwestiami:

Każda ludzka istota na tej planecie, jak i każda roślina, każde zwierzę, każda bez wyjątku żywa istota – jest absolutnie unikalna.

Ważne jest, aby zdać sobie z tego sprawę i uznać naszą własną wyjątkowość oraz fakt, że wszyscy mamy prawo do szczęśliwego życia. Tak, możemy decydować o własnym losie i wnosić wkład w życie innych.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej:

PDF ze stron magazynu ORAZ na stronie internetowej magazynu: TUTAJ

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach z książek Johanny Kern:

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie