Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Ścieżki życia i kariery
Blog

W październikowym (2019) wydaniu amerykańskiego miesięcznika „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”) ukazał się artykuł Johanny Kern pt. „Jak się odblokować w życiu”.

Magazyn ten posiada wiele tysięcy czytelników online w całej Ameryce i koncentruje się na zmianach zachodzących w naszym dzisiejszym świecie. 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Jak się odblokować w życiu

Johanna Kern

Odzyskaj swoją osobistą moc: Klarowność, Umiejętność i Osiąganie

Kiedy nasze życie nie toczy się w łatwy sposób i ciągle musimy zmagać się z różnymi problemami, ważne jest, aby pamiętać, że nie oznacza to, że robimy coś nie tak. O nie. To nie jest tak, że mylimy się co do naszego życia. To jest nasze życie, żyjemy nim najlepiej, jak potrafimy w danym momencie, i zawsze możemy zdecydować, że chcemy coś zmienić i doświadczyć czegoś innego.

Jednak zmiany nie zawsze są łatwe. Co powstrzymuje nas od wprowadzania zmian i życia tak, jak naprawdę tego chcemy?

Z pewnością nie jest to nasz brak odwagi. Zwykle jest to nasze podświadome zaprogramowanie.  Myśli i przekonania, które tkwią w naszych głowach z tego powodu, powodują, że stajemy się więźniami i tkwimy w sytuacjach, które nie są już dla nas korzystne.

Często przyzwyczajamy się do takich sytuacji i stają się one naszą „strefą komfortu”. Oznacza to, że nauczyliśmy się, jak funkcjonować i przetrwać w takich sytuacjach i wolimy radzić sobie z czymś, co już znamy, niż spróbować czegoś nowego. Bo nowe napawa nas lękiem.

Wielu z nas żyje w ten sposób. Wielu z nas prowadzi życie, które nie spełnia naszej głębokiej potrzeby, by żyć w sposób zgodny z pragnieniami naszego serca. Zamiast tego mamy tendencję do zadowalania się czymś dużo mniejszym, idąc w ślady tych, którzy – przed nami – także zadowalali się czymś mniejszym, wierząc, że „tak po prostu ma być”.

Nasze życie to nasza własna, osobista podróż. Tylko my sami możemy decydować, jaką obrać drogę, czego chcemy doświadczyć w naszej podróży, gdzie chcemy dotrzeć i w czyim towarzystwie.

Wszystko, czego potrzebujemy, aby się odblokować i iść naprzód w życiu, to spojrzeć na naszą sytuację z innej perspektywy. Nie traktować tego jako problem, ale jako okazję do zmiany naszego punktu widzenia.

Gdy to zrobimy, możemy rozpocząć trzystopniowy proces prowadzący nas do lepszej przyszłości:

  1. Klarowność

  2. Umiejętność

  3. Osiąganie

1. Pierwszym krokiem do wprowadzenia zmian w naszym życiu jest jasność co do tego, co powstrzymuje nas od życia tak, jak chcemy:

Czy są to stare zaprogramowania wdrukowane nam w dzieciństwie przez naszych opiekunów, nauczycieli, społeczeństwo, system wierzeń czy ducha czasów, w których żyjemy? W co możemy podświadomie wierzyć?

Jeśli tylko mamy jasność co do tego, co nas ogranicza i dokąd naprawdę chcemy iść, dotrzemy tam bez względu na wszystko. Pełne zrozumienie swoich ograniczeń oraz życiowych potrzeb, może pomóc nam stawić czoła naszym podświadomym obawom.

2. Kiedy mamy do czynienia z przytłaczającymi wyzwaniami lub stresującymi sytuacjami – ważne jest, aby pamiętać, że bez względu na wszystko, jesteśmy w stanie zrobić to, co potrzeba:

Wszyscy, bez wyjątku, nawet gdy jesteśmy bardzo zestresowani, jesteśmy w stanie zmobilizować się i stanąć na wysokości zadania. Leży to w naszej naturze. Jako rasa ludzka, udowodniliśmy to nie raz w różnorakich okolicznościach. Zawsze możemy odnaleźć w sobie tyle siły, by spojrzeć temu, co pozornie niemożliwe, prosto w twarz i powiedzieć: Nie przyjmuję do wiadomości odpowiedzi „nie”.

Jako ludzie, nie zostaliśmy pokonani. Przetrwaliśmy. I nadal mamy nieograniczone możliwości udowodnienia tego, jak bardzo jesteśmy potężni, mądrzy i godni zaufania. Możemy sobie zaufać, chociażby z tego jednego powodu: jesteśmy, tymi, którzy przetrwali i nie wycofujemy się łatwo, kiedy walczymy o to, co ważne dla nas lub nam drogie.

Jeżeli, z jakiegokolwiek powodu, zapomnieliśmy o tym, możemy po prostu wrócić myślami do jakiegoś naszego sukcesu z przeszłości i przypomnieć sobie, że skoro zrobiliśmy to już kiedyś, możemy zrobić to ponownie. Każdy z nas może sobie przypomnieć jakąś taką sytuację – czy to w naszym życiu prywatnym czy zawodowym, kiedy stanęliśmy w obliczu niemożliwego i sprawiliśmy, że stało się możliwe.

Jesteśmy zdolni do najpiękniejszych rzeczy. Jesteśmy zdolni do tego, by stać się bohaterami w mgnieniu oka. Jesteśmy zdolni do bycia wspaniałym.

3. Kiedy zdamy sobie sprawę, że jesteśmy silniejsi niż nasze ograniczenia, jesteśmy gotowi do ostatniego etapu naszego procesu wyzwolenia: osiągania. Osiągnięcia pełni własnego potencjału i osiągnięcia takiego życia, jakiego chcemy:

Przeróżne ograniczenia i podświadome zaprogramowania były przekazywane z pokolenia na pokolenie, co spowodowało, że zamknęliśmy się w iluzji konieczności życia życiem, jakiego nie chcemy i niezdolności do osiągnięcia naszego pełnego potencjału.

Kiedy zdecydujemy się uznać swoją własną moc, możemy zacząć od oczyszczenia umysłu, a następnie kontynuować ten proces, oczyszczając się z naszych podświadomych negatywnych wzorców.

Istnieją różne narzędzia, które mogą nam pomóc: płyty CD do przeprogramowania podświadomości, poradniki, warsztaty itp. Zawsze możemy znaleźć to, czego potrzebujemy i co nam najbardziej odpowiada.

Kiedy stawiamy czoła naszym podświadomym lękom, odnajdujemy w sobie naszą prawdziwą wewnętrzną moc. Jesteśmy w stanie zidentyfikować i stworzyć w swoim życiu to, czego potrzebujemy do prawdziwego spełnienia.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej NA STRONIE INTERNETOWEJ MAGAZYNU: TUTAJ

Polecane dla Ciebie:

ZESTAW NA POPRAWĘ ŻYCIA I TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI JAKIEJ CHCEMY:

Ten jedyny w swoim rodzaju zestaw zawierający książkę i płytę Cd pomagające zupełnie odmienić życie jest wspaniałym darem, jaki możemy ofiarować sobie samym lub tym, którzy nam są drodzy/bliscy.

Okładka przód '365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia

CDBookletOutsideTemplate

 

 

 

 

 

 

Książka zawarta w tym zestawie zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – załączona płyta CD pomoże Ci zbudować Życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Książka otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Anegeles, 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

(Sprzedawane oddzielnie. Zobacz więcej informacji, poczytaj fragmenty książki i posłuchaj fragmentów płyty – kliknij na obrazki) 

O Autorce:

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„Sekrety miłości dla każdego”„365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei” itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i płyty Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

 

Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Ścieżki życia i kariery
Blog