Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Blog
Nowości w Mediach

W lutowym (2019) wydaniu amerykańskiego miesięcznika „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”) ukazał się artykuł Johanny Kern pt. „Becoming the Best Version of Ourselves”.

Magazyn ten posiada wiele tysięcy czytelników online w całej Ameryce i koncentruje się na zmianach zachodzących w naszym dzisiejszym świecie. 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Jak stać się najlepszą wersją siebie

Johanna Kern

Nasze Serce i nasze życie to naczynia połączone.

Cokolwiek myślimy o sobie, jak postrzegamy siebie pod względem zdrowia, siły, naszej wewnętrznej mocy, naszego przeznaczenia lub zdolności– staje się to naszą codzienną rzeczywistością.

Nasze myśli stają się wyznacznikami naszych doświadczeń, a nasz dobrostan zależy od naszej woli. Dobrostan jest świadomym aktem życia zgodnie z naszymi standardami zdrowia, szczęścia i spełnienia.

W miarę naszego rozwoju wzrasta nasza wiedza. Podczas gdy ewoluujemy, znajdujemy coraz więcej sposobów na doświadczanie siebie.

Kiedy nie jesteśmy świadomi naszego rozwoju poprzez doświadczenie, stajemy się często przytłoczeni niespodziewanymi zmianami zachodzącymi w naszym życiu, borykamy się z wyzwaniami, których do końca nie rozumiemy, przyciągamy do siebie liczne przeszkody i problemy. Zaczynamy odczuwać brak szczęścia – który przejawia się jako stres, pogarszający się stan naszego zdrowia, różnego rodzaju uzależnienia, poczucie samotności (bez względu na to, czy jesteśmy w związku czy nie), nasilający się niepokój, brak życiowego celu, niezadowolenie z życia, niezadowolenie z samych siebie lub innych osób.

A przecież wcale nie musi tak być. Nasze życie nie jest przypadkiem lub pomyłką. Jesteśmy tutaj, aby stać się wszystkim, czym możemy być. Potrzeba nam tylko zrobić kolejny krok w naszej ewolucji, aby zacząć żyć tak, jak na to zasługujemy: w szczęściu i poczuciu spełnienia.

Nasze umysły działają w określony sposób: myślimy tak, jak do tego przywykliśmy. Nie jest to takie złe, jeśli chodzi o zapamiętywanie lub analizowanie sytuacji, w których wymagana jest tego rodzaju logika. Kiedy jednak chcemy poszerzyć naszą świadomość i żyć tak, jak tego pragniemy, zamiast żyć w sposób, w jaki nie chcemy – musimy wytrenować nasz umysł w innym rodzaju myślenia, tak, aby móc używać logiki duchowej, a nie tylko zmysłowej.

Nasze życie może być najlepszą rzeczą, jaka nam się kiedykolwiek przydarzyła.

Nasze życie może być piękne.

W całej historii ludzkości można znaleźć przykłady, jak różne społeczeństwa były i są zaprogramowane do życia w przekonaniu, że ludzie muszą zawsze płacić jakiś haracz (w jakiejkolwiek postaci), aby przetrwać, być zdrowym, bezpiecznym, albo żeby być w stanie żyć jakimś lepszym życiem. Bo inaczej – nasze życie lub szczęście będą zagrożone. I są tacy, którzy wyciągają konkretne korzyści z tego, że tak wierzymy. 

Takie zaprogramowanie nie tylko powstrzymuje nas od dążenia do prawdziwego szczęścia, ale także ogranicza naszą zdolność do ewolucji.

Nie ma żadnej potrzeby, aby tak nadal było. Mamy prawo powiedzieć „dość”. Mamy moc, aby zmienić swoją rzeczywistość. Mamy moc, aby uwolnić się od wszelkich ograniczeń, które działają przeciwko nam, nie pozwalając nam żyć tak, jak tego głęboko pragniemy.

Istnieje prosta recepta na osiągnięcie szczęścia w życiu: zamienić pragnienia podyktowane naszym zaprogramowanym umysłem na pragnienia pochodzące z głebi naszego Serca.

W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteśmy. Naszej „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części nas, gdzie nasza własna, piękna prawda pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Szczęśliwe Życie równa się szczęśliwemu Sercu.

Szczęśliwe Serce równa się szczęśliwemu Życiu.

Życie, które odzwierciedla naszą pełnię/kompletność (fizyczną, emocjonalną, umysłową i duchową) – rządzi się mądrością Serca. Starożytne kultury dobrze o tym wiedziały i dlatego dawni Mistrzowie nauczali jak można żyć holistycznie, czyli stanowiąc pełnię siebie (całościowo).

Aby w pełni wdrożyć dobrostan we wszystkich dziedzinach naszego życia – musimy być gotowi, aby przyjrzeć się temu, co blokuje nasze szczęście. Trzeba jasno określić, co nas ogranicza: czy jest to nasze środowisko? Sposób, w jaki zostaliśmy wychowani? Sposób, w jaki inni wpływają na to, co myślimy lub robimy?

Musimy zakwestionować swoje własne motywy oraz jasno zrozumieć dlaczego i w jaki sposób inni przyczyniają się do naszej sytuacji poprzez swoje opinie lub działania.

Znalezienie i wyraźne określenie swoich ograniczeń jest pierwszym krokiem do pełnego życiowego dobrostanu.

Trenowanie swojego Umysłu, aby koncentrował się na pozytywnym sposobie myślenia, jak również nauczenie się jak opróżniać Umysł z „hałasu myślowego” poprzez odpowiednie ćwiczenia relaksacyjne i medytację – prowadzi do uważnego sposobu przeżywania życia. A taka uważność zmienia nasze postrzeganie rzeczywistości. Kiedy zmienia się nasza percepcja – następuje nowa rzeczywistość. Tak to po prostu działa.

Utrzymywanie życiowego dobrostanu to świadome działanie polegające na przeżywaniu naszego życia zgodnie z naszymi standardami zdrowia, szczęścia i spełnienia. Czyli – nasze wyobrażenie tego, czym jest dla nas prawdziwy dobrostan – staje się naszym stylem życia.

Gdy tworzymy pełnię siebie –  zachowujemy odpowiedni balans pomiędzy realizacją naszych osobistych emocjonalnych potrzeb z jednej strony, a naszym pragnieniem realizacji naszych ambicji, osiągnięcia sukcesu zawodowego i działania na rzecz dobra innych ludzi itp.

Poczucie takiego całościowego istnienia prowadzi do prawdziwego spełnienia. Spełnienie prowadzi do szczęścia. Szczęście prowadzi do zdrowia (fizycznego, emocjonalnego, umysłowego i duchowego). Zdrowie prowadzi do radości. Radość prowadzi do świadomości. Świadomość prowadzi do całościowego istnienia. I w ten sposób koło się zamyka.

Kiedy decydujemy się zostać najlepszą wersją siebie, znajdujemy wszystko, czego potrzebujemy w mądrości naszego Serca. Nasze życie staje się wtedy piękne.

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Blog
Nowości w Mediach

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie