Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

Istnieje wiele błędnych koncepcji na temat tego, w jaki sposób „manifestujemy” nasze myśli i pragnienia, albo jak „przyciągamy” do siebie wymarzone rzeczy w świecie materialnym.

Z powodu tych błędnych koncepcji, wiele osób wpada w pułapkę dreptania w kółko, chwilowej poprawy sytuacji lub nastroju i zapędzenia się w „kozi róg” – tak naprawdę nigdy do końca nie osiągając szczęścia.

Przyjrzyjmy się jak to naprawdę działa:

Cała dziedzina fizyki, tej którą znamy, oparta jest na teorii kwantowej, która z kolei stanowi podstawę jednej trzeciej całej światowej gospodarki i jej produktów. Ojcowie mechaniki kwantowejNiels Bohr i Werner Heisenberg, wspólnie otrzymali nagrodę Nobla za swoją pracę w 1965 roku. Mechanika kwantowa stała się najbardziej precyzyjną teorią fizyki, nie tylko wyjaśniającą wszystko – np. jak świecą gwiazdy i słońce, lub dlaczego obiekty wydają się być twardą masą, ale również dała nam wszystko począwszy od chipów komputerowych, poprzez tranzystory, lasery, aż do bomb atomowych.


1. Rzeczywistość – jest tworzona przez tzw. Obserwatora.
2. Połączalność – wszelkie rzeczy, które kiedykolwiek w jakikolwiek sposób na siebie oddziaływały są na zawsze połączone, “powiązane”.

Co to znaczy?

Oznacza to, że teoria kwantowa wskazuje nam, że świat materialny/fizyczny, jaki postrzegamy poprzez nasze zmysły – nie istnieje. Jest tylko Iluzją. To, co widzimy istnieje tylko w naszych, tzw. Obserwatorów, mózgach, a dokładniej w naszych Umysłach, które podsumowują doświadczenia naszych zmysłów – dając nam iluzję “rzeczywistości”.

NATOMIAST “połączalność” oznacza, że wszyscy tworzymy i współtworzymy nasz świat nie tylko dla siebie, ale także dla tych, z którymi w jakikolwiek sposób jesteśmy połączeni. Czyli praktycznie z całą przyrodą, wszechświatem i wszystkimi ludźmi na planecie. A to dlatego, że na poziomie energii jesteśmy połączeni ze wszystkim co istnieje, w taki czy inny sposób.

Wszyscy jesteśmy częścią wielkiego pola Energii, która pozwala nam tworzyć to, co uważamy za naszą “rzeczywistość”.

Fizycy Peter Higgs i Francois Englert – już w 1964 roku mówili o polu Energii, które nadaje masę obiektom przez nie przechodzącym: od planet i gwiazd po ludzkie ciała.

Wszystko co istnieje, jest Energią. W skład Energii wchodzi wszystko, co jest materialne/fizyczne, czyli doświadczane przez nasze zmysły, oraz wszystko – co tylko można postrzegać: to jest nasze myśli, emocje, elektrony (tak, nikt nigdy jeszcze nie widział ani nie zważył elektronu) itp. Wszystko co istnieje, czyli Energia, objawia się w postaci fal i wibracji. Oznacza to, że wszystko co istnieje, w swej podstawowej skali – wibruje, czy też drga.

Można to sobie wyobrazić na przykład na podstawie fal radiowych: częstotliwość ich drgań (wibracji) decyduje o ich jakości, zasięgu itd.

Teraz wyobraź sobie, że nasze myśli są jak fale radiowe. Wszystko, co myślimy, ma swoją szczególną wibrację, i dlatego też – w zależności od częstotliwości ich drgań/wibracji – nasze myśli mają taką lub inną jakość oraz zasięg, decydując jak nasze myślenie wpływa na “rzeczywistość” (iluzję), którą tworzymy i współtworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

Wydaje się to straszne?

Tylko wtedy, gdy nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak działa 7 Mocy tworzących świat materialny.

Nauki Nadziei dają nam wiedzę o Prawie Uniwersalnym, które wpływa na to, jak zachowują się nasze myśli i działania w polu Energii.

Kiedy nauczymy się czym są oraz jak ich używać – wszystko staje się proste i logiczne. Nasze życie staje się lepsze, możemy zmieniać je w dowolny sposób – zarówno dla nas, jak i innych.

Jednym z największych cudów życia jest to, że mamy możliwość uczynić je pięknym i świadomym.

Możemy żyć godnym i pięknym życiem. Takim, które wspiera nasz rozwój i życiowy dobrostan.

Tak, chyba już najwyższy czas, żebyśmy wszyscy mogli zrozumieć co i jak działa na nas, dlaczego życie w naszym miasteczku, kraju, na naszej planecie – wygląda tak, jak wygląda. Dlaczego podczas gdy jedni kwitną, inni borykają się z losem. Dlaczego tyle na świecie cierpienia i dlaczego nie możemy łatwo rozwiązać tych problemów.

Jeśli nie sięgniemy do prawdziwej wiedzy o sobie i nie weźmiemy we własne ręce naszego losu – niewiele można będzie na to poradzić.

A przecież możemy coś z tym zrobić. To wszystko nie jest takie trudne – być może tylko na początku zaskakujące, kiedy taka wiedza jest dla nas nowa. 

Od wieków inni uzurpowali sobie prawo do panowania nad naszym życiem i losem.

W obecnych czasach nie bardzo można już nikogo omamić pustym patosem lub bajkami z tysiąca i jednej nocy.

Wyraźnym także się staje, dzień po dniu – że powtarzanie w kółko tego samego, czy to jakichś pustych formułek na życie, czy porywających wytartych haseł – NIC nikomu w sumie nie daje oprócz chwilowej poprawy sytuacji lub nastroju.

Nauki Nadziei przekazują nam dokładną i głęboką wiedzę na temat naszej rzeczywistości, nas samych, i jak można zmienić każdą sytuację.

Aby skutecznie zmieniać rzeczywistość, musimy zrozumieć mechanizmy działania Prawa Uniwersalnego, które wpływa na każdą z naszych myśli i działań w świecie materialnym/fizycznym.

Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania
Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania
Prawo Integracji i Ekspansji
Prawo Pozorne
Prawo Reakcji Łańcuchowej
Prawo Skierowane do Siebie
Prawo Matryc i Echa
Prawo Nieskończoności

Prawa te wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie