25 Paź

8 Kroków do Szczęścia. WPROWADZENIE: Co i jak „manifestujemy” w naszym życiu

 

JAK TWORZYMY I WSPÓŁTWORZYMY NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ:

Istnieje wiele błędnych koncepcji na temat tego, w jaki sposób „manifestujemy” nasze myśli i pragnienia, albo jak „przyciągamy” do siebie wymarzone rzeczy w świecie materialnym.

Z powodu tych błędnych koncepcji, wiele osób wpada w pułapkę dreptania w kółko, chwilowej poprawy sytuacji lub nastroju i zapędzenia się w „kozi róg” – tak naprawdę nigdy do końca nie osiągając szczęścia.

Przestańmy dreptać w kółko – czas na to co najlepsze dla nas:

szczęśliwe i spełnione życie, w zdrowiu i komforcie, na jakie wszyscy zasługujemy.

PRZYJRZYJMY SIĘ JAK TO NAPRAWDĘ DZIAŁA

Czy wiesz, że nauka potwierdza to, o czym mistycy i filozofowie mówili już od tysiącleci? Tak. Czy to nie ciekawe?

Cała dziedzina fizyki, tej którą znamy, oparta jest na teorii kwantowej, która z kolei stanowi podstawę jednej trzeciej całej światowej gospodarki i jej produktów. Ojcowie mechaniki kwantowej, Niels Bohr i Werner Heisenberg, wspólnie otrzymali nagrodę Nobla za swoją pracę w 1965 roku. Mechanika kwantowa stała się najbardziej precyzyjną teorią fizyki, nie tylko wyjaśniającą wszystko – np. jak świecą gwiazdy i słońce, lub dlaczego obiekty wydają się być twardą masą, ale również dała nam wszystko począwszy od chipów komputerowych, poprzez tranzystory, lasery, aż do bomb atomowych.

Dwie podstawowe zasady teorii kwantowej to:
1. Rzeczywistość – jest tworzona przez tzw. Obserwatora.
2. Połączalność – wszelkie rzeczy, które kiedykolwiek w jakikolwiek sposób na siebie oddziaływały są na zawsze połączone, “powiązane”.

Co to znaczy?

Oznacza to, że teoria kwantowa wskazuje nam, że świat materialny/fizyczny, jaki postrzegamy poprzez nasze zmysły – nie istnieje. Jest tylko Iluzją. To, co widzimy istnieje tylko w naszych, tzw. Obserwatorów, mózgach, a dokładniej w naszych Umysłach, które podsumowują doświadczenia naszych zmysłów – dając nam iluzję “rzeczywistości”.

NATOMIAST “połączalność” oznacza, że wszyscy tworzymy i współtworzymy nasz świat nie tylko dla siebie, ale także dla tych, z którymi w jakikolwiek sposób jesteśmy połączeni. Czyli praktycznie z całą przyrodą, wszechświatem i wszystkimi ludźmi na planecie. A to dlatego, że na poziomie energii jesteśmy połączeni ze wszystkim co istnieje, w taki czy inny sposób.

Wszyscy jesteśmy częścią wielkiego pola Energii, która pozwala nam tworzyć to, co uważamy za naszą “rzeczywistość”.

Jak to działa?

Fizycy Peter Higgs i Francois Englert – już w 1964 roku mówili o polu Energii, które nadaje masę obiektom przez nie przechodzącym: od planet i gwiazd po ludzkie ciała.

Wszystko co istnieje, jest Energią. W skład Energii wchodzi wszystko, co jest materialne/fizyczne, czyli doświadczane przez nasze zmysły, oraz wszystko – co tylko można postrzegać: to jest nasze myśli, emocje, elektrony (tak, nikt nigdy jeszcze nie widział ani nie zważył elektronu) itp. Wszystko co istnieje, czyli Energia, objawia się w postaci fal i wibracji. Oznacza to, że wszystko co istnieje, w swej podstawowej skali – wibruje, czy też drga.

Można to sobie wyobrazić na przykład na podstawie fal radiowych: częstotliwość ich drgań (wibracji) decyduje o ich jakości, zasięgu itd.

Teraz wyobraź sobie, że nasze myśli są jak fale radiowe. Wszystko, co myślimy, ma swoją szczególną wibrację, i dlatego też – w zależności od częstotliwości ich drgań/wibracji – nasze myśli mają taką lub inną jakość oraz zasięg, decydując jak nasze myślenie wpływa na “rzeczywistość” (iluzję), którą tworzymy i współtworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

Wydaje się to straszne?

Tylko wtedy, gdy nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak działa 7 Mocy tworzących świat materialny, w tym Prawo Uniwersalne – podług którego zachowują się nasze myśli i działania w polu Energii.

JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH CUDÓW ŻYCIA JEST TO, ŻE MAMY MOŻLIWOŚĆ ŻYCIA ŚWIADOMIE I PIĘKNIE, ORAZ DOKONYWANIA WYBORÓW, KTÓRE WSPIERAJĄ NASZE DOBRO I ROZWÓJ.

Dotychczas stworzono wiele błędnych koncepcji na temat tego, w jaki sposób „manifestujemy” nasze myśli i pragnienia, albo jak „przyciągamy” do siebie wymarzone rzeczy w świecie materialnym. Wiele osób próbowało różnych technik siły umysłu do spełnienia swoich życzeń i doznało rozczarowania: nawet jeśli czasem udało im się spełnić swoje życzenie, było to albo nie to, czego się spodziewali, albo ich sukcesy/osiągnięcia były krótkotrwałe.

Takie same rezultaty możemy zaobserwować w przypadku tych, którzy używają magii (jakiegokolwiek rodzaju). Niektórzy magowie być może mają lepszą wiedzę na temat tego, jak wpływać na niektóre zjawiska w świecie fizycznym i mogą nawet nauczyć się, jak celowo „wchodzić” do świata duchowego za pomocą umysłu, jednak ich materialne „manifestacje” lub ich wpływ na to, co dzieje się w świecie duchowym są albo krótkotrwałe lub niezbyt skuteczne, albo czasem – ich starania obracają się przeciwko nim, powodując takie czy inne szkody.

Jest to spowodowane ich fragmentaryczną wiedzą na temat mechanizmów zachodzących w świecie materialnym oraz Koła Tworzenia. Rozumieją i wiedzą, jak wykorzystywać tylko NIEKTÓRE elementy jednej z 7 Mocy – Prawa Uniwersalnego, mając przy tym ograniczoną wiedzę na temat pozostałych Mocy tworzących świat.

Kiedy nauczymy się czym są oraz jak ich używać – wszystko staje się proste i logiczne.

Nasze życie staje się lepsze, możemy zmieniać je w dowolny sposób – zarówno dla nas, jak i innych.

Tak, chyba już najwyższy czas, żebyśmy wszyscy mogli zrozumieć co i jak działa na nas, dlaczego życie w naszym miasteczku, kraju, na naszej planecie – wygląda tak, jak wygląda. Dlaczego podczas gdy jedni kwitną, inni borykają się z losem. Dlaczego tyle na świecie cierpienia i dlaczego NIC z tym do końca nie da się zrobić – jeśli nie sięgniemy do prawdziwej wiedzy o sobie. Jeśli nie weźmiemy we własne ręce naszego losu.

Naprawdę sami możemy to zrobić. To wszystko nie jest takie trudne – być może tylko na początku zaskakujące, kiedy jest dla nas nowe. 

Od wieków inni uzurpowali sobie prawo do panowania nad naszym życiem i losem: czy to jakieś instytucje, czy osoby wmawiające nam, że tylko one wiedzą jak mamy żyć, żeby być bezpiecznym i szczęśliwym.

W obecnych czasach nie bardzo można już nikogo omamić pustym patosem lub bajkami z tysiąca i jednej nocy. Wyraźnym także się staje, dzień po dniu – że powtarzanie w kółko tego samego, czy to jakichś pustych formułek na życie, czy porywających wytartych haseł – NIC nikomu w sumie nie daje oprócz chwilowej poprawy sytuacji lub nastroju.

Jesteśmy ludźmi. Możemy i chcemy decydować o własnym życiu.

MOŻEMY.

8 PRAW SKŁADOWYCH PRAWA UNIWERSALNEGO – PODŁUG KTÓRYCH ZACHOWUJĄ SIĘ NASZE MYŚLI I DZIAŁANIA W ŚWIECIE MATERIALNYM TO:
Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania
Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania
Prawo Integracji i Ekspansji
Prawo Pozorne
Prawo Reakcji Łańcuchowej
Prawo Skierowane do Siebie
Prawo Matryc i Echa
Prawo Nieskończoności

Prawa te wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

Szczegółowe informacje na temat 8 składowych praw Prawa Uniwersalnego, innych Mocy tworzących świat materialny oraz więcej informacji na temat świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach:  „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy)  i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern. 

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być 🙂


 

Specjalny Prezent Audio:

Dla tych, którzy zapiszą się na Newsletter

 Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – czyta autorka

to najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: http://johannakern.pl/newsletter/

 

 

 

 

 


KSIĄŻKI I PŁYTY CD JOHANNY KERN:

365-pl-on-white-perspective

 

 

Okladka-Front_1200_new2

 

SSN_PRZODCDBookletOutsideTemplate

Johanna Kern twoje piękne ciałoCDBookletOutsideTemplate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 KANAŁ JOHANNY
KERN NA YOUTUBIE:

WIELE CIEKAWYCH RZECZY DO OBEJRZENIA. Zajrzyj tam i obejrzyj 2 min. zwiastun, który wita odwiedzających.

SUBSKRYBUJ, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO (kliknij na obrazek):

JK PL YOUTUBE 2

 

zobacz inne wpisy