W listopadowym (2019) wydaniu amerykańskiego miesięcznika „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”) ukazał się artykuł Johanny Kern pt. „Jak zacząć żyć tak, jak tego chcesz”.

Magazyn ten posiada wiele tysięcy czytelników online w całej Ameryce i koncentruje się na zmianach zachodzących w naszym dzisiejszym świecie. 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Jak zacząć żyć tak, jak tego chcesz

Johanna Kern

Przyzwalanie, Ufność, Dokonywanie Wyboru i Spełnienie

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/-aś się, czy życie, które prowadzisz, jest naprawdę takim, jakiego chcesz?

Niektórzy z nas chcą spokoju i radości. Niektórzy chcą zdrowia, pieniędzy, lub sławy albo władzy czy sukcesu lub kogoś, kto by ich kochał. Ale to wszystko jest właśnie tym, co – jak nam się wydaje – sprawi, że nasze życie będzie piękne.

Co uczyniłoby Twoje życie pięknym?

Być może wiesz już, że nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. Wielu naukowców udowodniło już, że pole energii, w którym żyjemy, łatwo reaguje na nasze intencje.

Wszystko co istnieje, jest energią: to, co jest materialne/fizyczne, czyli doświadczane przez nasze zmysły, oraz to, co tylko można postrzegać – nasze myśli, emocje, elektrony (tak, nikt nigdy jeszcze nie widział ani nie zważył elektronu) itp. Wszystko co istnieje, czyli energia, objawia się w postaci fal i wibracji. Oznacza to, że wszystko co istnieje, w swej podstawowej skali – wibruje, czy też drga.

Nasze myśli są jak fale radiowe. To, co myślimy, ma swoją szczególną wibrację, i dlatego też – w zależności od częstotliwości ich drgań/wibracji – nasze myśli mają taką lub inną jakość oraz zasięg, decydując jak nasze myślenie wpływa na rzeczywistość którą tworzymy i współtworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

Kiedy nie jesteśmy świadomi mocy naszych myśli, mamy tendencję do życia na „automatycznym pilocie”, pozwalając innym narzucać nam ich rzeczywistość. Poddajemy się opiniom innych ludzi na temat nas samych, na temat tego, co jest dla nas dobre, jak powinniśmy myśleć, zachowywać się, co powinniśmy jeść i co powinniśmy robić z naszym życiem. Dzień po dniu żyjemy w świecie, jakiego chcą dla nas inni.

Życie w realiach innych ludzi pozbawia nas pełnego doświadczenia szczęścia i własnej mocy.

Zmiana naszej sytuacji życiowej, znalezienie lepszej pracy, tworzenie wspaniałych relacji z naszymi bliskimi – wszystko zaczyna się od tych prostych kroków:

Przyzwalanie

Pozwól sobie na wyobrażenie spełnienia swych najśmielszych marzeń, pamiętając, że wszystko jest przecież możliwe, gdyż przygoda dzieje się w Twojej głowie. Zamknij oczy, rozluźnij ciało i pozwól sobie przeżyć w umyśle swoją największą przygodę. Pozwól sobie na to do tego stopnia, do jakiego tylko możesz to sobie wyobrazić. Pozwól swojemu umysłowi na pokazanie Ci, jak wielką jest Twoja własna wizja siebie.

Ufność

Najważniejszą rzeczą w naszym życiu jest pozwolenie, aby życie troszczyło się o nas i traktowanie go jak najlepszego przyjaciela. Ufaj życiu, a ono usłyszy i odpowie Ci, reagując na Twoje pozytywne myśli i słowa. Pozytywne myślenie może przenosić góry. Pozytywne myślenie pomogło milionom ludzi wyzwolić się z niewoli, obronić się przed najeźdźcami/okupantami lub przetrwać w obozach koncentracyjnych. Wierzyli w lepsze jutro i stało się to ich rzeczywistością.

Dokonywanie wyboru

Nigdy nie odrzucaj siebie takiego/takiej, jakim stałeś/-aś się do tej pory. Uszanuj, akceptuj i obserwuj, kim jesteś. A wtedy będziesz mógł/mogła zmieniać, przekształcać to, co chcesz zmienić. Możesz dokonywać świadomych wyborów na temat swojego życia zamiast działać na „automatycznym pilocie” i kierować się podświadomym zaprogramowaniem.

Wszystko jest możliwe – zawsze i wszędzie. Każdy z nas może stać się kimkolwiek, czymkolwiek tylko pragnie, jeśli tylko naprawdę pozwolimy sobie na bycie wszystkim, kim możemy się stać.

Bądź otwarty/-a na możliwość zmian w swoim życiu. Pamiętaj, że nawet jeśli przyzwyczailiśmy się do życia i bycia w określony sposób – jest to tylko jeden ze stopni do osiągnięcia tego, czego pragniemy.

Skoncentruj się na swoich marzeniach i wyglądaj zmian, które przyniosą Ci większą satysfakcję z życia i siebie.

Pamiętaj, że doświadczasz siebie poprzez nieskończone możliwości. Możesz wybrać dowolną z nich w dowolnym momencie. Możesz wybrać, jaki będzie Twój następny krok. Możesz wybrać sposób, w jaki chcesz doświadczyć siebie w zupełnie nowy sposób.

Jeśli chcesz przestać żyć w rzeczywistościach stworzonych dla Ciebie przez innych ludzi, dokonuj wyboru mądrością swojego serca i w harmonii ze swoją własną prawdą.

Spełnienie

Nasze marzenia się spełniają. Całe nasze życie to nic innego, tylko to, co powstało z nas. Dopóki postrzegamy siebie i swoje marzenia jako coś oddzielnego, zawsze istnieje przepaść pomiędzy nami a tym, czego pragniemy.

Cokolwiek rodzi się z nas JEST częścią nas. Nasze życie i my to NIE są dwie osobne sprawy.

Wyobraź sobie, że jesteś swoim spełnionym marzeniem.

Nie, że Twoje marzenie się spełniło, tylko że TY się spełniłeś/-aś.

Ile razy powiesz JESTEM, stajesz się tym, co mówisz.

Tworząc rzeczywistość, w której naprawdę chcemy żyć, musimy pamiętać, że najszybszym sposobem, aby to zrobić, jest droga naszego serca.

Badacze zauważyli, że poszerzona świadomość, altruizm, bezwarunkowa czysta miłość – czyli tzw. „wyższe wartości” o wysokich częstotliwościach wibracji, które należą do kategorii fal mózgowych Gamma – posiadają największą moc i mogą zmieniać naszą rzeczywistość w mgnieniu oka.

Zamknij oczy i rozluźnij się, oddychając głęboko.

Następnie zadaj sobie pytanie: czy to, czego chcę, naprawdę jest tym, czego pragnę głęboko w moim sercu? Czy to moje własne serce przemawia do mnie mówi, czy też są to wzorce, sugestie, oczekiwania lub wymagania mojego środowiska?

Uszanuj i posłuchaj dzisiaj tylko głosu własnego serca. Głęboko w środku wiesz, co naprawdę jest dla Ciebie najlepsze.

Głęboko w sercu wiesz wszystko, co musisz wiedzieć.

POMOCNE NARZĘDZIA

NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE:

(Aby przeczytać lub posłuchać darmowych fragmentów klikaj na obrazki)

Ta jedyna w swoim rodzaju, nagrodzona książka i nagranie MP3 mogą całkowicie odmienić Twoje życie, a możesz także ofiarować je w prezencie osobom, które kochasz!

Książka ta zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”  opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami  otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – to nagranie MP3 pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie