Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

Nasze życie i my to nie są dwie osobne sprawy. Kiedy mówisz JESTEM, stajesz się tym, co mówisz.

Kiedy zmierzamy w kierunku naszych celów, podążając za prawdziwym głosem naszego Serca, życie staje się radosne i przyjazne.

Jaka skrywa się za tym tajemnica? Dlaczego jest tak, że gdy jesteśmy w zgodzie z prawdziwą wizją naszego serca, tą niezakłamaną, nie wynikającą z pobudek naszego ego, czy podświadomych lęków – cały świat wydaje się sprzymierzać, aby pomóc nam dotrzeć tam, gdzie chcemy?

Dzieje się tak z powodu tego, że częstotliwości wibracji naszych myśli uległy zmianie.

Wiemy od Einsteina, Tesli, z Mechaniki Kwantowej, jak i od starożytnych Mistyków, filozofów oraz z różnych systemów wierzeń, że wszystko jest Energią. Nauka kontynuuje badania naszego pochodzenia, a fizyka odkrywa coraz więcej na temat tego, jak działa cały ten „system”.

Z Nauk Nadziei dowiadujemy się, że wszystko, co znamy i o czym tylko jesteśmy w stanie pomyśleć, zachowuje się zgodnie z 8. Uniwersalnymi Prawami dla Energii. A te prawa określają, jakie resultaty osiągamy w naszym życiu.

Nasze myśli to także energia.

To, co myślimy i robimy, staje się formą dla tego, co otrzymujemy i kim się stajemy. Nasze myśli zachowują się dokładnie tak samo, jak nasze działania – w ogromnym polu Energii, do którego wszystko należy: od ludzkich komórek po planety, gwiazdy i galaktyki.

Kiedy wysyłamy jakąś myśl, zachowuje się ona jak inne fale energii, wibrując z określoną częstotliwością – wyższą lub niższą.

Częstotliwości naszych myśli zależą od rodzaju intencji, jakie mieliśmy w tak zwanym Punkcie Wyjścia – czyli w momencie, w którym nasze myśli zostały uruchomione.

Badacze zaobserwowali, że im wyższa częstotliwość wibracji, tym większy jej wpływ na wszystko inne. Zjawisko to zaobserwowali zarówno naukowcy jak i Starożytni Mistrzowie, Mistycy i filozofowie.

 Zaobserwowano, że poszerzona świadomość, altruizm, bezwarunkowa Miłość – czyli „wyższe wartości”, które mają wyższą częstotliwość i wchodzą w zakres kategorii Gamma fal mózgowych* – mają największą moc i zmieniają „rzeczywistość” w mgnieniu oka. Pomyśl na przykład o Mahatmie Gandhim i o tym, jaki wpływ wywarł na wielu ludzi swoją wysoką świadomością.

* Ciekawostka: Fale mózgowe Gamma są generowane są powyżej częstotliwości aktywności neuronów (to znaczy – nasz mózg nie jest w stanie wytworzyć takiej częstotliwości). 

Kiedy jesteśmy w zgodzie z najczystszą prawdą naszego serca – nasze myśli przestają wtedy wibrować niższymi częstotliwościami, jakie są typowe dla naszego ego i naszej negatywnie zaprogramowanej podświadomości.

Bez względu na to, co znajduje się na naszej drodze, bez względu na to jakie napotykamy przeszkody, opóźnienia, blokady czy objazdy – stąpamy do przodu z wiarą i ufnością, że dotrzemy do naszego celu.

Stajemy się bohaterami dnia, dzień po dniu. Mocni, pełni wiary w siebie i zaufania do swojego życia.

Żadne okoliczności nie mają już nad nami władzy. To nie one nas kształtują. To my stwarzamy okoliczności zgodenie z tym, w co wierzymy, co myślimy i co czujemy.Tak wielka jest moc naszych myśli, kiedy jesteśmy w zgodzie z naszą Własną Prawdą.

Kiedy zamierzamy zmieniać coś w naszym życiu, zmieniając rzeczywistość za pomocą naszych myśli – ważne jest, aby przyjrzeć się uważnie naszym marzeniom/pragnieniom:  

Czy są one w zgodzie z wizją naszego Serca, czy też są wynikiem naszych podświadomych lęków i negatywnych zaprogramowań? Czy pomogą nam stać się kim mamy być, czy też są tylko pragnieniami naszego Ego, napędzanego przez nasze podświadome lęki, nigdy nie usatysfakcjonowanego i zawsze wołającego o więcej tego, czy też tamtego?

O ile  nie będziemy mieli zdrowego i pomocnego Ego, zawsze stanie nam na drodze i przyniesie nam rozczarowanie lub nędzę, prędzej czy później. Kiedy nasze Ego nie jest zdrowe, jest napędzane przez nasze podświadome lęki, nigdy nieusatysfakcjonowane i zawsze starające się zdobyć coraz większą władzę nad nami. (Zobacz: Darmowe Nagrania Szkoleniowe #4 Jak można posiadać zdrowe i pomocnie Ego.)

Kiedy spełniamy pragnienia naszego niezdrowego Ego – nigdy nie przynosi nam to prawdziwego Szczęścia.

 Doświadczamy wtedy tylko krótkotrwałych sukcesów, które pozostawiają nas coraz bardziej rozczarowanymi sobą, z uczuciem życiowej pustki. Dzieje się tak dlatego, że podobnie jak wszelkie drgania o niskiej częstotliwości w Punkcie Wyjścia (zob. wyżej), pragnienia niezdrowego Ego nie są w stanie stworzyć niczego stałego ani prowadzącego do szczęścia.  

Jedynym trwałym sukcesem jest zawsze i bez wyjątku taki, który zbudowany jest na prawdzie naszego Serca i w zgodzie z tym, co jest naszym unikalnym, życiowym celem.

I tylko taki sukces może nam przynieść trwałe szczęście. 

 

 

 

 

Odkrywanie naszego życiowego celu jest procesem. Nie musimy go znaleźć go już dzisiaj, ani  nawet jutro. Znajdziemy go jednak, gdy zaczniemy myśleć i działać w zgodzie z prawdą naszego Serca i zaczniemy za nią podążać, ufając w pełni naszemu własnemu procesowi. (Zobacz: „Jak przestać borykać się z życiem: kroki do znalezienia Własnej Prawdy”.)

Nothing makes us happier than following our Heart and doing what we love, while knowing that we are fulfilling purpose, beneficial for us and others.

W niektórych filozofiach istnieje koncepcja tzw. „Dharmy” – która zakłada, że wszystko we Wszechświecie ma swój własny cel, że nie ma tu żadnych „części zamiennych”.

Każdy z nas rodzi się z unikalnym zestawem talentów i perspektywą, jakie nigdy wcześniej nie objawiły się na świecie.

Oznacza to, że aby wypełnić swój własny, niepowtarzalny cel życia, trzeba być wiernym sobie i zaufać tej część siebie, która stara się skierować nas do wyższych lub głębszych celów.

Bez względu na to jaki jest cel Twego istnienia, jeśli naprawdę zobowiążesz się go odnaleźć – Twoje Serce wypełni się radością, inspiracją i poczujesz prawdziwe zadowolenie z życia.

Dla każdej osoby – Własna Prawda oznacza coś innego.

Odpowiada ona nie tylko temu, kim jest ta osoba, ale przede wszystkim temu, kim ta osoba się staje.  Nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek lękiem przed życiem, napędami Ego, czy tym, co narzuca nam społeczeństwo lub starymi zaprogramowaniami i koncepcjami na temat tego, jak przeżyć swoje życie.

Każdy z nas posiada szansę, by wyrazić własną unikalność oraz rozwijając się stać się w pełni tą piękną osobą, którą możemy być.

Czy musimy wyrzec się wszystkiego, co osiągnęliśmy w życiu, by sprawić, żeby nasze życie stało się zdrowsze i szczęśliwsze?

Oczywiście, że nie!

Nie ma nic złego w posiadaniu dostatku i cieszeniu się życiem.

Jednak ważne jest, aby zacząć budować swoje życie w taki sposób, który pozwoli nam żyć naszą Prawdą i utrzymywać Świadome Szczęście – zbudowane na tej Prawdzie, wypełniające nasz Umysł spokojem a Serce radością, pozwalające nam rozkwitnąć fizycznie i emocjonalnie oraz doświadczać spełnionego Pięknego Życia.

Czas, by pozwolić jej zaistnieć. Czas, by świat mógł zacząć się cieszyć tym, co mamy mu do zaoferowania, i zaczął odnosić z tego korzyści.

Kiedy zacząć?

Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno. 

Porozmawiaj ze swoim Sercem. Zaufaj własnemu Sercu. Zobowiąż się żyć w swej prawdzie, a Twoje słowo niech będzie na wagę złota. Traktuj je jak złoto, a przyniesie Ci złoto: kiedy robisz to, co mówisz, stajesz się wobec siebie wiarygodnym.

Wtedy możesz osiągnąć wszystko, czego tylko pragniesz w świecie.

Świat wierzy w Ciebie, Twoje życie ma wiarę w Ciebie.

Teraz Twoja kolej by zobaczyć siebie, jako osobę, której można zaufać.

Jesteś wspaniałym człowiekiem, który może osiągnąć wszystko, czego chce.

Stań się tym, kim możesz się stać. Zaakceptuj to i ciesz się tym.

Teraz Twoja kolej, aby pozwolić swojej prawdzie zabłysnąć w świecie i żyć takim życiem, jakiego chcesz.

 

PAMIĘTAJ TAKŻE: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

Przydatna afirmacja:

„Dzisiaj zaczyna się we mnie budzić głęboka świadomość tego, że to ja stwarzam dla siebie własną rzeczywistość, ponieważ mam kontrolę nad kierunkiem swych myśli. Moc, z jaką tworzę swe życie, jest silniejsza niż wpływy mojego środowiska, przełożonych, rządu, związków czy układów. Mogę spełniać się i rozwijać w każdych warunkach, bez względu na ograniczenia.” – Fragment z książk“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, autorstwa Johanny Kern.

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być.

NOTATKA: Powyższy tekst oparty jest na  fragmencie jednej z audycji radiowych z cyklu „Życie, jakiego chcesz, jest Twoje – z Johanną Kern”, emitowanej w lutym 2016 roku, w j. polskim na antenie brytyjskiego Radia Islanders. 

Możesz posłuchać całej audycji w Archiwum (6 AUDYCJA: 19 LUTEGO 2016):   

ARCHIWA: LUTY

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie