Ścieżki życia i kariery
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Blog

W czerwcowym (2019) wydaniu amerykańskiego miesięcznika „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”) ukazał się artykuł Johanny Kern pt. „Zaprzestanie naszej własnej wewnętrznej „wojny” jako manifest na rzecz pokoju na świecie.”

Magazyn ten posiada wiele tysięcy czytelników online w całej Ameryce i koncentruje się na zmianach zachodzących w naszym dzisiejszym świecie. 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

 

Jesteś najlepszym, co mogło Ci się kiedykolwiek przydarzyć!

Twoje Moce: Myślisz, Możesz, Masz

Johanna Kern

Jesteś tutaj, by dowiedzieć się, że nie masz żadnych ograniczeń. Jesteś tutaj, by stać się tym, kim masz się stać. Jesteś tutaj.

Twoja Moc: Myślisz

Bez względu na to, czy w to wierzymy czy nie – nasze myśli kreują nas samych. Żadna inna siła na świecie nie ma równie głębokiego wpływu na naszą rzeczywistość jak moc naszych myśli.

To, czego doświadczamy w życiu zależy od naszej percepcji, czyli od tego, co jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jako możliwe w naszej „rzeczywistości”. Oznacza to, że możemy doświadczyć tylko tego, co w jakiś sposób jest dla nas możliwe w naszym przekonaniu.

Nasza percepcja jest głęboko zakorzeniona w sposobie, w jaki zostaliśmy zaprogramowani lub sami zaprogramowaliśmy siebie na podstawie naszych doświadczeń, przekonań oraz – przede wszystkim – na podstawie tego, co zgodne jest z tym, jakimi obecnie jesteśmy.

Dla niektórych z nas – świat wydaje się być miejscem istniejącym samym sobie, w którym nie mają wiele do powiedzenia i nie mogą go w żaden sposób kontrolować. Niektórzy z kolei postrzegają świat jako wrogi, pełen tych „innych”, z którymi muszą walczyć, albo ich unikać i zawsze być gotowymi do ataku lub obrony. Dla innych świat jest miejscem obsługi ich Ego, gdzie mogą zaspakajać swoje potrzeby, czy to materialne czy emocjonalne. Są ludzie, którzy postrzegają świat jako jedność, gdzie wszystko jest celowe. Jeszcze inni, widzą go jako wielką niewiadomą, gdzie wszystko jest możliwe.

Twoja wizja świata odzwierciedla Twoją wizję siebie.

Masz moc, żeby zmienić swoją percepcję w dowolnym momencie w dowolny wybrany przez siebie sposób.

Twoja Moc: Możesz

Otwieranie się na nowe możliwości pozwoli Ci poszerzyć/ulepszyć swoją wizję siebie pozwalając Ci być tym, kim chcesz być – a nie być ograniczonym do tego, jak zostałeś/-aś zaprogramowany/-a. Twoja wizja siebie nie jest rzeczą stałą – i możesz ją zmieniać.

Na całym świecie, pośród miliardów ludzi – nie ma dwóch zupełnie identycznych osób ani dwóch identycznych dróg życiowych. Nie tylko każdy człowiek jest niepowtarzalny. Ale także każde zwierzę, każda roślina, kamień, ziarnko piasku, kropla wody lub płatek śniegu.

Gdy uświadomimy sobie piękno i znaczenie naszego istnienia – w naturalny sposób poszerzamy naszą wizję siebie.

Doceń, zaakceptuj i uszanuj to, kim stałeś/-aś się do tej pory.

Wtedy dopiero możesz stać się tym, kim jeszcze chcesz być, oraz żyć takim życiem, jakiego chcesz.

Twoja Moc: Masz

Fortuny przychodzą i odchodzą. Całe imperia mogą upaść w ciągu jednej nocy. Jeśli budujesz swoją wartość na tym co posiadasz, a raczej co myślisz, że posiadasz – a tak naprawdę to ono jest Twoim właścicielem – Twoje życie jest napędzane przez materializm. Często stajemy się niewolnikami kredytów hipotecznych i rzeczy, które gromadzimy w nadmiarze. Nie żyjemy i nie pracujemy już wtedy dla siebie. Pracujemy, aby utrzymać posiadłości i rzeczy, które stają się naszym władcą. Żyjemy w nieustannym strachu, że stracimy to, co zgromadziliśmy i często jesteśmy w stanie wojny z innymi i samym sobą.

A co stanie się, jeśli zachorujemy albo zmieni się gospodarka – i nie będziemy mogli sobie pozwolić na utrzymanie rzeczy, które wydawały nam się niezbędne do szczęścia? Posiadanie i cieszenie się dobrami materialnymi może być bardzo przyjemne – i nie ma w tym absolutnie nic niewłaściwego. Ale pozwolić im kontrolować nasze życie – to już zupełnie inna sprawa. Rzeczy są tylko rzeczami. Jesteśmy warci znacznie więcej niż wszystkie rzeczy, które posiadamy, lub które chcemy posiadać.

Twoja prawdziwa wartość nie może być zmierzona przez żadne rzeczy, jakie istnieją na świecie.

Ciesz się rzeczami, ale nie płać za nie swoim życiem.

Zasługujesz na wiele więcej niż tylko zgromadzony stos rzeczy.

Mamy prawdziwą moc nad swoim własnym doświadczeniem. Nasza moc jest większa niż jakakolwiek moc naszego środowiska, społeczeństwa, pracodawców, rządu lub kogokolwiek innego, znanego nam lub nieznanego.

Gdy czerpiemy siłę z uwarunkowań czy to społecznych, religijnych lub ukształtowanych przez osobiste poczucie bezwartościowości – tak naprawdę umniejszamy własną wewnętrzną moc.

Sekretem tego, aby dobrze prosperować w życiu jest życie w zgodzie z wizją swojego Serca. Ten świat, który nosimy w naszym Sercu, jest tą rzeczywistością, której prawdziwie pragniemy i potrzebujemy stworzyć dla siebie – jeśli chcemy być szczęśliwi, spełnieni oraz nadal się rozwijać. Wizja naszego Serca jest większa niż nasza wizja świata i samych siebie.

* W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteśmy. Naszej „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części nas, gdzie nasza własna, piękna prawda pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Aby dobrze prosperować w życiu – najlepiej dobrze prosperować w przedsięwzięciach Serca.

Nie bój się. Ty i tylko Ty masz moc, aby zaakceptować lub odrzucić wszystko, co chcesz.

Twoje życie to Twoja własna podróż.

Tylko Ty decydujesz o tym, jak i gdzie chcesz dotrzeć.

Twoje Moce: Myślisz, Możesz, Masz pomogą Ci na każdym etapie drogi, którą podążasz. Musisz tylko pamiętać, że je masz i odpowiednio z nich korzystać.

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

Ścieżki życia i kariery
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie