Kiedy robi się ciężko, nasza ewolucja stawia kolejny krok – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie

Strona główna/Johanny Kern Blog/NOWOŚCI W MEDIACH: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern/Kiedy robi się ciężko, nasza ewolucja stawia kolejny krok – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie
  • Kiedy robi się ciężko - Johanna Kern

Kiedy robi się ciężko, nasza ewolucja stawia kolejny krok – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie

Ewolucja

Ewolucja stawia kolejny krok

Artykuł Johanny Kern pt. „Kiedy robi się ciężko, nasza ewolucja stawia kolejny krok” został wyróżniony w lipcu (2020) w amerykańskim magazynie „OMTimes”.

Magazyn „OMTimes” jest jednym z wiodących w Ameryce, dostarczając pozytywnych treści na temat zdrowia, rozwoju personalnego i duchowego, posiadając miliony czytelników w każdym kraju anglojęzycznym, oraz dodatkowo w jęz. hiszpańskim i portugalskim.

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu:

Ważne jest, aby zrozumieć, że trudny okres minie. Jako rasa ludzka przechodziliśmy już wcześniej takie zmiany.

Kiedy robi się ciężko, nasza ewolucja stawia kolejny krok

Johanna Kern

Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie, nadal się rozwijamy – w celu ciągłej ekspansji tego, czym naprawdę jesteśmy: świadomości.

Sposób, w jaki ewoluujemy, jest wynikiem naszego doświadczenia. Cokolwiek doświadczamy, przyczynia się do tego, co wiemy o sobie.

Kiedy robi się ciężko i gubimy się w naszych lękach, zwykle zapominamy, że nasze doświadczenie, bez względu na to, jak trudne – jest pierwszym krokiem do nadchodzącej zmiany.

W porządku. Ale co to naprawdę oznacza i jak wpływa to na nasze codzienne życie?

Na poziomie osobistym: Kiedy nie jesteśmy świadomi, że nasz rozwój odbywa się poprzez doświadczanie, często przytłaczają nas niespodziewane zmiany w naszym życiu, konieczność stawania w obliczu wyzwań, których nie rozumiemy oraz przyciąganie różnych przeszkód i problemów. Często odczuwamy brak szczęścia, który objawia się stresem, pogorszeniem stanu zdrowia, uzależnieniem, samotnością (bez względu na to, czy jesteśmy w związku czy nie), lękiem, brakiem głębszego celu, niezadowoleniem z naszego życia, niezadowoleniem z samych siebie lub innych.

Ewolucja

Ewolucja stawia kolejny krok

Na poziomie globalnym: Imperia powstają, rosną i upadają. Fortuny, które kwitną, rozpadają się w nicość. Systemy myślowe, takie jak całe cywilizacje, rozwijają się i przemijają. 

Cywilizacja po cywilizacji, pokolenie za pokoleniem, mamy do czynienia z problemami, które nie są łatwe do rozwiązania, gdy zastosujemy wobec nich naszą logikę sensoryczną.

Wkrótce technologia zapewni ludziom wszystko, czego potrzebują: drukarki 3D są już dostępne, laboratoria produkujące prawdziwą skórę wkrótce doprowadzą do laboratoriów produkujących prawdziwe jedzenie, pojazdy, domy itp. Pieniądze znikną, nie będą już potrzebne, nie będą już przedmiotem pragnień. Jaka będzie następna waluta, kiedy pieniądze znikną? Co stanie się, kiedy każdy będzie mógł mieć wszystko, czego chce, wtedy, kiedy chce? 

Kiedyś uważano, że nasza ewolucja ma zapewnić przetrwanie jako rasa ludzka. Obecnie ewolucja jest coraz częściej określana jako ekspansja świadomości – sposób na doświadczanie siebie na różnych, bardziej zaawansowanych poziomach niż tylko poprzez pięć zmysłów.

Czy w to wierzymy, czy nie – stajemy się tym, co myślimy. Żadna inna moc na świecie nie ma tak fundamentalnego wpływu na nasze życie, jak moc naszych własnych myśli.

I nie jest to wcale nowa koncepcja. Od wieków pojawiali się ludzie, a czasem nawet całe społeczeństwa, których głównym celem był taki właśnie rozwój.

Takie osoby (lub społeczeństwa) były często opisywane jako „wyprzedzające swoje czasy” lub „wysoko rozwinięte”. Po dziś dzień badacze i archeolodzy cały czas natykają się na artefakty, budowle, narzędzia i pisma, które świadczą o wysoko rozwiniętych umysłach, które je stworzyły.

Świadoma zmiana jest tym, czego potrzebujemy w naszej ewolucji:

Pierwszy krok jest zawsze trudny, ponieważ wymaga oczyszczenia tego, co nie działa: systemów, które zbudowaliśmy, sposobu, w jaki traktujemy innych i siebie samych, sposobu, w jaki traktujemy naturę.

Ewolucja

Ewolucja stawia kolejny krok

Następnym krokiem jest zrozumienie, że trudny okres minie. Jako rasa ludzka przechodziliśmy już przez takie zmiany. Każdy etap naszej ewolucji zaczynał się od „kompostowania” tego, co nie zadziałało, i rozwijania nowych sposobów myślenia i życia. Możemy również obserwować takie cykle w naszym życiu: za każdym razem, gdy zachodzi zmiana, polega ona na dekonstrukcji starego, zanim powstanie coś nowego.

Kiedy się rozejrzysz i zobaczysz, jak w naszym społeczeństwie narastają problemy, zastanów się, czy może właśnie tak wygląda proces „detoksykacji”, „oczyszczenia”. Tak, dla większości z nas jest to oczywiste, że jeśli będziemy kierować się starym sposobem myślenia, wkrótce nie będzie już miejsca, gdzie będziemy mogli się rozwijać i istnieć.

Rozkwit jest naszą prawdziwą naturą. Musimy się rozwijać, aby istnieć:

Nie jest łatwo wyłączyć negatywne myślenie i patrzeć w przyszłość optymistycznie. Aby jednak móc świadomie ewoluować, musimy dokładnie to zrobić. I – jak to już zrobiono kiedyś – możemy to zrobić ponownie.

Pozytywne myślenie może przenosić góry. Pozytywne myślenie pomogło milionom ludzi wyzwolić się z niewoli, bronić przed najeźdźcami / okupantami lub przetrwać w obozach koncentracyjnych. Wierzyli w lepsze jutro i stało się to ich rzeczywistością.

Zmiana naszej sytuacji życiowej, budowanie dobrze prosperujących społeczności / społeczeństw – wszystko to zaczyna się od pozytywnego nastawienia.

Pozytywne nastawienie stopniowo zmienia sposób myślenia. Gdy coś nam się nie uda – pamiętajmy, że możemy wstać i spróbować jeszcze raz. Możemy to zrobić.

Wiemy, jak używać naszych umysłów i możemy zajrzeć do wnętrza naszych serc.

Wiemy, jak być silnymi, odważnymi i mądrymi.

Wiemy, jak być ludźmi w najpiękniejszy sposób.

 

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej:

PDF ze stron magazynu 

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach z książek Johanny Kern:

 

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety miłości dla każdego”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i płyty Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN OTRZYMASZ:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2

 

Go to Top