Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern

 

 

 

 


Jeśli lubisz książki fantazyjne, które jak zwierciadła odbijają to, co dzieje się w naszej rzeczywistości i mogą dać nam inspirację do tego, jak tę naszą rzeczywistość rozumieć i zmieniać – to jest to książka dla Ciebie.

Ta kilkakrotnie nagradzana powieść opowiada historię poruszającą temat tworzenia własnego przeznaczenia oraz sposobów na radzenie sobie z osobistymi i globalnymi Cieniami.

Napisana przez Johannę Kern – wielokrotnie nagradzaną pisarkę, reżysera, producenta filmowego, scenarzystę i mentorkę rozwoju, posiadającą rozległe doświadczenie w doradzaniu ludziom w sprawach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodziny, związków, wyborów życiowych, ścieżek kariery, oraz brytyjskiego pisarza Roya Fitzsimmondsa.

Oparta na pomyśle i fabule filmu fabularnego Johanny Kern 

(Zwiastun książki, darmowy fragment oraz dokładny opis pod spodem)

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

W Krainie Cieni nie ma gdzie się ukryć. Nie ma gdzie uciec. Mistyczna kraina podlega rządom Wielkiego Syndykatu, który terroryzuje i ograbia mieszkańców.

By uratować mityczną Krainę Cieni od bezlitosnych władców świata cieni, chłopiec uważany za wybrańca musi dojść na kraniec świata i położyć swoje życie na szali.

Czy pomoże im się uwolnić od Lordów i armii przerażających Cieni, które porywają każdego, kto odważy się przebywać na zewnątrz po zapadnięciu zmroku? Czy pokaże im, jak poradzić sobie z Patrolującymi Złodziejami, którzy uprzykrzają życie mieszkańcom za dnia?

Jest jednak pewien problem: ten bohater to tylko młody chłopiec. Lubi kłócić się ze swoją nastoletnią siostrą i nie umie odróżnić dobra od zła.

Stara Legenda przepowiada jego przybycie, ale mówi też, że może pójść zarówno jedną, jak i drugą drogą.

Opis: Kiedy Franek  oraz jego siostra Karolina  przypadkowo zostają przeniesieni do tajemniczego miasta Attic Town w Krainie Cieni, nie mają pojęcia, że nie będzie stamtąd drogi powrotnej. Nie zauważając, że przenieśli się w czasie i przestrzeni, rodzeństwo rozdziela się szukając drogi do domu. Przemierzając ulice miasta, zagubiony Franek spotyka jednego z Patrolujących Złodziei, Donlora, i wbrew własnemu przeczuciu nabiera do niego zaufania. Tymczasem Karolina trafia na farmę poza miastem. Jeśli nie zdąży pomóc Frankowi przed zapadnięciem zmroku, chłopiec na zawsze już pozostanie jednym z okrutnych lordów, zagubiony w Krainie Cieni. W tym samym czasie podziemna opozycja zaczyna rewolucję…

Zwiastun książki (HD) – z polskimi napisami: 

Zobacz także wideo muzyczne z piosenką z filmu – muzyka Romuald Lipko (Budka Suflera), słowa Johanna Kern:


 

LUB

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

Ciekawostka – Sekrety Kina:

Johanna Kern, reżyser filmu „Shadowland: The Legend” (Kraina Cieni: Legenda) opisuje w języku polskim sceny z filmu, w celu przedstawienia ich atmosfery kompozytorowi, Romualdowi Lipko (Budka Suflera). Film wypełniony jest muzyką: ponad 80 minut originalnej muzyki kompozycji Romualda Lipko, przy pomocy kompozytorów towarzyszących, Piotra Kominka i Łukasza Pilcha (Budka Suflera)

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

 

Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern

Zapisz się na Newsletter TUTAJ

Dostępne obecnie książki i MP3 Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

JK PL YOUTUBE 2