Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Jak naprawić i zachować zdrowie fizyczne i emocjonalne
Blog

Amerykański magazyn „Wisdom” (Mądrość) opublikował w czerwcu 2019 r. artykuł Johanny Kern pt. „Mądrość Ciała: Cudowność, Celowość i Całkowitość”.

Artykuł opiera się na fragmentach z nagrań audio Johanny Kern, mających na celu przeprogramowanie podświadomości tak, aby móc cieszyć się zdrowym i młodzieńczym ciałem (dokładne informacje pod artykułem).

Magazyn „Wisdom” to jeden z największych bezpłatnych magazynów holistycznych w Stanach Zjednoczonych, wydający drukiem co dwa miesiące 150 000 egzemplarzy w trzech regionach oraz posiadający dodatkowo setki tysięcy czytelników w Internecie.

„Wisdom” (Mądrość) jest poświęcona otwieraniu ludzkich serc i umysłów na najważniejsze przekazy, filozofie i usługi nowego tysiąclecia.

 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Mądrość Ciała: Cudowność, Celowość i Całkowitość

Johanna Kern

Kiedy się rodzimy, pierwszą rzeczą, jaką dostrzegamy, jest nasze Ciało. Oddycha, porusza się – pracuje dla nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze Ciało jest naszym najbardziej lojalnym, oddanym przyjacielem. Jeśli nas zawiedzie w jakikolwiek sposób, nigdy nie jest to jego wina.

Cudowność:

Każde ciało, bez względu na jego kształt, wagę, kolor czy wiek, jest piękne na swój własny unikalny sposób. Owszem, każdy z nas ma jakieś preferencje co do tego, co mu się najbardziej podoba. Jednak należy pamiętać, że to TYLKO preferencje. A nasze preferencje są w największym stopniu związane z aktualnymi trendami lub sposobem, w jaki zostaliśmy zaprogramowani przez nasze środowisko.

Podczas gdy aktualne mody naciskają na nadmiernie szczupłą, wręcz wychudzoną sylwetkę, nie każdy przecież jest z natury szczupły.

Przybieranie na wadze występujące z powodu następowania różnych cyklów w naszym życiu, takich jak zmiany hormonalne, procesy starzenia itp. jest absolutnie normalne i naturalne. Nie musimy tu niczego zmieniać, gdyż taka jest właśnie natura. 

Inna sprawa, jeżeli nadwaga lub wychudzenie organizmu powstają z przyczyn zaniedbania zdrowia i ciała. W takim przypadku ciało przybiera niezdrową, niewłaściwą dla siebie formę i należy taką sytuację skorygować.

Celowość:

Preferencje, tak jak trendy, często się zmieniają.

Każdy z nas jest unikalną ludzką istotą, jedną na miliardy. Kiedy popatrzymy na inne zwierzęta w przyrodzie (my ludzie także jesteśmy zwierzętami) ) – możemy zauważyć, jak doskonale one rozumieją wartość i równość wszystkich ciał.

Jeśli ktoś powiedziałby buldogowi że jest za gruby, chartowi że jest za chudy, pekińczykowi że jest za mały, a dogowi że za wielki – turlałyby się ze śmiechu przez cały tydzień!

Nasze ciała kochają życie i chcą, żebyśmy my kochali życie. Są szczęśliwe, kiedy my jesteśmy szczęśliwi. Pomagają nam spełniać nasze marzenia, osiągać sukcesy i wypełniać nasze życie szczęściem. A jeśli niestety mimo wszystko, mimo naszej dbałości o nie – nasze ciało rozchoruje się, sprawiając nam kłopot – też można nauczyć się z tym żyć.

Bo przyjaciół nie tylko nie opuszcza się w biedzie, ale także ceni się ich, kocha i przyjmuje takimi jacy są, bez względu na to, jak wyglądają czy jak się czują – czy są zdrowi czy chorzy.

KAŻDE CIAŁO jest cenne i cudowne. Chudsze, grubsze, wysokie, niskie, młode, stare, zdrowe lub nie. Ważne, by o tym pamiętać.

Całkowitość:

Jeśli będziemy traktować swoje Ciało z troską i miłością, wówczas przybierze na wadze tylko tyle, ile jest dla niego naturalne w określonych cyklach życia i będzie starzało się naturalnie i z gracją.

To, co myślimy i mówimy, wywiera głęboki wpływ na to, jak się fizycznie czujemy, ale także na to, jak wyglądamy.

W zależności od tego, jaka jest nasza percepcja, odziaływanie naszych genów może się znacznie zmieniać.

Jednak najskuteczniejszym sposobem na modelowanie własnego ciała według naszych potrzeb jest zmiana swoich podświadomych przekonań. Nasza podświadomość ma przewagę nad tym, co świadomie o sobie myślimy, dlatego tak ważne jest, żeby zejść na dno naszego podświadomego zaprogramowania.

 Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu celowo używali skutecznych metod, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. Korzystając z umiejętnego programowania podświadomości, wielu zwykłych ludzi zmieniło porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, a nieszczęścia w radość życia.

Najważniejszą rzeczą, jaką trzeba zrobić, by cieszyć się swoim naturalnie pięknym i zdrowym ciałem i by je pokochać, jest celowa zmiana swoich podświadomych przekonań na własny temat.

PO PIERWSZE:

Bardzo ważnym jest, aby zaakceptować i pokochać swoje ciało takim, jakie jest teraz.

Nasze ciało słucha tego, co mówimy i uznaje to za nasze życzenie. Jeżeli je krytykujemy, obrzucamy je złośliwymi uwagami, zaniedbujemy lub nie doceniamy – ono odpowiednio na to reaguje. Staje się słabe, nieszczęśliwe, z nadwagą lub niedowagą, starzeje się zbyt szybko lub choruje. Można powiedzieć, że nasze ciało staje się nieszczęśliwe i rezygnuje z radości życia.

Wszystko, co mówisz do swojego ciała, staje się jego rzeczywistością. I co za tym idzie – TWOJĄ rzeczywistością. Tak to właśnie działa.

Kiedy obdarzamy swoje ciało życzliwością, odpłaca nam miłością. Staje się zdrowsze, sprawniejsze, a nawet zmienia swój kształt – a wszystko to w jak najbardziej naturalny sposób.

PO DRUGIE:

Ważne jest, by traktować swoje ciało jak najlepszego przyjaciela.

Oferujmy mu prezenty, takie jak witaminy, naturalne suplementy, zdrowe odżywcze jedzenie, świeże powietrze, odpowiednie ćwiczenia, ubrania lub ozdoby, które uważamy za atrakcyjne – czyli cokolwiek, co nas uszczęśliwia. Wówczas nasze ciało rozkwita i promienieje szczęściem.

Kiedy czujemy się atrakcyjni i piękni, nasze ciała w naturalny sposób stają się atrakcyjne i piękne.

Aby pozwolić swojemu ciału na całkowity rozkwit, ważne jest to, by cieszyć się w życiu drobnymi przyjemnościami. 

Pamiętajmy, że cała przyroda wyraża swoją radość z życia, w taki czy inny sposób. Kiedy obserwujemy przyrodę, dostrzegamy, jak radosne są zwierzęta, jak pięknie rozwijają się rośliny. Kiedy ożywimy swoją własną radość, nasze ciało naturalnie stanie się zdrowsze, silniejsze, kwitnące i promieniujące szczęściem.

Możemy zaufać wewnętrznej mądrości naszego ciała.

Kiedy nauczymy się jak kochać I dbać o nasze ciało podczas wszystkich jego naturalnych cykli życiowych – nigdy poważnie się nie rozchoruje, nie stanie się niesprawne, ani nie będzie wychudzone lub zbyt otyłe.

Wszystko, czego pragnie nasze ciało, to abyśmy traktowali je z miłością i szacunkiem.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej NA STRONIE INTERNETOWEJ MAGAZYNU: TUTAJ

Przydatne Narzędzia:

Seria nagrań audio MP3, które pomogą Ci utrzymać Ciało w doskonałej formie: utrzymać dobre zdrowie, odpowiednią wagę, młodzieńczość i ogólne dobre samopoczucie:

  1. Twoje piękne, młodzieńcze Ciało

  2. Schudnij szybko i naturalnie

  3. Ulecz swoje Ciało i DNA

Nagrania te zawierają wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na dobre samopoczucie i zdrowie, a także częstotliwości solfeżowe służące do naprawy DNA -  odpowiadające silnemu polu magnetycznemu i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali wykorzystywanej w muzyce sakralnej, m.in. w tybetańskim leczeniu dźwiękiem, czy w śpiewie alikwotowym lub choralu gregoriańskim.

Możesz posłuchać DARMOWYCH fragmentów oraz  znaleźć więcej informacji o każdym z tych nagrań tutaj (kliknij na obrazki):