Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Zmienianie rzeczywistości i duchowość
Blog

W październiku 2016, ukazała się w „Stylu”, w Interii, recenzja dwukrotnie nagrodzonej książki autorstwa Johanny Kern pt. „Mistrz i Zielonooka Nadzieja”.


Mądrości Starożytnego Mistrza w książce Johanny Kern


Polscy czytelnicy, po kilku latach oczekiwania, doczekali się książki Johanny Kern w polskiej wersji językowej. Książka „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” jest połączeniem mistycznej podróży i autobiografii autorki. Twórczyni dzieli się z czytelnikami mądrością, którą dostała od Starożytnego Mistrza, a także pokazuje na przykładzie swojego życia, jak tę mądrość wykorzystywać.

WYDANIE PIERWSZE: 2013

Johanna Kern jest kanadyjską reżyserką, scenarzystką, producentką oraz pisarką, urodzoną i wychowaną w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinie zdrowia, problemów emocjonalnych i rodzinnych, związków oraz kariery zawodowej. Wiele lat temu zaczęła doświadczać mistycznych stanów, które osiąga tylko kilka procent ludzi na całym świecie. W czasie ich trwania pobierała niesamowite nauki od poznanego w starożytnej świątyni Mistrza.

Spotkania z Nim dały jej odpowiedzi na liczne pytania. Jaki jest sens życia? Czy istnieje przeznaczenie? Jak odmienić swoje życie? Jak uleczyć ciało i emocje? Jak być szczęśliwym?

Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

Mistrz i Zielonooka Nadzieja – Johanna Kern Wydanie trzecie poszerzone: 2024

Poznała odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie praktycznie każdy z nas. Dopiero od tego momentu życie Johanny Kern stało się pełne i szczęśliwe, a ona spełniona. W odpowiedzi na liczne prośby, które otrzymywała od osób poznawanych na przestrzeni ostatnich lat, spisała wspomnienia z tej niezwykłej duchowej przygody, uzupełniając je o szczegółowe streszczenie antycznych nauk o życiu, dostosowanych do obecnego trybu bycia i sposobu myślenia współczesnego człowieka.

Tak powstała książka „Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, która uwiodła czytelników w Stanach Zjednoczonych, zdobywając nagrody m.in. na: New York Book Festival 2013 oraz San Francisco Book Festival 2013. Obecnie książka jest dostępna w Polsce, można ją nabyć w wersji papierowej na Amazonie, a elektronicznej na stronie Legimi.pl

Niesamowitość tej książki, jak również jej wpływ na rozwój człowieka potwierdzają wypowiedzi osób, które już miały okazję ją przeczytać. Bryan Van der Horst – pisarz, dziennikarz i terapeuta stwierdził, że: „Historia Johanny jest szczególnie niezwykła, ponieważ rejestruje i pokazuje rozwój jednostki na przestrzeni czasu, będąc swego rodzaju odpowiedzią na odwieczne pytanie – o co tutaj chodzi i co warte jest życie?’” Terapeutka – Iwona Majewska-Opiełka podsumowała książkę: „Jestem przekonana, że lektura książki „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” okaże się fascynująca i transformująca życie każdego Czytelnika”.    

Zobacz ten artykuł w Stylu: LINK

OBEJRZYJ KRÓTKI ZWIASTUN TEJ KSIĄŻKI:

Zobacz DARMOWE FRAGMENTY, rekomendacje i opinie czytelników (kliknij na obrazek pod spodem):

Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Zmienianie rzeczywistości i duchowość
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie