ZESTAWY POMOCNYCH NARZĘDZI  

ABY ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE, W SPEŁNIENIU ZDROWIU I DOSTATKU

Pod spodem znajdziesz poukładane w sugerowane zestawy narzędzia, które pomagają zmienić to, co chcemy zmienić:

ulepszyć życie, poprawić swoją sytuację i samopoczucie, sięgnąć po to, czego się pragnie, polubić siebie, poprawić swój wygląd, pozbyć się chorób/dolegliwości i sprawić, że żyje się lepiej i radośniej.  

Zobacz pod spodem opisy i kliknij na obrazki:


 

 

 1. ZESTAW NA POPRAWĘ ŻYCIA I TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI JAKIEJ CHCEMY:

Ten jedyny w swoim rodzaju zestaw zawierający książkę i nagranie audio MP3/CD pomagające zupełnie odmienić życie jest wspaniałym darem, jaki możemy ofiarować sobie samym lub tym, którzy nam są drodzy/bliscy.

Okładka przód '365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia

CDBookletOutsideTemplateKsiążka zawarta w tym zestawie zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – załączone nagranie audio pomoże Ci zbudować Życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Książka otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Anegeles, 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

(Sprzedawane oddzielnie. Zobacz więcej informacji, poczytaj fragmenty książki i posłuchaj fragmentów płyty – kliknij na obrazki) 


 

 

2. WSZYSTKO, CO WARTO WIEDZIEĆ, ŻEBY MIEĆ NIESAMOWITY ZWIĄZEK:

Soczysta i gorąca. Pełna pasji i czułości. Z zabawą i rozwagą.

Kiedy poznasz te Sekrety, sprawisz, że miłość stanie się najlepszą historią Twojego życia. 

Napisana prosto i od serca, a dodatkowo ozdobiona uroczymi ilustracjami, książka ta w sposób wszechstronny i wielowarstwowy eksploruje przeróżne aspekty udanego romantycznego związku. Przemawia ona do pełnego spektrum czytelników – bez względu na wiek, płeć, orientację, konserwatywne lub nowoczesne podejście do miłości i zmysłowej intymności.

Wielokrotnie nagradzana pisarka i mentorka rozwoju Johanna Kern czerpie z własnych doświadczeń w szczęśliwym związku ze swoim dużo młodszym mężem, a także bazuje na doświadczeniu i wiedzy, które zdobyła na przestrzeni ponad 20 lat doradzania ludziom w sprawach problemów emocjonalnych i zdrowotnych, związków, rodziny, duchowości, życia i kariery.

W czternastu rozdziałach, które czyta się i przyswaja z łatwością i lekkością, autorka omawia wszystkie pytania, obawy i możliwości, z którymi ludzie się stykają i na których temat często się zastanawiają w poszukiwaniu trwałego związku, pełnego miłości i czułości.

W czasach, kiedy szczęśliwe długotrwałe związki są rzadkością, a ludzie są mniej skłonni do pozostawania w związkach, które nie dają im pełni satysfakcji, książka ta jest potężnym sojusznikiem dla tych, którzy nie chcą przestać wierzyć, że mogą mieć to, czego naprawdę chcą w obszarze prawdziwej intymności i romantycznej miłości – nieważne czy dopiero szukają prawdziwej Miłości, czy też pragną ulepszyć lub naprawić związek, w którym już się znajdują.

Książka otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, 2018, w kategorii Poradniki. 

(Zobacz więcej informacji o książce i przeczytaj darmowe rozdziały – kliknij na obrazek)


 

 

3. ZESTAW NA ROZWÓJ I PODNIESIENIE ŚWIADOMOŚĆI:

Książki, które pomagają ludziom zmienić życie i stworzyć dla siebie inną rzeczywistość.

 

MISTRZ I ZIELONOOKA NADZIEJA

Kiedyś starożytny Mistrz przyszedł do niej z przeszłości, by zmienić jej przyszłość.

A teraz ona dzieli się wiedzą, która może zmienić przyszłość innych ludzi.

Ta prawdziwa historia zaskakuje bardziej niż fikcja.

A gdyby to przydarzyło się Tobie?

„Jako naukowiec, który poświęcił wiele lat na poważne badania zjawisk paranormalnych, w swej pracy spotkałem się, pośrednio lub bezpośrednio, ze wszystkimi możliwymi rodzajami zjawisk oraz niezwykłych ludzkich zdolności. Mogę Was zapewnić, że specjalne zdolności Johanny Kern są zupełnie wyjątkowe.

Jak Carlos Castaneda, autor światowego bestselleru The Teachings of Don Juan, Johanna jest swego rodzaju transcendentalnym antropologiem, odkrywającym inne światy i powracającym stamtąd ze szczegółowym sprawozdaniem, które sprawia, że my, pozostali, czujemy się tak, jak-byśmy sami tam byli.” —  Prof. dr. hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich, przy Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth (USA); były starszy asystent badań w Psychical Research Foundation (Fundacji Badań Metapsychicznych ) przy Uniwersytecie badań naukowych w Duke, USA — 

Johanna Kern to kanadyjska reżyserka i nagradzana pisarka. Wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać spontanicznych transów, w których przenosiła się do starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała nauki od starożytnego Mistrza. Od tamtego czasu całe jej życie stało się świadectwem tego, że docierając do rdzenia swojej egzystencji, można osiągnąć prawdziwe szczęście i spełnienie, a swoje życie wypełnić miłością i harmonią z własną wewnętrzną prawdą. Od wielu lat

Johanna Kern doradza ludziom w sprawach dotyczących zdrowia, duchowości, emocji, rodziny, związków, życia i kariery.

Książka otrzymała nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Książek w San Francisco i Międzynarodowym Festiwalu Książek w Nowym Yorku, 2013, w kategorii Inspiracja i Duchowość.

NAUKI NADZIEI – TOM 1:

Czy kiedykolwiek czułeś/-aś zmęczenie lub rozczarowanie dostępnymi dla Ciebie opcjami, nie wiedząc jak uwolnić się od tego uczucia i tych okoliczności?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, nie jesteś sam/-a. Wiele ludzi nigdy nie czuło, że tak naprawdę żyją. Wielu ludziom życie wydaje się albo trudne, albo nudne, rozczarowujące i toczące się jakby na „autopilocie”. A czy wiesz, że nauka potwierdza to, co starożytni Mistrzowie przekazywali już od dawna? MOŻESZ TO ZMIENIĆ. 

Nastała teraz nowa era: epoka człowieka świadomego, żyjącego z pełną wolnością doświadczania tego, czego chcesz, dokładnie tak, jak chcesz.

Jak to możliwie? W książce „Nauki Nadziei” autorka wyjaśnia to krok po kroku oferując czytelnikowi narzędzia pomocne do życia takim życiem, które może być spełnione, szczęśliwe i w pełni świadome.

W tej książce, kolejnej po “Mistrzu i Zielonookiej Nadziei”, która oczarowała już wielu czytelników i ekspertów w Ameryce Północnej i Europie, Johanna Kern dzieli się pierwszą częścią niesamowitych Nauk Nadziei (Master Teachings of HOPE) na poziomie zaawansowanym i pokazuje Ci przykłady praktycznego zastosowania tej wiedzy do Twoich własnych doświadczeń.

Jesteś tutaj, by wiedzieć, że nie masz żadnych ograniczeń

Jesteś tutaj by stać się wszystkim, kim możesz się stać.

(Sprzedawane oddzielnie. Zobacz więcej informacji i przeczytaj fragmenty książek, opinie ekspertów i czytelników oraz krótkie wideo – kliknijj na obrazki)


   

 

4. ZESTAW NA LEPSZE I DOSTATNIE ŻYCIE:

Dwa nagrania audio MP3/CD, które mogą pomóc Ci żyć w dobrobycie – materialnym, emocjonalnym i w pełni spełnionym!

CDBookletOutsideTemplateCDBookletOutsideTemplate

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci zbudować Życie, jakiego chcesz, oraz dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

(Sprzedawane oddzielnie. Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – klikaj na obrazki)


          

 

5. ZESTAW NA POPRAWĘ ZDROWIA I NAPRAWĘ DNA:

Dwa nagrania audio MP3/CD, które mogą Ci pomóc wyzdrowieć i i cieszyć się sprawniejszym, młodzieńczym ciałem!

Okladka-Front_1200_new2Johanna Kern twoje piękne ciało

 

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby oraz poprawić kondycję i samopoczucie.

(Sprzedawane oddzielnie. Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki)


 

 

6. ZESTAW NA ZRZUCENIE NADMIERNEJ WAGI I POPRAWĘ WYGLĄDU:

Dwa nagrania audio MP3/CD, które mogą pomóc Ci cieszyć się młodzieńczym wyglądem i szczupłą sylwetką!

SSN_PRZODJohanna Kern twoje piękne ciało

 

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci poprawić swój wygląd i kondycję oraz cieszyć się młodzieńczym, zdrowym Ciałem. Bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje, jeśli jesteś gotowy/-a na zmiany – najlepiej zacząć już teraz. 

(Sprzedawane oddzielnie. Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki)

 


 

 

7. ZESTAW NA NAPRAWĘ ZDROWIA I SZCZUPŁĄ SYLWETKĘ:

Dwa nagrania audio MP3/CD, które mogą pomóc Ci naprawić zdrowie i cieszyć się szczupłą sylwetką!

Okladka-Front_1200_new2

 SSN_PRZOD

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby i poprawić kondycję swojego ciała.

(Sprzedawane oddzielnie. Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki)


 

 

 8. DLA TYCH, KTÓRZY UWIELBIAJĄ FANTAZJĘ:

KRAINA CIENI: LEGENDA – Dwukrotnie nagrodzona powieść

 

W Krainie Cieni nie ma gdzie się ukryć. Nie ma gdzie uciec. Mistyczna kraina podlega rządom Wielkiego Syndykatu, który terroryzuje i ograbia mieszkańców.

A kiedy tracą resztki nadziei na wolność i szczęście – przybywa bohater. Ten, na którego czekali.

By uratować mityczną Krainę Cieni od bezlitosnych władców świata cieni, chłopiec uważany za wybrańca musi dojść na kraniec świata i położyć swoje życie na szali.

Czy pomoże im się uwolnić od Lordów i armii przerażających Cieni, które porywają każdego, kto odważy się przebywać na zewnątrz po zapadnięciu zmroku? Czy pokaże im, jak poradzić sobie z Patrolującymi Złodziejami, którzy uprzykrzają życie mieszkańcom za dnia?

 Jest jednak pewien problem: ten bohater to tylko młody chłopiec. Lubi kłócić się ze swoją nastoletnią siostrą i nie umie odróżnić dobra od zła.

Powieść opowiada historię poruszającą temat tworzenia własnego przeznaczenia oraz sposobów na radzenie sobie z osobistymi i globalnymi Cieniami.

Książka otrzymała nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Książek w San Francisco i Międzynarodowym Festiwalu Książek w Nowym Yorku, 2013, w kategorii Książki dla Młodzieży. 

(Zobacz więcej informacji o książce, obejrzyj zwiastun i przeczytaj darmowy rozdział – kliknij na obrazek)


DOSTĘPNE OBECNIE KSIĄŻKI I NAGRANIA AUDIO JOHANNY KERN: