MAPA POMOCNYCH NARZĘDZI I PREZENTÓW 

ABY ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE, W SPEŁNIENIU ZDROWIU I DOSTATKU

POD SPODEM ZNAJDZIECIE POUKŁADANE W SUGEROWANE ZESTAWY NARZĘDZIA –  KTÓRE POMAGAJĄ ZMIENIĆ TO, CO CHCEMY ZMIENIĆ, ULEPSZYĆ  ŻYCIE, POPRAWIĆ SAMPOPOCZUCIE I URODĘ, POZBYĆ SIĘ DOLEGLIWOŚCI I SPRAWIĆ, ŻE ŻYJE SIĘ LEPIEJ I RADOŚNIEJ (zobacz opisy i klikaj na obrazki).


DO MOICH CUDOWNYCH CZYTELNIKÓW I GOŚCI:

Każdy krok do prawdziwego spełnienia, zdrowia i dostatniego życia, który przynosi prawdziwe i trwałe rezultaty – to kolejny krok zostawiający w tyle stare zaprogramowania, zrzucanie z siebie więzów narzuconych przed podświadomość i otwieranie się na własną prawdę.

Każdy krok zostawiający w tyle to, co nas ogranicza, staje się najprostszą drogą do szczęśliwego życia.

Mamy w sobie wszystko, czego nam potrzeba, aby rozwinąć się i osiągnąć to, czego pragniemy.  Wystarczy to w sobie obudzić, wystarczy to sobie przypomnieć i tego się od nowa nauczyć.

Podarujmy sobie i tym, których kochamy i o których dbamy, wolność od tego co nas ogranicza – a wypełnijmy się tym, co nam pomoże cieszyć się dobrym życiem: pełnym szczęścia, sukcesu, zdrowia, siły, dostatku, dobrostanu, miłości i radości ze spełnionych marzeń.

 

 


 1. ZESTAW NA POPRAWĘ ŻYCIA I TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI JAKIEJ CHCEMY:

TEN JEDYNY W SWOIM RODZAJU ZESTAW ZAWIERAJĄCY KSIĄŻKĘ I PŁYTĘ CD POMAGAJĄCE ZUPEŁNIE ODMIENIĆ ŻYCIE – JEST WSPANIAŁYM DAREM, JAKI MOŻEMY OFIAROWAĆ SOBIE SAMYM LUB TYM, KTÓRZY SĄ NAM DRODZY/BLISCY.

Okładka przód '365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia"


CDBookletOutsideTemplate

Książka zawarta w tym zestawie zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia.

Z pomocą Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – załączona płyta CD pomoże Ci zbudować Życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Zobacz więcej informacji o książce i posłuchaj fragmentów płyty – kliknij na obrazki

 


2. WSZYSTKO, CO WARTO WIEDZIEĆ, ŻEBY MIEĆ NIESAMOWITY ZWIĄZEK:

SEKRETY MIŁOŚCI DLA KAŻDEGO

SOCZYSTA I GORĄCA. PEŁNA PASJI I CZUŁOŚCI. Z ZABAWĄ I ROZWAGĄ. KIEDY POZNASZ TE SEKRETY, SPRAWISZ, ŻE MIŁOŚĆ STANIE SIĘ NAJLEPSZĄ HISTORIĄ TWOJEGO ŻYCIA.

Napisana prosto i od serca, a dodatkowo ozdobiona uroczymi ilustracjami, książka ta w sposób wszechstronny i wielowarstwowy eksploruje przeróżne aspekty udanego romantycznego związku. Przemawia ona do pełnego spektrum czytelników – bez względu na wiek, płeć, orientację, konserwatywne lub nowoczesne podejście do miłości i zmysłowej intymności.

Wielokrotnie nagradzana pisarka i mentorka rozwoju Johanna Kern czerpie z własnych doświadczeń w szczęśliwym związku ze swoim dużo młodszym mężem, a także bazuje na doświadczeniu i wiedzy, które zdobyła na przestrzeni ponad 20 lat doradzania ludziom w sprawach problemów emocjonalnych i zdrowotnych, związków, rodziny, duchowości, życia i kariery.

W czternastu rozdziałach, które czyta się i przyswaja z łatwością i lekkością, autorka omawia wszystkie pytania, obawy i możliwości, z którymi ludzie się stykają i na których temat często się zastanawiają w poszukiwaniu trwałego związku, pełnego miłości i czułości.

W czasach, kiedy szczęśliwe długotrwałe związki są rzadkością, a ludzie są mniej skłonni do pozostawania w związkach, które nie dają im pełni satysfakcji, książka ta jest potężnym sojusznikiem dla tych, którzy nie chcą przestać wierzyć, że mogą mieć to, czego naprawdę chcą w obszarze prawdziwej intymności i romantycznej miłości.

Zobacz więcej informacji o książce i przeczytaj darmowy rozdział – kliknij na obrazek

 


3. ZESTAW NA ROZWÓJ I PODNIESIENIE ŚWIADOMOŚĆI:

„MISTRZ I ZIELONOOKA NADZIEJA”: Niewiarygodna, mistyczna historia uznanego filmowca, sekrety z życia i pracy zawodowej, zdjęcia — a wszystko to oprawione humorem. Johanna Kern, kanadyjska reżyserka filmowa, producentka i scenarzystka oraz kilkakrotnie nagradzana autorka urodzona i wychowana w Polsce, opowiada swoją historię niezwykłych przeżyć z Mistrzem poznanym podczas spontanicznych transów, których niespodziewanie zaczęła doświadczać wiele lat temu. Wypełniona zabawnymi “scenami” ze starożytnej świątyni, oraz historiami z osobistego i zawodowego życia uznanego filmowca, książka ta jest znakomitą rozrywką jednocześnie przedstawiającą unikalne podejście Mistrza i autorki do nauk psychologii, samorozwoju, fizyki kwantowej, filozofii i religii.

Książka otrzymała nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Książek w San Francisco i Międzynarodowym Festiwalu Książek w Nowym Yorku.

„NAUKI NADZIEI” – TOM 1: W tej książce, kolejnej po “Mistrzu i Zielonookiej Nadziei”, która oczarowała już wielu czytelników i ekspertów w Ameryce Północnej i Europie, Johanna Kern dzieli się pierwszą częścią niesamowitych Nauk Nadziei (Master Teachings of HOPE) na poziomie zaawansowanym i pokazuje Ci przykłady praktycznego zastosowania tej wiedzy do Twoich własnych doświadczeń.

Jesteś tutaj, by wiedzieć, że nie masz żadnych ograniczeń

Jesteś tutaj by stać się wszystkim, kim możesz się stać.

Zobacz więcej informacji i przeczytaj fragmenty książek – kliknij na obrazki

 


   4. ZESTAW NA LEPSZE I DOSTATNIE ŻYCIE:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI ŻYĆ W DOBROBYCIE – MATERIALNYM, EMOCJONALNYM I W PEŁNI SPEŁNIONYM!  

CDBookletOutsideTemplateCDBookletOutsideTemplate

 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci zbudować Życie, jakiego chcesz, oraz dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki

 


          5. ZESTAW NA POPRAWĘ ZDROWIA:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ CI POMÓC WYZDROWIEĆ I ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE! 

Okladka-Front_1200_new2Johanna Kern twoje piękne ciało

 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby oraz poprawić kondycję i samopoczucie.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki

 


 6. ZESTAW NA ZRZUCENIE NADMIERNEJ WAGI I POPRAWĘ WYGLĄDU:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI CIESZYĆ SIĘ MŁODZIEŃCZYM WYGLĄDEM I SZCZUPŁĄ SYLWETKĄ!

SSN_PRZODJohanna Kern twoje piękne ciało

 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci poprawić swój wygląd i kondycję oraz cieszyć się młodzieńczym, zdrowym Ciałem. Bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje, jeśli jesteś gotowy/-a na zmiany – najlepiej zacząć już teraz. 

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki

 


  7. ZESTAW NA NAPRAWĘ ZDROWIA I SZCZUPŁĄ SYLWETKĘ:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI NAPRAWIĆ ZDROWIE I CIESZYĆ SIĘ SZCZUPŁĄ SYLWETKĄ! 

Okladka-Front_1200_new2 SSN_PRZODPrzy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby i poprawić kondycję swojego ciała.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki

 

 


  8. DLA TYCH, KTÓRZY UWIELBIAJĄ FANTAZJĘ:

„KRAINA CIENI: LEGENDA” – Dwukrotnie nagrodzona powieść

W Krainie Cieni nie ma gdzie się ukryć. Nie ma gdzie uciec. Mistyczna kraina podlega rządom Wielkiego Syndykatu, który terroryzuje i ograbia mieszkańców.

A kiedy tracą resztki nadziei na wolność i szczęście – przybywa bohater. Ten, na którego czekali.

By uratować mityczną Krainę Cieni od bezlitosnych władców świata cieni, chłopiec uważany za wybrańca musi dojść na kraniec świata i położyć swoje życie na szali.

Czy pomoże im się uwolnić od Lordów i armii przerażających Cieni, które porywają każdego, kto odważy się przebywać na zewnątrz po zapadnięciu zmroku? Czy pokaże im, jak poradzić sobie z Patrolującymi Złodziejami, którzy uprzykrzają życie mieszkańcom za dnia?

 Jest jednak pewien problem: ten bohater to tylko młody chłopiec. Lubi kłócić się ze swoją nastoletnią siostrą i nie umie odróżnić dobra od zła. Powieść opowiada historię poruszającą temat tworzenia własnego przeznaczenia oraz sposobów na radzenie sobie z osobistymi i globalnymi Cieniami.

NAGARODY:

DRUGIE MIEJSCE NA FESTIWALU KSIĄŻEK W SAN FRANCISCO

WYRÓŻNIENIE NA FESTIWALU KSIĄŻEK W NOWYM JORKU 

Zobacz więcej informacji o książce i przeczytaj darmowy rozdział – kliknij na obrazek


DOSTĘPNE OBECNIE KSIĄŻKI I PŁYTY JOHANNY KERN:

 

mizn-front-2016

 365 PL on white perspective

 

CDBookletOutsideTemplateOkladka-Front_1200_new2

SSN_PRZOD

Johanna Kern twoje piękne ciało

 

 

 

CDBookletOutsideTemplate