Mapa Narzedzi i PrezentowDO MOICH CUDOWNYCH GOŚCI I CZYTELNIKÓW:

Każdy krok do prawdziwego spełnienia, zdrowia i dostatniego życia, który przynosi prawdziwe i trwałe rezultaty – to kolejny krok zostawiający w tyle stare zaprogramowania, zrzucanie z siebie więzów narzuconych przed podświadomość i otwieranie się na własną prawdę.

Każdy krok zostawiający w tyle to, co nas ogranicza, staje się najprostszą drogą do szczęśliwego życia.

Mamy w sobie wszystko, czego nam potrzeba, aby rozwinąć się i osiągnąć to, czego pragniemy.  Wystarczy to w sobie obudzić, wystarczy to sobie przypomnieć i tego się od nowa nauczyć.

Podarujmy sobie i tym, których kochamy i o których dbamy, wolność od tego co nas ogranicza – a wypełnijmy się tym, co nam pomoże cieszyć się dobrym życiem: pełnym szczęścia, sukcesu, zdrowia, siły, dostatku, dobrostanu, miłości i radości ze spełnionych marzeń.


MAPA POMOCNYCH NARZĘDZI I PREZENTÓW 

ABY ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE, W SPEŁNIENIU ZDROWIU I DOSTATKU

POD SPODEM ZNAJDZIECIE POUKŁADANE W SUGEROWANE ZESTAWY NARZĘDZIA –  KTÓRE POMAGAJĄ ZMIENIĆ TO, CO CHCEMY ZMIENIĆ, ULEPSZYĆ  ŻYCIE, POPRAWIĆ SAMPOPOCZUCIE I URODĘ, POZBYĆ SIĘ DOLEGLIWOŚCI I SPRAWIĆ, ŻE ŻYJE SIĘ LEPIEJ I RADOŚNIEJ (zobacz opisy i klikaj na obrazki):


 1. ZESTAW NA POPRAWĘ ŻYCIA I TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI JAKIEJ CHCEMY:

TEN JEDYNY W SWOIM RODZAJU ZESTAW ZAWIERAJĄCY KSIĄŻKĘ I PŁYTĘ CD POMAGAJĄCE ZUPEŁNIE ODMIENIĆ ŻYCIE – JEST WSPANIAŁYM DAREM, JAKI MOŻEMY OFIAROWAĆ SOBIE SAMYM LUB TYM, KTÓRZY SĄ NAM DRODZY/BLISCY.

Okładka przód '365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia"


CDBookletOutsideTemplateKsiążka zawarta w tym zestawie
zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia.

Z pomocą Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – załączona płyta CD pomoże Ci zbudować Życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Zobacz więcej informacji o książce i posłuchaj fragmentów płyty – kliknij na obrazki


 2. ZESTAW NA LEPSZE ŻYCIE I NAPRAWĘ ZDROWIA:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ ODMIENIĆ CI ŻYCIE!  

CDBookletOutsideTemplateOkladka-Front_1200_new2

 

 

 

 

 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci zbudować Życie, jakiego chcesz, oraz uleczyć swoje Ciało i DNA  – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki


 3. ZESTAW NA LEPSZE I SZCZĘŚLIWSZE ŻYCIE :

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE POMOGĄ CI ŻYĆ PEŁNIEJSZYM I SZCZĘŚLIWSZYM ŻYCIEM!

CDBookletOutsideTemplateJohanna Kern twoje piękne ciało

 

 

 

 

 

 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci zmienić swoją sytuację życiową oraz poprawić swoje samopoczucie i cieszyć się młodzieńczym, pięknym Ciałem. Bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje, jeśli jesteś gotowy/-a na zmiany  najlepiej zacząć już teraz. 

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki


          4. ZESTAW NA NAPRAWĘ ZDROWIA:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ CI POMÓC WYZDROWIEĆ I ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE! 

Okladka-Front_1200_new2Johanna Kern twoje piękne ciało

 

 

 

 

 

 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby oraz poprawić kondycję i samopoczucie.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki


 5. ZESTAW NA POPRAWĘ WYGLĄDU:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI CIESZYĆ SIĘ MŁODZIEŃCZYM WYGLĄDEM I DOBRYM ZDROWIEM!

SSN_PRZODJohanna Kern twoje piękne ciało

 

 

 

 

 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci poprawić swój wygląd i kondycję oraz cieszyć się młodzieńczym, zdrowym Ciałem – bez względu na Twoją płeć czy wiek.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki


  6. ZESTAW NA NAPRAWĘ ZDROWIA I SZCZUPŁĄ SYLWETKĘ:

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI NAPRAWIĆ ZDROWIE I CIESZYĆ SIĘ SZCZUPŁĄ SYLWETKĄ! 

Okladka-Front_1200_new2 SSN_PRZOD

 

 

 

 

 

 

 Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby i poprawić kondycję swojego ciała.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazki


DOSTĘPNE OBECNIE KSIĄŻKI I PŁYTY JOHANNY KERN:

mizn-front-2016

 365 PL on white perspective

CDBookletOutsideTemplateOkladka-Front_1200_new2

SSN_PRZOD

Johanna Kern twoje piękne ciało

 

 

CDBookletOutsideTemplate

 

 

 

 

 

CO BĘDZIE DOSTĘPNE NIEDŁUGO:

Okladka Kraina Cieni front

 

Johanna Kern twój genialny umysł