Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

We wrześniowym (2019) wydaniu amerykańskiego miesięcznika „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”) ukazał się artykuł Johanny Kern pt. „Masa Krytyczna Naszej Ewolucji”.

Magazyn ten posiada wiele tysięcy czytelników online w całej Ameryce i koncentruje się na zmianach zachodzących w naszym dzisiejszym świecie. 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Masa Krytyczna Naszej Ewolucji

Johanna Kern

Wszyscy jesteśmy częścią Jednego Projektu

Nie ma takiej myśli, tak jak i nie ma takiego działania, które nie pozostawiłyby konkretnego śladu w olbrzymim polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią.

To, co myślimy, w co wierzymy, sposób rozumowania, do którego się przyzwyczailiśmy – wszystko to ma pewien skutek i powoduje, jaką rzeczywistość tworzymy dla siebie i dla innych. Ponieważ nasze myśli i działania są energetycznymi wibracjami, podlegają one Uniwersalnym Prawom Materii. Trzy z tych praw są odpowiedzialne za tworzenie Masy Krytycznej Naszej Ewolucji.

  1. Prawo Pozorne:

Prawo Pozorne opiera się na zasadzie pozornego zyskiwania, kiedy coś się traci. Oraz – pozornego tracenia wtedy, kiedy naprawdę coś się zyskuje.

Każda czynność lub myśl ma swój początek, który nazywa się „Punktem Wyjścia”. Wibracje, które są używane w Punkcie Wyjścia, czyli te myśli i uczucia, jakie nam wtedy towarzyszą, nazywane są „Intencjami”.

Rozszerzona świadomość, altruizm, bezwarunkowa Miłość – to znaczy tzw. „wyższe wartości” (innymi słowy: wibracje o wysokiej częstotliwości) – mają ogromną moc zmieniania rzeczywistości w mgnieniu oka. Odpowiadają one za liczne tzw. „przebudzenia” wśród poszukiwaczy głębszej wiedzy.

Tak długo, jak uczestniczymy w cyklach tworzenia, hojnie dzieląc się darami Wszechświata, zawsze będzie istniała ciągła i niekończąca się obfitość światła.

To światło, a nie brak światła, zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Im więcej światła dzielimy, tym więcej jest światła. Nigdy nie może nam zabraknąć światła, kiedy się nim dzielimy.

  1. Prawo Reakcji Łańcuchowej:

Wszystkie wibracje (w tym myśli i działania) mają tendencje do kumulacji. Działają jak magnesy i przyciągają wibracje o podobnych częstotliwościach. I w ten sposób stają się zbitkami wibrujących fal.

Podobieństwa się przyciągają. Można to zaobserwować w swoim życiu jako zjawisko „swój do swego ciągnie”.

Pomyśl na przykład o tym, co masz wspólnego ze swoimi przyjaciółmi, czy jest to cecha charakteru czy wspólne zainteresowania. Można by rzec, że nadajecie na tych samych falach. Może nawet słyszałeś/aś, że czasem mówi się, że niektórzy ludzie mają podobne „wibracje”.

Aby lepiej zrozumieć prawo reakcji łańcuchowej, pomyśl o „efekcie domina”. Wyobraź sobie, że ułożyłeś/aś klocki domina w taki sposób, że kiedy popchniesz pierwszy z nich, przewracając się popchnie on następny i tak dalej, aż wszystkie klocki się przewrócą. Każde nasze działanie lub myśl powoduje podobny efekt jak „efekt domina”, tworząc łańcuch reakcji.

Łączna charakterystyka wibracji (naszych myśli i działań) wpływa na to, czego doświadczamy lub nie doświadczamy w naszym życiu.

Jednak wszystko, co pochodzi ze strachu, goryczy, desperacji, rozczarowania, chciwości, pychy lub popędów ego, jest wibracją niskiej częstotliwości i nie spowoduje trwałej ani pomyślnej „manifestacji” w świecie materialnym.

Żadna fortuna, kariera czy związek oparty na pragnieniach wibracji o niskiej częstotliwości nie może przynieść nam szczęścia i pozwolić nam cieszyć się radosnym i spełnionym życiem. Ludzie prędzej czy później albo stracą to, co zyskali, ciężko zachorują, albo staną się rozczarowanymi, zgorzkniałymi, samotnymi i zapomnianymi. TYLKO wibracje o wyższej częstotliwości, takie jak czyste intencje, mogą przynieść nam cenne i trwałe rzeczy oraz stworzyć prawdziwe szczęście w życiu.

  1. Prawo Matryc i Echa:

Sposób, w jaki możemy się dowiedzieć o większości rzeczy, to obserwacja istniejących wzorów/śladów, które możemy odczytać, przeanalizować i zinterpretować. Na przykład: nikt nigdy nie widział atomu ani elektronu, a jednak wiemy, że istnieją i możemy narysować, jak wyglądają.

Wzory/formy/ślady – mówią nam nie tylko, jak wszystko (łącznie z cząsteczkami) się zachowuje, ale także jakie są tego właściwości. Innymi słowy: opowiadają nam historię, którą jesteśmy w stanie odczytać.

Wszystkie nasze myśli i czyny pozostawiają ślady w polu energii.

Stają się matrycami, formami do wytwarzania rezultatów, które docierają do tych, którzy je spowodowali.

Podobnie jak echo, skutki naszych działań podążają za tymi, którzy je wytworzyli. I, podobnie jak echo, mogą one mieć większe natężenie, niż to co je wywołało.

Echo może nas czasami obezwładnić, a nawet przewrócić, gdy jego głośność zostanie zwiększona przez Prawo Reakcji Łańcuchowej. Niektórzy mówią w takich sytuacjach, że czyjaś „karma go dogoniła”.

Prawa Uniwersalne zostały zaprojektowane tak, aby pomóc nam rozwinąć się jako świadomość, którą jesteśmy i zapewnić harmonijne cykle tzw. Koła Tworzenia.

Wszyscy jesteśmy częścią Jednego Pięknego Projektu.

Wszyscy jesteśmy połączeni i każdy z nas ma szansę się rozwinąć i przyczynić się do tego, kim wszyscy możemy się stać. Jak tylko w pełni to zrozumiemy, my, jako świadomość, którą jesteśmy, poszerzamy i utrwalamy nasze istnienie, jednocześnie stwarzając więcej możliwości dla całego Projektu.

Naszym przeznaczeniem jest ewolucja. Jednak nasze przeznaczenie poddaje się naszej wolnej woli. Dla każdego z nas oznacza to albo udział w naszej globalnej ewolucji, albo pozostanie w tyle.

Masa Krytyczna Naszej Ewolucji pomoże nam osiągnąć wszystko, co wybierzemy.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej NA STRONIE INTERNETOWEJ MAGAZYNU: TUTAJ

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach z książek Johanny Kern:

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy) i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei”„Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda”) wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których znajdowała się w starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała Nauki Nadziei od starożytnego Mistrza.

Niesamowite antyczne Nauki Nadziei dały jej odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, oraz nowe spojrzenie na wszystko, co uważamy za kluczowe – nas samych, nasze pochodzenie i cel naszego istnienia:

począwszy od znaczenia naszej egzystencji, a skończywszy na tym, jak osiągnąć prawdziwe Szczęście, Moc, Obfitość i Wolność od wszelkich ograniczeń; począwszy od tego, jak nasze myśli funkcjonują w polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią, a skończywszy na tym, jakie jest znaczenie i natura ducha, materii, życia, śmierci i czym tak naprawdę jest Cykliczne Koło Tworzenia.

Johanna Kern dzieli się swoją wiedzą i pomaga ludziom znaleźć własną moc i rozwinąć się we wszystkich dziedzinach życia. Jej książki i płyty są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog