Artykuł Johanny Kern pt. „Medytacja Serca: wewnętrzna moc na czas koronawirusa” został wyróżniony w kwietniu (2020) w amerykańskim magazynie „OMTimes”.

Magazyn „OMTimes” jest jednym z wiodących w Ameryce, dostarczając pozytywnych treści na temat zdrowia, rozwoju personalnego i duchowego, posiadając miliony czytelników w każdym kraju anglojęzycznym, oraz dodatkowo w jęz. hiszpańskim i portugalskim.

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu:

 Medytacja Serca: wewnętrzna moc na czas koronawirusa

Johanna Kern

Kiedy stoimy w obliczu stresujących, zagrażających lub denerwujących sytuacji, nie dajmy się ponieść swoim emocjom: zamiast obsesyjnego myślenia o tym, co może lub nie może się wydarzyć – po prostu wsłuchajmy się w swoje Serce. Możemy nazwać Naszym Sercem esencję tego, kim jesteśmy, opisując to także jako naszą „prawdziwa istotę wewnętrzną.

Lęki, obawy przed nieprzetrwaniem, lęk przed śmiercią, zranieniem, lęk przed samotnością i ciągły stres/napięcie nerwowe są zwykle powiązane ze słabym funkcjonowaniem tzw. „czakry serca”.

Kiedy kierują nami takie lęki, możemy sabotować swoje życie, związki, nigdy nie dojrzeć emocjonalnie, podświadomie przyciągać tzw. „nieodpowiednich ludzi”, znajdować się w trudnych sytuacjach, możemy być podatni na wypadki oraz nagle zapadać na ciężkie choroby.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na znalezienie harmonii w Sercu, zaprzestanie obsesyjnych stresujących myśli i odnalezienie spokoju oraz wewnętrznej siły jest oddychanie poprzez czakrę serca.

MEDYTACJA SERCA

Ta medytacja pomaga nam wzmocnić naszą czakrę serca.

Ułóż się wygodnie, w pozycji siedzącej lub leżącej.

  • Odpręż się i połóż ręce wzdłuż ciała. Zamknij oczy i zrób głęboki, spokojny wdech. Powoli, bez pośpiechu.

  • Zrób też powolny, spokojny wdech i powoli wypuść powietrze. I jeszcze jeden głęboki wdech oraz spokojny wydech.

  • Robiąc kolejny wdech, dodaj do tego taki obraz w umyśle: wyobraź sobie, że wypełnia Cię od wewnątrz przyjemne przyćmione światło, docierając do każdego zakamarka Twojego Ciała.

  • Oddychaj nadal równo, spokojnie, i obserwuj to wewnętrzne światło, licząc od 10 do 1:

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.

  • Weź kolejny wdech i pozwól, by to światło w Tobie zalśniło w każdej z komórek Twojego Ciała.

Wyobraź sobie teraz, że siedzisz na plaży, z zamkniętymi oczami, a przed Tobą rozciąga się piękny szmaragdowy ocean. Czujesz przyjemny łagodny powiew od oceanu, obejmujący całe Twoje ciało: nogi, uda, brzuch, klatkę piersiową, ręce i szyję, twarz i całą głowę.

Zauważasz, że łagodna bryza przychodzi i odchodzi wraz z ruchem fal. To bardzo przyjemne uczucie być częścią takiego harmonijnego i kojącego procesu.

Teraz czujesz jak Twój własny oddech staje się częścią tego spokojnego rytmu: WDECH – bryza przychodzi i obejmuje Cię łagodnie.

WYDECH – bryza powraca do oceanu.

Oddychaj spokojnie, czując się bezpiecznie w objęciach tej pełnej miłości, przyjemnej bryzy.

WDECH…. WYDECH   WDECH… WYDECH

Teraz wyobraź sobie, że ta kojąca bryza przenosi całe Twoje ciało naprzemiennie w stan istnienia i nieistnienia. Pełna miłości bryza przepływa z łatwością poprzez Twoje Serce.

Twoje Serce staje się jednym z Miłością.

WDECH – bryza wpływa poprzez Twoje Serce, przenosząc Twoje ciało w stan istnienia.

WYDECH – bryza wypływa z Twego Serca i Twoje ciało rozmywając się, staje się jednością z oceanem, z lądem, z niebem nad Tobą i z całą naszą planetą.

WDECH – stajesz się Tobą

WYDECH – stajesz się jednym ze wszystkim.

WDECH… WYDECH WDECH… WYDECH

Oddychaj i napawaj się miłością, jaką odczuwasz wewnątrz.

  • Oddychanie w naszych sercach pomaga nam stać się świadomym tego, że chociaż możemy czuć, że jesteśmy oddzieleni od świata, w rzeczywistości jesteśmy częścią Koła Stworzenia.

  • Możemy nie tylko doświadczyć procesu tworzenia i energii czystej Miłości, ale także tworzyć własne doświadczenie.

  • Tak, bezpiecznie i cudownie możesz być sobą. Posiadasz wewnątrz całą moc, miłość i mądrość, której potrzebujesz.

ZRÓB GŁĘBOKI WDECH… I… GŁĘBOKI WYDECH

Powiedz sobie w myślach:

Jesteśmy bezpieczni. Jesteśmy kochani. Kocham. I jestem MIŁOŚCIĄ.

Pozostań z tym uczuciem wypełnienia miłością tak długo, jak potrzebujesz, oddychając spokojnie.

Ty wiesz najlepiej jaki rytm możesz sobie nadać. Ty również wiesz najlepiej jakiego rytmu potrzeba Twojemu Sercu.

Niech Twoje Serce pozostanie otwarte. Niech Twoje Serce zapewni Ci bezpieczeństwo, będąc jednym z Miłością.

Powiedz sobie w myślach:

Wszystko dobrze. Bezpiecznie. Moje serce jest silne i pełne Miłości. Jest bezpiecznie. Jest bezpiecznie…

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej: TUTAJ

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach z książki Johanny Kern Nauki Nadziei, tom 1.

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety miłości dla każdego”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i płyty Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN OTRZYMASZ:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2