Medytacja Serca pomocna w stresujących lub zagrażających sytuacjach

Medytacja Serca - prowadzenie Johanna Kern

Medytacja Serca – prowadzenie Johanna Kern

 

Medytacja Serca pomagająca nam połączyć się z naszym Sercem (naszą czystą wewnętrzną istotą) i odnaleźć wewnątrz swoją moc, by pozostać niewzruszenie spokojnym w momentach wymagających od nas siły i zdrowia dla siebie samych, oraz innych. Medytacja Serca oparta jest na fragmentach książki Johanny Kern, Nauki Nadziei.

Kiedy stoimy w obliczu stresujących, zagrażających sytuacji, łatwo pogrążyć się w obezwładniającym lęku (lub złości). Kiedy kierują nami takie lęki, możemy sabotować swoje życie, związki, przyciągać tzw. „nieodpowiednich ludzi”, znajdować się w trudnych sytuacjach, możemy być podatni na wypadki oraz nagle zapadać na ciężkie choroby.

Słuchaj tej medytacji prowadzonej (wideo lub MP3) i pozwól sobie doświadczyć wewnętrznej siły i spokoju:

 

 

ZOBACZ TAKŻE: MEDYTACJA WEWNĘTRZNEJ MOCY

Wewnnętrzna Moc

 

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie