Medytacja Wewnętrznej Mocy – artykuł Johanny Kern w amerykańskim OMTimes Magazine

Strona główna/Johanny Kern Blog/NOWOŚCI W MEDIACH: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern/Medytacja Wewnętrznej Mocy – artykuł Johanny Kern w amerykańskim OMTimes Magazine

Medytacja Wewnętrznej Mocy – artykuł Johanny Kern w amerykańskim OMTimes Magazine

Medytacja Wewnętrznej Mocy

Medytacja Wewnętrznej Mocy

Artykuł Johanny Kern pt. „Powrót do radości życia: Medytacja Wewnętrznej Mocy” został wyróżniony w czerwcu (2020) w amerykańskim magazynie „OMTimes”.

Magazyn „OMTimes” jest jednym z wiodących w Ameryce, dostarczając pozytywnych treści na temat zdrowia, rozwoju personalnego i duchowego, posiadając miliony czytelników w każdym kraju anglojęzycznym, oraz dodatkowo w jęz. hiszpańskim i portugalskim.

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu:

W czasach niepewności jaka będzie nasza przyszłość ważne jest, aby powrócić do naszej radości życia. Musimy pozostać silni, zdrowi i cieszyć się naszym życiem bez względu na wszystko. Ta medytacja Wewnętrznej Mocy może pomóc nam odzyskać równowagę.

Powrót do radości życia: Medytacja Wewnętrznej Mocy

Johanna Kern

Kiedy szczęście wycieka z naszego życia z powodu codziennego stresu i walki, przestajemy być świadomi, i nie zauważamy nie tylko piękna i wagi naszego istnienia, ale także darów oferowanych nam obficie przez życie i Wszechświat.

Nie inaczej jest w obecnych, trudnych dla nas czasach. My i tylko my możemy decydować o tym, jak będzie wyglądało nasze życie – w każdej chwili każdego dnia.

Podczas gdy nieustannie borykamy się z rosnącym stosem przeszkód, często pozwalamy aby zbyt wiele rzeczy przejmowało kontrolę nad naszym życiem i tracimy kontakt z naszą prawdziwą naturą.

To nie wiadomości z mediów, nie nasza komórka, komputer czy Internet pozwalają nam dostroić się do tego, co jest dla nas prawdziwie ważne. Szczęście przepływa nam przez palce, dzień po dniu, kiedy gonimy za rzeczami, których nie potrzebujemy: krótkotrwała satysfakcja, coś niby lepszego niż to, co już mamy, cyfrowa informacja, która zapycha nasze umysły wiadomościami odciągającymi nas od tej właśnie chwili, w której mamy w pełni żyć.

W tej właśnie chwili przytrafia nam się nasze własne życie.

Kiedy tracimy kontakt z tą chwilą, tracimy kontakt z tym, kim jesteśmy, tracimy poczucie naturalnego szczęścia.

Ważne jest, aby powrócić do naszej radości życia – abyśmy mogli pozostać zdrowi, silni cieszyć się naszym życiem bez względu na wszystko.

MEDYTACJA WEWNĘTRZNEJ MOCY

Znajdź teraz wygodną pozycję – siedzącą lub leżącą.

Zamknij oczy i połóż ręce wzdłuż ciała.

Zrób teraz głęboki wdech, a następnie spokojny wydech. I – jeszcze jeden głęboki wdech i spokojny wydech.

A teraz, robiąc kolejny wdech, pozwól by wypełnił Cię on od stóp do głów, i wyobraź sobie w umyśle taki obraz : przyjemne przyćmione światło wypełniające od wewnątrz każdy zakamarek Twojego ciała.

Oddychaj równo i obserwuj światło w środku, licząc od 10 do 1:

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.

Odpręż się i pozwól, by przyćmione światło w Tobie zalśniło w każdej z komórek Twego Ciała.

Wyobraź sobie teraz, że stoisz na skraju pięknego lasu. Jest wczesne popołudnie w przyjemny letni dzień.

Drzewa w lesie są średniej wysokości i mają mnóstwo pięknych ciemnozielonych liści. Dostrzegasz tu także krzaki i leśne kwiaty.

Niebo nad Twoją głową jest jasnoniebieskie. Przepływają po nim wolno białe pierzaste obłoki.

Temperatura jest w sam raz, ani za wysoka ani za niska. Z przyjemnością czujesz na skórze łagodny letni wietrzyk.

Zauważ wąską, krętą ścieżkę, prowadzącą do lasu. Wydaje się być przyjemna, wygodna i zachęcająca.

Wejdź teraz na tę ścieżkę prowadzącą do lasu. Pozwól sobie na ciekawość i ekscytację z powodu tej nowej przygody. Wiesz, że wszystko będzie dobrze.

Poruszając się naprzód, czujesz, że temperatura w lesie jest nieco niższa. Jest to właściwie bardzo przyjemne. Na Twojej twarzy pojawia się delikatny uśmiech i czujesz, jak radość wypełnia Cię coraz bardziej, z każdym kolejnym krokiem.

Gdzieś głęboko w Tobie budzi się wiedza, że to przecież TY jesteś prawdziwym twórcą swego życiowego doświadczenia, jako że masz kontrolę nad tym, na czym skupiasz swoje myśli.

Możesz decydować, czego chcesz, a czego nie chcesz. Możesz mieć szczęśliwe myśli i odrzucić wszystkie negatywne myśli.

Idąc naprzód, dostrzegasz teraz przed sobą dużą polanę w lesie.

Dojdź do środka tej polany.

Zatrzymujesz się tu na chwilę i rozglądasz dokoła.

Ogrzewasz się w promieniach słońca, a las otacza Cię przyjemnym ramieniem, dając poczucie bezpieczeństwa.

Otwierając szeroko ramiona, podnosisz głowę i patrzysz w niebo. Twój wzrost i siła wydają się większe niż wcześniej. Z zamkniętymi oczami oddychasz miarowo i spokojnie, słuchając odgłosów otaczającej Cię przyrody.

Nic nie może Cię teraz zatrzymać. Nic nie może Ci przeszkodzić, ani w żaden sposób ograniczyć.

Odczuwasz pełną wolność. Czujesz własną siłę.

Powiedz sobie:

„Pozwalam odejść swoim zmartwieniom.

Uczę się, jak ufać, głęboko w sercu, że wszystko jest dobrze – tak jak jest.

Tak samo dziś, jutro jak i każdego dnia.

To, przez co przechodzę, jest po prostu doświadczeniem, które pomaga mi się rozwijać.

Podczas gdy się rozwijam, uczę się wartości każdego doświadczenia.”

Otwórz oczy.

Teraz wyłącz swoją komórkę, telewizor, zamknij komputer – i wyjdź na zewnątrz.

Oddychaj świeżym powietrzem. Podejdź do najbliższego drzewa. Dotknij jego pnia i spójrz w górę, na jego gałęzie. To drzewo zna dar szczęścia.

Dar szczęścia należy do nas – możemy go przyjąć i możemy go dać. Żadna moc na świecie nie może nam tego odebrać.

Jesteśmy częścią pięknego świata. Jesteśmy stworzeni do tego, aby móc prosperować, ewoluować i rosnąć we własną moc.

Jesteśmy stworzeni do poznania szczęścia. Bądźmy szczęśliwi. Żyjmy.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej:

PDF ze stron magazynu ORAZ na stronie internetowej magazynu: TUTAJ

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach z książek Johanny Kern:

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Go to Top