Medytacja Wewnętrznej Mocy pomagająca powrócić do radości życia podczas trudnych sytuacji i zmian

Medytacja Wewnętrznej Mocy - prowadzenie Johanna Kern

Medytacja Wewnętrznej Mocy – prowadzenie Johanna Kern

Medytacja Wewnętrznej Mocy pomagająca odnaleźć wewnątrz siłę i wrodzoną radość życia bez względu na sytuację. Medytacja Wewnętrznej Mocy oparta jest na fragmentach książki Johanny Kern Nauki Nadziei, oraz nagrania MP3 Życie, jakiego chcesz, jest Twoje

W czasach niepewności jaka będzie przyszłość, podczas gdy wciąż mamy do czynienia z rosnącym stosem przeszkód, często pozwalamy aby zbyt wiele rzeczy przejmowało kontrolę nad naszym życiem i tracimy kontakt z naszą prawdziwą naturą. Szczęście przepływa nam przez palce, dzień po dniu, kiedy negatywne informacje zapychają nasze umysły  odciągając nas od tej właśnie chwili, w której mamy w pełni żyć.

Słuchaj tej medytacji prowadzonej (wideo lub MP3) i pozwól sobie doświadczyć wewnętrznej siły i radości życia:

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN OTRZYMASZ:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2

 

 

 

 

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety miłości dla każdego”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i płyty Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.