Miłość Romantyczna i Duchowe Przebudzenie – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie

  • Miłość Romantyczna i Przebudzenie Duchowe

Miłość Romantyczna i Duchowe Przebudzenie – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie

Artykuł Johanny Kern pt. „Miłość Romantyczna i Przebudzenie Duchowe” został wyróżniony w sierpniu 2021 w amerykańskim magazynie „OMTimes”.

Miłość Romantyczna i Duchowe Przebudzenie

Miłość Romantyczna i Duchowe Przebudzenie

Magazyn „OMTimes” jest jednym z wiodących w Ameryce, dostarczając pozytywnych treści na temat zdrowia, rozwoju personalnego i duchowego, posiadając miliony czytelników w każdym kraju anglojęzycznym, oraz dodatkowo w jęz. hiszpańskim i portugalskim.

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu:

Ważne jest, aby zrozumieć, że trudny okres minie. Jako rasa ludzka przechodziliśmy już wcześniej takie zmiany.

Kiedy robi się ciężko, nasza ewolucja stawia kolejny krok

Johanna Kern

Wraz ze zrozumieniem i akceptacją Miłości przychodzi dar, który uczymy się przyjmować: Przebudzenie Duchowe. Nasza romantyczna miłość może nam pomóc otworzyć drzwi do otrzymania tego daru.

Kiedy się rodzimy, wypełnia nas energia Miłości i oczekujemy, że będziemy kochani. Zakładamy, że świat jest pełen Miłości i jesteśmy zszokowani, kiedy doświadczamy zimna, obojętności czy bólu. Dla małego dziecka Miłość jest niezbędna w równym stopniu co jedzenie czy woda. Właściwie brak Miłości może wyrządzić dziecku więcej szkody niż ubóstwo.

Kiedy doświadczamy braku Miłości od innych, nie tylko zastępujemy naszą wewnętrzną radość strachem, ale także oddzielamy się od innych grubymi „murami”, by uniknąć większej ilości bólu.

Kiedy oddalamy się / odseparowujemy się od siebie nawzajem, oddalamy się / odseparowujemy się od Jedności/Jednej Całości i albo cierpimy albo cierpimy i powodujemy cierpienie.

Cierpienie jest oznaką oddzielenia się od Jedności. Oddzielenie się od Jedności jest oznaką braku połączenia z energią Miłości.

Brak połączenia z Miłością jest oznaką trwania w hipnotycznej Iluzji posiadania kontroli nad naszym losem przy jednoczesnym doświadczaniu strachu, próbując zaradzić odczuwanej pustce iluzją materialnej obfitości.

Czym jest ta „Jedność”, o której mówią niektórzy? Dlaczego ważne jest, aby zrozumieć, co to znaczy? I – co mamy zrobić z taką wiedzą?

Miłość, rozwój duchowy i bycie jednością ze wszystkimi – pozostają abstrakcyjnymi pojęciami dla umysłu, o ile istnieje podział między takimi pojęciami a życiem, którym faktycznie żyjemy.

Uznanie wszystkiego za część Jednej Całości oznacza postrzeganie i rozpoznawanie we wszystkim czystej Miłości. Energia Miłości jest w nas, otacza nas, przepływa przez nas i wypływa z nas.

Wraz ze zrozumieniem i akceptacją Miłości przychodzi dar, który uczymy się przyjmować: Przebudzenie Duchowe. Nasza romantyczna miłość może nam pomóc otworzyć drzwi do otrzymania tego daru.

Ewolucja prawdziwej Miłości w związku zawsze wiąże się też ze stopniowym odkrywaniem i doświadczaniem 7. aspektów Miłości, o których mówiliśmy już wcześniej. Te aspekty to:

Radość, Przychylność/Akceptacja, Pokora, Równość, Pojednanie, Poddanie i Równowaga.

Dzieje się tak, gdy rozpoznajemy i naprawdę doceniamy kogoś na głębokim poziomie. Kiedy podziwiamy to, kim ta osoba jest, ponad jej powierzchownością czy cechami osobowości. Mamy wtedy gdzieś tam w środku ciche przyjemne uczucie. Jest ono inne od tego uczucia, kiedy to powala nas czyjeś piękno czy osobowość. To ciche uczucie jest inne, bardziej głębokie i jakby kojące i – choć może się to wydawać zaskakujące – odczytujemy je jako Radość.

Z Radości – wyłania się Akceptacja, która jest drugim aspektem Uniwersalnej Miłości.

Prawdziwa Miłość nie jest ślepa. Miłość przeszywa wzrokiem jak „rentgen” i widzi Cię takim, jakim naprawdę jesteś. Dojrzy prawdę o Tobie pod powłoką zewnętrznych cech czy wyglądu. Będzie wiedzieć, czy Twoje zachowanie, emocje czy którekolwiek z Twoich reakcji są prawdziwym odzwierciedleniem tego, kim jesteś, czy jest to tylko podświadome zaprogramowanie. Miłość będzie doceniać Cię takim, jakim jesteś.

Akceptacja ma ogromny wpływ na to, jak chcemy kochać naszego partnera, a więc skłania nas do zaproszenia romansu do naszego życia.

Zaangażowanie się w związek jest ściśle związane z kolejnym aspektem Miłości. Ten aspekt nazywa się Pokorą W związku prawdziwej Miłości Pokora wpływa na sposób, w jaki szanujemy prawdziwość potrzeb drugiej osoby i nie uważamy żadnej z naszych potrzeb za ważniejszą od potrzeb naszego partnera/naszej partnerki.

Bardzo pięknym aspektem Miłości, który następuje po Akceptacji, jest Równość. Kiedy uznajemy równość w naszym związku, uznajemy nasze równe prawa i przywileje, aby stworzyć najbardziej niesamowity związek, jakiego pragniemy.

Równość prowadzi do Poddania się energii Miłości, która uczy nas, że musi istnieć Równowaga pomiędzy spełnianiem pragnień naszych i naszego partnera/małżonka, równoważenie naszych preferencji. Takie Poddanie się Miłości oznacza prawdziwe Pojednanie z Miłością.

Pojednanie z Miłością prowadzi do Duchowego Przebudzenia:

Zgodnie z tym, co wielu filozofów, mistyków i systemów wierzeń mówiło od tysięcy lat, a także zgodnie z kwantową teorią pola, im wyższa częstotliwość wibracji, tym większy wpływ mają one na wszystko inne.

Gdy przyjrzymy się na przykład ludzkim falom mózgowym, dowiadujemy się, że fale o najwyższej częstotliwości drgań, a szczególnie fale Gamma, związane są z podniesioną świadomością, altruizmem oraz tzw. „wyższymi wartościami”. Badaczy naukowych wciąż dziwi fakt, że rytm fal Gamma moduluje percepcję i świadomość, nawet wtedy, gdy traci się ją podczas głębokiej narkozy lub transu.

Kolejną zagadką jest to, w jaki sposób fale Gamma są generowane – gdyż ich częstotliwość wybiega poza granice emisji potencjału czynnościowego neuronów. Oznacza to, że mózg nie może wytworzyć takich fal – według tradycyjnych ba-dań medycznych. (Jednak potrzebne jest więcej badań, gdyż mózg „przestawiony” na logikę duchową, która wykorzystuje wibracje o wysokiej częstotliwości – funkcjonuje w inny sposób niż mózg używający logiki zmysłów).

Poszerzona świadomość, altruizm, bezwarunkowa Miłość – czyli „wyższe wartości” (innymi słowy: Intencje o wyższych częstotliwościach) – mają ogromną moc zmieniania rzeczywistości w mgnieniu oka z powodu jakości swoich wibracji. A także otwierają drzwi do otrzymania daru „Przebudzenia”.

Nasza Miłość Romantyczna daje nam możliwość otwarcia tej bramy.

Z natury wszyscy jesteśmy kochankami. Kochajmy. Bądźmy kochani. I bądźmy Miłością.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej:

PDF ze stron magazynu

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach z książki Johanny Kern:

Johanna Kern

Johanna Kern

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę, które zdobyła na przestrzeni ponad 20 lat doradzania ludziom w sprawach problemów emocjonalnych i zdrowotnych, związków, rodziny, duchowości, życia i kariery.

Zaprojektowała specjalny przewodnik odkrywający sekrety tworzenia głęboko satysfakcjonującego, trwałego i udanego związku romantycznego. Jej nagrodzona w Los Angeles książka „Sekrety Miłości: Co warto wiedzieć, aby mieć niesamowity związek” jest napisana w łatwym, przystępnym stylu i ozdobiona uroczymi ilustracjami graficznymi, dzięki czemu przemawia do czytelników w każdym wieku i na każdym poziomie relacji.

POPARCIE

„Ta zachwycająca książka zagłębia się w tak wiele wymiarów, że tak naprawdę jest toSekrety Miłości - Johanna Kern książka poruszająca WSZYSTKO o wszystkim, co dotyczy miłości. Wchodzi w tę tematykę daleko głębiej niż inne książki poruszające ten temat i robi to w zachwycającym, przyjaznym dla czytelnika stylu. Autorka Johanna Kern podpowiada nam czy i jak powinniśmy poszukiwać miłości, co robić, gdy ją znajdziemy, jak ją pielęgnować i co zrobić, jeśli się wypali – lub przetrwa na długie lata! Jeśli ktoś jeszcze nie odnalazł miłości, kiedy sięgnie po tę książkę, odnajdzie w niej praktyczny plan na to, jak postępować i czego się spodziewać w swojej podróży!”

Prof. dr. hab. Stanley Krippner –

współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy –

„Sekrety Miłości” wykładają wszystkie karty na stół:

OBEJRZYJ KRÓTKI ZWIASTUN KSIĄŻKI:

KUP KSIĄŻKĘ I PRZECZYTAJ WSZYSTKIE 14 ROZDZIAŁÓW 

Wersja Papierowa:

Wersja Elektroniczna:

Sekrety Miłości - Johanna Kern

Sekrety Miłości – Johanna Kern

 

 

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy”, „Transformacja Wewnętrznych Cieni”, „Kraina Cieni Legenda”, itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN OTRZYMASZ:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2

 

Go to Top