Dla osób indywidualnych, instytucji, korporacji, firm i organizacji

hope-_blue-steel-logo-oval-larger

H.O.P.E. assn. – Organizacja non-profit założona przez Johanna Kern, reżysera i producenta filmowego, nagradzaną autorkę, doradcę i mentora

Informacje na temat spotkań, warsztatów szkoleniowych, sesji weekendowych i konferencji

 

OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE WARSZTATY SZKOLENIOWE:

 

– Transformacja Cieni Metodą Banerową Johanny Kern: Eliminacja blokad i uwolnienie Pozytywnej Potęgi Podświadomości w życiu prywatnym i biznesie

Większość z nas została zaprogramowana – w taki lub inny sposób – aby myśleć i działać w określony sposób.

Z powodu tego zaprogramowania wielu z nas prowadzi życie  w dyskomforcie, często pełne lęku i ograniczeń oraz działając na „automatycznym pilocie” w poczuciu iluzorycznego „swojskiego bezpieczeństwa”, pozostając przy tym pod kontrolą naszych Wewnętrznych Podświadomych Cieni.

Aby uwolnić się od naszego uwarunkowania, musimy rozpocząć i podtrzymywać proces samouzdrawiania. Musimy zapoznać się i poradzić sobie z naszymi Wewnętrznymi Cieniami. 

Warsztaty – Transformacja Cieni i Uwolnienie Potęgi Podświadomości w Życiu i Biznesie

WSZYSCY NAJBARDZIEJ CENIMY SOBIE TO SAMO: DOBRE ZDROWIE, SUKCES, SZCZĘŚCIE I BOGACTWO. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego niektórzy ludzie cieszą się coraz większym, stałym powodzeniem, podczas gdy inni pomimo ciężkiej pracy nigdy nie mogą w pełni zrealizować swych zamierzeń? To, czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć staje się naszym największym wrogiem – są to nasze podświadome Cienie. Mają one nad nami ogromną kontrolę.

Słynny szwajcarski psycholog Carl Gustaw Jung jako pierwszy używał nazwy „Cienie”. Jung odnosił się przy tym do „ciemnej” energii odrzucanej przez nas w nas samych lub u innych. Ta odrzucona energia staje się następnie budulcem dla blokad w naszej podświadomości. Każdy negatywny wzorzec staje się pożywką dla powstawania coraz większej ilości ukrytych Cieni – zarówno na poziomie indywidualnym, grupowym jak i globalnym.

Podświadome Cienie są silniejsze niż jakiekolwiek z naszych intelektualnych, cielesnych lub emocjonalnych pragnień i potrzeb. Nie można ich pokonać logiką ani siłą woli. Można je jednak odmienić poprzez transformację, ponieważ tuż za nimi skrywają się ogromne pokłady wielkiej mocy naszej podświadomości. 

Transformacja Cieni Metodą Banerową opracowana przez Johannę Kern to unikalna, wysoce skuteczna technika stworzona w wyniku pracy z tysiącami ludzi na przestrzeni 20 lat doświadczenia jako odnoszącej sukcesy producentki, prezeski, reżyserki i mentorki rozwoj.

Warsztaty koncentrują się na 7 krokach prowadzących do odszukania i transformacji ukrytych podświadomych blokad, uruchomieniu pełnego potencjału uczestnika, uwolnieniu zwycięskiej mocy podświadomego umysłu i zastosowaniu powyższego w życiu prywatnym i zawodowym do każdej sytuacji wymagającej doskonałości, wysokiej koncentracji, produktywności, szybkiego rozwiązywania problemów, szerszej wizji, zbliżonej do geniuszu zdolności umysłu do rozpoznawania, oceniania, rozwiązywania lub tworzenia tego, co jest potrzebne do osiągnięcia pełni sukcesu.

Mamy przyjemność zaoferować Ci te warsztaty i nauczyć Cię unikalnej metody Transformacji Cieni. Przekażemy Ci także dodatkowe wskazówki na temat tego, jak utrzymać i umocnić swoją Doskonałość w Życiu Prywatnym i Biznesie.

UWAGA: obecnie oferujemy te warsztaty dla członków organizacji, firm i małych firm, a także osób, które zamierzają zostać właścicielami firm. W przygotowaniu jest kurs online dla osób pragnących samodoskonalenia.
WSZYSTKIE NOWE OFERTY BĘDĄ NATYCHMIAST AKTUALIZOWANE NA TEJ STRONIE

Obecnie dostępne warsztaty Transformacji Wewnętrznych Cieni – obejrzyj krótki zwiastun:

Inne kursy/warsztaty online w przygotowaniu – zobacz poniżej:


 8 Praw Uniwersalnych dla Energii: jak użyć potęgi myśli do zbudowania takiego życia, jakiego chcemy:

samodoskonalenie, uzdrowienie emocjonalne i fizyczne, rozwiązywanie konfliktów w rodzinie i związkach, poprawa naszej podróży życiowej, tworzenie szczęścia dla siebie i innych

Warsztaty - 8 Praw Uniwersalnych: jak z nich korzystać w każdej sytuacji życiowej, poprawiając swoje życie

JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH CUDÓW ŻYCIA JEST TO, ŻE MAMY MOŻLIWOŚĆ WYBORU ŚWIADOMEGO ŻYCIA, rozwoju oraz dokonywania wyborów, które nasz rozwój wspierają. Możemy świadomie wybierać w jaki sposób chcemy doświadczać samych siebie. Jak chcemy żyć, jakimi chcemy być.

Wiemy już od Teszli, Einsteina i innych naukowców, np. Takich jak Peter Higgs i Francois Englert, którzy otrzymali w 2013 roku Nagrodę Nobla, że wszystko, co istnieje, jest Energią. Co to oznacza?

Oznacza to, że wszystko to, co jest materialne/fizyczne, czyli doświadczane poprzez nasze zmysły, a także wszystko to, co tylko można postrzegać: to jest nasze myśli, emocje lub elektrony – wibruje, będąc po prostu częściami wielkiego pola Energii.

I chociaż nikt nigdy nie widział ani nie zważył elektronu, tak jak nikt nigdy nie widział ani nie zważył emocji lub myśli – wszystko to zachowuje się tak samo: wpływając na to jak funkcjonujemy, w jaki sposób się rozwijamy, i jak żyjemy naszym życiem.

Nasze myśli zachowują się podobnie jak fale radiowe. I tak jak fale radiowe nasze myśli zostają wysyłane i docierają tam, gdzie są w stanie dotrzeć. A to gdzie mogą dotrzeć zależy od ich wibracji, od tego jaka jest częstotliwość ich drgań. I to decyduje o tym, jak wpływamy na rzeczywistość, a bardziej precyzyjnie na tę Iluzję rzeczywistości, którą wszyscy tworzymy i współtworzymy. Niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie.

Tak, możemy o tym wszystkim decydować, ale w tym celu musimy dobrze pojąć Uniwersalne Prawa oddziałujące na całą Energię, której jesteśmy częścią. 

Prawa Uniwersalne są takie same dla nas wszystkich, oddziaływując na nas bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie. 

Dlaczego nie nauczyć się jak ich używać, aby poprawić nasze życie i życie tych wokół nas?

8 PRAW UNIWERSALNYCH TO: 1. Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania 2. Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania 3. Prawo Integracji i Ekspansji 4. Prawo Pozorne 5. Prawo Reakcji Łańcuchowej 6. Prawo Skierowane do Siebie 7. Prawo Matryc i Echa 8. Prawo Nieskończoności.

Nasze życie należy do nas i możemy je odmienić na takie, jakiego chcemy. Tak, możemy to zrobić. Zastosowanie 8 praw w życiu jest prostsze niż myślałeś.

Mamy przyjemność zaoferować Ci te warsztaty i nauczyć Cię prostej metody używania 8 Praw Uniwersalnych dla Energii w celu zbudowania takiego życia, jakiego chcesz.


 8 Praw Uniwersalnych dla Energii w Biznesie: jak osiągnąć stale wzrastający sukces i rozwinąć wysoką ŚWIADOMOŚĆ BIZNESOWĄ:

Warsztaty - 8 Praw Uniwersalnych i świadomość biznesowa

ZNAKOMITY BIZNES TO BIZNES ŚWIADOMIE PROWADZONY – rozwijający się razem z rynkiem, natężającym się zapotrzebowaniem na Twoje produkty/usługi oraz Tobą.  Istnieje metoda pozwalająca rozwinąć i udoskonalić  ŚWIADOMOŚĆ BIZNESOWĄ. Można ją zastosować w każdej sytuacji, która wymaga zdolności rozpoznawania, oszacowania, stworzenia i przeprowadzenia wszystkiego co jest potrzebne do pełnego sukcesu danego zamierzenia lub operacji. Przy obecnym stanie gospodarki światowej, nasycenia rynku oraz ustawicznej potrzebie bycia w czołówce, aby nie pozostać w tyle – ŚWIADOMOŚĆ BIZNESOWA jest podstawą sukcesu firm i osób indywidualnych.

Jak to działa?

Cała dziedzina fizyki, tej którą znamy, oparta jest na teorii kwantowej, która z kolei stanowi podstawę jednej trzeciej całej światowej gospodarki i jej produktów. Mechanika kwantowa stała się najbardziej precyzyjną teorią fizyki, nie tylko wyjaśniającą wszystko – np. jak świecą gwiazdy i słońce, lub dlaczego obiekty wydają się być twardą masą, ale również dała nam wszystko począwszy od chipów komputerowych, poprzez tranzystory, lasery, aż do bomb atomowych.

Wiemy już od Teszli, Einsteina i innych naukowców, np. Takich jak Peter Higgs i Francois Englert, którzy otrzymali w 2013 roku Nagrodę Nobla, że wszystko, co istnieje, jest Energią. Ojcowie mechaniki kwantowej, Niels Bohr i Werner Heisenberg, wspólnie otrzymali nagrodę Nobla za swoją pracę w 1965 roku – wyjaśniającą, że że wszystko, co znamy we wszechświecie – gwiazdy, planety, fauna i flora, a nawet ludzie – uzyskali swoją masę tj. fizyczne ciało w taki właśnie sposób.

Dwie podstawowe zasady teorii kwantowej to:
1. Rzeczywistość – jest tworzona przez tzw. „Obserwatora”.
2. Połączalność – wszelkie rzeczy, które kiedykolwiek w jakikolwiek sposób na siebie oddziaływały są na zawsze połączone, „powiązane”.

Istnieje 8 Praw Uniwersalnych dla Energii. Wszystkie te prawa działają na każdym etapie rozwoju biznesu i firmy.

8 PRAW UNIWERSALNYCH TO: 1. Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania 2. Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania 3. Prawo Integracji i Ekspansji 4. Prawo Pozorne 5. Prawo Reakcji Łańcuchowej 6. Prawo Skierowane do Siebie 7. Prawo Matryc i Echa 8. Prawo Nieskończoności.

Jak wykorzystać te prawa w celu podniesienia ŚWIADOMOŚCI BIZNESOWEJ,  zapewnienia ustawicznego wzrostu przychodu, harmonijnego rozwoju firmy, jakości i skuteczności na rynku?

Mamy przyjemność zaoferować Ci te warsztaty i nauczyć Cię prostej metody używania 8 Praw Uniwersalnych dla Energii w biznesie, oraz pomóc Ci w rozwinięciu wysokiej ŚWIADOMOŚCI BIZNESOWEJ. 

Zapraszamy!

hope-_blue-steel-logo-oval-larger