Moc myśli

Żadna inna moc na świecie nie ma tak głębokiego wpływu na naszą życiową podróż jak moc naszych własnych myśli. Bez względu na to, czy w to wierzymy, czy nie – stajemy się tym, co myślimy.

Oto jak to działa:

Wszystko co istnieje, jest Energią. W skład Energii wchodzi wszystko, co jest materialne/fizyczne, czyli doświadczane przez nasze zmysły, oraz wszystko – co tylko można postrzegać: to jest nasze myśli, emocje, elektrony (tak, nikt nigdy jeszcze nie widział ani nie zważył elektronu) itp. Wszystko co istnieje, czyli Energia, objawia się w postaci fal i wibracji. Oznacza to, że wszystko co istnieje, w swej podstawowej skali – wibruje, czy też drga.

Moc myśli Johanna Kern

Wyobraź sobie na przykład fale radiowe: częstotliwość ich wibracji określa ich jakość, zasięg itd. Teraz wyobraź sobie, że nasze myśli są jak fale radiowe. Teraz wyobraź sobie, że nasze myśli są jak fale radiowe. Wszystko, co myślimy, ma swoją szczególną wibrację, i dlatego też – w zależności od częstotliwości ich drgań/wibracji – nasze myśli mają taką lub inną jakość oraz zasięg, decydując jak nasze myślenie wpływa na “rzeczywistość” (iluzję), którą tworzymy i współtworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

To, czego doświadczamy w życiu zależy od naszej percepcji, czyli od tego, co jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jako możliwe w naszej „rzeczywistości”. Oznacza to, że możemy doświadczyć tylko tego, co w jakiś sposób jest dla nas możliwe w naszym przekonaniu.

Nasza percepcja jest głęboko zakorzeniona w sposobie, w jaki zostaliśmy zaprogramowani lub sami zaprogramowaliśmy siebie na podstawie naszych doświadczeń, przekonań oraz – przede wszystkim – na podstawie tego, co zgodne jest z tym, jakimi obecnie jesteśmy.

Nasza wizja świata odzwierciedla naszą wizję siebie:

Dla niektórych z nas – świat wydaje się być miejscem istniejącym samym sobie, w którym nie mają wiele do powiedzenia i nie mogą go w żaden sposób kontrolować. Niektórzy z kolei postrzegają świat jako wrogi, pełen tych “innych”, z którymi muszą walczyć, albo ich unikać i zawsze być gotowymi do ataku lub obrony. Dla innych świat jest miejscem obsługi ich ego, gdzie mogą zaspakajać swoje potrzeby, czy to materialne czy emocjonalne. Są ludzie, którzy postrzegają świat jako jedność, gdzie wszystko jest celowe. Jeszcze inni, widzą go jako wielką niewiadomą, gdzie wszystko jest możliwe.

Nasz świadomy postęp zaczyna się, gdy świadomie decydujemy się wziąć odpowiedzialność za własny los:

Masz prawdziwą Moc nad swoim własnym doświadczeniem. Wbrew temu, w co być może wierzysz – Twoja Moc jest większa niż jakakolwiek Moc Twojego środowiska, społeczeństwa, pracodawców, rządu lub kogokolwiek innego, znanego Ci lub nieznanego.

Gdy czerpiesz siłę z uwarunkowań czy to społecznych, religijnych lub ukształtowanych przez osobiste poczucie bezwartościowości – tak naprawdę umniejszasz własną wewnętrzną moc.

Jesteś jedynym twórcą swojego życia i możesz wybrać to, czego chcesz i czego nie chcesz:

Jesteś w stanie z łatwością zmieniać cykl swojego myślenia.

Możesz świadomie zwiększać poczucie własnego szczęścia i uśmierzać swoje zmartwienia i obawy.

  • Możesz zmienić swoje życie w dowolny sposób.

  • Możesz pokonać podświadome blokady.

  • Możesz obudzić uśpione obszary swojego mózgu, aby osiągnąć swój pełen potencjał.

  • Możesz poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

  • Możesz używać swoich myśli, aby wpłynąć na rzeczywistość, w której żyjesz.

  • Możesz prowadzić szczęśliwe, zdrowe i spełnione życie.

Kiedy uświadamiamy sobie piękno i znaczenie naszego istnienia – w naturalny sposób poszerzamy swoją wizję siebie. I tak to właśnie działa, według zasad mechaniki kwantowej oraz starożytnych Mistrzów.

Życie jest zawsze po naszej stronie.

Jeśli coś zostało już wcześniej dokonane przez człowieka takiego jak Ty i ja – oznacza to, że możemy tego dokonać. Doceniaj, akceptuj i szanuj to, kim się stałeś/-aś. Tylko wtedy możesz pozwolić sobie na bycie tym, kim chcesz być, i żyć życiem, jakim pragniesz żyć.

Ilekroć twoje lęki przesłaniają Twoją wewnętrzną moc, pamiętaj, że są to tylko myśli. Myśli można zmienić. Masz kontrolę nad swoimi myślami i możesz zdecydować, co wybierzesz.

Krok po kroku, jesteś w stanie stworzyć to, czego chcesz. Żadna moc na świecie nie może odebrać Ci tego tego, co jest Ci drogie. Jesteś silny/-a. Masz moc. Możesz zdecydować, czego chcesz i czego nie chcesz.

Prostą zasadą pokonania przytłaczającego stresu jest nie uciekanie od obecnej chwili oraz czerpanie przyjemności z wyzwania:

  • Bez względu na to, co się dzieje, pamiętaj, że jest to po prostu doświadczenie, które było na jakimś poziomie Twoim wyborem.

  • Otwórz swoje serce i pozwól mu się prowadzić. Ono zna najlepszą drogę lepiej niż Twój umysł.

  • Zamień pragnienia umysłu na pragnienia serca. Pragnienia umysłu są napędzane przez ego, a ich jedynym celem jest wypełnienie pustki i uniknięcie poczucia dyskomfortu lub niepokoju. Paradoksalnie, pogoń za pragnieniami umysłu prowadzi do większego dyskomfortu i niepokoju.

Wszystko, co musisz wiedzieć, jest już zapisane w twoim sercu. Zamknij oczy i wsłuchaj się w jego głos. Tak. To właśnie TERAZ jest czas, aby w pełni zabłysła Twoja Wewnętrzna Moc.

Polecane dla Ciebie:

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy) i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN OTRZYMASZ:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2