Twoje Ciało ma zdolność do samoleczenia.

Z nowymi wynikami badań podejście do leczenia chorób zmienia się i pojawia się nowa nadzieja dla ludzi z chronicznym bólem, cukrzycą, nowotworem, HIV, chorobami układu krążenia, wysokim ciśnieniem, depresją, bezsennością i wieloma innymi schorzeniami.

Nasze DNA jest zaprojektowane w sposób umożliwiający samonaprawę. Zostało to odkryte już w czasach starożytnych, a współczesna nauka potwierdza teraz tę starożytną wiedzę, że nasze umysły  są w stanie wpływać nas kompozycję naszego DNA. W 2015 roku Nagrodę Nobla przyznano za przełomowe prace na temat molekularnych mechanizmów procesów naprawy DNA.

To nagranie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc Ci wyleczyć się ze swojej choroby  i rozpuścić podświadome lęki oraz negatywne blokadyb związane z tą chorobą.

W kolejnych ścieżkach tego nagrania znajdują się pewne wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na dobre samopoczucie i zdrowie, a także częstotliwości solfeżowe o częstotliwościach 396 HZ i 528 HZ służące do naprawy DNA.

W technikach uzdrawiania dźwięk wykorzystywany był od tysięcy lat. Począwszy od śpiewu alikwotowego z Azji Środkowej poprzez tybetańskie leczenie dźwiękiem, do na przykład chorału gregoriańskiego. Częstotliwości solfeżowe wykorzystane w tym nagraniu odpowiadają silnemu polu magnetycznemu i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali wykorzystywanej w muzyce sakralnej, m.in. właśnie w dobrze znanym chorale gregoriańskim.

Johanna Kern

Johanna Kern

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka (Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy”, „Transformacja Wewnętrznych Cieni”, „Kraina Cieni Legenda”, itd.) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

 

 

Ponieważ Johanna Kern nie jest już w stanie prowadzić indywidualnych sesji uzdrawiających ze względu na ogromną ilość potrzebujących, postanowiła pomóc tym, którzy wymagają leczenia poprzez zaprojetkowanie tej płyty CD w sposób, który pozwala korzystać z uzdrawiających narzędzi zawartych w tym nagraniu na własną rękę i we własnym tempie.

 Posłuchaj ścieżki nr 1 – Wprowadzenie – 8:42 min:

 

Ścieżka nr 2 – Uzdrawiania Twojego Ciała i Programowanie Twojej Podświadomości – 21:18 min. Posłuchaj FRAGMENTU – 7:07 min. Zaleca się słuchać w słuchawkach: 

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające na stopienie negatywnego myślenia, negatywnych emocji, ewentualnego poczucia winy i destrukcyjnych wzorców zachowań, oraz wiadomości programujące podświadomość na zdrowienie.

 

Ścieżka nr 3 – Uzdrawianie Twojego Ciała i DNA – 30:10 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, w połączeniu z uzdrawiającymi przekazami podprogowymi (pozwalającymi ominąć negatywne myśli przeszkadzające w procesie wyleczenia) i dźwiękami przyrody. Ma to na celu naprawę Twojego DNA i pozwolenie Twojemu Ciału na powrót do jego naturalnego stanu, czyli na odzyskanie pełni zdrowia.

„Nasze Ciała mogą zostać uzdrowione od wewnątrz. Oznacza to, że my sami mamy w sobie ogromną siłę, która pozwala nam zmieniać nieszczęście w szczęście, a chorobę w zdrowie. Twoje Ciało ma zdolność do samoleczenia. Nasze DNA jest zaprojektowane w sposób umożliwiający samonaprawę.” – Johanna Kern

Uwaga: To nagranie nie ma na celu zastępować leczenia medycznego. Może natomiast być niezastąpionym dodatkiem do leczenia przepisanego przez Twojego lekarza. 

Zaleca się słuchać w słuchawkach.

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie