Podczas gdy wszystkie ciała są piękne, bez względu na ich kształt lub wiek, czasami przybywa nam niepotrzebnych kilogramów z różnych powodów.

Może to być spowodowane chorobą, przewlekłym bólem, depresją, stresem, niezdrowym stylem życia, emocjonalnym jedzeniem – lub z jeszcze innych powodów. 

A potem okazuje się, że łatwiej było przybrać na wadze, niż ją stracić. 

Pewnie nie jest dla Ciebie nowością tak zwany efekt jo-jo, który pojawia się przy stosowaniu restrykcyjnych diet. Być może wiesz już także, że nadmierne, wyczerpujące ćwiczenia hamują pracę hormonów, co powoduje przybranie na wadze więcej niż się straciło podczas tych ćwiczeń.

Takie nieudane próby są też przyczyną dodatkowego stresu, a co za tym idzie, oczywiście dalszego tycia.

Jednak nie ma potrzeby stosować dragońskich diet, połykać niezdrowe pigułki lub zamęczać ciało wyczerpującymi ćwiczeniami. 

Możesz skutecznie pozbyć się nadmiernej, niepotrzebnej i niezdrowej nadwagi. I możesz utrzymać lżejszą wagę bez osłabiania organizmu restrykcyjnymi programami i dietami.

 
Badania nad wpływem myśli i emocji na nasze Ciała były prowadzone przez dziesiątki lat przez różnych naukowców. Doprowadziło to do konkluzji, że nasz umysł może kontrolować nasze funkcje fizjologiczne, wpływając na nasze geny, zdrowie i DNA.

To nagranie jest specjalnie zaprojektowane w sposób, który może pomóc Ci w pozbyciu się niechcianej, nadmiernej wagi, a jednocześnie stopieniu Twoich podświadomych negatywnych blokad i lęków powodujących Twoją niezdrową nadwagę.

W kolejnych ścieżkach dźwiękowych tego nagrania znajdują się pewne wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na utratę wagi i dobre samopoczucie.

A także 369 HZ and 528 HZ tzw. częstotliwości solfeżowe, które wykorzystywane są w leczeniu dźwiękiem od tysięcy lat – począwszy od śpiewu alikwotowego z Azji Środkowej, poprzez tybetańskie leczenie dźwiękiem, a skończywszy na chorale gregoriańskim.

Johanna Kern

Johanna Kern

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„Sekrety Miłości”„365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy”, „Transformacja Wewnętrznych Cieni”„Kraina Cieni Legenda”, itd.) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

 Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat doradztwa i pomagania ludziom, jak i pełnej sukcesów kariery zawodowej, oraz wykorzystując narzędzia starożytnych Mistrzów – zaprojektowała serię płyt CD, które pomogą Ci utrzymać ciało w doskonałej formie: w dobrym zdrowiu, przy odpowiedniej wadze, młodzieńczym wyglądzie i dobrym samopoczuciu.

Ta płyta pomoże Ci pozbyć się nadmiernej, niechcianej wagi i jednoczesnym stopieniu Twoich podświadomych lęków/blokad i negatywnych zaprogramowań, które powodują Twoją nadwagę. 

„Istnieje powód, dla którego nie możesz stracić nadmiaru wagi lub dlaczego nie możesz utrzymać lżejszej wagi, gdy stracisz zbędne kilogramy. Ten powód jest ukryty w Twojej podświadomości i bez względu na to, co robisz – dopóki nie zostanie rozwiązany – będziesz borykać się z wagą, jak z bagażem, który kiedyś był Ci potrzebny, ale teraz nie ma już więcej powodu, żeby go nadal dźwigać.”

Posłuchaj ścieżki nr 1 – Wprowadzenie – 11: 08 min:

 

Ścieżka nr 2 – Pozbywanie się Negatywnych Podświadomych Zaprogramowań – 25:30 min. Posłuchaj FRAGMENTU – 6:10 min. Zaleca się słuchać w słuchawkach: 

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające na stopienie negatywnego myślenia, negatywnych emocji, blokad, destrukcyjnych wzorców zachowań, oraz wiadomości programujące podświadomość na naturalną utratę wagi. 

 

Ścieżka nr 3 – Zrzucanie Wagi w Łatwy Sposób – 31:37 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, w połączeniu z przekazami podprogowymi (pozwalającymi ominąć negatywne myśli przeszkadzające w procesie chudnięcia) oraz kojącymi odgłosami fal morskich. Ma to na celu spowodowanie zmian w Twoich genach, naprawę Twojego DNA i pozwolenie Twojemu Ciału na powrót do jego naturalnego stanu, jakim jest zdrowie i odpowiednia waga.

Uwaga: To nagranie nie ma na celu zastępować leczenia medycznego. Może natomiast być niezastąpionym dodatkiem do leczenia przepisanego przez Twojego lekarza.

Aby osiągnąć odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni.

Zaleca się słuchać w słuchawkach.

„Myśl o swoim Ciele z miłością, a odpłaci Ci miłością.

Nasze Ciało to nie przypadek albo koniczność. Nasze Ciało to przywilej, który oferujemy sobie sami.” – Johanna Kern

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie