01 Lip

MOŻNA SCHUDNĄĆ SZYBKO I NATURALNIE

TAK! Jest to możliwe. Nie ma potrzeby stosować dragońskich diet, połykać niezdrowe pigułki lub zamęczać ciało wyczerpującymi ćwiczeniami. 

Pewnie nie jest dla Ciebie nowością tak zwany efekt jo-jo, który pojawia się przy stosowaniu restrykcyjnych diet. Być może wiesz już także, że nadmierne, wyczerpujące ćwiczenia hamują pracę hormonów, co powoduje przybranie na wadze więcej niż się straciło podczas tych ćwiczeń.

Takie nieudane próby są też przyczyną dodatkowego stresu, a co za tym idzie, oczywiście dalszego tycia.

Jak skutecznie pozbyć się nadmiernej, niepotrzebnej i niezdrowej nadwagi? Jak utrzymać lżejszą wagę bez osłabiania organizmu restrykcyjnymi dietami?

Otóż jest na to sposób. 

Współczesna nauka wielokrotnie już to udowodniła.

Badania nad wpływem myśli i emocji na nasze Ciała były prowadzone przez dziesiątki lat przez różnych naukowców. Doprowadziło to do konkluzji, że nasz umysł może kontrolować nasze funkcje fizjologiczne, wpływając na nasze geny, zdrowie i DNA.

Schudnij szybko_CD with cover TRANSPARENT

 

TO CD JEST SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE, ABY POMÓC CI W POZBYCIU SIĘ NADMIERNEJ, NIEZDROWEJ WAGI, A JEDNOCZEŚNIE STOPIENIU TWOICH PODŚWIADOMYCH LĘKÓW I NEGATYWNYCH BLOKAD POWODUJĄCYCH TWOJĄ NADWAGĘ.

 

POSŁUCHAJ ŚCIEŻKI NR 1 – WPROWADZENIE 11:08 MIN:

ŚCIEŻKA NR 2 – POZBYWANIE SIĘ NEGATYWNYCH PODŚWIADOMOYCH ZAPROGRAMOWAŃ 25:30 MIN. POSŁUCHAJ FRAGMENTU – 6:10 MIN. Zaleca się słuchać w słuchawkach: 

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające na stopienie negatywnego myślenia, negatywnych emocji, blokad, destrukcyjnych wzorców zachowań, oraz wiadomości programujące podświadomość na naturalną utratę wagi.

ŚCIEŻKA NR 3 – ZRZUCANIE WAGI W ŁATWY SPOSÓB 31:37 MIN:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, w połączeniu z przekazami podprogowymi (pozwalającymi ominąć negatywne myśli przeszkadzające w procesie chudnięcia) oraz kojącymi odgłosami fal morskich. Ma to na celu spowodowanie zmian w Twoich genach, naprawę Twojego DNA i pozwolenie Twojemu Ciału na powrót do jego naturalnego stanu, jakim jest zdrowie i odpowiednia waga.

Przekazy podprogowe zawarte w nagraniu, można odnaleźć w książeczce załączonej do tego CD i stosować je także jako codzienne afirmacje.

ZOBACZ PŁYTĘ TUTAJ: LINK DO PRODUKTU

SS&N_PRZOD

W kolejnych ścieżkach dźwiękowych tego nagrania znajdują się pewne wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na utratę wagi i dobre samopoczucie.

A także tzw. częstotliwości solfeżowe, które wykorzystywane są w leczeniu dźwiękiem od tysięcy lat – począwszy od śpiewu alikwotowego z Azji Środkowej, poprzez tybetańskie leczenie dźwiękiem, a skończywszy na chorale gregoriańskim.

Częstotliwości solfeżowe zawarte w tym nagraniu stanowią odzwierciedlenie silnego pola magnetycznego i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali.

Ścieżka nr 2 zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenia, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań.

W połączeniu z przekazami i częstotliwościami wpływającymi na podświadomość i szyszynkę, pomogą Ci poradzić sobie ze źródłem Twojej niezdrowej nadwagi.

Ścieżka nr 3 zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ. W połączeniu z przekazami podprogowymi ukierunkowanymi na utratę wagi, oraz z kojącymi odgłosami fal morskich.

Ma to na celu spowodowanie zmian w Twoich genach, naprawę Twojego DNA i pozwolenie Twojemu Ciału na powrót do jego naturalnego stanu, jakim jest zdrowie i odpowiednia waga.

Zaleca się słuchać tej płyty w słuchawkach.

ZAMÓW PŁYTĘ TUTAJ: LINK DO PRODUKTU

SS&N_CDDiscFaceSchudnij Szybko_Okladka Tyl          

                           KRĄŻEK                                                                                 OKŁADKA TYŁ

„Istnieje powód, dla którego nie możesz zrzucić nadmiernych kilogramów, lub nie możesz utrzymać niższej wagi po schudnięciu. Ten powód znajduje się gdzieś w Twojej podświadomości i bez względu na to co robisz, dopóki się z nim nie rozprawisz, Twoje Ciało będzie skazane na te dodatkowe kilogramy. Na ten zbędny już teraz bagaż, który był Ci kiedyś potrzebny, lecz obecnie nie ma już powodu, by dalej się go kurczowo trzymać.”Johanna Kern

Johanna Kern – nagradzana autorka, reżyserka, producentka filmowa i scenarzystka, ma rozległe doświadczenie w doradzaniu ludziom w sprawach zdrowia, emocji, duchowości, rodziny, związków, śmierci, życia i kariery.

Na podstawie swojego doświadczenia i wiedzy wynikających z ponad 20 lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, zaprojektowała to nagranie, by pomóc Ci w pozbyciu się nadmiernej i niezdrowej wagi.

Uwaga: To nagranie nie ma na celu zastępować leczenia medycznego. Może natomiast być niezastąpionym dodatkiem do leczenia przepisanego przez Twojego lekarza.

ZAMÓW PŁYTĘ TUTAJ: LINK DO PRODUKTU

POLSKIE WYDANIE DOSTĘPNE ZA GRANICĄ: LINK TUTAJ WYSYŁAJĄ DO WSZYSTKICH KRAJÓW NA ŚWIECIE

ANGIELSKIE WYDANIE: LINK TUTAJ  WYSYŁAJĄ DO WSZYSTKICH KRAJÓW NA ŚWIECIE

JEŚLI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO I WIEDZIEĆ KIEDY INNE PŁYTY CD JOHANNY KERN będą dostępne – zapisz się na Newsletter, i dodatkowo OTRZYMAJ DARMOWY PREZENT!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER:

http://johannakern.pl/newsletter/

zobacz inne wpisy