Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern

Potężna wiedza starożytnych Mistrzów których nauki zostały dostosowane do obecnego stylu życia i sposobu myślenia 

Czy kiedykolwiek czułeś/-aś zmęczenie lub rozczarowanie dostępnymi dla Ciebie opcjami,

nie wiedząc jak uwolnić się od tego uczucia i tych okoliczności?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, nie jesteś sam/-a. Wiele ludzi nigdy nie czuło, że tak naprawdę żyją. Wielu ludziom życie wydaje się albo trudne, albo nudne, rozczarowujące i toczące się jakby na „autopilocie”.

A czy wiesz, że nauka potwierdza to, co starożytni Mistrzowie przekazywali już od dawna?

MOŻESZ TO ZMIENIĆ.

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

W tej książce, kolejnej po “Mistrzu i Zielonookiej Nadziei”, która oczarowała już wielu czytelników i ekspertów w Ameryce Północnej i Europie, Johanna Kern dzieli się pierwszą częścią niesamowitych Nauk Nadziei (Master Teachings of HOPE) na poziomie zaawansowanym i pokazuje Ci przykłady praktycznego zastosowania tej wiedzy do Twoich własnych doświadczeń.

Rozpoczyna się dla nas nowa era: świadomego i pięknego życia z prawdziwą wolnością  doświadczania tego, czego chcemy, dokładnie tak, jak chcemy. Jak to możliwe? W książce „Nauki Nadziei” autorka wyjaśnia to krok po kroku oferując czytelnikowi narzędzia pomocne do życia takim życiem, które może być spełnione, szczęśliwe i w pełni świadome – oraz pozostając w harmonii ze swoją Własną Prawdą.

Darmowy fragment oraz dokładny opis pod spodem

Ta książka zapewni Ci narzędzia, które mogą: 

POMÓC CI ZMIENIĆ SWOJĄ SYTUACJĘ ŻYCIOWĄ

 POPRAWIĆ TWOJE ZDROWIE FIZYCZNE I EMOCJONALNE

POSZERZYĆ TWOJĄ WIZJĘ SIEBIE

 WYOSTRZYĆ TWOJĄ INTUICJĘ

PRZEZWYCIĘŻYĆ TWOJE PODŚWIADOME BLOKADY I/LUB LĘKI

POMÓC CI ZROZUMIEĆ SWÓJ CEL I WYPEŁNIĆ SWOJE PRZEZNACZENIE

 OBUDZIĆ PEWNE UŚPIONE OBSZARY SWOJEGO MÓZGU, PROWADZĄCE DO OSIĄGNIĘCIA PEŁNI TWOJEGO POTENCJAŁU

POMÓC CI DOWIEDZIEĆ SIĘ, JAK WYKORZYSTYWAĆ SWOJE MYŚLI DO WPŁYWANIA NA RZECZYWISTOŚĆ / ZMIENIANIA RZECZYWISTOŚCI, W KTÓREJ ŻYJESZ

NAUCZYĆ CIĘ, JAK WYKORZYSTYWAĆ DARY 7 MOCY, BY PROWADZIĆ NIESAMOWITE ŻYCIE

7 Mocy opisanych szczegółowo w tej książce można zaobserwować na zewnątrz jako energie tworzące świat, w którym żyjemy, a także jako wewnętrzne procesy, przez które przechodzimy w trakcie swojej Ewolucji. Wpływają na nas i na nasze doświadczenia w danym czasie – bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

Ta książka pomoże Ci zrozumieć Twój własny nieskończony potencjał, wyjaśni Ci

mechanizm działania 7 Mocy oraz to, jak możesz wykorzystać tę wiedzę dla własnych korzyści i rozwoju.

Znajdziesz w tej książce m.in. dwanaście nigdy wcześniej nie publikowanych Podróży Wewnętrznych, które pomogą Ci poszerzyć swoją wizję siebie, wyostrzyć swoją intuicję i wydobyć lub poprawić wizję „trzeciego oka” – co dalej prowadzi do przebudzenia pewnych uśpionych dotychczas obszarów mózgu. 

Nie ma żadnych limitów co do tego, kim możesz się stać.  

Bez żadnych ograniczeń, ale z pełną wolnością życia takim życiem, jakiego chcesz: szczęśliwie i w spełnieniu. 

LUB

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„Sekrety Miłości”„365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy”, „Transformacja Wewnętrznych Cieni”„Kraina Cieni Legenda”, itd.) wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których znajdowała się w starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała Nauki Nadziei od starożytnego Mistrza.

Niesamowite antyczne Nauki Nadziei dały jej odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, oraz nowe spojrzenie na wszystko, co uważamy za kluczowe – nas samych, nasze pochodzenie i cel naszego istnienia:

począwszy od znaczenia naszej egzystencji, a skończywszy na tym, jak osiągnąć prawdziwe Szczęście, Moc, Obfitość i Wolność od wszelkich ograniczeń; począwszy od tego, jak nasze myśli funkcjonują w polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią, a skończywszy na tym, jakie jest znaczenie i natura ducha, materii, życia, śmierci i czym tak naprawdę jest Cykliczne Koło Tworzenia.

Johanna Kern dzieli się swoją wiedzą i pomaga ludziom znaleźć własną moc i rozwinąć się we wszystkich dziedzinach życia. Jej książki i płyty są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

Pośród miliardów innych ludzi na naszej planecie – jesteś jedyną osobą o takich a nie innych cechach zewnętrznych i wewnętrznych. O takim a nie innym sposobie myślenia, postrzegania i wyrażania siebie.

Posiadasz unikalny Umysł i unikalne Serce. Nie ma nikogo takiego jak Ty jak Ziemia długa i szeroka! 

Jesteś tutaj, by wiedzieć, że nie masz żadnych ograniczeń.

Jesteś tutaj, by stać się w pełni tym, kim możesz się stać.

– Z wyrazami miłości oddaję w Twoje ręce pierwszy tom z serii zaawansowanych Nauk Nadziei –

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern