03 Lut

NAUKI NADZIEI – tom pierwszy – przeczytaj fragment książki

Jesteś tutaj, by wiedzieć, że nie masz żadnych ograniczeń

Jesteś tutaj by stać się w pełni tym, kim możesz się stać

Naprawdę jest w Tobie moc ponad wszelką miarę. Naprawdę jest w Tobie zdolność do życia życiem, jakiego chcesz.

Bez żadnych ograniczeń, ale z pełną wolnością doświadczania tego, czego chcesz, dokładnie tak, jak chcesz.


W tej książce, kolejnej po “Mistrzu i Zielonookiej Nadziei”, która oczarowała już wielu czytelników i ekspertów w Ameryce Północnej i Europie, Johanna Kern dzieli się pierwszą częścią niesamowitych Nauk Nadziei (Master Teachings of HOPE) na poziomie zaawansowanym i pokazuje Ci przykłady praktycznego zastosowania tej wiedzy do Twoich własnych doświadczeń.

Znajdziesz w tej książce m.in. dwanaście nigdy wcześniej nie publikowanych Podróży Wewnętrznych, które pomogą Ci poszerzyć swoją wizję siebie, wyostrzyć swoją intuicję i wydobyć lub poprawić wizję „trzeciego oka” – co dalej prowadzi do przebudzenia pewnych uśpionych dotychczas obszarów mózgu.

NN_BookCover FRONT

Jak opisałbyś/opisałabyś swoje życie: czy ono Ci się przytrafia, czy toczy się pomimo Ciebie, przeciwko Tobie, dla Ciebie czy z Tobą?

Bez względu na to, jaką odpowiedź znajdujemy wewnątrz siebie – poinformuje nas ona o tym, gdzie obecnie znajdujemy się w tym momencie. To wszystko. Jaka by nie była Twoja odpowiedź – żadna nie jest lepsza, czy gorsza, od innej. Odzwierciedla ona tylko to, kim obecnie jesteś. Powie Ci także, czy to, co myślisz na swój własny temat, zgadza się z Twoją głęboką wewnętrzną Prawdą.

Jako świadomość, którą jesteś, podlegasz ciągłej ewolucji i szukasz kolejnych możliwości poszerzenia swojej wizji siebie. Objawia się to w Twoim życiu poprzez Twoje dążenie do osiągnięcia szczęścia, znalezienia własnej drogi życiowej, polepszenia sytuacji, doskonalenie siebie, potrzebę dobrego/szczęśliwego związku, sięganie po coś, pragnienie spełnienia swoich marzeń itd, itp.

TA KSIĄŻKA ZAPEWNI CI NARZĘDZIA, KTÓRE MOGĄ:

  • POMÓC CI ZMIENIĆ SWOJĄ SYTUACJĘ ŻYCIOWĄ
  • POPRAWIĆ TWOJE ZDROWIE FIZYCZNE I EMOCJONALNE
  • POSZERZYĆ TWOJĄ WIZJĘ SIEBIE
  • WYOSTRZYĆ TWOJĄ INTUICJĘ
  • PRZEZWYCIĘŻYĆ TWOJE PODŚWIADOME BLOKADY I/LUB LĘKI
  • POMÓC CI ZROZUMIEĆ SWÓJ CEL I WYPEŁNIĆ SWOJE PRZEZNACZENIE
  • OBUDZIĆ PEWNE UŚPIONE OBSZARY SWOJEGO MÓZGU, PROWADZĄCE DO OSIĄGNIĘCIA PEŁNI TWOJEGO POTENCJAŁU
  • POMÓC CI DOWIEDZIEĆ SIĘ, JAK WYKORZYSTYWAĆ SWOJE MYŚLI DO WPŁYWANIA NA RZECZYWISTOŚĆ / ZMIENIANIA RZECZYWISTOŚCI, W KTÓREJ ŻYJESZ
  • NAUCZYĆ CIĘ, JAK WYKORZYSTYWAĆ DARY 7 MOCY, BY PROWADZIĆ NIESAMOWITE ŻYCIE

Johanna Kern – nagradzana autorka “Mistrza i Zielonookiej Nadziei”, nauczycielka rozwoju i filmowiec, wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których znajdowała się w starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała Nauki Nadziei od starożytnego Mistrza.

Niesamowite antyczne Nauki Nadziei dały jej odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, oraz nowe spojrzenie na wszystko, co uważamy za kluczowe – nas samych, nasze pochodzenie i cel naszego istnienia:

począwszy od znaczenia naszej egzystencji, a skończywszy na tym, jak osiągnąć prawdziwe Szczęście, Moc, Obfitość i Wolność od wszelkich ograniczeń; począwszy od tego, jak nasze myśli funkcjonują w polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią, a skończywszy na tym, jakie jest znaczenie i natura ducha, materii, życia, śmierci i czym tak naprawdę jest Cykliczne Koło Tworzenia, a także kim są Obywatele poza Czasoprzestrzenią i Ciałem.

7 Mocy opisanych szczegółowo w tej książce można zaobserwować na zewnątrz jako energie tworzące świat, w którym żyjemy, a także jako wewnętrzne procesy, przez które przechodzimy w trakcie swojej Ewolucji. Wpływają na nas i na nasze doświadczenia w danym czasie – bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

Ta książka pomoże Ci zrozumieć Twój własny nieskończony potencjał, wyjaśni Ci mechanizm działania 7 Mocy oraz to, jak możesz wykorzystać tę wiedzę dla własnych korzyści i rozwoju.

NAUKI NADZIEI NIE MAJĄ NA CELU ZMIENIAĆ TEGO, KIM JESTEŚ, ANI ZMIENIAĆ TWOJEGO SYSTEMU WIERZEŃ – BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY REPREZENTUJESZ POGLĄDY NAUKOWE, ATEISTYCZNE CZY RELIGIJNE.

NAUKI NADZIEI MAJĄ NA CELU POSZERZENIE TWOJEJ ŚWIADOMOŚCI I ZAPEWNIENIE CI POMOCY W TWOIM ROZWOJU AŻ DO OSIĄGNIĘCIA PRZEZ CIEBIE PEŁNI TWOJEGO POTENCJAŁU.


Nie ma żadnych limitów co do tego, kim możesz się stać – tak samo jak żadnych limitów nie ma Twoja wspaniałość


– Z wyrazami miłości oddaję w Twoje ręce pierwszy tom z serii zaawansowanych Nauk Nadziei – JOHANNA KERN

LUB


POLSKA WERSJA JĘZYKOWA ZA GRANICĄ JEST DOSTĘPNA TUTAJ (wysyłają do wszystkich krajów na świecie):

ANGIELSKA WERSJA JĘZYKOWA JEST DOSTĘPNA TUTAJ (wysyłają do wszystkich krajów na świecie):


ODWIEDZAJ TĘ STRONĘ, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI LUB/ORAZ – ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER:

http://johannakern.pl/newsletter/

ZOBACZ TAKŻE:

"Mistrz i Zielonooka Nadzieja" - panorama książki365-pl-on-white-perspective


 

 

 

 

 

 

 

 

zobacz inne wpisy