Nieskończoność oraz Prawo Początku i Rozwoju i Przemijania

Nieskończoność oraz Prawo Początku i Rozwoju i Przemijania: Istnieje plan, według którego funkcjonuje cały świat fizyczny/materialny. To co nie przestaje się rozwijać może stać się nieskończonym (wiecznym).

Oto kolejna część mojej serii poświęconej wszystkim poszukiwaczom prawdy:

Prawo Początku i Rozwoju i Przemijania - Johanna Kern

Prawo Początku i Rozwoju i Przemijania - Johanna Kern

Prawo Uniwersalne jest jedną z 7 Mocy/Energii tworzących świat materialny. Wpływa ono na wszystko w świecie fizycznym/materialnym – w tym na każdą naszą myśl, czyn, nasze ciało, zdrowie fizyczne/emocjonalne, to co przeżywamy i dokąd zmierzamy:

Prawo Uniwersalne posiada 8 Praw Składowych.

Drugie z nich to:

Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania

Krótkie objaśnienie tego, w jaki sposób to prawo wpływa na jakość naszego życia.

UWAGA: Każde z tych praw jest falą Energii o unikalnych częstotliwościach, które można zmierzyć w Hz.  Częstotliwości te mogą być odtworzone za pomocą technologii (określone równania matematyczne podawane są na bardziej zaawansowanych poziomach Nauk Nadziei) – ale także mogą być wytwarzane przez ludzki mózg.

Imperia powstają, rosną i upadają. Fortuny, które kwitną, rozpadają się w nicość. Systemy myślowe, takie jak całe cywilizacje, rozwijają się i przemijają. Wszystko, co rodzi się i żyje, każdy organizm, roślina, zwierzę, człowiek, kamień, planety i gwiazdy – nieuchronnie przychodzi do fizycznego końca. Nie ma w tym żadnej tragedii – taka jest naturalna kolej rzeczy.

Dzięki cyklom życia, możemy doświadczyć własnej egzystencji – mierzonej zarówno przez czas, jak i nasze własne Serce.

* W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś, Twojej, nazwijmy to, „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Wszystko to, co materialne/fizyczne – podlega wpływowi czasu, w ten lub inny sposób. I, oczywiście, to, co nie jest materialne – nie zna czasu – według zarówno nauki, jaki i powstałych już tysiące lat temu przesłanek filozoficznych i mistycznych.

Gdy nie ma czasu – co pozostaje i jak działa wtedy Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania?

Co nadal się rozwija – nie ulegnie przemijaniu tam, gdzie nie ma czasu.

Jednak to, co się nie rozwija – przeminie.

Istnieje plan, według którego funkcjonuje cały świat fizyczny/materialny:

Według nauki (fizyka kwantowa) – jesteśmy częścią ogromnego pola Energii z niekończącymi się możliwościami. Każdy z nas istnieje w tym polu jako indywidualna świadomość, jednocześnie będąc częścią całego tego pola.

ZWRÓĆ UWAGĘ: nie mówimy tutaj o świadomości zmysłów – ale o tej świadomości, którą można porównać do drgania/sygnału, doświadczającego siebie w materialnym świecie. Jako taka świadomość, możemy kontynuować nasze istnienie, jeśli nadal się rozwijamy  (zob. JAK TWORZYMY I WSPÓŁTWORZYMY NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ).

Oto, co naprawdę jest ważne i co warto pamiętać:

Jako świadomość, którą jesteśmy – nie przestajemy istnieć, dopóki się rozwijamy.

Natomiast nasz rozwój zależny jest od wizji naszego Serca.

Bez względu na to jaki jest cel Twego istnienia, jeśli naprawdę zobowiążesz się go

Prawo Początku i Rozwoju i Przemijania

Prawo Początku i Rozwoju i Przemijania

odnaleźć – Twoje Serce wypełni się radością, inspiracją i poczujesz prawdziwe zadowolenie z życia.

Dla każdej osoby – własna Prawda oznacza coś innego. Odpowiada ona nie tylko temu, kim jest ta osoba, ale przede wszystkim temu, kim ta osoba się staje.  Nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek lękiem przed życiem, napędami Ego, czy tym, co narzuca nam społeczeństwo lub starym zaprogramowaniem i koncepcjami na temat tego, jak przeżyć swoje życie.

Wszystko we Wszechświecie ma swój własny cel, że nie ma tu żadnych „części zamiennych”. Każdy z nas rodzi się z unikalnym zestawem talentów i perspektywą, jakie nigdy wcześniej nie objawiły się na świecie.

  • Oznacza to, że aby wypełnić swój własny, niepowtarzalny cel życia, trzeba być wiernym sobie i zaufać tej część siebie, która stara się skierować nas do wyższych lub głębszych celów.

Każdy z nas posiada szansę, by wyrazić własną unikalność, oraz rozwijając się, stać się w pełni tą piękną osobą, którą możemy być.

Zadbaj o swoje Serce: pozwól mu nadal istnieć – w ogromnym polu Energii.

Zaufaj własnemu Sercu, a dowiesz się, do czego możesz być zdolny/-a, jaki jest cel Twojego istnienia i co tak naprawdę chcesz, i potrzebujesz, przynieść na ten świat.

„Unikalna prawdziwa wizja Twojego Serca jest potrzebna i wyczekiwana, by zalśnić w świecie i sprawić, by stał się lepszym miejscem dla Ciebie i dla nas wszystkich.”  – fragment z książki „Nauki Nadziei” – tom 1, autorstwa Johanny Kern

PAMIĘTAJ TAKŻE:

1. NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

2. Na poziomie świadomości, poza zmysłami, mamy dostęp do każdej informacji, jaka istnieje.

Bez względu na to, czy ta informacja powstała w tym, co uważamy za przeszłość, w tym, co uważamy za teraźniejszość, czy też tym, co uważamy za przyszłość – nie ma to znaczenia. W obszarze świadomości Jednej Całości czas nas nie wiąże, gdyż na tym poziomie wszystko jest „bezczasowe”.

Odpowiedz sobie na takie pytania: 

„Jaką historię opowie moje życie? Jak chciałbym/chciałabym być zapamiętany/a? Jakie dziedzictwo zostawię? Dla kogo? Dla moich bliskich, przyjaciół, innych ludzi? W jakim celu? Co jest dla mnie najważniejsze? Czy to, co sam/a najbardziej cenię chciałbym/chciałabym podarować innym? Pragnę, by moje życie było wyrazem tego, jak chcę być zapamiętany/a. To ja nadaję memu życiu taki wyraz, jaki chcę. Moje życie jest odbiciem mojej Własnej Prawdy. Cenię i szanuję swoje życie za to, co opowie kiedyś o mnie.” fragment z książki  „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, autorstwa Johanny Kern 

Daj sobie czas: zasada „krok po kroku” zawsze działa najlepiej. Ofiaruj sobie miłość i cierpliwość.

8 Praw Uniwersalnych pomaga nam na każdym kroku.

ZOBACZ: Zmienianie Rzeczywistości: 8 Praw Uniwersalnych dla Energii – Wprowadzenie

Te prawa wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie:

Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania
Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania
Prawo Integracji i Ekspansji
Prawo Pozorne
Prawo Reakcji Łańcuchowej
Prawo Skierowane do Siebie
Prawo Matryc i Echa
Prawo Nieskończoności

Szczegółowe informacje na temat 8 składowych praw Prawa Uniwersalnego, innych Mocy tworzących świat materialny oraz więcej informacji na temat świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy) i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei”„Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda”) wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których znajdowała się w starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała Nauki Nadziei od starożytnego Mistrza.

Niesamowite antyczne Nauki Nadziei dały jej odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, oraz nowe spojrzenie na wszystko, co uważamy za kluczowe – nas samych, nasze pochodzenie i cel naszego istnienia:

począwszy od znaczenia naszej egzystencji, a skończywszy na tym, jak osiągnąć prawdziwe Szczęście, Moc, Obfitość i Wolność od wszelkich ograniczeń; począwszy od tego, jak nasze myśli funkcjonują w polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią, a skończywszy na tym, jakie jest znaczenie i natura ducha, materii, życia, śmierci i czym tak naprawdę jest Cykliczne Koło Tworzenia.

Johanna Kern dzieli się swoją wiedzą i pomaga ludziom znaleźć własną moc i rozwinąć się we wszystkich dziedzinach życia. Jej książki i płyty są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

8 Praw Uniwersalnych dla Energii
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog