Ta prawdziwa historia daje nam nadzieję na lepsze życie.

Pokazuje nam, że możemy być ludźmi najpiękniej, jak to możliwe.

Czy istnieje Mistrzowski Klucz, który pozwala otworzyć drzwi, za którymi kryje się prawdziwa moc i piękno człowieka?

Czy każdemu człowiekowi przypisane jest unikalne przeznaczenie? I jak je odkryć?

Nowe wydanie dwukrotnie nagrodzonej książki Johanny Kern „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” to zarówno historia z życia wzięta, jak i mistyczno-naukowa przygoda, napisana w trzymającym w napięciu stylu powieści.

Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

Mistrz i Zielonooka Nadzieja – Johanna Kern Wydanie trzecie poszerzone: 2024

W czasach, kiedy codzienny stres i niepewność „jak to będzie” powoduje nie tylko niezadowolenie, ale – ostatnio – liczne przypadki głębokiej depresji i niemożności radzenia sobie z codzienną rzeczywistością – ta książka nie tylko daje nadzieję czytelnikom. Daje im narzędzia, mądrość i moc, by żyć radosnym, pełnym ekspresji życiem. Takimi, jakimi mieliśmy być: najlepszymi wersjami nas samych. W pełni świadomi, spełnieni i kochający naszą życiową podróż.

To nie tylko niesamowita przygoda autorki polegająca na doświadczaniu transów, w których przenosiła się do starożytnej świątyni, gdzie spotykała fascynującego Mistrza hojnie dzielącego się z nią swoją wiedzą, czyni tę książkę naprawdę wyjątkową – choć zyskała sobie ona uznanie i szacunek wielu znanych na całym świecie naukowców oraz badaczy w dziedzinie psychologii paranormalnej i humanistycznej, psi i wszystkiego, co fascynuje nas w nieznanych zdolnościach ludzkiego umysłu.

„Jako naukowiec, który poświęcił wiele lat na poważne badania zjawisk paranormalnych, w swej pracy spotkałem się, pośrednio lub bezpośrednio, ze wszystkimi możliwymi rodzajami zjawisk oraz niezwykłych ludzkich zdolności. Mogę Was zapewnić, że specjalne zdolności Johanny Kern są zupełnie wyjątkowe.

Jak Carlos Castaneda, autor światowego bestselleru The Teachings of Don Juan, Johanna jest swego rodzaju transcendentalnym antropologiem, odkrywającym inne światy i powracającym stamtąd ze szczegółowym sprawozdaniem, które sprawia, że my, pozostali, czujemy się tak, jakbyśmy sami tam byli. Pełna bogatych metafor, symboliki oraz intrygujących postaci z różnych światów, książka Johanny Kern jest artystycznym wyrazem, naukową podróżą, jak i prawdziwą historią życia.”

 —  Prof. dr hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich, przy Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth (USA); były starszy asystent badań w Psychical Research Foundation (Fundacji Badań Metapsychicznych) przy Uniwersytecie badań naukowych w Duke, USA —

Wydanie pierwsze: 2013

Czy w Twojej głowie kiedykolwiek powstały pytania:

Jaki jest sens życia? Czy istnieje przeznaczenie? A co z wolną wolą?

Jak odmienić swoje życie i znaleźć w nim cel?

Jak odnaleźć i utrzymać radość w trudach codzienności?

Jak uleczyć swoje ciało, umysł i emocje?

Czym jest miłość? Jak ją odnaleźć?

Jak zrealizować swoje marzenia? Czym jest sukces?

Jak być szczęśliwym?

Książkę tę czyta się lekko ze względu na jej styl powieści przygodowej okraszonej zabawnymi historiami – autorka zapewnia czytelnikom rozrywkę, a jednocześnie pozwala im odkrywać rzeczy o fundamentalnym dla nich znaczeniu, jak i ich własną moc prowadzącą do rozwoju i życia, o jakim marzą.

Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

Mistrz i Zielonooka Nadzieja – Johanna Kern

Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

Mistrz i Zielonooka Nadzieja – Johanna Kern

Rekomendacje:

„Johanna Kern jest świetną pisarką i opowiada swoją historię w ujmujący, lekki i zrozumiały dla przeciętnego czytelnika sposób. Czuję, że ‘Mistrz i Zielonooka Nadzieja’, z powodu znakomitej, trafiającej do każdego formy przekazu i swojej głębokiej mądrości, może mieć poważny wkład w rozwój i ogólne dobro każdego z nas.” —  Prof. dr hab. Stanley Krippner, autor wielu książek i artykułów; profesor psychologii na Uniwersytecie Saybrook, USA; były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej, Parapsychologicznej oraz Towarzystwa Badań Snów —

„Przypomina mi ‘Księgi Urantii’ i ‘Kurs Cudów’. Książka ta jest znakomicie napisana, stając się fascynującym dokumentem, który przewyższa swą jakością inne prace opublikowane w tym gatunku. Obfity zasób informacji i wskazówek w niej zawartych zdecydowanie może pomóc każdemu kto jest zainteresowany własnym rozwojem.”
— Brian Van der Horst, pisarz, dziennikarz, terapeuta i konsultant; główny moderator w Europie Integralnego Instytutu Kena Wilbera —

„Podobnie czułam czytając ‘Kurs Cudów’. Uznałam, że wiedza ta musi pochodzić z innego źródła. Z wyższego, bardziej rozumnego. W książce tej jest mądrość i nadzieja. Jest też miłość, z której niemal wyłącznie składa się Autorka. Poznając ją, trzeba ją po prostu kochać.”
— Iwona Majewska-Opiełka, psycholog, specjalista w zakresie kierowania ludźmi, coach dla najwyższej kadry kierowniczej; autorka wielu książek —

„Książka Johanny Kern to jeszcze jeden dowód na to że czasami, po otwarciu okładki, można odkryć tajemnicę niespotykanego umysłu i jego dzieła.Tak piszą ludzie niezwykli i wyjątkowi. Jednym z cudów naszej codzienności jest możliwość spotkania tak fascynujących osób. Poznałem Johannę jako właśnie taką, a teraz jej książka w pełni to potwierdza. Z szacunkiem i radością polecam.”
— Romuald Lipko, muzyk (“Budka Suflera”), kompozytor ponad 200-tu przebojów wielu z najsłynniejszych artystów polskiej piosenki —

OBEJRZYJ KRÓTKI ZWIASTUN TEJ KSIĄŻKI:

LUB

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

ZOBACZ STYL – INTERIA (KLIKNIJ NA LINK):

 RECENZJA KSIĄŻKI „MISTRZ I ZIELONOOKA NADZIEJA 

OPINIE CZYTELNIKÓW – KLIKNIJ NA OBRAZEK:

Największym cudem naszego istnienia jest to, że wszyscy jesteśmy w stanie doznać tak zwanego „przebudzenia”.

Kiedy stajemy się na to gotowi, „przebudzenie” przychodzi naturalnie – i jest to tak, jakbyśmy otrzymali prezent, dar.

Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

Mistrz i Zielonooka Nadzieja – Johanna Kern

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
NOWOŚCI W MEDIACH
Blog