Prawo Skierowane do Siebie, Astrodynamika, Splątanie Kwantowe i Proces Starzenia

Prawo Skierowane do Siebie wpływa na wszystko, co jest częścią jednego ogromnego pola Energii: począwszy od komórek naszego ciała, przez florę i faunę, aż po planety, galaktyki i wszystko inne we Wszechświecie, w tym nasze działania, myśli in nawet proces starzenia. Prawo to stwierdza, że wszystko, co w jakiejś formie wysyłamy – ostatecznie wysyłamy do siebie.

Oto kolejna część mojej serii poświęconej wszystkim poszukiwaczom prawdy:

Prawo Skierowane do Siebie - Johanna Kern

Prawo Skierowane do Siebie - Johanna Kern

Prawo Uniwersalne jest jedną z 7 Mocy/Energii tworzących świat materialny. Wpływa ono na wszystko w świecie fizycznym/materialnym – w tym na każdą naszą myśl, czyn, nasze ciało, zdrowie fizyczne/emocjonalne, to co przeżywamy i dokąd zmierzamy:

Prawo Uniwersalne posiada 8 Praw Składowych.

Szóste z nich to:

Prawo Skierowane do Siebie

Krótkie objaśnienie tego, w jaki sposób to prawo wpływa na jakość naszego życia.

UWAGA: Każde z tych praw jest falą Energii o unikalnych częstotliwościach, które można zmierzyć w Hz.  Częstotliwości te mogą być odtworzone za pomocą technologii (określone równania matematyczne podawane są na bardziej zaawansowanych poziomach Nauk Nadziei) – ale także mogą być wytwarzane przez ludzki mózg.

Prawo Skierowane do Siebie mówi nam, że każda częstotliwość wibracji Energii, bez wyjątku, zawsze wraca do swojego Punktu Wyjścia.

– W naszym codziennym życiu przełoży się to na to, że każde z naszych działań i myśli w w ostatecznym rozrachunku kierujemy do siebie.

– W biologii to prawo jest odpowiedzialne za proces starzenia się organizmów, podział komórek, samozachowanie poprzez produkcję nasion, jaj, owoców, potomstwa itp.

– W metafizyce nie tylko stwierdzenie „co czynisz innym, czynisz samemu sobie” odzwierciedla Prawo Skierowane do Siebie, ale także ida ciągłej ewolucji świadomości poprzez doświadczanie.

– W astronomii możemy przyjrzeć się podstawom Mechaniki Nieba, zajmującej się ruchem ciał niebieskich, a w szczególności Astrodynamiki, zajmującej się orbitami sztucznych satelitów i praktycznymi problemami dotyczącymi ruchu rakiet i innych statków kosmicznych.

Ruch tych obiektów jest zwykle obliczany w oparciu o zasady dynamiki Newtona i jego prawa powszechnego ciążenia. Trzecia zasada dynamiki Newtona mówi, że jeśli ciało 1 działa na ciało 2 pewną siłą, to ciało 2 działa na ciało 1 taką samą siłą, ale w przeciwnym kierunku.

Innymi słowy:„dla każdej akcji istnieje zawsze równa i przeciwna reakcja”. Prawo powszechnego ciążenia Newtona mówi, że dwie cząsteczki, które dzieli odległość, przyciągają się nawzajem z taką samą przeciwną siłą wzdłuż linii łączącej te cząsteczki.

Pamiętamy także z Mechaniki Kwantowej, że wszystkie rzeczy, między którymi kiedykolwiek doszło do interakcji są na zawsze powiązane, złączone. Pomimo, że zjawisko to uznano za niemożliwe, gdyż naruszyło ono pogląd na przyczynowość (zasada lokalności/miejscowości stwierdza, że na obiekt ma bezpośredni wpływ tylko jego bezpośrednie otoczenie), kwantowe splątanie zostało jednak wykazane podczas eksperymentów z fotonami, neutrinami, elektronami , cząsteczkami tak dużymi jak buckyballs (magnesy o średnicy 5 mm), a nawet małymi diamentami.

Aby lepiej zrozumieć, jak działa Prawo Skierowania do Siebie dla Energii, przypomnijmy sobie krótki fragment książki „Mistrz i zielonooka nadzieja”:

“- Wyobraź sobie powracający bumerang – zaczął Mistrz.

Spojrzałam na wysokie drzewa na Dziedzińcu, próbując wyobrazić go sobie pomiędzy nimi.

– Bumerang robi pętlę i powraca do tego samego miejsca, z którego został wyrzucony w powietrze – powiedziałam. – Nie jestem pewna dlaczego tak się zachowuje.

– Dzieje się tak, ponieważ jego wirowanie i lot do przodu spowodowane są siłą nośną jego skrzydeł – wyjaśnił. – Przy każdym obrocie w powietrzu jedno ze skrzydeł skierowane jest do przodu – w kierunku lotu, a drugie w inną stronę, ponieważ ustawione są one pod kątem prostym. Dalej siła nośna powoduje pochylenie się bumerangu, tak jak rower pochyla się na zakręcie. Dlatego jego lot zakrzywia się i bumerang powraca do punktu wyjścia.

Byłam zdumiona genialnością tego projektu. Zwłaszcza że wynalazcami bumerangu byli przecież australijscy Aborygeni.

– Jakżeż mogli oni wymyślić coś takiego, nie znając zasad fizyki? – pomyślałam.

– Czyż nie trzeba być wykształconym, aby wpaść na taki pomysł? – zapytałam.

– Nie tylko ludzie, ale nawet zwierzęta rozumieją zasady fizyki, poprzez obserwację natury – powiedział Mistrz.

Zgodziłam się z nim. Przypomniałam sobie, że niektóre ptaki budują bardzo skomplikowane gniazda, mrówki potrafią konstruować całe miasta w swych kopcach, a bobry wiedzą jak reguluje się rzeki i buduje tamy.

– Najwyraźniej ludzie nie są jedynymi inteligentnymi stworzeniami – podsumowałam.

Mistrz skinął głową.

– Następne prawo składowe, o którym się teraz nauczysz, jest oparte na zasadzie podobnej do efektu bumerangu – powiedział. – Cokolwiek zostanie wysłane w świat, do innych, musi wrócić do punktu, z którego zostało wysłane.

– Nawet jeśli zmieni się wibracja wzmocniona lub zaniżona z powodu Prawa Reakcji Łańcuchowej, dobrze mówię? – spytałam zadowolona, że tyle już zapamiętałam.

– Bardzo dobrze – uśmiechnął się Mistrz. – Widzisz, nie jest to takie trudne. Nawet jeśli się nie jest fizykiem.

– Mam nadzieję – westchnęłam. – Proszę mów dalej.

– To, co wysyłamy, zawsze wraca – kontynuował Mistrz – nawet jeśli wydaje się to być nicością. Kiedy nic do Ciebie nie wraca, to dzieje się tak, ponieważ wysłałaś bardzo niskie wibracje, więc dostałaś z powrotem nicość. Jednak – to, co wysłałaś, zawsze do Ciebie po-wraca, jak bumerang. I zawsze jest odmienione z powodu Prawa Reakcji Łańcuchowej. Dostajesz więcej tego samego – lub nicość.

– A jak nazywa się to prawo oparte na zasadzie bumerangu?

– Nazywamy je Prawem Skierowanym do Siebie.

– To prawda! Wszystko to, co wysyłamy w świat, wysyłamy do samych siebie – powiedziałam z uśmiechem.

– Czegokolwiek chcemy dla innych – pomyślałam – ma wpływ na nas. Jesteśmy w rezultacie ostatecznymi odbiorcami naszych własnych pomysłów, życzeń i kreacji.

Wyobraziłam sobie morze wypełnione licznymi falami i wirami. W słoneczny dzień woda będzie parować i powstaną z tego obłoki. Potem te obłoki zamienią się w chmury deszczowe, a deszcz spadnie na Ziemię. Gdzieś w głębi ziemi powstaną strumienie, wody pod-skórne, a potem wypłyną na powierzchnię i zamienią się w rzeki. Natomiast wszystkie rzeki powrócą do morza.

– Prawo Skierowane do Siebie działa dokładnie tak samo – pomyślałam.”

KONIEC FRAGMENTU

Prawo Skierowane do Siebie - Johanna Kern

COKOLWIEK WYSYŁAMY OD SIEBIE, POWRACA DO NAS ZA KAŻDYM RAZEM

Prawo Skierowane do Siebie

Szóste Prawo Uniwersalne, Prawo Skierowane do Siebie, wpływa na każdą częstotliwość wibracji w naszym Wszechświecie. Czy wiesz, że proces starzenia się organizmów można zmienić, a może nawet przezwyciężyć, dokonując korekt w Punkcie Wyjścia (tj. punkcie początku każdej częstotliwości) zgodnie z mechanizmem tego właśnie prawa? Ale to jest zupełnie nowy temat.

Zacznijmy od prostych kroków.

Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, w taki lub inny sposób. Żyjemy w tym samym świecie, oddychamy tym samym powietrzem. Uczymy się od siebie nawzajem i uczymy się siebie nawzajem. Potrafimy być dobrzy. Potrafimy być silni. Potrafimy dbać o siebie nawzajem. Potrafimy być ludźmi najpiękniej.

PAMIĘTAJ TAKŻE:

1. NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

2. Na poziomie świadomości, poza zmysłami, mamy dostęp do każdej informacji, jaka istnieje.

Bez względu na to, czy ta informacja powstała w tym, co uważamy za przeszłość, w tym, co uważamy za teraźniejszość, czy też tym, co uważamy za przyszłość – nie ma to znaczenia. W obszarze świadomości Jednej Całości czas nas nie wiąże, gdyż na tym poziomie wszystko jest „bezczasowe”.

Daj sobie czas: zasada „krok po kroku” zawsze działa najlepiej. Ofiaruj sobie miłość i cierpliwość.

8 Praw Uniwersalnych pomaga nam na każdym kroku.

ZOBACZ: Zmienianie Rzeczywistości: 8 Praw Uniwersalnych dla Energii – Wprowadzenie

Te prawa wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie:

Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania
Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania
Prawo Integracji i Ekspansji
Prawo Pozorne
Prawo Reakcji Łańcuchowej
Prawo Skierowane do Siebie
Prawo Matryc i Echa
Prawo Nieskończoności

Szczegółowe informacje na temat 8 składowych praw Prawa Uniwersalnego, innych Mocy tworzących świat materialny oraz więcej informacji na temat świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy) i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei”„Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda”) wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których znajdowała się w starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała Nauki Nadziei od starożytnego Mistrza.

Niesamowite antyczne Nauki Nadziei dały jej odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, oraz nowe spojrzenie na wszystko, co uważamy za kluczowe – nas samych, nasze pochodzenie i cel naszego istnienia:

począwszy od znaczenia naszej egzystencji, a skończywszy na tym, jak osiągnąć prawdziwe Szczęście, Moc, Obfitość i Wolność od wszelkich ograniczeń; począwszy od tego, jak nasze myśli funkcjonują w polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią, a skończywszy na tym, jakie jest znaczenie i natura ducha, materii, życia, śmierci i czym tak naprawdę jest Cykliczne Koło Tworzenia.

Johanna Kern dzieli się swoją wiedzą i pomaga ludziom znaleźć własną moc i rozwinąć się we wszystkich dziedzinach życia. Jej książki i płyty są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.