Proces Samouzdrawiania: Naszego Życia, Ciała, Emocji i Umysłu
Związki romantyczne i rodzina
Blog

Nasze negatywne zaprogramowanie zaczyna się już na początku naszego życia. Ważne, abyśmy mogli odnaleźć w sobie to miejsce, gdzie możemy dokonać zmian w tych wdrukowanych w naszą podświadomośc programach, zamieniając je na pozytywne.

Znajdź dla siebie chwilę, aby poczuć w sobie to swoje młodsze ja. Tego/tę, kim byliśmy w dzieciństwie. Podczas naszego procesu samouzdrawiania musimy zadbać o wszystkie cząstki siebie samych, te, które mogły być zaniedbane w naszej przeszłości.

Nie ma żadnego wstydu w tym, że czujemy naturalną potrzebęb Miłości. Jesteśmy biologicznie zaprogramowani, aby odczuwać taką potrzebę. Pięknym jest to, że nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy – Miłość jest dostępna dla nas przez cały czas. Ponieważ Miłość jest energią. Przepływa przez nas i wywodzi się z nas. I możemy sami skierować energię Miłości do tych miejsc w nas samych, w których w przeszłości/dzieciństwie nasza naturalna potrzeba Miłości nie została z jakichś powodów zaspokojona.

Za pomocą tej zimowej kołysanki z pozytywką i wypełnionej pozytwnymi przekazami – możesz odkryć to, czego potrzebuje Twoje młodsze ja, aby pomóc Ci w procesie samouzdrawiania.

Dowiedz się, co mówi Twoje serce mówi, gdy odczytujesz pozytywne wiadomości zawarte w tym krótkim wideo:

– Czy sprawia to, że czujesz się kochany/-a?

– Czy może czujesz się z tym niekomfortowo?

– Czy odczuwasz tęsknotę za przeszłością, czy raczej wolał(a)byś już tam nie wracać ?

Obejrzyj to najpierw sam/-a zanim podzielisz się tym ze swoją rodziną / dziećmi. Ważne jest, aby twój proces samouzdrawiania pozwolił Ci w pełni doświadczyć siebie z lat dziecięcych/młodości   


PAMIĘTAJ : NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

 

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce oraz wielokrotnie nagradzana pisarka,  (Mistrz i Zielonooka Nadzieja, „Nauki Nadziei”Sekrety Miłości dla Każdego, Kraina Cieni: Legenda posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia, oraz kariery zawodowej. 

 

 

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat doradztwa i pomagania ludziom, jak i pełnej sukcesów kariery zawodowej, oraz wykorzystując narzędzia starożytnych Mistrzów – opracowała zestaw codziennych afirmacji pozwalających stopniowo, krok po kroku, wpływać na podświadomy umysł, zawarty w jej książce “365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” .

Nagrała także serię płyt CD, których można słuchać w stanie głębokiego relaksu, podczas gdy ona prowadzi słuchaczy przez proces przeprogramowania ich podświadomości.

Proces Samouzdrawiania: Naszego Życia, Ciała, Emocji i Umysłu
Związki romantyczne i rodzina
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

Dostępne obecnie książki i płyty Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2