Proces Samouzdrawiania: Naszego Życia, Ciała, Emocji i Umysłu
Związki romantyczne i rodzina
Blog

Nasze negatywne zaprogramowanie zaczyna się już na początku naszego życia. Ważne, abyśmy mogli odnaleźć w sobie to miejsce, gdzie możemy dokonać zmian w tych wdrukowanych w naszą podświadomośc programach, zamieniając je na pozytywne.

Znajdź dla siebie chwilę, aby poczuć w sobie to swoje młodsze ja. Tego/tę, kim byliśmy w dzieciństwie. Podczas naszego procesu samouzdrawiania musimy zadbać o wszystkie cząstki siebie samych, te, które mogły być zaniedbane w naszej przeszłości.

Nie ma żadnego wstydu w tym, że czujemy naturalną potrzebęb Miłości. Jesteśmy biologicznie zaprogramowani, aby odczuwać taką potrzebę. Pięknym jest to, że nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy – Miłość jest dostępna dla nas przez cały czas. Ponieważ Miłość jest energią. Przepływa przez nas i wywodzi się z nas. I możemy sami skierować energię Miłości do tych miejsc w nas samych, w których w przeszłości/dzieciństwie nasza naturalna potrzeba Miłości nie została z jakichś powodów zaspokojona.

Za pomocą tej zimowej kołysanki z pozytywką i wypełnionej pozytwnymi przekazami – możesz odkryć to, czego potrzebuje Twoje młodsze ja, aby pomóc Ci w procesie samouzdrawiania.

Dowiedz się, co mówi Twoje serce mówi, gdy odczytujesz pozytywne wiadomości zawarte w tym krótkim wideo:

– Czy sprawia to, że czujesz się kochany/-a?

– Czy może czujesz się z tym niekomfortowo?

– Czy odczuwasz tęsknotę za przeszłością, czy raczej wolał(a)byś już tam nie wracać ?

Obejrzyj to najpierw sam/-a zanim podzielisz się tym ze swoją rodziną / dziećmi. Ważne jest, aby twój proces samouzdrawiania pozwolił Ci w pełni doświadczyć siebie z lat dziecięcych/młodości   

 

PAMIĘTAJ : NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

Proces Samouzdrawiania: Naszego Życia, Ciała, Emocji i Umysłu
Związki romantyczne i rodzina
Blog

POMOCNE NARZĘDZIA

NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE:

(Aby przeczytać lub posłuchać darmowych fragmentów klikaj na obrazki)

Ta jedyna w swoim rodzaju, nagrodzona książka i nagranie MP3 mogą całkowicie odmienić Twoje życie, a możesz także ofiarować je w prezencie osobom, które kochasz!

Książka ta zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”  opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami  otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – to nagranie MP3 pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie