przestrzeń pomiędzy sekundami

Przestrzeń pomiędzy sekundami – artykuł Johanny Kern

Artykuł Johanny Kern pt. Przestrzeń pomiędzy sekundami: Gdzie znajdujemy wszystkie odpowiedzi został wyróżniony w czerwcowym wydaniu (2020) amerykańskiego magazynu „The Edge” („Na Krawędzi”).

Magazyn “The Edge” poświęcony jest tematyce badania ewolucji ludzkiej świadomości i holistycznego stylu życia i jest drukowany w USA od ponad 20 lat (a także online od ponad 15 lat).

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Przestrzeń pomiędzy sekundami:

Gdzie znajdujemy wszystkie odpowiedzi

Johanna Kern

Przestrzeń pomiędzy sekundami - artykuł Johanny Kern

Przestrzeń pomiędzy sekundami – artykuł Johanny Kern

TIK TAK. Wiele może się wydarzyć pomiędzy sekundami. Cała nieskończoność otwiera się przed nami, kiedy pozwalamy sobie doświadczyć ponadczasowości.

Czy zauważyłeś/-aś, jak szybko wszystko dzieje się na świecie w porównaniu do przeszłości? Jak prędko zachodzą zmiany wokół nas: szybki rozwój nauki, ludzkiej myśli, zmiany polityczne, gospodarcze czy społeczne?

Jeśli zwrócisz uwagę na to, jak szybko obecnie manifestują się Twoje myśli, możesz zauważyć jak szybko to, czego sobie życzysz, lub to, czego się boisz, może faktycznie zaistnieć w Twoim życiu.

Być może jeszcze o tym nie wiesz, ale to wszystko dzieje się na skutek ekspansji naszego Wszechświata: rozszerzający się Wszechświat wpływa na nasze życie, myśli i codzienne doświadczenia. 

Cała Materia, która jest częścią Energii Kosmicznej, nieustannie pulsuje. Rozszerza się, kurczy, a potem znowu rozszerza i tak dalej.

Co to ma wspólnego z naszymi doświadczeniami? O wiele więcej, niż byśmy się spodziewali. 

Dotychczas ekspansja Wszechświata i fakt, że widzimy oddalające się od nas galaktyki, powodowały głównie konsternację wśród astronomów, którzy dokonują coraz dokładniejszych pomiarów dwóch istotnych kosmicznych parametrów: szybkości ekspansji Wszechświata i średniej gęstości Materii we Wszechświecie.

Podczas cyklu rozszerzającego się Wszechświata jest coraz więcej przestrzeni w stosunku do materii. Oznacza to, że wszystko, co niematerialne szybciej i łatwiej „podróżuje”, tak jakby „ślizgało się” szybko po wodzie lub powietrzu.

Każda pojedyncza wibracja, jaka zostaje wysłana, porusza się szybciej, i szybciej się manifestuje.

Kiedy wysyłamy jakąś myśl, zachowuje się ona jak inne fale energii, wibrując z określoną częstotliwością – wyższą lub niższą. Zależy to od tego, jaka intencja kryje się za naszą myślą. Badacze zaobserwowali, że im wyższa częstotliwość wibracji, tym większy jej wpływ na wszystko inne.

Innymi słowy: Im wyższe wibracje naszych myśli, tym szybciej i dobitniej tworzymy własną rzeczywistość – doświadczenia naszego życia.

Zjawisko to zaobserwowano nie tylko w teorii pola kwantowego, ale także, co ciekawe, zaobserwowało je wielu filozofów, mistyków i systemów wierzeń na przestrzeni tysięcy lat.

Zaobserwowano, że poszerzona świadomość, altruizm, bezwarunkowa Miłość – czyli „wyższe wartości”, które mają wyższą częstotliwość i wchodzą w zakres kategorii Gamma fal mózgowych – mają największą moc i zmieniają „rzeczywistość” w mgnieniu oka.

Pomyśl na przykład o Mahatmie Gandhim i o tym, jaki wpływ wywarł na wielu ludzi swoją wysoką świadomością.

To, co myślimy i robimy, staje się formą dla tego, co otrzymujemy i kim się stajemy. To, kim się stajemy, jest wynikiem naszej wizji siebie.

Wszystko, co istnieje, ma swoją unikalną wibrację. Nasze komórki reagują na częstotliwości wibracji. Nasze mózgi wytwarzają wibracje. Jedzenie, natura, ciała i przedmioty materialne, działania i myśli wszystkich istot żywych – posiadają swoje własne wibracje.

Jak odnaleźć pośród tego wszystkiego to, co jest dla nas najważniejsze i korzystne? Co zgadza się z naszą własną wibracją? Rytm własnej wibracji możemy znaleźć w ponadczasowej przestrzeni między sekundami.

Zamknij oczy i zapomnij o cykaniu zegara.

Kiedy wyrzucimy z głowy pojęcie czasu linearnego, możemy doświadczyć wieczności, wszechobecności i czystej miłości. Możliwe jest to tylko wtedy, gdy przeszłość i przyszłość nie są uwarunkowane upływem czasu. Możemy być wtedy jednym ze Wszystkim, w jednym ponadczasowym momencie.

Ten wieczny moment jest naszą prawdziwą rzeczywistością, poza iluzją materii, ducha i czasu. W tym wiecznym momencie jesteśmy wierni własnej wibracji i wszystkie nasze wybory są zgodne z naszą czystą, niepowtarzalną wibracją.

To, co jest zgodne z naszą własną wibracją, wspiera, wzmacnia i podnosi częstotliwości naszej wibracji.

Najlepsze wybory, jakich możemy dokonywać w życiu, nie są oparte na dążeniach naszego ego, podświadomym zaprogramowaniu, obawach, aktualnych trendach lub czyichś opiniach. Pochodzą z naszego własnego czystego źródła. Wybór tego, co jest dla nas najlepsze, polega na wybraniu tego, co pomaga nam się rozwijać, jako świadomości, którą jesteśmy.

Każdy z nas ewoluuje we własnym tempie. Możemy mierzyć to tempo według czasu linearnego ALBO dostroić się do ponadczasowości pomiędzy sekundami i pozwolić sobie w pełni odczuwać swoje istnienie – poza ograniczającą nas koncepcją czasu.

W takim stanie nie potrzebujemy już szukać właściwej drogi. Znamy naszą drogę do wszystkiego, czego nam potrzeba.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej: PDF ze stron magazynu TUTAJ oraz na stronie internetowej magazynuTUTAJ

Powyższy artykuł oparty jest na fragmentach  książek Johanny Kern:

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie