Wybierz Temat
Ścieżki życia i kariery
Blog

 Szczęśliwi ludzie są prawdziwymi magnesami:

przyciągają do siebie świetne okazje i pomocnych ludzi, którzy ukazują się na ich drodze.

Badania naukowe wykazują, że ludzie, którzy potrafią być szczęśliwi na co dzień i cieszyć się życiem powszednim – nie mając jakichś specjalnych oczekiwań co do tego, jak powinien wyglądać każdy dzień – łatwo osiągają sukces i w życiu prywatnym, i w pracy zawodowej.

Natomiast ci, którzy myślą, że dopóki nie nagromadzą czegoś – czy to zaszczytów, czy też dóbr materialnych – nie osiągną prawdziwego szczęścia, tylko szybko przekonują się, że tak naprawdę nigdy nie czują się szczęśliwsi, nieważne co by osiągnęli.

Radość życia i możliwość doświadczania siebie na wielu różnych poziomach są tym, czego naprawdę szukamy jako prawdziwej nagrody za nasze życiowe trudy. Żadne osiągnięcia materialne nie są w stanie nam tego zastąpić. 

Wszyscy rodzimy się ciekawi świata i z natury radośni. Wielu z nas szybko jednak traci tę przyrodzoną radość z powodu różnych uwarunkowań: osobistych przeżyć, warunków społecznych, ekonomicznych lub narzucanych wierzeń/przekonań, które odmawiają człowiekowi radości życia (niektóre wierzenia zalecają odżegnywanie się od naturalnej natury człowieka, wprowadzając w jego życie strach, a nieraz nawet i cierpienie).

Życie nie jest naszym wrogiem.

Życie może być naszym najlepszym przyjacielem.

Nikt nie jest w stanie utrzymać stanu szczęścia, uciekając przed tym, co oferuje nam życie. Nasze życie na tyle otwiera się na nas, na ile potrafimy się nim cieszyć. Jak każdy dobry przyjaciel, jest z nami na dobre i złe. Ale jeśli go nie docenimy, zostawi nas sobie samym.

Każdy dzień daje nam nową okazję do zaakceptowania i docenienia naszych wyjątkowych doświadczeń – z entuzjazmem, z odwagą, godnością i radością. Każde nasze doświadczenie jest darem: pozwala nam rozwijać się i odkrywać, kim naprawdę jesteśmy.

Zwracajmy uwagę na to, co akurat się dzieje: życie samo pokazuje nam, kiedy są najlepsze momenty do zrobienia czegoś, rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia lub zakończenia czegoś, na co przyszedł już czas. Ufajmy takim momentom.

Życie jest cenne. Życie jest piękne. To, co przeżywamy, to nasza jedyna w świecie wyjątkowa historia. Jedna na miliardy. Ważne jest, aby o tym pamiętać, bez względu na wszystko.

Akceptacja siebie oraz docenianie doświadczeń własnego życia muszą być zapoczątkowane od wewnątrz: pomimo wszelkich okoliczności, stanu naszych finansów czy zdrowia fizycznego, albo czegoś, co wydaje się stać nam na drodze do satysfakcji życiowej.

Uczenie się radości życia równa się uczeniu się, jak ufać, że wszystko jest w porządku, tak jak jest. Wszystko jest dobrze dzisiaj; wszystko będzie dobrze jutro i każdego dnia. To, co przeżywamy teraz – jest po prostu kolejnym doświadczeniem. To doświadczenie może nam pomóc w rozwoju. Kiedy rozwijamy się, zaczynamy rozumieć prawdziwą wartość każdego z naszych doświadczeń. A gdy doceniamy tak samo każde doświadczenie  – wiemy, jak odnieść sukces w życiu.

Ci, którzy sami nie potrafią być szczęśliwi – nie pomogą nam odnieść sukcesu w życiu.

Dlaczego więc często słuchamy tych, którzy sami nie umieją cieszyć się życiem, krytykując innych i wszystko dookoła, łakną lub zazdroszczą tego, co mają inni, ośmieszając ich przy tym i wiecznie na coś narzekając?

Nie jest ona ani trudna w realizacji, ani zbyt wymagająca. Wszystko, czego potrzebujesz, to zdecydować się na własne szczęście. Tak, wbrew temu, co myślisz, jeśli jeszcze nie jesteś szczęśliwy/a – to znaczy, że jeszcze się na to nie zdecydowałeś/aś!

To Ty jesteś twórcą swojej wizji siebie i świata. To od Ciebie zależy na ile dobrze się czujesz we własnej skórze.

Jesteś wspaniałą osobą o niepowtarzalnych cechach.

Nie ma nikogo takiego jak Ty na całym świecie. Zasługujesz na wszystko, co tylko najlepsze.

Nie wierz nikomu, kto twierdzi, że tak nie jest!

Możesz wypracować sobie radość życia.

Jeśli jesteś gotów/gotowa – oto jak w prosty sposób można to zrobić:

codziennie podziękuj (światu, sobie, innym, Bogu – komu chcesz) za trzy drobne rzeczy (uśmiech dziecka, słoneczną pogodę, dobre śniadanie itp, itd.) Ale – codziennie muszą to być nowe rzeczy!

 kup/załóż sobie notatnik – i codziennie zapisz te trzy rzeczy: “Co mnie dzisiaj uradowało…” (wymień co, i dlaczego).

 codziennie albo potańcz przy muzyce przez 5 minut, albo pobiegnij przez 5 minut, lub popodskakuj – do momentu zadyszki. Taki krótki, radosny ruch fizyczny, który pozwala nam się zmęczyć podnosi poziom serotoniny w mózgu. Człowiek poczuje się radosny, przechodzą depresje. Jednak nie może to być więcej niż 5 minut, gdyż forsowne ćwiczenia robi się w innym celu – one raczej wyczerpują, a nie dodają wigoru. Zrób sobie krótką przerwę w pracy na 5 minut radosnych podskoków lub tańca.

 codziennie poświęć 10-20 minut na relaksację: najlepiej w parku, w naturze lub w domu, ze słuchawkami na uszach, z zamkniętymi oczami słuchając w nich nagrań szmeru strumyka, fal morskich itp. W takich właśnie warunkach, przy odgłosach natury i z zamkniętymi oczami – nasz mózg przestawia się na tzw. fale alpha. W takim stanie można także programować naszą podświadomość, pozbyć się podświadomych lęków, nastawić się na sukces, dobrobyt, lepsze życie, poprawę zdrowia, urody itd. (Zobacz także: 6 MINUT SZYBKIEJ MEDYTACJI, ABY MIEĆ ŻYCIE, JAKIEGO CHCESZ)

 na 6 tygodni powstrzymaj się od oglądania/słuchania/czytania wiadomości na temat tragedii, kataklizmów, wojen, zbrodni kryminalnych itp.

Prawda, że to nie jest takie trudne?

Kilka tygodni świadomej pracy nad sobą może czynić cuda!

Po 6 tygodniach stosowania tej metody Twój mózg przestawi się na inne, radosne podejście do życia. A po 6 miesiącach, jeśli w tym wytrwasz – stanie się to Twoim stylem życia.

PAMIĘTAJ TAKŻE: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp. – i dlatego możemy się znajdować w sytuacjach dla nas szkodliwych lub niekorzystnych. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców nie pozwalających Ci żyć takim życiem, jakiego chcesz.

Przydatna Afirmacja:

„Odnajduję radość w ofiarowywaniu innym tego, co sam/a chciałbym/chciałabym otrzymać. Ludzie dobrze się czują w moim towarzystwie, a ja czuję się dobrze wśród ludzi. Pomnażam swoje szczęście i radości, dzieląc je z innymi. Nigdy nie zabraknie obfitości miłości, ciepła i życzliwości, które noszę w sobie. Zawsze będę mieć pod dostatkiem wszystkiego, czego mi potrzeba.fragment z nagrodzonej książki „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, autorstwa Johanny Kern.

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być. 

POMOCNE NARZĘDZIA

NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE:

(Aby przeczytać lub posłuchać darmowych fragmentów klikaj na obrazki)

Ta jedyna w swoim rodzaju, nagrodzona książka i nagranie MP3 mogą całkowicie odmienić Twoje życie, a możesz także ofiarować je w prezencie osobom, które kochasz!

Książka ta zawiera specjalny program do przeprogramowania Twojej podświadomości przy użyciu technik starożytnych Mistrzów NA SZCZĘŚLIWE, SPEŁNIONE, ZDROWE I DOSTATNIE ŻYCIE. Metoda ta nie wymaga żadnej ciężkiej pracy, poświęceń ani rezygnowania z niczego co się lubi. Wystarczy zrelaksować się i

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

cieszyć się każdym dniem, podczas gdy zawarte tu afirmacje poprowadzą Cię do Twego Wspaniałego Życia

“365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”  opatrzona pięknymi, kolorowymi ilustracjami  otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Niebeletrystyczne.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – to nagranie MP3 pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Wybierz Temat
Ścieżki życia i kariery
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie