Ścieżki życia i kariery

/Ścieżki życia i kariery
Ścieżki życia i kariery 2018-05-10T23:11:24+00:00

W tym dziale oferujemy Ci narzędzia, które pomogą Ci prowadzić życie, jakiego chcesz – dokładnie takie, jakiego chcesz.

Czy chcesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, a jednocześnie się ich boisz?

Prawdopodobnie nie ufasz ani sobie, ani życiu.

Co możesz z tym zrobić?

Zacznij traktować życie i samego/samą siebie jak swojego przyjaciela.

Jak to zrobić?

Co byś o sobie nie myślał/-a, osiągnąłeś/-aś już bardzo dużo. Podjąłeś/-aś istotne kroki, które przyniosły wartościowe rezultaty.

Tak, byłeś/-aś w stanie to zrobić i masz tego pełną świadomość. Ale jeśli nadal nie udało Ci się dotrzeć do takiego miejsca w życiu, w którym chciał(a)byś się znaleźć, oznacza to tylko tyle, że w takim czy innym momencie coś Cię powstrzymało.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz pokonać przeszkód. Każdą przeszkodę można pokonać, pamiętaj o tym.

Zasługujesz na to, co najlepsze na świecie!

Tylko dlatego, że istniejesz. Dlatego, że żyjesz. Dlatego, że jesteś niesamowitym darem dla nas wszystkich.

Spośród miliardów ludzi na naszej planecie, jesteś jedyną osobą posiadającą ten konkretny zestaw cech, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jesteś niepowtarzalny/-a i taki też jest Twój sposób myślenia, postrzegania i wyrażania siebie.

 

Masz unikalny Umysł i unikalne Serce.

Nigdy nie było i nigdy nie będzie nikogo takiego jak Ty na Ziemi!

Kiedy zrozumiesz wagę i piękno swojego istnienia, zrozumiesz, jak istotne jest to, by Twoje życie odzwierciedlało Twoją prawdziwą wartość.

To, gdzie jesteś w tym momencie w swoim życiu, nie jest przypadkiem. Nie jest to zależne tylko od miejsca Twoich narodzin, ale też wynika to z tego, co zrobiłeś/-aś lub czego nie zrobiłeś/-aś do tej pory.

Łatwo jest przyzwyczaić się do jakiejś sytuacji, w której tkwimy, a trudniej jest powitać zmianę i wkroczyć na niepewny grunt.

Kiedy przyzwyczajamy się do jakiejś sytuacji, która nie jest już dla nas korzystna, ale w której nauczyliśmy się funkcjonować i przeżyć, taka sytuacja staje się naszą „strefą komfortu”. Oznacza to, że wolimy radzić sobie z czymś, co jest znane, niż spróbować czegoś nowego. Ponieważ nowe budzi strach. Wielu z nas ma podświadomy lęk przed nieznanym.

Kiedy próbujemy zmienić nasze negatywne myślenie na pozytywne i wprowadzić zmiany w swoim życiu, by żyć w taki sposób, jakiego pragniemy, powinniśmy zadbać o naszą podświadomość.

Nasza podświadomość jest często wypełniona wszelkimi rodzajami lęków i negatywnego zaprogramowania, jakie nabyliśmy zwykle w dzieciństwie lub wczesnej młodości. Na przykład krytyka, którą otrzymaliśmy od rodziców, opiekunów, nauczycieli lub społeczeństwa, może sprawić, że uznamy, iż nie jesteśmy warci lepszego życia, nie zasługujemy na sukces i szczęście, nasze życie musi być trudne, a my sami musimy być smutni, załamani, zmęczeni, przytłoczeni, z marzeniami i celami na zawsze poza naszym zasięgiem.

Jeżeli nie poradzimy sobie z bagażem naszej podświadomości, faktycznie będzie ciężej zmienić naszą sytuację. A jest tak dlatego, że nasza podświadomość rządzi naszym myśleniem i zachowaniem średnio w 90%. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp.

Istnieją odpowiednie narzędzia, które pomogą Ci w procesie przeprogramowania Twojej podświadomości i znajdziesz je dole tej strony.

Postępy w Twojej podświadomości rozpoczną się, kiedy świadomie zdecydujesz się wziąć na siebie odpowiedzialność za swój własny los.

 

Jesteś jedynym twórcą swojego życia i możesz wybierać, czego chcesz, a czego nie chcesz. I tak to działa, zgodnie z zasadami fizyki kwantowej i z przekonaniami starożytnych Mistrzów, którzy wiedzieli, w jaki sposób działa rzeczywistość, i dali nam narzędzia do przeprogramowania naszej podświadomości.

Jeżeli nie wykorzystujesz w pełni potencjału swojego życia, jeżeli chcesz iść bezpieczną ścieżką zamiast podążać za głosem swojego Serca i budować swoje życie zgodnie z tym, co Serce Ci podpowiada, istnieje szansa, że Twoim życiem rządzi lęk przez zmianą i niepewność.

Tak długo jak ten lęk będzie się utrzymywał, nie będziesz w stanie znaleźć odwagi na podjęcie ryzyka i otworzenie się na możliwości, które staną na Twojej drodze.

Jednak można tego dokonać. Właściwie dokonało już tego przed Tobą wielu innych ludzi. Możesz nawet podziwiać niektórych z nich albo zazdrościć im szczęścia i sukcesu, marząc o lepszym życiu dla siebie.

Teraz Twoja kolej, by wyrazić swoją własną prawdę i pozwolić jej zabłysnąć w świecie.

Zmiana nie musi być trudna.

Od wieków wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych narzędzi do przeprogramowania podświadomości, które przynosiły im niespotykane rezultaty. Krok po kroku wielu zwykłych ludzi przekuło swoje porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, nieszczęście w radość życia.

Życie nie jest naszym wrogiem. Jeżeli coś zostało dokonane już wcześniej przez człowieka takiego jak Ty czy ja, oznacza to, że my także możemy tego dokonać.

Narzędzia, z których możesz skorzystać:

Książki i płyty CD:

(kliknij na obrazki – darmowe fragmenty)