Sukces, ścieżki życia i kariery

Sukces życiowy: W tym dziale oferujemy Ci narzędzia, które pomogą Ci prowadzić życie, jakiego chcesz – dokładnie takie, jakiego chcesz.

Czy chcesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, a jednocześnie nie masz pewności czy odniesiesz w tym sukces?

Co możesz z tym zrobić?

Zacznij traktować życie i samego/samą siebie jak swojego przyjaciela.

Jak to zrobić?

Co byś o sobie nie myślał/-a, osiągnąłeś/-aś już bardzo dużo. Podjąłeś/-aś istotne kroki, które przyniosły wartościowe rezultaty.

Tak, byłeś/-aś w stanie to zrobić i masz tego pełną świadomość. Ale jeśli nadal nie udało Ci się dotrzeć do takiego miejsca w życiu, w którym chciał(a)byś się znaleźć, oznacza to tylko tyle, że w takim czy innym momencie coś Cię powstrzymało.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz pokonać przeszkód. Każdą przeszkodę można pokonać, pamiętaj o tym.

Zasługujesz na to, co najlepsze na świecie!

Tylko dlatego, że istniejesz. Dlatego, że żyjesz. Dlatego, że jesteś niesamowitym darem dla nas wszystkich.

Sukces: Jak wybierać ścieżki życia i kariery

Spośród miliardów ludzi na naszej planecie, jesteś jedyną osobą posiadającą ten konkretny zestaw cech, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jesteś niepowtarzalny/-a i taki też jest Twój sposób myślenia, postrzegania i wyrażania siebie.

Sukces - Johanna Kern

Masz unikalny Umysł i unikalne Serce.

Nigdy nie było i nigdy nie będzie nikogo takiego jak Ty na Ziemi!

Kiedy zrozumiesz wagę i piękno swojego istnienia, zrozumiesz, jak istotne jest to, by Twoje życie odzwierciedlało Twoją prawdziwą wartość.

To, gdzie jesteś w tym momencie w swoim życiu, nie jest przypadkiem. Nie jest to zależne tylko od miejsca Twoich narodzin, ale też wynika to z tego, co zrobiłeś/-aś lub czego nie zrobiłeś/-aś do tej pory.

Łatwo jest przyzwyczaić się do jakiejś sytuacji, w której tkwimy, a trudniej jest powitać zmianę i wkroczyć na niepewny grunt.

Sukces - Johanna Kern

Jak przygotować się do zmian w życiu i nastawić na sukces:

Kiedy przyzwyczajamy się do jakiejś sytuacji, która nie jest już dla nas korzystna, ale w której nauczyliśmy się funkcjonować i przeżyć, taka sytuacja staje się naszą „strefą komfortu”. Oznacza to, że wolimy radzić sobie z czymś, co jest znane, niż spróbować czegoś nowego. Ponieważ nowe budzi strach. Wielu z nas ma podświadomy lęk przed nieznanym.

  • Kiedy próbujemy zmienić nasze negatywne myślenie na pozytywne i wprowadzić zmiany w swoim życiu, by żyć w taki sposób, jakiego pragniemy, powinniśmy zadbać o naszą podświadomość.

Nasza podświadomość jest często wypełniona wszelkimi rodzajami lęków i negatywnego zaprogramowania, jakie nabyliśmy zwykle w dzieciństwie lub wczesnej młodości. Na przykład krytyka, którą otrzymaliśmy od rodziców, opiekunów, nauczycieli lub społeczeństwa, może sprawić, że uznamy, iż nie jesteśmy warci lepszego życia, nie zasługujemy na sukces i szczęście, nasze życie musi być trudne, a my sami musimy być smutni, załamani, zmęczeni, przytłoczeni, z marzeniami i celami na zawsze poza naszym zasięgiem.

  • Jeżeli nie poradzimy sobie z bagażem naszej podświadomości, faktycznie będzie ciężej zmienić naszą sytuację. A jest tak dlatego, że nasza podświadomość rządzi naszym myśleniem i zachowaniem średnio w 90%. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp.

  • Istnieją odpowiednie narzędzia, które pomogą Ci w procesie przeprogramowania Twojej podświadomości i znajdziesz je dole tej strony.

Decydowanie o życiu, sukcesie i karierze:

Postępy w Twojej podświadomości rozpoczną się, kiedy świadomie zdecydujesz się wziąć na siebie odpowiedzialność za swój własny los.

sukces - Johanna KernJesteś jedynym twórcą swojego życia i możesz wybierać, czego chcesz, a czego nie chcesz. I tak to działa, zgodnie z zasadami fizyki kwantowej i z przekonaniami starożytnych Mistrzów, którzy wiedzieli, w jaki sposób działa rzeczywistość, i dali nam narzędzia do przeprogramowania naszej podświadomości.

Jeżeli nie wykorzystujesz w pełni potencjału swojego życia, jeżeli chcesz iść bezpieczną ścieżką zamiast podążać za głosem swojego Serca i budować swoje życie zgodnie z tym, co Serce Ci podpowiada, istnieje szansa, że Twoim życiem rządzi lęk przez zmianą i niepewność.

Tak długo jak ten lęk będzie się utrzymywał, nie będziesz w stanie znaleźć odwagi na podjęcie ryzyka i otworzenie się na możliwości, które staną na Twojej drodze.

Jednak można tego dokonać. Właściwie dokonało już tego przed Tobą wielu innych ludzi. Możesz nawet podziwiać niektórych z nich albo zazdrościć im szczęścia i sukcesu, marząc o lepszym życiu dla siebie.

Wstąpienie na ścieżkę życia prowadzącą do sukcesu:

Teraz Twoja kolej, by wyrazić swoją własną prawdę i pozwolić jej zabłysnąć w świecie.

Od wieków wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych narzędzi do przeprogramowania podświadomości, które przynosiły im niespotykane rezultaty. Krok po kroku wielu zwykłych ludzi przekuło swoje porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, nieszczęście w radość życia.

Życie nie jest naszym wrogiem. Jeżeli coś zostało dokonane już wcześniej przez człowieka takiego jak Ty czy ja, oznacza to, że my także możemy tego dokonać.

Narzędzia, z których możesz skorzystać:

Artykuły:

kliknij na obrazki pod spodem

(Zobacz także: BLOG oraz Artykuły Johanny Kern w prasie amerykańskiej i australijskiej)

 

Artykuł Johanny Kern pt. Sukces NIE JEST Twoim wrogiem” wyróżniony w amerykańskim magazynie OMTimes.

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

Artykuł Johanny Kern pt. Jak nie uczynić dobrobytu samookaleczającą klątwą” wyróżniony w amerykańskim magazynie OMTimes.

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

Artykuł Johanny Kern pt. „Jak pokonać codzienny stres i być w najlepszej formie”  wyróżniony w amerykańskim magazynie „OMTimes”.

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

Artykuł Johanny Kern pt. „Jak zatrudnić swoje Ego jako Zdrową Cheerleaderkę” wyróżniony w kwietniowym wydaniu (2020) amerykańskiego magazynu „OMTimes”.

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

Artykuł Johanny Kern pt. Tajemnica się wydała: wszystko zależy od Ciebie!” w Amerykańskim magazynie „Conscious Shift” (Magazyn Świadomej Zmiany).

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

„M” jak MOC: Myślisz, Możesz i Masz:

 

Artykuł Johanny Kern pt.„Współpraca: Jak być „dobrym wilkiem”?” w amerykańskim magazynie „The Edge” („Na Krawędzi”).

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

Artykuł Johanny Kern pt. „Nasz Umysł może być Uważny, Genialny i Potężny” w amerykańskim magazynie „Wisdom” („Mądrość”).

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

Jak przestać borykać się z życiem: kroki do znalezienia Własnej Prawdy:

 

„O” jak ODWAGA: Odnajdowanie, Oczywistość i Osiąganie:

 

AFIRMUJESZ I MASZ – wywiad z Johanną Kern w magazynie „Zwierciadło”:

 

Tajemnica Pięknego Życia: Twoje Serce i jego wizja – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „The Edge”:

 

10 Podstawowych Lęków/Przeszkód w Życiu i co możemy z nimi zrobić:

 

Jak poradzić sobie z negatywnym podświadomym zaprogramowaniem: czyli proces samouzdrawiania (naszego życia, ciała, emocji i umysłu):

 

Włącz Pozytywne Myślenie – „Zwierciadło” z Johanną Kern:

 

Zapewnij sobie Dobrobyt: Materialny, Emocjonalny i Duchowy:

 

Jak przestać sabotować swój własny sukces:

 

Jak szybko pokonać stres i osiągnąć swoje cele:

 

Jak pokochać świat i odnaleźć w nim swoje miejsce? – STYL (Interia) z Johanną Kern:

 

Nauka radości jest nauką sukcesu:

 

Zasługujesz na to, co najlepsze w świecie, i nadszedł już czas, aby to przyjąć:

 

Cienie w naszej podświadomości: indywidualne i zbiorowe – i co można z nimi zrobić:

 

W jaki sposób pozytywne myślenie pomaga rozwiązać naprawdę trudne do rozwiązania problemy:

 

Fałszywy Sukces kontra Prawdziwy Sukces:

 

Jak wypełnić swoje przeznaczenie w zgodzie z Własną Prawdą:

 

6 minut szybkiej medytacji, aby mieć życie, jakiego chcesz:

 

Prosta i skuteczna Metoda na pomyślne spełnianie marzeń i osiąganie celów:

Książki i Nagrania audio MP3:

kliknij na obrazki – darmowe fragmenty

 


Sekrety Miłości - Johanna Kern

Sekrety Miłości – Johanna Kern

 

Nagrania MP3 - Johanna Kern

Nagrania MP3 – Johanna Kern