Związki romantyczne i rodzina
Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern
Blog

Sekrety Miłości

Co warto wiedzieć, żeby mieć niesamowity związek:

Nagradzana, przełomowa książka:
Twój ostateczny przewodnik odkrywający sekrety tworzenia głęboko satysfakcjonującego, trwałego i udanego związku.

Sekrety Miłości - Johanna Kern

Sekrety Miłości – Johanna Kern

POPARCIE:

„Ta zachwycająca książka zagłębia się w tak wiele wymiarów, że tak naprawdę jest to książka poruszająca WSZYSTKO o wszystkim, co dotyczy miłości. Wchodzi w tę tematykę daleko głębiej niż inne książki poruszające ten temat i robi to w zachwycającym, przyjaznym dla czytelnika stylu. Autorka Johanna Kern podpowiada nam czy i jak powinniśmy poszukiwać miłości, co robić, gdy ją znajdziemy, jak ją pielęgnować i co zrobić, jeśli się wypali – lub przetrwa na długie lata! Jeśli ktoś jeszcze nie odnalazł miłości, kiedy sięgnie po tę książkę, odnajdzie w niej praktyczny plan na to, jak postępować i czego się spodziewać w swojej podróży!”

– Prof. dr. hab. Stanley Krippner –

współautor bestsellerowej książki „Mitologia Osobista” (Personal Mythology); były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej; założyciel Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Dysocjacją; pionier w badaniu świadomości, przez 50 lat prowadził badania w dziedzinie snów, hipnozy, szamanizmu i dysocjacji; laureat nagród za Wybitny Wkład w Międzynarodowy Rozwój Psychologii i Profesjonalnej Hipnozy –

Sekrety Miłości - Johanna Kern

Sekrety Miłości – Johanna Kern

Niezależnie od tego,  czy dopiero szukasz prawdziwej Miłości, czy też pragniesz ulepszyć lub naprawić związek, w którym już się znajdujesz – Sekrety zawarte w tej książce pomogą Ci cieszyć się szczęśliwym, pełnym Miłości związkiem, takim,  jakiego chcesz i na jaki w pełni zasługujesz.

 Szacuje się, że aktualnie ponad 10 tysięcy małżeństw rocznie zostało zapoczątkowane flirtami podczas przerw na kawę. Pomimo tego, liczba rozwodów ciągle wrasta.

W czasach, kiedy szczęśliwe długotrwałe związki są rzadkością, a ludzie są mniej skłonni do pozostawania w związkach, które nie dają im pełni satysfakcji, książka ta jest potężnym sojusznikiem dla tych, którzy nie chcą przestać wierzyć, że mogą mieć to, czego naprawdę chcą w obszarze prawdziwej intymności i romantycznej miłości. 

 Napisana prosto i od serca, a dodatkowo ozdobiona uroczymi ilustracjami, książka ta w sposób wszechstronny i wielowarstwowy eksploruje przeróżne aspekty udanego romantycznego związku.

Począwszy od najbardziej pragmatycznych kwestii a skończywszy na tych najbardziej erotycznych, jakie mogą się pojawić w długotrwałej relacji, autorka oferuje solidne podstawy udanego związku: w czternastu rozdziałach, które czyta się i przyswaja z łatwością i lekkością, Johanna Kern omawia wszystkie pytania, obawy i możliwości, z którymi ludzie się stykają i na których temat często się zastanawiają w poszukiwaniu trwałego związku, pełnego miłości i czułości.

(Zwiastun książki, darmowe fragmenty oraz dokładny opis pod spodem)

Ta książka jest dla każdego: bez względu na płeć, wiek, czy orientację, konserwatywne lub nowoczesne podejście do miłości i zmysłowej intymności.

OBEJRZYJ KRÓTKI ZWIASTUN KSIĄŻKI:

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei”„Sekrety Miłości”, „Kraina Cieni: Legenda”) – dzieli się skutecznymi poradami na temat tego, jak sprawić, by Twój związek stał się tym wymarzonym.

Autorka czerpie z własnych doświadczeń w szczęśliwym związku ze swoim dużo młodszym mężem, a także bazuje na doświadczeniu i wiedzy, które zdobyła na przestrzeni ponad 20 lat doradzania ludziom w sprawach problemów emocjonalnych i zdrowotnych, związków, rodziny, duchowości, życia i kariery.

LUB

Wersja Papierowa:

Wersja Elektroniczna:

„Sekrety Miłości” wykładają wszystkie karty na stół i pomogą Ci:

  •  dostrzegać wcześnie potencjalne przeszkody i radzić sobie z nimi wspólnie zanim sprawy zabrną za daleko,

  •  rozróżniać kompromisy, które mogą zadziałać i przyczyniać się do rozwoju związku, od tych, które niszczą wolność i indywidualizm jednego z partnerów,

  •  rozpoznać 7 „duchów” przeszłości, które mogą wkraść się do związku i sabotować intymność i zaufanie oraz umieć sobie z nimi radzić (m.in. lęk przed odrzuceniem czy lęk przed samotnością),

  •  korzystać z narzędzi do zapewnienia skutecznej i trwałej komunikacji oraz nienaruszalnej bliskości.

Ponadto autorka podpowiada, jak podtrzymywać płomień miłości i pożądania na co dzień, tak aby związek nigdy nie przerodził się w relację rutynową lub platoniczną:

  • Kreatywne sugestie co do tego, jak spowodować, by partner czuł się doceniany i adorowany na coraz to nowe sposoby.

  •  Pomysły na zachowanie równowagi pomiędzy indywidualną wolnością a bliskością i pełną dostępnością dla siebie nawzajem.

  • Zgłębienie tematu fizycznej bliskości i seksu jako sposobów na kultywowanie więzi w zdrowym i szczęśliwym związku.

  • Afrodyzjaki i zdrowe, łatwe do przygotowania potrawy stymulujące podniecenie, wraz z przepisami.

  • Oczekiwania a uświadomienie sobie, czym jest prawdziwa miłość w obszarze zaufania i bycia z drugą osobą.

Prawdziwa Miłość pomaga nam się rozwijać. I to bardzo.

Nieważne, jakie doświadczenia mamy już za sobą, jaka jest nasza wiedza, edukacja, osiągnięcia biznesowe czy akademickie.

Miłość zawsze nauczy nas nowych rzeczy. Takich, których nie można poznać poza obszarem „świata prawdziwej Miłości”.

Sekrety Miłości - Johanna Kern

Sekrety Miłości – Johanna Kern

 „Miłość JEST mocą. Brak Miłości JEST brakiem mocy. Chcesz się założyć? Ja tak kiedyś zrobiłam.

I nie chodziło mi wcale o wygranie zakładu. Kiedy wygrałam, wygrałam Miłość. A to dlatego, że w sprawach Miłości wygrywa każdy, jeśli nauczy się jej sekretów. 

Życzę Ci jak najwięcej Miłości. I życzę Ci w niej prawdziwego szczęścia.

– JohannaKern

KUP KSIĄŻKĘ I PRZECZYTAJ WSZYSTKIE 14 ROZDZIAŁÓW 

Wersja Papierowa:

Wersja Elektroniczna:

 

Związki romantyczne i rodzina
Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern
Blog

Zapisz się na Newsletter TUTAJ

Dostępne obecnie książki i MP3 Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

JK PL YOUTUBE 2