wesolych-swiat-with-red-trimDLA WSZYSTKICH MOICH CUDOWNYCH GOŚCI I CZYTELNIKÓW MAMY NIESPODZIANKĘ:


ŚWIĄTECZNA MAPKA PREZENTÓW


5  SPECJALNYCH ZESTAWÓW –  KTÓRE POMAGAJĄ ZMIENIĆ TO, CO CHCEMY ZMIENIĆ, ULEPSZYĆ  ŻYCIE, POPRAWIĆ SAMPOPOCZUCIE I URODĘ, POZBYĆ SIĘ DOLEGLIWOŚCI I SPRAWIĆ, ŻE ŻYJE SIĘ LEPIEJ I RADOŚNIEJ


SPECJALNA ŚWIĄTECZNA OFERTA I OKAZJA DO ZAOPATRZENIA SIĘ W PREZENTY JUŻ TERAZ,

PO NIŻSZYCH CENACH (zobacz opisy klikaj na obrazki):


     1. Zestaw na lepsze życie i naprawę zdrowia:    

bundle6

 

 

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ ODMIENIĆ CI ŻYCIE!

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci zbudować Życie, jakiego chcesz, oraz uleczyć swoje Ciało i DNA  – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazek

 


2. Zestaw na lepsze i szczęśliwsze życie: 

bundle2

 

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE POMOGĄ CI ŻYĆ PEŁNIEJSZYM I SZCZĘŚLIWSZYM ŻYCIEM!

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci zmienić swoją sytuację życiową oraz poprawić swoje samopoczucie i cieszyć się młodzieńczym, pięknym Ciałem. Bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje, jeśli jesteś gotowy/-a na zmiany  najlepiej zacząć już teraz. 

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazek

 

 


           3. Zestaw na naprawę zdrowia:

bundle3

 

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ CI POMÓC WYZDROWIEĆ I ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE! 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby oraz poprawić kondycję i samopoczucie.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazek

 

 


 4. Zestaw na poprawę wyglądu:

bundle4

 

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI CIESZYĆ SIĘ ŁADNYM WYGLĄDEM I DOBRYM ZDROWIEM! 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci poprawić swój wygląd i kondycję oraz cieszyć się młodzieńczym, zdrowym Ciałem – bez względu na Twoją płeć czy wiek.

 

 

 

 


5. Zestaw na naprawę zdrowia i szczupłą sylwetkę:

bundle5

DWIE PŁYTY CD, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI NAPRAWIĆ ZDROWIE I CIESZYĆ SIĘ SZCZUPŁĄ SYLWETKĄ! 

Przy użyciu technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa, częstotliwości solfeżowych oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – te dwa nagrania pomogą Ci wyleczyć się z choroby i poprawić kondycję swojego ciała.

Zobacz więcej i posłuchaj fragmentów płyt – kliknij na obrazek

 


christmas-2016-pl