Jak rozwijać się duchowo każdego dnia
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Blog

Artykuł Johanny Kern pt. Spełnianie celu swojego istnienia: Przeznaczenie a Wolna Wola został opublikowany we wrześniowym wydaniu (2019) amerykańskiego magazynu „The Edge” („Na Krawędzi”).

Magazyn “The Edge” poświęcony jest tematyce badania ewolucji ludzkiej świadomości i holistycznego stylu życia i jest drukowany w USA od ponad 20 lat (a także online od ponad 15 lat).

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

 

Spełnianie celu swojego istnienia:

Przeznaczenie a Wolna Wola

Johanna Kern 

Każdy z nas nosi w sercu swoją własną, niepowtarzalną pieśń, którą świat powinien usłyszeć.

U podstaw naszej istoty, jako ludzie, jesteśmy tacy sami: wszyscy się rozwijamy, wszyscy pragniemy i szukamy miłości, wszyscy przechodzimy przez takie same cykle ewolucji – indywidualnie lub globalnie. Jednak sposób, w jaki wyrażamy ten nasz wspólny „rdzeń”, sposób, w jaki projektujemy siebie i nasze życie – w oparciu o ten wspólny „rdzeń”, to, jak przetwarzamy nasze doświadczenia, jak działamy za pomocą naszych ciał, umysłu bądź emocji – jest dla każdego z nas zupełnie unikalny.

Nie tylko każdy człowiek jest niepowtarzalny. Także każde zwierzę, roślina, kamień, ziarenko piasku, kropla wody lub płatek śniegu.

A teraz wyobraź sobie tę ogromną obfitość życia, bogactwo życia, które nas otacza, oraz wspaniałe bogactwo w nas samych.

Wszyscy rodzimy się, aby cieszyć się radością życia, stając się tym, kim mamy być i wypełniając unikalny cel swojego istnienia.

Kiedy uświadamiamy sobie piękno i znaczenie naszego istnienia – w naturalny sposób poszerzamy naszą wizję siebie i odkrywamy własny potencjał.

Nic nie czyni nas bardziej szczęśliwymi niż podążanie za głosem Serca, robienie tego, co kochamy i pewność, że służymy jakiemuś celowi, który przynosi korzyść zarówno nam, jak i innym.

Świadome szczęście jest procesem. Odkrywanie swojego życiowego celu także jest procesem. Świadome szczęście i realizacja życiowego celu idą ramię w ramię.

We Wszechświecie nie ma części zamiennych. Każdy z nas rodzi się z unikalnym zestawem talentów i perspektywy, które nigdy wcześniej nie były wyrażane na świecie.

Oznacza to, że aby osiągnąć nasz wyjątkowy, wspaniały cel, musimy być wierni sobie i ufać tej części siebie, która próbowała skierować nas do naszego wyższego celu.

Naszym przeznaczeniem jest ewoluować i wzrastać/poszerzać się jako świadomość, którą jesteśmy.

Posiadamy wolną wolę, by móc wybrać dokładnie to, oraz znaleźć na to najlepsze sposoby, lub by tego nie wybrać.

Imperia powstają, rosną i upadają. Fortuny, które kwitną, rozpadają się w nicość. Systemy myślowe, takie jak całe cywilizacje, rozwijają się i przemijają. Wszystko, co rodzi się i żyje, każdy organizm, roślina, zwierzę, człowiek, kamień, planety i gwiazdy – nieuchronnie przychodzi do fizycznego końca. Nie ma w tym żadnej tragedii – taka jest naturalna kolej rzeczy.

Dzięki cyklom życia, możemy doświadczyć własnej egzystencji – mierzonej zarówno przez czas, jak i nasze własne Serce.

Bez względu na to jaki jest cel Twego istnienia, jeśli naprawdę zobowiążesz się go odnaleźć – Twoje Serce wypełni się radością, inspiracją i poczujesz prawdziwe zadowolenie z życia.

To, co powstaje zbudowane na Prawdzie, staje się Prawdą.

To, co budujemy na Miłości, staje się Miłością.

Dla każdej osoby – własna Prawda oznacza coś innego. Odpowiada ona nie tylko temu, kim jest ta osoba, ale przede wszystkim temu, kim ta osoba się staje.  Nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek lękiem przed życiem, napędami Ego, czy tym, co narzuca nam społeczeństwo lub starym zaprogramowaniem i koncepcjami na temat tego, jak przeżyć swoje życie.

Kiedy zestroimy nasze marzenia z wizją naszego Serca – zamiast naszych lęków lub popędów ego – możemy wszystko osiągnąć wszystko, co tylko chcemy.

Nasze Serce i nasze intencje są w tym kluczami.

Każdy z nas posiada szansę, by wyrazić własną unikalność, oraz rozwijając się, stać się w pełni rozwinąć się tą piękną osobą, jaką możemy być.

Zaufaj własnemu Sercu. Podpowie Ci, czy Twoje intencje pozostają w zgodzie z Twoją własną, piękną prawdą, czy też wywodzą się z Twojego starego zaprogramowania lub wewnętrznych obaw.

Zestrojenie się z naszym Sercem prowadzi do rozszerzonej świadomości, altruizmu i bezwarunkowej Miłości, które pomagają mózgowi ulepszyć swoje „okablowanie” i być w stanie funkcjonować w oparciu o logikę duchową, a nie tylko logikę sensoryczną.

  • Możesz wziąć swoje przeznaczenie we własne ręce. Możesz dać sobie wystarczająco dużo czasu i troski. W pełni na to zasługujesz!

  • Rozpocznij każdy dzień jako nowicjusz: z otwartym umysłem. Rozpoznaj każdą sytuację jako przyjaciela i źródło mądrości.

  • Otwórz się na swoje życie – oddychaj głęboko i ucz się, jak cieszyć się każdym dniem, pamiętając, że szczęście w życiu nie zależy od żadnych okoliczności zewnętrznych.

Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi. 

Twoje Serce najlepiej wie, gdzie szukać darów przeznaczenia.

Wiesz, że możesz je znaleźć. 

To przecież Twoje przeznaczenie.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej NA STRONIE INTERNETOWEJ MAGAZYNU: TUTAJ

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach z książek Johanny Kern:

 

Więcej informacji na temat Praw Uniwersalnych i ich wpływu na świat materialny, świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach autorstwa Johanny Kern: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy), „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany),„Narodziny Duszy" (poziom podstawowy), „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową" (poziom zaawansowany).

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Książka „Transformacja Wewnętrznych Cieni Metodą Banerową"oferuje czytelnikowi unikalną, niezwykle skuteczną metodę Transformacji podświadomych Cieni, opracowaną przez Johannę Kern podczas wielu lat pracy z tysiącami ludzi jako odnoszący sukcesy producent filmowy, reżyser, doradca i mentorka rozwoju.

Metoda Banerowa prowadzi krok po kroku do zidentyfikowania ukrytych podświadomych blokad, a następnie uwolnienia wrodzonej, potężnej Mocy Podświadomości.

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Jak rozwijać się duchowo każdego dnia
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie