8 Kroków do szczęścia: KROK DRUGI. Zmienianie Rzeczywistości oraz Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania.

///8 Kroków do szczęścia: KROK DRUGI. Zmienianie Rzeczywistości oraz Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania.

8 Kroków do szczęścia: KROK DRUGI. Zmienianie Rzeczywistości oraz Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania.

Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

 

Drugie z nich to:

Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania

Krótkie objaśnienie tego, w jaki sposób to prawo wpływa na jakość naszego życia i nasze szczęście.

Nic nie czyni nas bardziej szczęśliwymi niż podążanie za głosem Serca, robienie tego, co kochamy i pewność, że służymy jakiemuś celowi, który przynosi korzyść zarówno nam, jak i innym.

Świadome szczęście jest procesem. Odkrywanie swojego życiowego celu także jest procesem. Świadome szczęście i realizacja życiowego celu idą ramię w ramię.

Wszystko we Wszechświecie ma swój własny cel, że nie ma tu żadnych „części zamiennych”. Każdy z nas rodzi się z unikalnym zestawem talentów i perspektywą, jakie nigdy wcześniej nie objawiły się na świecie.

Oznacza to, że aby wypełnić swój własny, niepowtarzalny cel życia, trzeba być wiernym sobie i zaufać tej część siebie, która stara się skierować nas do wyższych lub głębszych celów.

Drugie Prawo Uniwersalne – ‘Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania’ – daje nam szansę doświadczyć piękna naszych Serc – czyli tego, co jest jedyną trwałą rzeczą w świecie materialnym.

Imperia powstają, rosną i upadają. Fortuny, które kwitną, rozpadają się w nicość. Systemy myślowe, takie jak całe cywilizacje, rozwijają się i przemijają. Wszystko, co rodzi się i żyje, każdy organizm, roślina, zwierzę, człowiek, kamień, planety i gwiazdy – nieuchronnie przychodzi do fizycznego końca. Nie ma w tym żadnej tragedii – taka jest naturalna kolej rzeczy.

* W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś, Twojej, nazwijmy to, „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Wszystko to, co materialne/fizyczne – podlega wpływowi czasu, w ten lub inny sposób. I, oczywiście, to, co nie jest materialne – nie zna czasu – według zarówno nauki, jaki i powstałych już tysiące lat temu przesłanek filozoficznych i mistycznych.

Gdy nie ma czasu – co pozostaje i jak działa wtedy Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania?

Istnieje plan, według którego funkcjonuje cały świat fizyczny/materialny.

Według nauki (fizyka kwantowa) – jesteśmy częścią ogromnego pola Energii z niekończącymi się możliwościami. Każdy z nas istnieje w tym polu jako indywidualna świadomość, jednocześnie będąc częścią całego tego pola.

ZWRÓĆ UWAGĘ: nie mówimy tutaj o świadomości zmysłów – ale o tej świadomości, którą można porównać do drgania/sygnału, doświadczającego siebie w materialnym świecie. Jako taka świadomość, możemy kontynuować nasze istnienie, jeśli nadal się rozwijamy  (zob. JAK TWORZYMY I WSPÓŁTWORZYMY NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ).

Oto, co naprawdę jest ważne i co warto pamiętać:

To, co powstaje zbudowane na Prawdzie, staje się Prawdą.

To, co budujemy na Miłości, staje się Miłością. 

Bez względu na to jaki jest cel Twego istnienia, jeśli naprawdę zobowiążesz się go odnaleźć – Twoje Serce wypełni się radością, inspiracją i poczujesz prawdziwe zadowolenie z życia.

Dla każdej osoby – własna Prawda oznacza coś innego. Odpowiada ona nie tylko temu, kim jest ta osoba, ale przede wszystkim temu, kim ta osoba się staje.  Nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek lękiem przed życiem, napędami Ego, czy tym, co narzuca nam społeczeństwo lub starym zaprogramowaniem i koncepcjami na temat tego, jak przeżyć swoje życie.

„Zadbaj o swoje Serce: pozwól mu nadal istnieć – w ogromnym polu Energii.

Zaufaj własnemu Sercu, a dowiesz się, do czego możesz być zdolny/-a, jaki jest cel Twojego istnienia i co tak naprawdę chcesz, i potrzebujesz, przynieść na ten świat.

Unikalna prawdziwa wizja Twojego Serca jest potrzebna i wyczekiwana, by zalśnić w świecie i sprawić, by stał się lepszym miejscem dla Ciebie i dla nas wszystkich.”  – fragment z książki „Nauki Nadziei” – tom 1, autorstwa Johanny Kern

PAMIĘTAJ TAKŻE: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

Przydatne Afirmacje do KROKU PIERWSZEGO: 

  1. „Odnajduję wewnątrz siebie takie miejsce, gdzie wszystko staje się jasne i przejrzyste. Odnajduję wewnątrz siebie takie miejsce, gdzie nie mam żadnych pytań, wątpliwości czy obaw. To miejsce jest rdzeniem mego istnienia. Uczę się, jak uzyskać dostęp do tego miejsca, kiedykolwiek pragnę znaleźć spokój i posłuchać samego/samej siebie. Wszystko to, co jest dla mnie ważne, mogę odnaleźć wewnątrz samego/samej siebie. Uwielbiam to,że wewnątrz siebie mogę odnaleźć wszystko, bez potrzeby walki o cokolwiek, pościgu za czymkolwiek, czy uciekania od czegokolwiek. Jestem dla siebie Prawdziwą Mocą.”

  2. „Jaką historię opowie moje życie? Jak chciałbym/chciałabym być zapamiętany/a? Jakie dziedzictwo zostawię? Dla kogo? Dla moich bliskich, przyjaciół, innych ludzi? W jakim celu? Co jest dla mnie najważniejsze? Czy to, co sam/a najbardziej cenię chciałbym/chciałabym podarować innym? Pragnę, by moje życie było wyrazem tego, jak chcę być zapamiętany/a. To ja nadaję memu życiu taki wyraz, jaki chcę. Moje życie jest odbiciem mojej Własnej Prawdy. Cenię i szanuję swoje życie za to, co opowie kiedyś o mnie.” fragment z książki  „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, autorstwa Johanny Kern 

Daj sobie czas: zasada „krok po kroku” zawsze działa najlepiej. Ofiaruj sobie miłość i cierpliwość. Jesteśmy pięknymi i silnymi ludźmi. Możemy i chcemy decydować o swoim własnym życiu. MOŻEMY.

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być.

8 Praw Uniwersalnych pomoże nam na każdym kroku:

Te prawa wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

 

Szczegółowe informacje na temat 8 składowych praw Prawa Uniwersalnego, innych Mocy tworzących świat materialny oraz więcej informacji na temat świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy) i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei”„Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda”) wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których znajdowała się w starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała Nauki Nadziei od starożytnego Mistrza.

Niesamowite antyczne Nauki Nadziei dały jej odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, oraz nowe spojrzenie na wszystko, co uważamy za kluczowe – nas samych, nasze pochodzenie i cel naszego istnienia:

począwszy od znaczenia naszej egzystencji, a skończywszy na tym, jak osiągnąć prawdziwe Szczęście, Moc, Obfitość i Wolność od wszelkich ograniczeń; począwszy od tego, jak nasze myśli funkcjonują w polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią, a skończywszy na tym, jakie jest znaczenie i natura ducha, materii, życia, śmierci i czym tak naprawdę jest Cykliczne Koło Tworzenia.

Johanna Kern dzieli się swoją wiedzą i pomaga ludziom znaleźć własną moc i rozwinąć się we wszystkich dziedzinach życia. Jej książki i płyty są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

Dostępne obecnie książki i płyty Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2

 

2018-04-28T00:44:11+00:00 Październik 17th, 2017|Działanie Na Rzeczywistość Za Pomocą Myśli|0 Komentarzy