17 Paź

8 Kroków do szczęścia: KROK DRUGI. Zmienianie Rzeczywistości oraz Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania

 

Prawo Uniwersalne jest jedną z 7 Mocy tworzących świat i wpływa bez wyjątku na każdą naszą myśl i każdy nasz czyn. Prawo Uniwersalne posiada 8 Praw składowych.

Drugie z nich to:

PRAWO POCZĄTKU, ROZWOJU I PRZEMIJANIA

Krótkie objaśnienie tego, w jaki sposób to prawo wpływa na jakość naszego życia i nasze szczęście

NIC NIE CZYNI NAS BARDZIEJ SZCZĘŚLIWYMI niż podążanie za głosem Serca, robienie tego, co kochamy i pewność, że służymy jakiemuś celowi, który przynosi korzyść zarówno nam, jak i innym.

Świadome szczęście jest procesem. Odkrywanie swojego życiowego celu także jest procesem. Świadome szczęście i realizacja życiowego celu idą ramię w ramię.

Wszystko we Wszechświecie ma swój własny cel, że nie ma tu żadnych „części zamiennych”. Każdy z nas rodzi się z unikalnym zestawem talentów i perspektywą, jakie nigdy wcześniej nie objawiły się na świecie.

Oznacza to, że aby wypełnić swój własny, niepowtarzalny cel życia, trzeba być wiernym sobie i zaufać tej część siebie, która stara się skierować nas do wyższych lub głębszych celów.

KAŻDY Z NAS NOSI W SERCU SWOJĄ WŁASNĄ NIEPOWTARZALNĄ PIEŚŃ, KTÓRĄ ŚWIAT POWINIEN USŁYSZEĆ. 

Drugie Prawo Uniwersalne – ‘Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania’ – daje nam szansę doświadczyć piękna naszych Serc – czyli tego, co jest jedyną trwałą rzeczą w świecie materialnym. Imperia powstają, rosną i upadają. Fortuny, które kwitną, rozpadają się w nicość. Systemy myślowe, takie jak całe cywilizacje, rozwijają się i przemijają. Wszystko, co rodzi się i żyje, każdy organizm, roślina, zwierzę, człowiek, kamień, planety i gwiazdy – nieuchronnie przychodzi do fizycznego końca. Nie ma w tym żadnej tragedii – taka jest naturalna kolej rzeczy.

Dzięki cyklom życia, możemy doświadczyć własnej egzystencji – mierzonej zarówno przez czas, jak i nasze własne Serce.

W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś, Twojej, nazwijmy to, „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Wszystko to, co materialne/fizyczne – podlega wpływowi czasu, w ten lub inny sposób. I, oczywiście, to, co nie jest materialne – nie zna czasu – według zarówno nauki, jaki i powstałych już tysiące lat temu przesłanek filozoficznych i mistycznych.

Gdy nie ma czasu – co pozostaje i jak działa wtedy ‘Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania’?

CO NADAL SIĘ ROZWIJA – NIE ULEGNIE PRZEMIJANIU WTEDY, GDY NIE MA CZASU. JEDNAK TO, CO SIĘ NIE ROZWIJA – PRZEMIJA.

ISTNIEJE PLAN, WEDŁUG KTÓREGO FUNKCJONUJE CAŁY ŚWIAT FIZYCZNY/MATERIALNY.

Według nauki (fizyka kwantowa) – jesteśmy częścią ogromnego pola Energii z niekończącymi się możliwościami. Każdy z nas istnieje w tym polu jako indywidualna świadomość, jednocześnie będąc częścią całego tego pola. ZWRÓĆ UWAGĘ: nie mówimy tutaj o świadomości zmysłów – ale o tej świadomości, którą można porównać do drgania/sygnału, doświadczającego siebie w materialnym świecie. Jako taka świadomość, możemy kontynuować nasze istnienie, jeśli nadal się rozwijamy.  (zob. JAK TWORZYMY I WSPÓŁTWORZYMY NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ – CZYLI CO I JAK „MANIFESTUJEMY” W NASZYM ŻYCIU).

Oto, co naprawdę jest ważne i co warto pamiętać:

JAKO ŚWIADOMOŚĆ, KTÓRĄ JESTEŚMY – NIE PRZESTAJEMY ISTNIEĆ TAK DŁUGO, DOPÓKI SIĘ ROZWIJAMY.

NATOMIAST NASZ ROZWÓJ ZALEŻNY JEST OD WIZJI NASZEGO SERCA.

TO, CO POWSTAJE ZBUDOWANE NA PRAWDZIE, STAJE SIĘ PRAWDĄ.  TO, CO BUDUJEMY NA MIŁOŚCI, STAJE SIĘ MIŁOŚCIĄ.

Bez względu na to jaki jest cel Twego istnienia, jeśli naprawdę zobowiążesz się go odnaleźć – Twoje Serce wypełni się radością, inspiracją i poczujesz prawdziwe zadowolenie z życia.

Dla każdej osoby – własna Prawda oznacza coś innego. Odpowiada ona nie tylko temu, kim jest ta osoba, ale przede wszystkim temu, kim ta osoba się staje.  Nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek lękiem przed życiem, napędami Ego, czy tym, co narzuca nam społeczeństwo lub starym zaprogramowaniem i koncepcjami na temat tego, jak przeżyć swoje życie.

KAŻDY Z NAS POSIADA SZANSĘ, BY WYRAZIĆ WŁASNĄ UNIKALNOŚĆ ORAZ ROZWIJAJĄC SIĘ W PEŁNI STAĆ SIĘ TĄ PIĘKNĄ OSOBĄ, KTÓRĄ MAMY BYĆ. 


 

„Zadbaj o swoje Serce: pozwól mu nadal istnieć – w ogromnym polu Energii.

Zaufaj własnemu Sercu, a dowiesz się, do czego możesz być zdolny/-a, jaki jest cel Twojego istnienia i co tak naprawdę chcesz, i potrzebujesz, przynieść na ten świat.

Unikalna prawdziwa wizja Twojego Serca jest potrzebna i wyczekiwana, by zalśnić w świecie i sprawić, by stał się lepszym miejscem dla Ciebie i dla nas wszystkich.”  – fragment z książki „Nauki Nadziei” – tom 1, Johanny Kern

 


DWIE PRZYDATNE AFIRMACJE DO KROKU DRUGIEGO:

  1. „Odnajduję wewnątrz siebie takie miejsce, gdzie wszystko staje się jasne i przejrzyste. Odnajduję wewnątrz siebie takie miejsce, gdzie nie mam żadnych pytań, wątpliwości czy obaw. To miejsce jest rdzeniem mego istnienia. Uczę się, jak uzyskać dostęp do tego miejsca, kiedykolwiek pragnę znaleźć spokój i posłuchać samego/samej siebie. Wszystko to, co jest dla mnie ważne, mogę odnaleźć wewnątrz samego/samej siebie. Uwielbiam to,że wewnątrz siebie mogę odnaleźć wszystko, bez potrzeby walki o cokolwiek, pościgu za czymkolwiek, czy uciekania od czegokolwiek. Jestem dla siebie Prawdziwą Mocą.”
  2. „Jaką historię opowie moje życie? Jak chciałbym/chciałabym być zapamiętany/a? Jakie dziedzictwo zostawię? Dla kogo? Dla moich bliskich, przyjaciół, innych ludzi? W jakim celu? Co jest dla mnie najważniejsze? Czy to, co sam/a najbardziej cenię chciałbym/chciałabym podarować innym? Pragnę, by moje życie było wyrazem tego, jak chcę być zapamiętany/a. To ja nadaję memu życiu taki wyraz, jaki chcę. Moje życie jest odbiciem mojej Własnej Prawdy. Cenię i szanuję swoje życie za to, co opowie kiedyś o mnie.” fragment z książki  „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Johanny Kern 

Daj sobie czas: zasada „krok po kroku” zawsze działa najlepiej. Ofiaruj sobie miłość i cierpliwość. Jesteśmy pięknymi i silnymi ludźmi. Możemy i chcemy decydować o swoim własnym życiu.

MOŻEMY.

8 PRAW SKŁADOWYCH PRAWA UNIWERSALNEGO: 

Prawa te wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania
Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania
Prawo Integracji i Ekspansji
Prawo Pozorne
Prawo Reakcji Łańcuchowej
Prawo Skierowane do Siebie
Prawo Matryc i Echa
Prawo Nieskończoności

Szczegółowe informacje na temat 8 składowych praw Prawa Uniwersalnego, innych Mocy tworzących świat materialny oraz więcej informacji na temat świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach:  „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy)  i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

PAMIĘTAJ TAKŻE: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

W mojej książce „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” pokazuję czytelnikom, jak to zrobić i przekazuję im łatwy program, prowadzący ich krok po kroku ku poprawie dowolnej sytuacji życiowej.

Nagrałam także płyty CD, których można słuchać w stanie głębokiej relaksacji, podczas gdy ja prowadzę słuchaczy przez program przeprogramowania ich podświadomości.

Te czy inne podobne narzędzia są bardzo skuteczne i możesz znaleźć na rynku to, co będzie odpowiadać Twoim preferencjom i potrzebom.  

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być 🙂


 

Specjalny Prezent Audio:

Dla tych, którzy zapiszą się na Newsletter

 Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – czyta autorka

to najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: http://johannakern.pl/newsletter/

 

 

 

 

 


KSIĄŻKI I PŁYTY CD JOHANNY KERN:

365-pl-on-white-perspective

 

 

Okladka-Front_1200_new2

 

SSN_PRZODCDBookletOutsideTemplate

Johanna Kern twoje piękne ciałoCDBookletOutsideTemplate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 KANAŁ JOHANNY
KERN NA YOUTUBIE:

WIELE CIEKAWYCH RZECZY DO OBEJRZENIA. Zajrzyj tam i obejrzyj 2 min. zwiastun, który wita odwiedzających.

SUBSKRYBUJ, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO (kliknij na obrazek):

JK PL YOUTUBE 2

 


zobacz inne wpisy