05 Paź

8 kroków do szczęścia: KROK CZWARTY. Zmienianie rzeczywistości oraz Prawo Pozorne.

 

Prawo Uniwersalne jest jedną z 7 Mocy tworzących świat i wpływa bez wyjątku na każdą naszą myśl i każdy nasz czyn. Prawo Uniwersalne posiada 8 Praw składowych.

Czwarte z nich to:

PRAWO POZORNE

Krótkie objaśnienie tego, w jaki sposób to prawo wpływa na jakość naszego życia i nasze szczęście

CZY ZAUWAŻYŁEŚ/AŚ, ŻE KIEDY COŚ DAJESZ – CZĘSTO JAKOŚ DOSTAJESZ TO Z POWROTEM?

Dzieje się tak ze względu na 4. Prawo Uniwersalne dla Energii, zwane „Prawem Pozornym”.

Kiedy pomyślisz o przeszłości, możesz na przykład przypomnieć sobie czasy, kiedy prezenty jakie komuś podarowałeś wróciły do Ciebie w tej czy innej formie, jednak zbliżonej do tego, co kiedyś oddałeś. Albo, może pamiętasz sytuację, kiedy Twoje negatywne działania wobec innych, przyniosły Ci tymczasowe zwycięstwo w danej chwili, ale później zostały odzwierciedlone w podobnych działaniach innych ludzi wobec Ciebie.

Prawo Pozorne opiera się na zasadzie pozornego zyskiwania wtedy, kiedy coś się traci. Oraz pozornego tracenia wtedy, kiedy naprawdę się coś zyskuje.

OTO JAK TO DZIAŁA:

Gdy pamiętamy słynne równanie Einsteina „e = mc2”, przypomnimy sobie również, że wszystko we wszechświecie jest Energią. Wszystko, od najmniejszych atomów i komórek ludzkiego ciała, po planety i całe galaktyki, jest częścią ogromnego pola Energii.

Warto również przypomnieć, co powiedział Nicolas Tesla: „Jeśli chcesz odkryć tajemnice wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”

Albo – wspomnij moje poprzednie wpisy wyjaśniające podstawowe zasady fizyki kwantowej. W kwantowej teorii pola (podstawowej metodzie opisu cząstek elementarnych i ich oddziaływań), wszystkie „cząstki” to wzbudzenia/wibracje pola bazowego.

Innymi słowy – WSZYSTKO JEST ENERGIĄ:

W tym nasze ciała, nasze działania i nasze myśli. I – WSZYSTKO WIBRUJE.

A TAKŻE – im wyższa częstotliwość drgań danej wibracji, tym wyższy jej wpływ na wszystko inne.

NASZE MYŚLI – tak jak wszystko inne – wibrują z określoną częstotliwością.

Kiedy zrozumiemy, że nasze Myśli są również działaniami, ze względu na ich wibracyjny charakter, możemy zdać sobie sprawę jak ważne są one w naszym życiu, wprowadzając w nie zdarzenia, doświadczenia, sytuacje, czy osoby.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które czynią nas szczęśliwymi, są nasze marzenia. A jednak często nawet za nimi nie podążamy, nie wierząc tak naprawdę, że mogłyby się kiedykolwiek spełnić, gdyż podświadomie myślimy, że nie zasługujemy na to, co najlepsze.

Prawda jest taka, że wszystko jest możliwe. Każdy z nas może stać się kimkolwiek zechce, kiedy da sobie przyzwolenie na bycie tym, kim naprawdę chce być.

ŚWIADOME SZCZĘŚCIE POZWALA NAM DOKONYWAĆ ŚWIADOMYCH WYBORÓW CO DO NASZYCH MARZEŃ.

Tak, wszyscy – bez żadnego wyjątku – MOŻEMY spełnić nasze marzenia.

I bardzo często prawie natychmiast.

Jak to się możliwe? Nie, nie chodzi o naszą silną wolę czy Ego. Wielu z nas tego próbowało – i wiemy co z tego wychodzi:

Na silnej woli lub Ego możemy zajechać tylko do pewnego momentu. Wcześniej czy później kończy się to nieustannym stresem, krótkotrwałym sukcesem, zubożeniem emocjonalnym, wyczerpaniem intelektualnym i fizycznym, chorobą lub ślepym zaułkiem, gdzie nasze szczęście rozpływa się w nicość.

Jednak, w momencie kiedy otworzymy nasze Serca i pozwolimy sobie na dostosowanie się do energii pokoju, harmonii i Miłości – wszystko zmienia się w naszym życiu:

Badacze zaobserwowali, że poszerzona świadomość, altruizm, uniwersalna/bezwarunkowa/czysta Miłość – czyli tzw. „wyższe wartości”, które mają wysoką częstotliwość wibracji i wchodzą w zakres kategorii Gamma fal mózgowych – posiadają największą moc i zmieniają „rzeczywistość” w mgnieniu oka.

OTO DLACZEGO:

Według Prawa Pozornego – każde działanie, lub myśl, ma swój początek. Nazywamy go „Punktem Wyjścia”.

Wibracje, które są używane w Punkcie Wyjścia, czyli te myśli i uczucia, jakie nam wtedy towarzyszą, nazywane są „Intencjami”. I te właśnie Intencje, które znajdują się w Punkcie Wyjścia, mogą wibrować z różną częstotliwością, tak jak fale radiowe (ZOBACZ: Jak tworzymy i współtworzymy naszą rzeczywistość).

W zależności od Twoich zamiarów, czyli Intencji w Punkcie Wyjścia – Twoje działanie, albo myśl przyniesie Ci zysk lub stratę. Wysokie częstotliwości Twoich intencji przyniosą Ci zysk. Natomiast te niskie – stratę.

Jak możemy skorzystać z tej wiedzy?

Kiedy nasze marzenia pozostają w zgodzie z wizją naszego Serca – a nie wywodzą się z naszych lęków bądź podszeptów Ego – możemy naprawdę osiągnąć wszystko, czego chcemy.

I TAKI TO WŁAŚNIE SEKRET. TWOJE SERCE I TWOJE INTENCJE – SĄ KLUCZAMI DO TWOJEGO POWODZENIA W SPEŁNIANIU MARZEŃ I CELÓW.

Prawo Pozorne będzie Cię wspierać na każdym kroku.

Ono zawsze działa dla nas i z nami.

Upewnij się, że twoje Intencje w Punkcie Wyjścia Twojego działania lub myśli znajdują się w wyższym zakresie częstotliwości drgań. W ten sposób nie będzie żadnych błędów i rozczarowań, na przykład w sytuacjach, gdy zdajesz się okazywać hojność, ale tak naprawdę oczekujesz czegoś w zamian.

Jeżeli dajesz coś oczekując czegoś w zamian – możesz nie otrzymać niczego z powrotem, a to dlatego, że częstotliwość wibracji Twojej Intencji nie będzie się zgadzać z Twoim działaniem. Ponieważ tak naprawdę, to nie jesteś hojny/-a. Udajesz tylko hojność, a chcesz zrobić interes.

Oczywiście, nie ma nic złego w robieniu interesu. Jednak, jeśli dajesz: DAWAJ. Gdy robisz interes: RÓB INTERES. Gdy kochasz: KOCHAJ (nie bądź zaborczy/-a lub „potrzebujący”/-a, to nie prawdziwa Miłość).

Miej zupełną jasność tego, co naprawdę zamierzasz, a otrzymasz oczekiwane rezultaty.

To jest naprawdę proste.

Życie JEST proste: jest piękne, i może być czystą radością, jeśli się na to pozwoli.

Kiedy słuchamy naszego Serca, nic nie jest trudne, i wszystko jest dobrze. 


 

„Prawo Pozorne odpowiada za liczne „przebudzenia” wśród poszukiwaczy głębszej wiedzy.

Bycie w harmonii z Prawem Pozornym prowadzi do poszerzonej świadomości, altruizmu i bezwarunkowej Miłości, które pomagają mózgowi przeprogramować się i nauczyć się funkcjonować w oparciu o logikę duchową, a nie tylko o logikę zmysłów.” – fragment z książki „Nauki Nadziei” – tom 1, Johanny Kern

 


PRZYDATNA AFIRMACJA DO KROKU CZWARTEGO:

Moja radość otwiera mnie na miłość. Wiem, jak kochać i być kochanym/ą. Zawsze wypełnia mnie dużo miłości od środka. Miłość łatwo przeze mnie przepływa. Wiem jak dawać miłość i wiem, jak otrzymywać miłość. Moja miłość do świata i siebie stwarza dobroć i szczęście w moim życiu. Moje życie pełne jest miłości.” – fragment z książki  „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Johanny Kern 

 

8 PRAW SKŁADOWYCH PRAWA UNIWERSALNEGO: 

Prawa te wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

Prawo Przyczyny i Skutku / Przyczyny i Rozwiązania
Prawo Początku, Rozwoju i Przemijania
Prawo Integracji i Ekspansji
Prawo Pozorne
Prawo Reakcji Łańcuchowej
Prawo Skierowane do Siebie
Prawo Matryc i Echa
Prawo Nieskończoności

Szczegółowe informacje na temat 8 składowych praw Prawa Uniwersalnego, innych Mocy tworzących świat materialny oraz więcej informacji na temat świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach:  „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy)  i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

PAMIĘTAJ TAKŻE: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed prowadzeniem takiego życia, jakiego chcesz.

W mojej książce „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” pokazuję czytelnikom, jak to zrobić i przekazuję im łatwy program, prowadzący ich krok po kroku ku poprawie dowolnej sytuacji życiowej.

Nagrałam także płyty CD, których można słuchać w stanie głębokiej relaksacji, podczas gdy ja prowadzę słuchaczy przez program przeprogramowania ich podświadomości.

Te czy inne podobne narzędzia są bardzo skuteczne i możesz znaleźć na rynku to, co będzie odpowiadać Twoim preferencjom i potrzebom. 

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być 🙂


 

Specjalny Prezent Audio:

Dla tych, którzy zapiszą się na Newsletter

 Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – czyta autorka

to najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: http://johannakern.pl/newsletter/

 

 

 

 

 


KSIĄŻKI I PŁYTY CD JOHANNY KERN:

365-pl-on-white-perspective

 

 

Okladka-Front_1200_new2

 

SSN_PRZODCDBookletOutsideTemplate

Johanna Kern twoje piękne ciałoCDBookletOutsideTemplate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 KANAŁ JOHANNY
KERN NA YOUTUBIE:

WIELE CIEKAWYCH RZECZY DO OBEJRZENIA. Zajrzyj tam i obejrzyj 2 min. zwiastun, który wita odwiedzających.

SUBSKRYBUJ, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO (kliknij na obrazek):

JK PL YOUTUBE 2

 

zobacz inne wpisy