8 kroków do szczęścia: KROK CZWARTY. Zmienianie rzeczywistości oraz Prawo Pozorne.

///8 kroków do szczęścia: KROK CZWARTY. Zmienianie rzeczywistości oraz Prawo Pozorne.

8 kroków do szczęścia: KROK CZWARTY. Zmienianie rzeczywistości oraz Prawo Pozorne.

Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

 


Czwarte z nich to:

Prawo Pozorne

Krótkie objaśnienie tego, w jaki sposób to prawo wpływa na jakość naszego życia i nasze szczęście.

Czy zauważyłeś/aś, że kiedy coś dajesz, w jakiejś formie to z powrotem dostajesz?

Dzieje się tak ze względu na 4. Prawo Uniwersalne dla Energii, zwane Prawem Pozornym.

Kiedy pomyślisz o przeszłości, możesz na przykład przypomnieć sobie czasy, kiedy prezenty jakie komuś podarowałeś wróciły do Ciebie w tej czy innej formie, jednak zbliżonej do tego, co kiedyś oddałeś. Albo, może pamiętasz sytuację, kiedy Twoje negatywne działania wobec innych, przyniosły Ci tymczasowe zwycięstwo w danej chwili, ale później zostały odzwierciedlone w podobnych działaniach innych ludzi wobec Ciebie.

Gdy pamiętamy słynne równanie Einsteina „e = mc2”, przypomnimy sobie również, że wszystko we wszechświecie jest Energią. Wszystko, od najmniejszych atomów i komórek ludzkiego ciała, po planety i całe galaktyki, jest częścią ogromnego pola Energii.

Warto również przypomnieć, co powiedział Nicolas Tesla: „Jeśli chcesz odkryć tajemnice wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”

 W kwantowej teorii pola (podstawowej metodzie opisu cząstek elementarnych i ich oddziaływań), wszystkie „cząstki” to wzbudzenia/wibracje pola bazowego.

Innymi słowy:

Nasze myśli – tak jak wszystko inne – wibrują z określoną częstotliwością. 

Kiedy zrozumiemy, że nasze Myśli są również działaniami, ze względu na ich wibracyjny charakter, możemy zdać sobie sprawę jak ważne są one w naszym życiu, wprowadzając w nie zdarzenia, doświadczenia, sytuacje, czy osoby.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które czynią nas szczęśliwymi, są nasze marzenia. A jednak często nawet za nimi nie podążamy, nie wierząc tak naprawdę, że mogłyby się kiedykolwiek spełnić, gdyż podświadomie myślimy, że nie zasługujemy na to, co najlepsze.

Prawda jest taka, że wszystko jest możliwe. Każdy z nas może stać się kimkolwiek zechce, kiedy da sobie przyzwolenie na bycie tym, kim naprawdę chce być.

Tak, wszyscy – bez żadnego wyjątku – MOŻEMY spełnić nasze marzenia.

I bardzo często prawie natychmiast.

Jak to się możliwe? Nie, nie chodzi o naszą silną wolę czy Ego. Wielu z nas tego próbowało – i wiemy co z tego wychodzi:

Na silnej woli lub Ego możemy zajechać tylko do pewnego momentu. Wcześniej czy później kończy się to nieustannym stresem, krótkotrwałym sukcesem, zubożeniem emocjonalnym, wyczerpaniem intelektualnym i fizycznym, chorobą lub ślepym zaułkiem, gdzie nasze szczęście rozpływa się w nicość.

Jednak, w momencie kiedy otworzymy nasze Serca i pozwolimy sobie na dostosowanie się do energii pokoju, harmonii i Miłości – wszystko zmienia się w naszym życiu:

Badacze zaobserwowali, że poszerzona świadomość, altruizm, uniwersalna/bezwarunkowa/czysta Miłość – czyli tzw. „wyższe wartości”, które mają wysoką częstotliwość wibracji i wchodzą w zakres kategorii Gamma fal mózgowych – posiadają największą moc i zmieniają „rzeczywistość” w mgnieniu oka.

Wibracje, które są używane w Punkcie Wyjścia, czyli te myśli i uczucia, jakie nam wtedy towarzyszą, nazywane są „Intencjami”. I te właśnie Intencje, które znajdują się w Punkcie Wyjścia, mogą wibrować z różną częstotliwością, tak jak fale radiowe (ZOBACZ: Jak tworzymy i współtworzymy naszą rzeczywistość).

W zależności od Twoich zamiarów, czyli Intencji w Punkcie Wyjścia – Twoje działanie, albo myśl przyniesie Ci zysk lub stratę. Wysokie częstotliwości Twoich intencji przyniosą Ci zysk. Natomiast te niskie – stratę.

Jak możemy skorzystać z tej wiedzy?

Kiedy nasze marzenia pozostają w zgodzie z wizją naszego Serca – a nie wywodzą się z naszych lęków bądź podszeptów Ego – możemy naprawdę osiągnąć wszystko, czego chcemy.

* W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś, Twojej, nazwijmy to, „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

I taki to właśnie sekret. Nasze Serce i nasze intencje są kluczami do wszystkiego.

Prawo Pozorne będzie nas wspierać na każdym kroku.

Ono zawsze działa dla nas i z nami.

Upewnij się, że twoje Intencje w Punkcie Wyjścia Twojego działania lub myśli znajdują się w wyższym zakresie częstotliwości drgań. W ten sposób nie będzie żadnych błędów i rozczarowań, na przykład w sytuacjach, gdy zdajesz się okazywać hojność, ale tak naprawdę oczekujesz czegoś w zamian.

Jeżeli dajesz coś oczekując czegoś w zamian – możesz nie otrzymać niczego z powrotem, a to dlatego, że częstotliwość wibracji Twojej Intencji nie będzie się zgadzać z Twoim działaniem. Ponieważ tak naprawdę, to nie jesteś hojny/-a. Udajesz tylko hojność, a chcesz zrobić interes.

Oczywiście, nie ma nic złego w robieniu interesu. Jednak, jeśli dajesz: DAWAJ. Gdy robisz interes: RÓB INTERES. Gdy kochasz: KOCHAJ (nie bądź zaborczy/-a lub „potrzebujący”/-a, to nie prawdziwa Miłość). 

 

Życie JEST proste: jest piękne, i może być czystą radością, jeśli się na to pozwoli.

Kiedy słuchamy naszego Serca, nic nie jest trudne, i wszystko jest dobrze.  

„Prawo Pozorne odpowiada za liczne „przebudzenia” wśród poszukiwaczy głębszej wiedzy.

Bycie w harmonii z Prawem Pozornym prowadzi do poszerzonej świadomości, altruizmu i bezwarunkowej Miłości, które pomagają mózgowi przeprogramować się i nauczyć się funkcjonować w oparciu o logikę duchową, a nie tylko o logikę zmysłów.” – fragment z książki „Nauki Nadziei” – tom 1, autorstwa Johanny Kern

Przydatna Afirmacja do KROKU CZWARTEGO:

Moja radość otwiera mnie na miłość. Wiem, jak kochać i być kochanym/ą. Zawsze wypełnia mnie dużo miłości od środka. Miłość łatwo przeze mnie przepływa. Wiem jak dawać miłość i wiem, jak otrzymywać miłość. Moja miłość do świata i siebie stwarza dobroć i szczęście w moim życiu. Moje życie pełne jest miłości.” fragment z książki  „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, autorstwa Johanny Kern 

Daj sobie czas: zasada „krok po kroku” zawsze działa najlepiej. Ofiaruj sobie miłość i cierpliwość. Jesteśmy pięknymi i silnymi ludźmi. Możemy i chcemy decydować o swoim własnym życiu. MOŻEMY.

I przede wszystkim:

Rozluźnij się. Wszystko jest dobrze. Wszystko jest dokładnie tak, jak ma być.

8 Praw Uniwersalnych pomoże nam na każdym kroku:

Te prawa wpływają bez żadnego wyjątku na wszystkie obszary naszego życia: życie prywatne i zawodowe, sztukę i naukę, biznes i politykę itp. bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.

 

Szczegółowe informacje na temat 8 składowych praw Prawa Uniwersalnego, innych Mocy tworzących świat materialny oraz więcej informacji na temat świadomości, szczęścia, osobistej mocy i sposobów na tworzenie/zmienianie rzeczywistości można znaleźć w książkach: „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” (poziom podstawowy) i „Nauki Nadziei” (poziom zaawansowany) – autorstwa Johanny Kern.

W książce „Nauki Nadziei” Johanna Kern prowadzi czytelników poprzez specjalny program mający na celu poszerzenie swojej wizji siebie, wyostrzenie intuicji i obudzenie niektórych z uśpionych obszarów mózgu. Książka zawiera także dwanaście nigdy wcześniej nie opublikowanych Podróży Wewnętrznych, pozwalających czytelnikom odkryć Własną Prawdę i przetrenować swój umysł na nowe sposoby myślenia: ostrość postrzegania, łatwość oceniania i rozwiązywania problemów oraz umiejętność życia w harmonii z Własną Prawdą.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne.

Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie Twojej świadomości i zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału.

Johanna Kern – mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei”„Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda”) wiele lat temu zaczęła nagle doświadczać regularnych spontanicznych transów, w których znajdowała się w starożytnej świątyni, gdzie otrzymywała Nauki Nadziei od starożytnego Mistrza.

Niesamowite antyczne Nauki Nadziei dały jej odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, oraz nowe spojrzenie na wszystko, co uważamy za kluczowe – nas samych, nasze pochodzenie i cel naszego istnienia:

począwszy od znaczenia naszej egzystencji, a skończywszy na tym, jak osiągnąć prawdziwe Szczęście, Moc, Obfitość i Wolność od wszelkich ograniczeń; począwszy od tego, jak nasze myśli funkcjonują w polu energii, którego wszyscy jesteśmy częścią, a skończywszy na tym, jakie jest znaczenie i natura ducha, materii, życia, śmierci i czym tak naprawdę jest Cykliczne Koło Tworzenia.

Johanna Kern dzieli się swoją wiedzą i pomaga ludziom znaleźć własną moc i rozwinąć się we wszystkich dziedzinach życia. Jej książki i płyty są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i innych dużych sklepach internetowych na całym świecie – w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Działanie na rzeczywistość za pomocą myśli
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

Dostępne obecnie książki i płyty Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2

 

2018-04-28T01:00:23+00:00 Październik 5th, 2017|Działanie Na Rzeczywistość Za Pomocą Myśli|0 Komentarzy