Wszystko, co warto wiedzieć, żeby mieć niesamowity związek

KSIĄŻKA OTRZYMAŁA NAGRODĘ na Międzynarodowym Festiwalu Książek w Los Angeles, Marzec 2018, w kategorii Poradniki

 

Niezależnie od tego,  czy dopiero szukasz prawdziwej Miłości, czy też pragniesz ulepszyć lub naprawić związek, w którym już się znajdujesz - Sekrety zawarte w tej książce pomogą Ci cieszyć się szczęśliwym, pełnym Miłości związkiem, takim,  jakiego chcesz i na jaki w pełni zasługujesz.

Szacuje się, że aktualnie ponad 10 tysięcy małżeństw rocznie zostało zapoczątkowane flirtami podczas przerw na kawę. Pomimo tego, liczba rozwodów ciągle wrasta.

Napisana prosto i od serca, a dodatkowo ozdobiona uroczymi ilustracjami, książka ta w sposób wszechstronny i wielowarstwowy eksploruje przeróżne aspekty udanego romantycznego związku.

W czasach, kiedy szczęśliwe długotrwałe związki są rzadkością, a ludzie są mniej skłonni do pozostawania w związkach, które nie dają im pełni satysfakcji, książka ta jest potężnym sojusznikiem dla tych, którzy nie chcą przestać wierzyć, że mogą mieć to, czego naprawdę chcą w obszarze prawdziwej intymności i romantycznej miłości. 

Począwszy od najbardziej pragmatycznych kwestii a skończywszy na tych najbardziej erotycznych, jakie mogą się pojawić w długotrwałej relacji, autorka oferuje solidne podstawy udanego związku: w czternastu rozdziałach, które czyta się i przyswaja z łatwością i lekkością, Johanna Kern omawia wszystkie pytania, obawy i możliwości, z którymi ludzie się stykają i na których temat często się zastanawiają w poszukiwaniu trwałego związku, pełnego miłości i czułości.

(Zwiastun książki, darmowe fragmenty oraz dokładny opis pod spodem)

Wydawca: H.O.P.E. Assn.

ISBN: 978-1-9995731-1-9

Język: polski; Liczba stron: 252

WYDANIE PAPIEROWE - Polska wersja językowa za granicą jest dostępna pod tym linkiem (w wersji papierowej): LINK

Angielska wersja językowa jest dostępna pod tym linkiem (w wersji papierowej i elektronicznej): LINK

Niemiecka wersja językowa jest dostępna pod tym linkiem (w wersji papierowej i elektronicznej): LINK

Rosyjska wersja językowa jest dostępna pod tym linkiem (w wersji elektronicznej): LINK