Wybierz Temat
Blog
Nowości w Mediach

Amerykański magazyn „The Edge” opublikował 1 lutego 2019 r. artykuł Johanny Kern pt. „Tajemnica Pięknego Życia: Twoje Serce i jego wizja ”.

Magazyn “The Edge” poświęcony jest tematyce badania ewolucji ludzkiej świadomości i holistycznego stylu życia i jest drukowany w USA od ponad 20 lat (a także online od ponad 15 lat).

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Tajemnica Pięknego Życia: Twoje Serce i jego wizja

Johanna Kern

Zamknij mocno oczy. Weź głęboki oddech i pozwól sobie na chwilę ciszy i spokoju. Teraz wyobraź sobie swój świat takim, jakim pragnąłbyś go w głębi Serca. Nie taki, jakim chce go widzieć hałaśliwy umysł, jakim pragną go stworzyć Twoje uwarunkowania z przeszłości, jakim postrzegasz go poprzez pryzmat lęku przed życiem, czy napędów ego. 

Wyobraź sobie swój świat według tego, co naprawdę czujesz głęboko w Sercu tj. tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Twoje prawdziwe potężne Serce jest esencją tego, kim jesteś, stanowi Twoją „prawdziwą istotę wewnętrzną”.

Nasze Serce w powyższym znaczeniu, zawiera wszystkie prawdy istotne dla nas i naszego rozwoju. Dobrze wie, czego potrzebujemy doświadczyć w życiu, co najbardziej sprzyja naszemu rozwojowi – gdzie i kiedy należy się udać.

Świat według Twojego Serca to rzeczywistość, jakiej naprawdę chcemy i jaką potrzebujemy dla siebie stworzyć – jeśli chcemy pozostać szczęśliwi, osiągnąć spełnienie i kontynuować swój rozwój jako świadomość, którą jesteśmy.

Jeśli uważnie przyjrzysz się swemu życiu, Twej przeszłości i teraźniejszości, możesz dokładnie uzmysłowić sobie, kiedy żyjesz według tego, co dyktuje Twoje Serce, a kiedy porzucasz swoją własną prawdę. Gdy żyjesz zgodnie z wizją Serca – czujesz się szczęśliwy. Jest to zupełnie jasne. Wszyscy wiemy, jak wygląda prawdziwe poczucie szczęścia. Nie da się tego podrobić. Nasz wewnętrzny „Barometr Prawdy” jest zawsze obecny i czujny. To on podpowiada nam, kiedy żyjemy w zgodzie z naszym Sercem, a kiedy wyrzekamy się naszej prawdy.

Co dzieje się, jeśli nie żyjemy w zgodzie z prawdą naszego Serca?

To nie tylko to, że czujemy brak szczęścia i celu w życiu. To nie tylko to, że nasza rzeczywistość staje się bardziej ciężarem niż placem zabaw dla naszych radości. To życie w ustawicznych zmaganiach, wewnętrzna walka i stres lub problemy piętrzące się na naszej drodze. Gdy żyjemy na przekór prawdy Serca – nasze osiągnięcia są krótkotrwałe. W przypadku życia prywatnego – objawia się to porażkami w naszych związkach, rozpadem rodziny, a w życiu zawodowym – brakiem trwałego sukcesu, utratą pracy bądź kapitału. Odczuwamy wewnętrzną pustkę i lęki, które napędzają nasze życie, objawiając się jako obsesyjna potrzeba do osiągania więcej materialnie, zamiast sięgać po naszą wymarzoną pracę, robić to, co naprawdę kochamy, kwitnąć emocjonalnie i fizycznie.

Nasze Serce i nasze Życie to naczynia połączone.

Nasze życie odzwierciedla stan naszego Serca.

Szczęśliwe Serce oznacza szczęśliwe życie.

Szczęśliwe życie oznacza szczęśliwe Serce.

To proste równanie. I dobrze je znamy. Wiemy także, od czego zacząć:

Wolność od wszelkich ograniczeń zaczyna się w naszym umyśle.

Uwolnij swój umysł od uwarunkowań z przeszłości i zaufaj swemu Sercu. Każdego dnia szeroko otwórz okno swojego umysłu i wyrzuć wszelkie opinie i zmartwienia, które Ci ciążą. Kiedy zobowiążesz się do dążenia do szczęścia swojego Serca, będziesz wiedzieć, co robić. Odnajdziesz swoją własną drogę.

Twoje Serce dobrze wie, co dla Ciebie najlepsze. Nie bójmy się życia, jest po prostu życiem – naturalnym procesem, który może być harmonijny i radosny, jeśli tylko na to pozwolimy. 

Istnieje proste rozwiązanie na osiągnięcie życiowego szczęścia: zamień marzenia powstałe w umyśle na pragnienia Twego Serca.

Zobowiąż się żyć w swej prawdzie, a Twoje słowo niech będzie na wagę złota. Kiedy wiesz, że dotrzymujesz słowa, stajesz się wobec siebie wiarygodnym. Wtedy możesz osiągnąć wszystko, czego tylko pragniesz w świecie.

Nie bój się swego Serca. Jego Wizja jest większa niż Twoja wizja świata i samego siebie.

Zaufaj Sercu, a dowiesz się na co naprawdę Cię stać, jaki jest cel Twego życia i czym jest to, co naprawdę chcesz i potrzebujesz oferować światu.

Twoja piękna prawda, zgodna z wizją Twego Serca – powinna błyszczeć w świecie, aby uczynić go lepszym miejscem dla Ciebie i dla nas wszystkich.

Powyższy artykuł opiera się na fragmentach serii audio-nagrań Johanny Kern: Wielka 7-ka w Twoim życiu. 

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej: 

NA STRONIE INTERNETOWEJ MAGAZYNU: TUTAJ

ORAZ: PDF ze stron z magazynu

Wybierz Temat
Blog
Nowości w Mediach

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie