Wybierz Temat
Związki romantyczne i rodzina
Blog

Nasze dobre samopoczucie fizyczne jest niezbędne dla naszego szczęścia.

Nasze poczucie szczęścia jest niezbędne, aby mieć udane związki z innymi oraz z samym/samą sobą.

Nie czyńmy podstawowego błędu, zapominając, albo pomijając fakt, że:

Nasze podświadome zaprogramowanie decyduje o naszym dobrym samopoczuciu.

Obecnie nowoczesna nauka potwierdza, że komórki w naszym Ciele, geny i DNA mogą być zmieniane poprzez naszą podświadomość.

Tak, możemy kształtować nasze Ciało i wpływać na nasze zdrowie fizyczne za pomocą naszych myśli. I – w taki sam sposób – możemy wpływać na zdrowie i wygląd naszych najbliższych.

Kiedy jesteśmy dziećmi, jesteśmy bardzo wrażliwi na to, co nam mówi. Nasza podświadomość działa jak ogromna gąbka w naszych latach kształtowania – zdobywania pomysłów, przekonań i postaw – i że programowanie wpływa na nas przez całe nasze życie.

W artykule pochodzącym ze “Smithsonian”, instytucji rządu amerykańskiego sponsorującej m.in. centra badawcze nauki i medycyny – zatytułowany“Kod Molekularny łączy Emocje, Umysł i Zdrowie” – Stephen S. Hall napisał: “Klasyczne podejście do ciała jako składającego się z trzech odrębnych systemów jest poważnie kwestionowane przez badaczy, wskazujących drogę dla nowej medycyny 21-go wieku. Niektórzy biolodzy uważają, że musimy poddać w wątpliwość pewne długo stosowane zasady, poczynając od tradycyjnej separacji centralnego układu nerwowego (bazy myśli, pamięci i emocji), układu hormonalnego (wytwarzającego potężne hormony) oraz układu immunologicznego (który chroni organizm przed inwazją drobnoustrojów.)”

Kiedy przychodzimy na świat – pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy jest nasze Ciało. Oddycha ono, porusza się – pracując 24 godziny na dobę. Nasze Ciało jest naszym najwierniejszym, najbardziej oddanym przyjacielem.

 Starożytne kultury dobrze o tym wiedziały i dlatego stworzyły cały system symboli, aby za ich pomocą inspirować i tworzyć własną rzeczywistość (zazwyczaj poprzez umiejętność pobudzania gruczołu szyszynki).

 Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych metod, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. 

Nasze Ciało nie jest ani przypadkiem, ani koniecznością. Jest przywilejem, który dajemy sami sobie.

Często jednak o tym zapominamy. Zapominamy, że każdy z nas jest wyjątkową osobą, jedyną pośród miliardów. Dlatego nie dostrzegamy prostej prawdy: KAŻDE Ciało, bez względu na jego kształt, wagę, kolor lub wiek – jest piękne, na swój własny, unikalny sposób.

Owszem, każdy z nas ma jakieś preferencje co do tego, co mu się najbardziej podoba. Jednak należy pamiętać, że to TYLKO preferencje. Preferencje natomiast związane są po prostu z panującą akurat modą, lub naszymi osobistymi zaprogramowaniami.

Preferencje, tak jak i mody, często się zmieniają.

W dzisiejszych czasach najczęściej podyktowane są tym, że firmy pragnące sprzedać swoje produkty (tabletki na odchudzanie, operacje kosmetyczne, programy, kosmetyki itd. itp.) – wprowadzają modę na to, co najlepiej sprzeda ich produkty. Popularne media i magazyny utwierdzają tę modę w naszej świadomości. Niestety wielu ludzi, zwłaszcza kobiety, podążają za sztucznie wywoływanymi modami, tracąc poczucie własnej wartości i wierząc, że coś z nimi jest nie tak.

Podczas gdy koncerny i media propagują w społeczeństwie model wychudzonej sylwetki – nie każdy z natury jest szczupły. Cała rzesza nastolatek rujnuje swe zdrowie i zapada na bardzo poważne choroby, próbując wyglądać tak jak modelki z gazet i zmieniać naturalny kształt, przyrodzony swemu Ciału.

Każde Ciało jest unikalnie piękne: młodsze, czy starsze, okrąglejsze czy szczuplejsze.

Po co na siłę i często za cenę zdrowia – emocjonalnego stresu, fizycznego wyczerpania – robić z siebie coś innego?

 

 Gdybyśmy na przykład popatrzyli na inne zwierzęta w przyrodzie (gdyż człowiek także należy do gatunku zwierząt) – zobaczylibyśmy, jak bardzo one rozumieją równość i wartość wszystkich Ciał.

 Gdyby ktoś powiedział buldogowi że jest za gruby, chartowi że jest za chudy, pekińczykowi że jest za mały, a dogowi że za wielki – turlałyby się ze śmiechu przez cały tydzień! 

Nie musimy tu niczego zmieniać, gdyż taka jest właśnie natura. Inna sprawa, jeżeli nadwaga lub wychudzenie organizmu powstają z przyczyn zaniedbania zdrowia i Ciała. W takim przypadku Ciało przybiera niezdrową, niewłaściwą dla siebie formę i należy taką sytuację skorygować.

Ważnym jest, aby dbać o nasze Ciało jak o najbliższego przyjaciela: oferując mu prezenty: dobry wypoczynek, odpowiednią dawkę snu, świeże powietrze, ruch, witaminy, naturalne suplementy, przystrajając je podług własnego gustu pięknym dla nas strojem czy biżuterią – czymkolwiek, co nas uszczęśliwia.

Jeśli okażemy naszemu Ciału miłość i życzliwość – utyje tylko tyle, ile ma utyć – w zgodzie z naturalnymi cyklami życia, naturalnie, i zdrowo. Postarzeje się tylko tyle, ile ma się postarzeć – bez nadmiernych obciążeń i niepotrzebnych chorób.

Jeśli jednak traktujemy je z niechęcią lub wręcz go nienawidząc – karmiąc je stresem, brakiem odpowiedniego snu, pokarmami, który mu szkodzą zamiast je odżywiać – straci naturalną radość życia i zawiedzie nas.

 Pomagają nam spełniać nasze marzenia, osiągać sukcesy i wypełniać nasze życie poczuciem spełnienia i radości.

A jeśli mimo wszystko, mimo dbałości o nasze zdrowie zachorujemy – hej, to nie jest powód, aby przestać kochać nasze Ciała, odmawiając sobie radości życia.

Tak jak kochamy naszych najdroższych przyjaciół, bez względu na to, jak wyglądają lub jak się czują – kochajmy nasze Ciała także i w chorobie. Bo przecież przyjaciół nie opuszcza się w biedzie. 

PAMIĘTAJ TAKŻE: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ rządzi 90% naszego myślenia i zachowania. Odpowiada za nasze nawyki, emocje, automatyczne reakcje, mechanizmy obronne itp., które mogą sprawić, że utkniemy w niechcianych sytuacjach w życiu. Możesz przeprogramować swoją podświadomość i pozbyć się negatywnych wzorców powstrzymujących Cię przed cieszeniem się zdrowym, naturalnie młodzieńczym ciałem.

Przydatne Narzędzia:

Seria nagrań audio MP3, które pomogą Ci utrzymać Ciało w doskonałej formie: utrzymać dobre zdrowie, odpowiednią wagę, młodzieńczość i ogólne dobre samopoczucie:

  1. Twoje piękne, młodzieńcze Ciało

  2. Schudnij szybko i naturalnie

  3. Ulecz swoje Ciało i DNA

Nagrania te zawierają wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na dobre samopoczucie i zdrowie, a także częstotliwości solfeżowe służące do naprawy DNA -  odpowiadające silnemu polu magnetycznemu i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali wykorzystywanej w muzyce sakralnej, m.in. w tybetańskim leczeniu dźwiękiem, czy w śpiewie alikwotowym lub choralu gregoriańskim.

Możesz posłuchać DARMOWYCH fragmentów oraz  znaleźć więcej informacji o każdym z tych nagrań tutaj (kliknij na obrazki):

 

 

Wybierz Temat
Związki romantyczne i rodzina
Blog

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.